Forum P!nk

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Vreti forum P!nk?

Da,mor dupa P!nk
6
35%
Poate....poate da.
3
18%
Nu,nici nu ma gandesc..este prea vulgara.
1
6%
Mai bine nu...avem lucruri mai importatnte de facut.
6
35%
Mi-e indiferent.
1
6%
Si-asa si-asa.
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 17

aliosha - oribilul mosh - catharsis - cei mari si puternici echipa mortii se intoarce

Mesajde catharsis » Dum Mai 11, 2003 11:16 pm

pe bune ca faza cu rectitatea era cheia textului, indiciul ca era la k-terinca, treaba ta daca nu imi intelegi ironia, nici nu trebuia...
inca nu am votat la sondaj, dar propun mutarea subiectului pe k-terinca si aberatii si eventual crearea unui nou sondaj despre forum pink
in final, numelemeu, asa e ca nu ai mai mult de 15 ani?
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Re: aliosha - oribilul mosh - catharsis - cei mari si puternici echipa mortii se intoarce

Mesajde numelemeu » Lun Mai 12, 2003 12:03 am

Initial trimis de catharsis
pe bune ca faza cu rectitatea era cheia textului, indiciul ca era la k-terinca, treaba ta daca nu imi intelegi ironia, nici nu trebuia...
inca nu am votat la sondaj, dar propun mutarea subiectului pe k-terinca si aberatii si eventual crearea unui nou sondaj despre forum pink
in final, numelemeu, asa e ca nu ai mai mult de 15 ani?

1. Eu propun mutarea ta pe "k-terinca si aberatzii" ! Ai fi cel mai bun subiect !
2. Eu propun asa: Sa facem un sondaj pt. forum Pink, intr-un loc mai accesibil, iar moderatorii sa faca cunoscuta existenta acestuia, astfel incat sa voteze cat mai multe persoane ! Sa se vada atunci adevarul ! Domnilor moderatori sunteti de acord ? Sunt convins ca sunteti de acord, dar nu stiu daca o sa aveti curajul ! O sa va fie cam greu sa suportati ca v-am invins ! A devenit o problema prea importanta ca sa o mai ascundem in "fundul" forumului !
3. Daca am mai mult de 15 ani ?! Sincer, am veo .... 12 ani ...... de scoala, in plus fata de tine si cam tot atat de multi de cultura si sunt cam cu 100 de ani mai avansat in gandire ca tine ! Mai incerca ! Crezi ca daca nu ma poti invinge cinstit, ma poti invinge miseleste ? Nu iti subestima dusmanul !
4. Daca nu ai votat tu, inseamna ca a fost "vali" ! Si apropo, de ce sunteti voi impotriva ? Si de ce sunteti numai voi impotriva ? Nici un alt utilizator, nu s-a aratat atat de intrigat de idee precum voi !Problema e ca "daca voi nu ma vreti, eu va vreau" !
Cu respect, al vostru nr. 150.000 !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde catharsis » Lun Mai 12, 2003 12:09 am

nu sunt moderator aici, dar ar trebui sa stii ca propunerile de forumuri noi se fac pe acest forum si nu altundeva...
tu chiar ai peste 15 ani? stiu ca e dureros, dar nu mai evita intrebarea...
ps: daca esti un user care posteaza la k-terinca, ai tot respectul meu...
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

"chipulmeu" pentru voi !

Mesajde numelemeu » Lun Mai 12, 2003 12:33 am

Propunerile se fac aici, dar sondajul se poate face altundeva ! Nu?
Din cate observ eu, dupa subiectul de reclamatii si altele de gen, in acest forum, acest subiect (Pink) detine locul 4 ca interes, repet, intrecut doar de subiectele specifice forumului ! Nu credeti domnii mei, ca s-ar cam pune problema luarii mai in serios ?!
Cat despre varsta, acum puteti sa vedeti si "chipulmeu" asa ca va puteti da seama :o ! Oricum sunt mai batran ca tine !
Al vostru nr. 150.000 !
HEEEEEEI ! Care faceti glume ? Eu doar glumeam ! Cred ca si voi !
dar ... "cele mai bune glume sunt glumele proaste, facute bine" asa ca nu ma supar, si raman cu acest nick, ca sa se vada clar ca lupt cu orice pret, chiar daca unii incerca sa ma "sape" ! Sa nu-l mai schimbati si ... UITATI-VA ! la "chipulmeu"
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Re: Pentru "MORILE DE VANT" !

Mesajde Aliosha » Lun Mai 12, 2003 12:35 am

Initial trimis de Dusmanul Mosh-ului si al tuturor Oribililor
[b]Apropo: crezi ca imi poti schimba nick-ul in [b]"Dusmanul Mosh-ului si al tuturor Oribililor" ? [/B]


E bine ?
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Re: Re: Pentru "MORILE DE VANT" !

Mesajde numelemeu » Lun Mai 12, 2003 12:41 am

Initial trimis de Aliosha


E bine ?

Ti-am lasat un mesaj mai sus ! E FOARTE BINE !
Daca doresti, acest mesaj poti sa-l stergi, ca sa nu zici ca postez aiurea ! Am vrut doar sa te anunt ! de "isprava" mea nu zici nimic ? Totusi e mesajul cu numarul 150.000 ! Asta nu inseamna nimic pentru voi ?! Ar trebui sa insemne ! E istorie !
Si ce zici, o punem de un sondaj k-lumea despre forumul Pink? Nu ai raspuns la acesta intrebare ! Asta intentionat ca sa mai pui inca un mesaj ! Pe al meu (asta), poti sa-l stergi, dar dupa ce-l citesti ! :o
Eu sunt "numelemeu" ! Priviti "chipulmeu" !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Lun Mai 12, 2003 1:00 am

Esti obositor si postezi numai tampenii. Ai ban o saptamana pe Sugestii, probleme si reclamatii.

PS: esti ruda cu Pirtea Sorin ?
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Lun Mai 12, 2003 2:57 am

WOW, ai facut istorie...wow istoria cui? A ta?
Pe noi ne doare undeva ce numar a avut postul tau, dar daca vrei tu asa tragem un chef mic sa sarbatorim aceasta isprava.

PInk nu emrita forum separat, is jalnici...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

???

Mesajde jane doe » Lun Mai 12, 2003 11:26 pm

"IS JALNICI"??????????

Cine is jalnici Aragon? Pink e numai una, e o cantareata si una din cele mai bune, dar se pare ca pe forumul asta nu conteaza ceea ce credem noi, "restul" ci doar "mai marii". Ce-ar fi sa stiti despre ce este vorba inainte de a nega??? V-a enervat din start "numelemeu" si acum v-ati fixat un obiectiv din a nu creea forum Pink. Whateva...... s only your decision, aaight?:rolleyes:
I woke up this morning, the sunshine was shining / I put on my happy face / I'm living, I'm able, I'm breathing, I'm grateful / Woke up and realized this world's not so bad after all / looked at it through a child's eyes, and I saw these beautiful / Things that you never think about/
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mar Mai 13, 2003 12:48 am

Am explicat in mai multe randuri ca nu mai vrem sa facem forumuri asa usor. Nu avem un obiectiv in a nu crea forum Pink insa ca pas intermediar macar un thread sa fi fost facut. L-a facut crazy angel acum 2 zile si lumea a scris pe el de s-a omorat... are 3 posturi. Threadu asta e aici de o gramada de timp. Din cei 6 care au votat pro macar jumatate dintre ei puteau sa scrie acolo sau sa deschida un thread.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mar Mai 13, 2003 1:32 am

Ba,ma iertatzi k ma bag shi io in seama (adevaru e k am nevoie mare de posturi) da am petrecut ultima jumate de ora citind posturile lu numelemeu shi mie chiar mi-e mila de el.Facetzii draq ceva acolo k altfel se retrage shi e pacat k posturile lui sunt mai tari k bancurile trimise de vali:D:D:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Mai 13, 2003 2:52 am

si cu asta basta
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori