Varzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Varzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Mesajde Love2Fly » Mie Apr 30, 2003 12:20 am

Doamnelor si Domnilor, lutzelor etc etc....Dragi Admini.....tin sa pun si eu cateva intrebari in legatura cu
CENZURA PE ACEST FORUM
si anume.....am deschis si eu un subiect pe "katerinca si aberatii" despre un lucru comun oamenilor: kktul si pishatul si a fost trecut ca invizibil....va intreb: DE CE?
Considerati ca e prea obscen pentru acest forum? cu ce e mai decenta PULA decat ceea ce spuneam eu? cu ce sunt mai benefice drogurile si mai stiu eu despre ce se vorbeste pe acest forum decat kktul:):)
In definitiv....subiectul era trecut la katerinca si aberatii deci cei care nu gusta gluma(nu la propriu) nu erau OBLIGATI sa se uite in subiect da?....poate e considerat un subiect IDIOT dar este la katerinca da? si in plus NU CRED CA E SINGURUL stupid de pe acest forum....asha ca AJUNGE CU CENZURA.....ati dat in boala CNA_ului?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Mie Apr 30, 2003 12:30 am

sa vedem

eu l-am mutat pentru ac era aberant si indecent
consider ca s-a atins deja limita la injuraturi si imbecilitati pe care le poate suporta forumul

am inteles, sa mai scapi din cand in cand cate un "pula" sau mai stiu eu ce, dar deja s-a ajuns la chestii mult mai grele
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mda...

Mesajde Love2Fly » Mie Apr 30, 2003 12:34 am

cand cate un "pula" sau mai stiu eu ce, dar deja s-a ajuns la chestii mult mai grele


Lol....cica din cand in cand.....lasa-ne frate...daca tu vezi cate o "pula" din cand in cand atunci......
Stii ce? sunt de acord cu stergerea subiectului dar trebuie sa stergi TOATE subiectele indecente, k? adica tot ce e aberant! si dupa cate vad eu sunt zeci de astfel de subiecte!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 30, 2003 12:37 am

Imi exprim si eu opinia in calitate de user (50 % ) si admin (50 % )

1. sunt de acord cu vali. ar trebui sa mai domolim injuraturile si cuvintele obscene. recunosc ca si eu am injurat o gramada si am vorbit prostii...si promit sa o las mai moale. o sa bag stelutze unde e nevoie

2.sunt de acord cu love2fly. subiectul cu caca si pipi nu era ceva obscen. e cva comun tuturor..celor intre 0 si 150 de ani. subiectul a fost facut de o natura kterincoasa...si cred ca merita a fi mutat inapoi si a ne amuza. love2...a observat bine. pe forum se discuta despre sex oral si droguri.....asa ca nu cred ca dauneaza subiectul despre care vorbim aici.

PS : am sa va povestesc o intamplare marfa legate de wc-uri :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Re: Mda...

Mesajde vali » Mie Apr 30, 2003 12:38 am

Initial trimis de Love2Fly
lasa-ne frate...


nu sunt fratele tau. nu ne permitem.

de acum incolo se vor sterge. un prim pas a fost facut.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Ochey

Mesajde Love2Fly » Mie Apr 30, 2003 12:43 am

Da! Chiar o sa fiu atent la CENZURAREA "chestiilor" pe forum! Ramane de vazut "eficacitatea" adminilor......in rest...
nu sunt fratele tau. nu ne permitem.

Adevarat!:)
Bafta!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Mie Apr 30, 2003 12:53 am

stitzi ce?

ia mai lasati-o mai moale pe asta cu "eficacitatea adminilor", "adminii", "impartialitatea adminilor"

ca daca nu, pun un mic militaria pe voi, sa nu mai miscati in deget fara aprobare.

care e problema in fond?
ce nu va convine?
vreti poze cu noi goi?
vreti sa vina sopra inapoi?
vrei sa fii tu administrator?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

?

Mesajde Love2Fly » Mie Apr 30, 2003 12:59 am

pun un mic militaria pe voi, sa nu mai miscati in deget fara aprobare

Si cin' te opreste? poate asta e solutia pentru eradicarea OBSCENITATILOR....

1. Problema e CENZURA!
2. Nu-mi convine ca nu tratezi(tratati) toate subiectele OBIECTIV si nu in functie de "cum va(iti) place tie!
3. Nu! inca mai am nevoie de ochi!
4. In nici un caz!
5. Nicidecum....consider ca iti faci treaba bine "cu mici exceptii" asha ca stay there as long as you want!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: ?

Mesajde vali » Mie Apr 30, 2003 1:03 am

Initial trimis de Love2Fly
2. Nu-mi convine ca nu tratezi(tratati) toate subiectele OBIECTIV si nu in functie de "cum va(iti) place tie!


nu exista obiectivitate. scoateti-va termenul asta din cap
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 30, 2003 1:08 am

Ma doare capu' ....nu va mai certatzi ! :p

Love2fly parca ar fi Smeagol...iar vali..Frodo. Love2fly..cand e rau..cand vrea sa para bun si de ajutor. :yD
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Mie Apr 30, 2003 2:48 am

Uite ceva ce merge de minune pe threadu' lui L2F:

Ma pish pe Michael Schumacher!


Bravo Moshule, esti un barbat adevarat!
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde dadius » Mie Apr 30, 2003 9:40 am

sper ca nu ati uitat ca totusi asta este o lume virtuala si acestea nu sunt probleme reale. e doar chestia ca unni au mai multe drepturi pe acest forum decat altii.asta il roade si pe love2fly asta.
de ce dracu din atatia oameni de pe tot forumul asta sunt numai cativa care fac pula mare intotdeauna? ce daca ti-a cezurat (sters) subiectul? pune-l pe barfe si gata.acolo ii doare capu' pe aia! mare problema ca ti-a sters un thread despre cacat si pisat.ma apuca rasul! par ar fii fost nu stiu ce pulka mea dediscutie asta. asta e unul din motivele pentru care am renuntat sa mai intru pe multe din forumurile de aici. pt ca sunt numai subiecte de cacat (si pisat).

va las.
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Nu e vorba de asta!

Mesajde Love2Fly » Mie Apr 30, 2003 11:15 pm

ce daca ti-a cezurat (sters) subiectul? pune-l pe barfe si gata.acolo ii doare capu' pe aia! mare problema ca ti-a sters un thread despre cacat si pisat.ma apuca rasul!


Nu-i vorba de asta mah ca imi bag p**** in el de subiect...mare smecherie.....dar nu-mi convine ca eu ca administrator sa sterg ce vreau eu si sa las ce vreau eu....
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aliosha » Joi Mai 01, 2003 5:15 am

Love2Fly, da, exista cenzura pe forumul asta insa nivelul ei este minim. In mare ea apare datorita regulamentului insa pentru a nu parea scortosi de cele mai multe ori o aplicam pe cea a bunului simt (nu o lua ca pe o jignire te rog).

Lui vali i s-a parut "nelalocul" lui threadul tau si a decis sa il faca invizibil. Fiind moderator pe Katerinka, si admin pe forum are dreptul sa faca acest lucru la fel cum tu ai drept de decizie pe forumul pe care il moderezi.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron