Important!!!

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Important!!!

Mesajde Faded Existence » Mar Apr 29, 2003 12:07 pm

Forumul Shakira e mic (putine mesaje) si n-are nevoie de 2 moderatori (no offense Mirela) Ma descurcam foarte bine si singura.....am fost moderator multe luni si n-am avut nici o problema....as vrea sa continui sa am grija de forumul Shakira
singura!

Multzumesc
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Apr 29, 2003 12:15 pm

Am vazut ce grija aveai..ca a venit Mirela..sa inkida si sa uneasca subiecte..si sa faca politie cu voi sa nu mai postatzi tampenii.

Eu cred..ca o sa modereze Mirela singura ! ..ca tu esti cam absenta ! :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Faded Existence » Mar Apr 29, 2003 3:01 pm

Wow ce tare e Mirela...A unit un subiect...Bravo...Felicitari....Aplauze......

Pana sa vina ea n-am avut nici o problema pe forum, right? Ma descurcam perfect singura....Moshule de ce ma jignesti?? Cum adica sunt absenta?? Aaaa .......explica-mi si mie ca inseamna asta...ca nu prea inteleg :) Am pus anunt si am subliniat faptul ca useri sa nu mai ataseze poze de mesaje, ci sa le posteza la subiectul POZE.....logic, nu?? Imi place curatenia :) A doua zi...Mirela a zis ca pot sa ataseze poze...daca sunt originale..:)
What is this? Din moment ce un moderator face anunt si spune clar o regula (destul de logic)...de ce se baga celalalt moderator si anuleaza tot ce a spus primul...??? M-am simtiti foarte ofensata.....
Sper ca nu ti-am "mancat" prea mult timp...moshule si sper ca m-ai inteles....
Multzumesc
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Faded Existence » Mar Apr 29, 2003 3:06 pm

1)Oh and anoher thing.....Mirela n-a facut politie cu noi sa nu mai postam tampenii fiindca nu s-au postat tampenii...

2)Eu am inchis subiecte, sters mesaje etc...(Mirela a facut observatii la cateva mesaje)

3) Mirela a unit un subiect...si acum numai ea se ocupa de forum?? Ea le-a facut pe toate....Please don't make me laugh!

4) Ma simt extrem de prost ca nu-mi recunoaste nimeni munca pe care facut-o toate lunile astea si ma mai si jigniti aruncand langa mine alt moderator....si spunandu-mi (Oribilul Mosh) ca sunt absenta si ar fi mai bine sa ma dati afara

Multzumesc (un shoricel very dissapointed)
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Faded Existence » Mar Apr 29, 2003 3:20 pm

AAahhh intre timp am mai facut o mica descoperire......

S-au schimbat multe de azi dimineata (cand am verificat ultima oara forumul Shaki)

My dear co-moderator Mirela, a inchis subiectul poze........care dupa parerea mea era cel mai cool subiect de pe forum......gaseai poze rapid, fara sa te chinui sa le cauti pe Net.........asa ca tot anuntul meu automat se anuleaza si useri pot posta poze in mesaje....ce tampenie......va iesi o mare varza (in my humble opinion).............E o mare prostie...un moderator zice ceva si celalalt complet altceva...ce sa mi creada lumea? Pe cine sa asculte?? Ce ridicol....
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Apr 29, 2003 3:39 pm

Shobolane....eu zic sa ascultzi de Mirela ca stie ce face. Sa va avetzi ca surorile..si sa co-moderatzi impreuna. Vorbitzi intre voi pe PM ! Sau pe YM. Sau prin prumbei calatori !

Cat despre poze..nu imi trebuie pe fanclub..sute de poze cu Shakira. Daca vreau dau un search cu Google si le iau de pe net.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Mar Apr 29, 2003 3:40 pm

Shori, subiectul de poze nu eu l-am inchis, ci Aliosha!!! (sorry, Aliosho, ca arunc matza moarta in gradina ta, da poate se lamureste si ea!
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Faded Existence » Mar Apr 29, 2003 6:27 pm

Bine bine imi cer scuze despre chestia cu pozele, dar am crezut ca tu ai inchis subiectul (neintelegere)...in orice caz, vad ca n-are rost sa mai insist....dar repet MA DESCURC BINE SI SINGURA........I rest my case
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Apr 29, 2003 7:06 pm

daca te descurci bine si singura...gandeste-te ca impreuna cu Mirela de vei descurca de 3 ori mai bine !

Fii un shobolan ascultator si intelegator ! :p

PS : poate pui niste poze cu tine pe forumul de generalitatzi. vezi tu ca e un subiect despre poze cu forumisti acolea !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

1897

Mesajde baixinho© » Mar Apr 29, 2003 7:14 pm

Initial trimis de Shori obez
Din moment ce un moderator face anunt si spune clar o regula (destul de logic)...de ce se baga celalalt moderator si anuleaza tot ce a spus primul...???

nu prea are legatura ce o sa scriu cu ce ai postat tu, dar este vorba tot de un forum moderat de doi useri. userul cu care co-moderez (ma rog, ar trebui sa spun invers, pentru ca eu am fost numit moderator pe TNT dupa AnDrEi) a schimbat regulamentul de vreo trei ori si stii de ce? ca sa se vada el acolo ca este moderator! plus alte posturi de bagare in seama si alte alea! probabil ca acum o sa imi sara in cap (asa cum ai facut tu acum) si o sa imi zica faptul ca ce a scris a fost bine, dar mi-aduc aminte ca penultima data cand a postat regulamentul (din motivul pe care l-am expus mai sus) a uitat sa modifice data, astfel ca regulemantul expira la 5-6 zile dupa modificarea lui. am intrat eu din nou si am modificat data, dupa care el a revenit si a bagat niste linii intre punctele regulamentului doar ca sa apara numele lui acolo. in concluzie, ne cam calcam pe bataturi, insa (cel putin pana acum) nici unul nu a reclamat ceva despre celalalt moderator.

ps: stiu, poate ca postul asta trebuia pus la "Asteptam sugestii si reclamatii de la voi", dar am incercat sa fac o paralela intre ce a scris Shori obez si o situatie similara de pe alt forum.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mar Apr 29, 2003 9:00 pm

Sori obez esti comica. In primul rand puteai sa sari de fund in sus acum 2 luni cand am pus-o pe Mirela acolo. Insa tu nu esti la curent cu ce se intamnpla pe forum, altfel citeai threadul corespunzator de pe sfatul batranilor si se facea lumina.

Tu intrai foarte rar pe site si de multe ori gaseam threaduri si posturi total aberante acolo. Eu nu pot sa am grija de unu singur de tot forumul si nimeni nu iti cere nici tie sa intri zilnic pe site. Am pus-o pe Mirela acolo(ea intra zilnic) ca sa umple golul lasat de tine si impreuna sa aveti grija de forumul respectiv.

Cat despre subiectul de poze, eu ti l-am inchis.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Faded Existence » Mie Apr 30, 2003 10:38 am

Pt Aliosha
-Cand gresesc o recunosc...eu m-am enervat din cauza c-am pus un anunt despre poze etc, dar n-am observat ca subiectul era inchis.....si n-am stiut ca era inchis de tine...Imi cer scuze...voi fi mai atenta data viitoare......
-Am citit mai demult subiectul de pe Sfatul batranilor.....dar n-am postat nimic acolo....(ca sa fiu "intelegatoare")
-N-am zis nimic acum 2 luni ca sa vad cum merge treaba cu 2 moderatori.....(n-am avut nici o problema cu Mirela si nici ea cu mine presupun....in afara de neintelegerea pe care am creat-o singura....cu manutele mele....sorry again....)

Pt Oribilul Mosh
-Nu sunt shobolan sunt shoricel :lol: :lol: :lol:
-Stiu de subiectu cu pozele utilizatorilor....poate pun si eu o poza de-a mea pe acolo......(do u wanna see my pretty face :)))

Cred c-ar fi mai bine sa inchideti threadul asta ....ca n-are nici un point....!!!
"The distance grows
I'm sinking down
And what I lost, it can't be found
Although I try, can't find my way
Avatar utilizator
Faded Existence
Junior Member
 
Mesaje: 251
Membru din: Dum Mai 26, 2002 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron