Moderator BB

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mesajde eyewitness » Mie Apr 16, 2003 1:42 pm

avand in vedere ca forumul big-brother duce lipsa acuta de moderatori io propun pe useru angus ,cunoaste problema si posteaza cu mult bun simt si...sharm...

parerea mea....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Mie Apr 16, 2003 3:40 pm

si eu sunt pentru.angus e cel mai potrivit user pentru mod pe forumul cu fratele mare.chiar eu am vazut cum umbla prin oras cu pancarda pe care scria, normal,Big Brother.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 16, 2003 3:45 pm

Incercatzi sa nu mai postatzi off-topic pe acest subiect !

Multumesc !

later edit : am splitat aceste posturi de subiectul initial...care nu avea nici o legatura cu ceea ce ne propune eyewitness.

Acum putetzi posta...si putetzi propune pe cine doritzi la moderarea forumului Big Brother. Vom face la fel ca la forumul de politica.
Cine doreste sa se inscrie...sa zica aici...si eu impreuna cu ceilaltzi doi colegi admini o sa ne gandim la propunerile voastre.

angus...tu ai vrea sa moderezi ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde angus » Mie Apr 16, 2003 5:01 pm

io ash cam vrea, ma simt cinstita shi onorata de increderea ce mi-o acordatzi, mai detaliem maine caci acu ie tarziu shi tresa plec pa, ceea ce va doresc shi voo.
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Mesajde vali » Mie Apr 16, 2003 6:12 pm

daca dna angus doreste, cum cea mai mare placere :P
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde angus » Joi Apr 17, 2003 9:40 am

da, rog trimitetzi job description.
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 17, 2003 9:53 am

Draga angus ,

In primul rand tre' sa fi nitzel mai tare. Am observat ca matale esti cam blandutza si mai treci cu vederea unele lucruri. Eh..ca moderator nu tre' sa faci asa ceva. Tre' sa ai ochii in 4...sa observi pana si cea mai mica greseala de pe forumul BB.
Sa stergi mesajele de bagare in seama , pe cele care nu au legatura cu subiectul , pe cele idioate . Sa ai grija sa nu se certe oamenii intre ei..prea tare.
Sa fie ordine perfecta si curatenie. Obsesia mea.....sa stii sa unesti subiecte intre ele...si sa splitezi subiecte. :yD
Bineinteles....sa citesti tot ce se scrie pe forumul BB.
Eu o sa te mai ajut pe parcurs !

In conditiile de mai sus...vrei sau nu moderarea ? DA sau NU....ca vorba multa e saracia omului. :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Apr 17, 2003 3:11 pm

Angus, multa bafta. Sper ca iti stii responsabilitatile. Pentru orice fel de nelamuriri nu ezita sa ne apelezi.
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

multzumiri

Mesajde angus » Vin Apr 18, 2003 8:09 am

- lu moshu, vali shi aliosha, care de acum incolo ii voi asculta ca pe mama mea;
- lu aiu shi sod, care prin vigilentza shi simtz al raspunderii au descoperit cum galgaie talentul shi nu s-au riscat sa-l lase casa se pearda;
- lu big brazer, care daca nu se intampla, nemoderatoare ramaneam tot restul vietzii;
- lu mumu, care de cand mi-a eshit in cale imi merje din ce in ce mai bine spre glorioase culmi;
- lu luminitza, ca ie la capatul tunelului.
gata cu multzumirile, ma duc sa-mi invatz noile responsabilitatzi.
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Re: multzumiri

Mesajde Aliosha » Vin Apr 18, 2003 4:14 pm

Initial trimis de angus
[B nu se intampla, nemoderatoare ramaneam tot restul vietzii;
[/B]


Mai in gluma mai in serios, de ce nu cereti stimabililor ? Daca nu "in public" macar pe PM... Noua ne convine mult mai mult sa vi le dam voua (ex: angus, hyde, fane , etc) decat altora...
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Re: Re: multzumiri

Mesajde vali » Vin Apr 18, 2003 4:35 pm

Initial trimis de Aliosha
Noua ne convine mult mai mult sa vi le dam [b]voua ...[/B]
...cu care ne bem mintile
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde sunset17 » Mar Apr 29, 2003 12:26 pm

si eu sunt de parere ca ar fi nevoie de un moderator adevarat pe forumu' lu' big brother. e varza. nu conteaza cine, atata timp cat e unul din cei care "au grija" de forumul asta. btw: felicitari. e super "curatat"
sunset17
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Apr 29, 2003 12:13 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron