Forum P!nk

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Vreti forum P!nk?

Da,mor dupa P!nk
6
35%
Poate....poate da.
3
18%
Nu,nici nu ma gandesc..este prea vulgara.
1
6%
Mai bine nu...avem lucruri mai importatnte de facut.
6
35%
Mi-e indiferent.
1
6%
Si-asa si-asa.
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 17

Forum P!nk

Mesajde CR@ZY » Dum Apr 06, 2003 6:38 pm

Care vrea forum P!nk?
A fost si este in continuare o diva.
Votati.
A-)
El este departe,foarte departe,...dar totusi nu e chiar asa de departe.
:a
Avatar utilizator
CR@ZY
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Dum Mar 30, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Joi Apr 10, 2003 9:51 pm

Nu sunt fana dar as vrea forum Pink.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Apr 12, 2003 2:28 pm

OK...problema'i ca nu cred ca au multi primul album al lui P!nk,Can't take me home...deci...nu shtiu dak o sa se vb mult despre ea.
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde CR@ZY » Lun Apr 21, 2003 11:03 am

Nu mai vrea nimeni forum P!nk?....?uitati ce mishto arata:
Fişiere ataşate
06.jpg
06.jpg (19.57 KiB) Vizualizat de 5256 ori
A-)
El este departe,foarte departe,...dar totusi nu e chiar asa de departe.
:a
Avatar utilizator
CR@ZY
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Dum Mar 30, 2003 12:00 am

Vreau forum P!NK !

Mesajde numelemeu » Sâm Mai 10, 2003 11:37 pm

Initial trimis de X-Tina Aguilera
OK...problema'i ca nu cred ca au multi primul album al lui P!nk,Can't take me home...deci...nu shtiu dak o sa se vb mult despre ea.

Pentru cultura ta muzicala, acum e in plina promovare M!ssundaztood - cel mai bun album din cate au existat vreodata in lume! Astazi am vazut pe MTV istoria lui P!nk ! Daca nu se face forum P!nk, cineva o sa ma aiba pe constiinta ! Eu si TOPurile spunem ca e cea mai tare ! P!nk ! Ma ofer MODERATOR pentru acest FORUM (P!nk) si garantez ca va fi cel mai interesant, mai plin de informatii si mai tare FORUM ! Si bineinteles cel mai curat !
Daca cei in drept sunt de acord, eu propun sa facem forumul si sa il lansam chiar de maine, si asa cum am mai spus, ma ofer sa ma ocup personal de acesta, iar daca dupa O SAPTAMANA, acest FORUM nu este asa cum am spus, sunt de acord sa-l stergem !
Deci, domnii mei, pana la urma ce va costa ? Doar o saptamana si va fi cel mai cool forum din cate s-au vazut vreodata !
Daca sunteti de acord imi puteti transmite un mesaj pe privat sau chiar aici ! Iar cei care vor sa sustina acest forum sa posteze mesajele aici ! Eu sper ca se va crea un forum si pentru P!nk, chiar daca nu face muzica din buci si din tate ! Si sa va si explic de ce nu voteaza lumea aici, si nu isi da cu aprobarea pentru un forum:
1. P!nk nu este chiar asa de controversata sau comerciala precum alte vedete !
2. Nici dracu nu mai ajunge aici, la ultimul colt al forumului ! Cum sa voteze, daca nici nu vad subiectul ?!
Respectele mele, si astept !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Titina » Sâm Mai 10, 2003 11:44 pm

numelemeu,io am scris de faza cu primul album,ca,tot ptr. "cultura ta " muzicala,Missundaztood nu este primul album al lui P!nk.Ea mai avea un album(poate nu cu acelashi succes),numit Can't make me home.(melodiile: Split personality,There U go,U make me sick shi Hell with ya iti spun ceva? :p )
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mai 10, 2003 11:52 pm

N-am auzit in viatza mea de P!nk astia ai vostrii. Sa facetzi ceva bun pentru forumul asta nu va duce capul. Ne intoxicatzi cu formatzii si cantaretzi de 1 zi. M-am saturat pana peste cap de prostiile voastre.

Sa purtatzi o discutzie civilizata si frumoasa....nu va trece prin cap. Vretzi un alt forum...in care sa scrietzi "DA" . "extraordinar , sunt de acord " , "asa e , P!nk sunt superi" . ...si sa atasatzi poze....sa va facetzi mii de posturi degeaba , fara nici o munca.

Mi-e sila !

cr@zy...daca te intreb ce e aia Pink Floyd....cred ca imi raspunzi : "pantera din desenele animate " .

forum P!nk....ce idiotenie ! :mad:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Dum Mai 11, 2003 12:00 am

Eu cred ca ar trebui sa se faca forum Pink, iar daca nu este activ si contine doar cateva aberatii in plus va fi sters.
Moshule, de ce nu incerci sa faci? Nu cred ca ai nimic de pierdut.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Dum Mai 11, 2003 12:07 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
P!nk astia


1.nu sunt eu de vina ptr. chestia cu forumu p!nk,ca n-am nevoie....
2.p!nk este o cantareatza....(este una singura)
uite poza,ca sigur o shti:
Fişiere ataşate
06.jpg
06.jpg (19.57 KiB) Vizualizat de 5247 ori
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mai 11, 2003 12:24 am

da...o stiu. e o stoarfa..nu o cantareatza. cantareatza e Joplin ...nu P!nk.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde RooT » Dum Mai 11, 2003 12:32 am

Moshule .. un distonocalm ? ... ia-o ushor .. unora le place pink ... nu tre sa le placa la toti ce-ti place tie ... asha ca lasa sa vedem ce zice lumea .. si hotaram noi pe urma ...
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 12:32 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
N-am auzit in viatza mea de P!nk astia ai vostrii. Sa facetzi ceva bun pentru forumul asta nu va duce capul. Ne intoxicatzi cu formatzii si cantaretzi de 1 zi. M-am saturat pana peste cap de prostiile voastre.

Sa purtatzi o discutzie civilizata si frumoasa....nu va trece prin cap. Vretzi un alt forum...in care sa scrietzi "DA" . "extraordinar , sunt de acord " , "asa e , P!nk sunt superi" . ...si sa atasatzi poze....sa va facetzi mii de posturi degeaba , fara nici o munca.

Mi-e sila !

cr@zy...daca te intreb ce e aia Pink Floyd....cred ca imi raspunzi : "pantera din desenele animate " .

forum P!nk....ce idiotenie ! :mad:

1. In primul rand vezi ca ti-a explicat X-Tina Aguilera cine este P!nk ! Poate intre 2 manele mai asculti si tu o muzica buna !
2. Nu e cantareata de 1 zi, ci de locul 1 in topuri ! Dar nu topurile de manele, asa ca nu ma astept sa cunosti aceste aspecte !
3.Daca ma lasi sa fiu moderator asa cum ti-am propus, iti garantez ca o sa fie discutii frumoase si nu "DA" . "extraordinar , sunt de acord " , "asa e" ! Daca nu va fi asa, il sterg eu cu mana mea ! Jur !
4. Intre timp poate mai arunci un ochi peste mesajele scrise de prietenii tai vali si ala cu avatarul cu sexul oral, care scriu mesaje de dragul de a face cat mai multe !
5.ti-e sila ?! forum P!nk - idiotenie ??? Atunci de ce ne mai puneti sa facem propuneri pentru forumuri, daca voi ne jigniti si nu ne luati in seama propunerile ? De unde sti tu ca forumul P!nk nu va avea succes daca nici nu sti despre ce e vorba ?
6.Nu vreau sa obtin posturi nemuncite, si ca dovada, iti dau voie, ca de fiecare data cand crezi tu ca este nevoie, sa imi resetezi de la zero, numaratoarea posturilor ! Ca dovada ca vreau sa fac ceva frumos si sa muncesc in acest forum, nu o sa ma las pana nu se face acest forum ! Nu ma intereseaza posturile ! Daca vrei in acest moment reseteaza-ma la zero ! Numai fa acest forum si pune-ma moderator, ca sa iti dovedesc, ca va fi cel mai curat ! Un forum unde prietenii tai nu mai pot posta mesaje aiurea cum au facut la reclamatia mea despre rasism, si in general pe toate forumurile ! Cred ca asta te deranjeaza !
6.Sa nu uiti miercuri sa fi alaturi de Real Madrid ! O sa fiu si eu alaturi de Barcelona ca sa scape de retrogradare :o !
7.cr@zy...daca te intreb ce e aia Pink Floyd....cred ca imi raspunzi : "pantera din desenele animate " . ca sa iti dovedesc, ca stiu, iata raspunsul: Pink Floyd nu e pantera din desene animate ! E pantera din film ! Stiu sigur ! Am vazut filmul !
[b]P.S. Tocmai ti-ai facut un dusman, desigur in idei si in inteligenta, nu in viata !
Sper sa ai demnitatea sa-mi raspunzi ! O sa lupt pana la capat pentru acest forum ! Dovada: Semnatura mea !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Respectele mele !

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 12:35 am

Initial trimis de xkran
Moshule .. un distonocalm ? ... ia-o ushor .. unora le place pink ... nu tre sa le placa la toti ce-ti place tie ... asha ca lasa sa vedem ce zice lumea .. si hotaram noi pe urma ...

Uite un domn adevarat ! Iti garantez ca ma ocup personal de asta ! Si poate ii explici mosh-ului sa nu ne mai jigneasca pentru ca vrem sa facem ceva cu adevarat bun !
Daca ce propunem noi e o idiotenie, de ce sa mai propunem ?!
Repet: Puteti sa-mi resetati mesajele la zero, in fiecare zi ! Nu-mi pasa de asta ! Vreau ce-i al meu si al tuturor ! UN DREPT ! (dar nu in fund !)
Merci ! Asta da ADMINISTRATOR ! Jos Palaria !
Respectele mele !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Dum Mai 11, 2003 12:40 am

Vad ca multa lume vrea forum Pink.
Daca intr-adevar veti face vor avea grija moderatorii sa mentina ordinea. Sunt de parere ca Numelemeu ar putea sa se ocupe bine de forum.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 12:43 am

Initial trimis de Cr@zY @nGeL
Vad ca multa lume vrea forum Pink.
Daca intr-adevar veti face vor avea grija moderatorii sa mentina ordinea. Sunt de parere ca Numelemeu ar putea sa se ocupe bine de forum.

Merci ! Ai dreptate ! o sa fac tot posibilul!
Dar sa nu te gandesti ca o sa obtii privilegii pentru chestia asta ! :D ;) :p !
O sa fiu corect si impartial !
O sa lupt pana la capat !
Inca o data respecte pentru cei care merita !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mai 11, 2003 12:43 am

Eu zic sa vii la urmatoarea intalnire forumista...sa bem niste beri...sa discutam despre Real Madrid...si sa o lasam pe P!nk asta. :)

vali si Sopra...auzitzi ce zice baaitu' asta ! ca facetzi posturi ...asa de dragul de a avea multe mesaje ! :p

in rest,numelemeu m-a ginit..eu sunt un manelist imbracat la bluza Gee Bee , care pute a transpiratie si ceapa si poarta papuci de plastic cu ciorapi. imi pare rau...ca nu am acces la muzica buna.
si dupa ce ca sunt asa nenorocit cum sunt....mi-am facut si un dusman in idei si inteligentza....pe acest numelemeu. :)

numelemeu , nu inteleg o chestie. de ce in posturile tale...apare si ce scriu eu ? ma imitzi sau ce ? vezi in vreun post d'al meu....franturi din posturile tale ? NU ! si atunci ?

acum..da-mi voie sa ma duc la culcare. ora este mult prea inaintata....pentru asemenea discutzii.

xkrane...nu am dat cu paru ! mi-am zis parerea ! sustin cu vehementza contrariul lui numelemeu. imi spun parerea ca un simplu user.....nu dau in cap. :)
(du-te sa itzi cumperi inghetata...ca parca vroiai sa faci ceva...as'noapte :p :p :p )



numelemeu....daca mai vad ca postezi doua mesaje unul dupa altul...primesti ban !
exista optiunea modifica. apesi pe ea...si adaugi ce doresti sa spui ! si renutza la quote ! pana sa fi moderator....invatza sa respectzi oamenii de pe forum.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Dum Mai 11, 2003 12:47 am

Stai linistit Numelemeu, pentru ca nu vreau sa obtin privilegii. Vreau doar sa se faca forum Pink.
O sa te ajut sa obtinem acest forum. Oricum, incercarea moarte n-are.
Bafta in continuare!
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 12:51 am

Initial trimis de Cr@zY @nGeL




Stai linistit, pentru ca nu vreau sa obtin privilegii. Vreau doar sa se faca forum Pink.
O sa te ajut sa obtinem acest forum. Oricum, incercarea moarte n-are.
Bafta in continuare!

Merci ! Dar se pare ca "Oribilul" nu are tupeu sa ne raspunda ! Sau cand se loveste de cineva mai puternic, o da la-ntoarsa !
Eu am incredere in Administrator ! Asa trebuie judecate parerile ! ca de aia zice acolo sa propunem !Incercarea moarte n-are si nici nu va avea ! Normal ca daca noi discutam despre forum aici "IN FUNDUL GRADINII", nimeni nu afla, dar daca el ar fi pe prima pagina a forumului ...
Respectele mele !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Dum Mai 11, 2003 12:56 am

Aici ai dreptate. Nimeni nu va gasi acest subiect deoarece nu multi intra pe "Sugestii, probleme si reclamatii", in schimb, acest topic apare pe home.
Pana la urma vei obtine aceasta moderare.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde RooT » Dum Mai 11, 2003 12:56 am

Puteti continua linishtitzi sa discutati despre forumul pink ... oricum .. ar fi bine sa nu va repetati :) ... ca se intelege si la un singur post ... Nu va luati dupa moshu ca nu ia nimeni ban aiurea ... glumeshte ...
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mai 11, 2003 1:08 am

Cum nu am tupeu sa raspund ? Nu vezi ca am facut povestire ?

Mda...sa zicem ca glumesc. Uitatzi cum sta treaba. Vali a facut o regula in ceea ce priveste forumurile. Daca in sondaj...avem DA ..cu 20 de ori peste NU..facem forumul. Asa am procedat cu toate pana acum. Este o idee buna.

numelemeu...dar te-ai ganduit sa faci pentru inceput un subiect despre pink ? pe forumul de muzica !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Raspuns la raspuns !

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 1:38 am

Raspuns inteligent din partea mea, pentru Mosh-ul:
1.Eram ocupat sa ma lupt cu tine pe frontul nr.2 adica Real Madrid si am deschis in "Spania" un subiect in acest sens !
2.Nu o sa deschid un subiect "Pink" in muzica deoarece iti repet: "Vreau un forum, de care sa ma pot ingriji eu, cu toate drepturile si obligatiile, iar daca e de rau, eu sa raspund, nu vreau un subiect in "FUNDUL GRADINII" pe care nu-l pot controla decat prin anuntarea moderatorilor asupra mesajelor si pe care poate il gasesc 2-3 utilizatori din greseala, in afara de prietenii tai, "agatatori de punctaj" !" Si oricum, maretia ei (Pink) nu incape intr-un subiect !
3. Vrei sa imi dai ban ?????? Ce o sa scri la motiv? "Prea inteligent si prea puternic, ca sa ma pot lupta cu el, asa ca l-am banat !" ?
4. Despre regula lui vali: In primul rand vreau sa te intreb daca e vorba de domnul "vali - 3522 de mesaje, 22 - la subiect, 3500 - pe langa" ? Vreau sa te mai intreb daca vali, e cumva parlamentar ?! Ca tare se mai pricepe el la dat "legi", pe care chiar el le incalca primul ! Si de ce nu a zis de vreo 3000 de ori mai mult DA decat NU !? Cum pot vota oamenii daca sondajul e la dracu-n praznic ?! Zi sincer, cine vine pe aici ?
5. Ideea principala: vreau un forum in fata, nu in "FUNDUL GRADINII", in care sa fie un "MECI CURAT", iar eu sa fiu arbitrul !
Merci xkran pentru ca esti impartial, si ai grija de "Mosh" ca s-ar alege praful daca toti ar fi ca el (mai stiu si eu cate ceva din Parazitii) Asadar: cand toti prefacutii se prefac ca stiu ... tu sa ramai impartial
MOSH-ule crede-ma ca am modificat mesajele de mi-au sarit ochii din cap ! (chiar si acest mesaj l-am schimbat de 6 (sase !) ori ! Sunt perfectionist ! Impusca-ma !) Sa nu crezi ca vreau sa te ajung la nr. de mesaje ! Iti repet: "RESETEAZA" ! Pune-ma pe zero ! Nu am nevoie sa scrie acolo : "5000 de mesaje" ca sa fiu mai destept sau mai prost !
Si daca imi este permis sa adresez o intrebare catre Maria Ta:
Care din formatiile care au forum special (TNT, SIMPLU etc), sunt mai bune sau au vandut mai multe albume decat Pink ? Doar pentru ca aduc mai multi utilizatori (ca doar sunt romani !) au un forum special ? "Chiar tre sa spui mereu ceva comercial ?
Si apropo: daca nu ma insel e "fan club" nu "fan club doar pentru unii" !
Astept un raspuns ! In afara de "TE BANEZ !"
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde catharsis » Dum Mai 11, 2003 2:04 am

nu pot sa nu remarc ardoarea si hotararea acestui adevarat luptator ce este numelemeu care imi inspira incredere si speranta ca daca vor fi mai multi luptatori ca el vom trai intr-o lume mai buna, in care va fi un meci corect arbitrat de vajnici perfectionisti ca el...
numelemeu este un user care imi inspira incredere numai cand ii citesc numele, care de fapt ma duce cu gandul ca si eu am un nume ca si eu pot lupta ca sa schimb ceva!
in legatura cu numarul de posturi, propun chiar punerea la -1000 sau la alt numar negativ, pentru a demonstra rectitatea morala si corectitudinea celui care se intituleaza cu modestie numelemeu
victoria este aproape, dusmanul se vede infrant si apeleaza la tactici murdare! tine-o tot asa, numelemeu!
p!nk&real madrid forever!
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 2:17 am

Sunt destul de "prost" ca sa remarc IRONIA care predomina in mesajul tau ! Eu lupt pentru ceva ! Tu ce faci ? Iti accepti soarta asa cum este ea, buna sau rea ! Puteti sa ma puneti si la - 5000 ca tot nu ma intereseaza ! Sunt mai destept daca sunt la 5000 si mai prost daca sunt la - 5000 ? Parerea ta ?
Poate vrei sa spui "rectitudinea morala" si nu "rectitatea morala" !
RECT-itatea e ceva despre partea cu care tu gandesti :o ! (din pacate !)
Nu-ti subestima dusmanul :o !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde RooT » Dum Mai 11, 2003 2:49 am

numelemeu ... te rog ramai la subiect ... pink e aici .. real madrid e alta mancare de peshte ... in caz contrar s-ar putea sa ajunga subiectul asta pe kterinca ... si nu prea "vei izbandi in lupta ta" atunci ... :o
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Re: Vreau forum P!NK !

Mesajde Aliosha » Dum Mai 11, 2003 6:32 am

Initial trimis de numelemeu

Pentru cultura ta muzicala, acum e in plina promovare M!ssundaztood - cel mai bun album din cate au existat vreodata in lume! Astazi am vazut pe MTV istoria lui P!nk ! Daca nu se face forum P!nk, cineva o sa ma aiba pe constiinta !



:rolleyes:

Forum Pink poate se va face, poate nu.

numelemeu, tu moderator nu o sa ajungi in viitorul apropiat asa nu te mai agita in zadar.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Re: Re: Vreau forum P!NK !

Mesajde Nightmare » Dum Mai 11, 2003 11:12 am

Initial trimis de Aliosha



:rolleyes:

Forum Pink poate se va face, poate nu.

numelemeu, tu moderator nu o sa ajungi in viitorul apropiat asa nu te mai agita in zadar.






Aliosha, cred ca merita macar o sansa. Lasa-l o saptamana si daca se dovedeste a fi un bun moderator lasa-l in aceasta functie. Daca nu se va ocupa de forum cum trebuie numeste alt moderator in locul lui.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

off-topic

Mesajde catharsis » Dum Mai 11, 2003 3:36 pm

for the record: am folosit intentionat rectitatea in loc de rectitudinea... continua lupta numelemeu!
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Dum Mai 11, 2003 4:52 pm

... :confused: ....
Ce disperare pe-aici...nu credeam ca asha o sa se ajunga ptr. un forum... :)
numelemeu din pacate,cred ca te cam agiti aiurea,sorry ca-ti spun,dar....e,asha e firea mea,imi place sa
distrug sperantele oamenilor :D .Shi io incercasem "foarte" demult sa conving pe "cineva" sa faca forum Christina Aguilera ,dar..... :D (e,recunosc ca io nu imi taiam capu' dak nu se facea forum Christina,shi mi-era shi lene sa disper asha pe-aici,scriind mesaje foarte lungi,"de convingere".... :D )
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Pentru "MORILE DE VANT" !

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 10:31 pm

Scriu mesaje lungi, pentru ca ma duce capul, si pentru ca nu vreau sa postez mesaje de 3 litere, doar de dragul de a posta un mesaj ! Decat 10 scurte si rele, mai bine unu si bun !
1. pentru xkran : SORRY ! Era asa, ca pentru MOSHu' ! Apropo: crezi ca imi poti schimba nick-ul in "Dusmanul Mosh-ului si al tuturor Oribililor" ? :o Am si o critica pentru tine daca imi este permis: nu crezi ca ar fi mai bine daca le-ai verifica mesajele (daca sunt la subiect si isi au rostul), celor care iti sunt, probabil prieteni decat sa ii aperi ? Si o intrebare: tu esti IONESCU ADRIAN ? Daca da, si mai multe respecte din partea mea ! Daca nu, aceleasi respecte !
2. pentru Aliosha : Sunt sigur ca nu o sa fiu moderator, pentru ca sunt prea "contra cui nu trebuie" !
3. pentru Cr@zY @nGeL : merci, dar nu am cum sa ajung moderator ! Motivul : ar fi un forum corect si curat unde bagatorii de seama, nu isi mai pot face meseria :o ! UN sfat: nu ma mai sustine pentru ca o sa te baneze :o ! Asta stiu ei sa faca ! Lasa-ma sa suport eu toate atacurile ! Eu contra "MORILE DE VANT" !
4. pentru catharsis : Arati "COOL" cand incerci sa te scuzi intr-un mod atat de penibil ! Daca era vorba de o adevarata dorinta in acest sens, puneai si tu "ghilimele" ! Se pare ca te-ai cam incurcat in "inteligenta" ! Cred ca te doare :o !O sa continui lupta, dar nu cu tine ! Nu ma lupt cu cei .......... multi si ... !
5. pentru X-Tina Aguilera : Lupta asta se da pentru ca cei "mari si puternici" s-au aliat, formand o adevarata haita pentru a-l "manca" pe cel "mic si amarat" ! Poate nu te-ai "chinuit" destul, sau poate si-au dat si ei seama ca Aguilera, nu merita :o (Pink da) ! Si oricum nu-ti face griji pentru mine, nu o sa imi tai capul !
MA LUPT CU MORILE DE VANT !
Si sa nu uit ! In acest moment sunt 4 (patru) voturi contra:
Oribilul Mosh - Aliosha - catharsis - si inca unu care n-a avut ce face ! Sa fie "Sopra ..." ?

ATENTIE ! IMPORTANT !
De asta ce mai ziceti ? Eu, cel mai mare dusman al vostru, o sa intru in ISTORIA FORUMULUI pentru ca sunt cel care a postat mesajul 150.000 :o ! Acum nu o sa ma mai puteti sterge NICIODATA din amintirea voastra si a forumului !
SUNT ISTORIE ! O PARTE DIN Funclub.ro ! Cred ca acum merit sa fiu moderator ! Nu, Aliosha ?
Sper ca xkran o sa tina cont de asta si nu o sa lase o parte din istoria Funclub-ului sa fie uitata !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori