Fan Club promoveaza xenofobia si rasismul !?

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Fan Club promoveaza xenofobia si rasismul !?

Mesajde numelemeu » Vin Mai 09, 2003 6:18 am

Probabil ca "Oribilul Mosh" a vazut deja mesajul pe care i l-am lasat la subiectul cu Real si Barcelona: Si cred ca batranetea asta ti-a cam afectat vazul, de nu observi semnaturi de genul : "Antonescu de traia/ Pe tzigani ii omora!! Moarte tziganilor!" (Bagheera) ! Sau poate te incanta ideea ! Pe mine nu, desi se spune ca sunt roman !Oricum nu acesta e subiectul, (dar m-a indignat) asa ca o sa gasesti chestia asta la "Avertismente si Banari" cu propunere de ban pe viata !
Cum nu am reusit sa postez un mesaj in "avertismente si banari" (se pare ca nu am dreptul) o sa o fac aici, considerand ca este o reclamatie !
Pentru semnatura "Antonescu de traia/ Pe tzigani ii omora!! Moarte tziganilor!" (Bagheera)
Propun ban pe viata si mai mult de atat, propun ban pentru copiii lui "BagheerASISTUL" si pentru toate rudele acestuia, si pentru toti care au astfel de indeletniciri !
Asadar astept ca "Mosh"-ul sau cei indreptatiti sa ia masuri !
Respectele mele !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde vali » Vin Mai 09, 2003 6:45 am

relax
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Vin Mai 09, 2003 6:49 am

Pentru cultura ta generala afla ca semnatura lui Bagheera nu are cum sa fie xenofoba. Cauta putin in dictionar si ai sa vezi de ce.

Si pentru ca un user are o asemenea semnatura inseamna ca "fanclub ro promoveaza xenofobia si rasismul" ? Cum adica promovam ? Avem threaduri rasiste ? Indemnam la ura rasiala ? Uram strainii ?
Inseamna ca trebuie sa il banam pe viata, sau, dupa cum ai zis, sa ii banam copiii si rudele ?

Iti inteleg nemultumirea insa exagerezi, la fel cum au exagerat si cei care au scornit-o pe stadion...e folclor, nu e ura.

rapidistii sunt ciori si tre sa moara, stelistii sunt aurolaci si tre sa moara, dinamovistii sunt caini spurcati si tre sa moara.... etc.

In concluzie o sa vorbesc si cu ceilalti despre asta si o sa hotaram daca ii umblam la cont sa ii stergem semnatura. De banat nu va fi banat.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Sâm Mai 10, 2003 12:30 am

Pentru semnatura "Antonescu de traia/ Pe tzigani ii omora!! Moarte tziganilor!" (Bagheera)


Probabil semnatura domnului Bagheera vine din acelasi motiv pt care acesta semi-ura fatza de tigani apare la orice cetatean al Romaniei...si anume: faptele pe care acestia le fac in Romania si cu precadere in Bucuresti....in Bucuresti sunt 3 tigani la 10 locuitori....deci destul de ingrijorator.....
Revenind insa la problema mai sus mentionata pot spune ca si eu am o semi-ura pentru tiganii care taie, fura si nu stiu decat sa jefuiasca pt a manca. Sincer sa fiu....in palma am o cicatrice de 6 cm de la un gat de sticla care mi-a fost infipt in mana din simplu motiv ca nu am vrut sa ma ridic de la o masa dintr-o terasa pentru ca asha vroiaiu ei(nu aveau loc)....deci sunt si eu un semi rasist!
revenind la forum si la ce se discuta pe aci...consider ca atat timp cat omul EXPRIMA o parere personala si atat timp cat nu instiga la rasism e liber sa faca orice si NU sunt de acord cu stergerea semnaturii lui.....e o incalcare a dreptului la o opinie....
Parere mea!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Parerea mea ...

Mesajde monk » Sâm Mai 10, 2003 9:31 am

Semnatura lu Bagheera mi se pare complet normala ....

Sa mai ne scrii si noua , numelemeu dupa ce ti-o fura vreun tigan prin autobuz portofelul cu bani si acte sau cand i-o da unuia din familia ta cu toporu-n cap (exagerez) sa ne zici si noua ce parere ai despre tigani ....

Desi nu toti tiganii sunt asa ies in evidenta numai aia care fura , omoara etc ...

Io unu sunt in potriva xenofobiei si a rasismului desi ma cam oftica asiaticii (sunt prea multi :D )
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Sâm Mai 10, 2003 10:10 am

Cred ca 95% din populatie detesta tiganii. Majoritatea tiganilor sunt hoti si analfabeti.
Mi-a povestit mama mea ca erau in Spania tigani cu niste placute pe care scria: "Refugiat din Romania" (de parca in Romania era razboi sau alta catastrofa...).
In concluzie, semnatura e normala si nu vad de ce ar fi stearsa.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde numelemeu » Sâm Mai 10, 2003 10:46 pm

Initial trimis de Love2Fly


Probabil semnatura domnului Bagheera vine din acelasi motiv pt care acesta semi-ura /.../ consider ca atat timp cat omul EXPRIMA o parere personala si atat timp cat nu instiga la rasism e liber sa faca orice si NU sunt de acord cu stergerea semnaturii lui.....e o incalcare a dreptului la o opinie....
Parere mea!:)

Daca zici tu ca ""Antonescu de traia/ Pe tzigani ii omora!! Moarte tziganilor!" (Bagheera)" inseamna "semi-ura" si daca Moarte tziganilor! inseamna ca "nu instiga la rasism" atunci eu nu mai am nici o parere ! Nici macar una umila :o !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Re: Parerea mea ...

Mesajde numelemeu » Sâm Mai 10, 2003 10:51 pm

Initial trimis de monk
Semnatura lu Bagheera mi se pare complet normala ....

Sa mai ne scrii si noua , numelemeu dupa ce ti-o fura vreun tigan prin autobuz portofelul cu bani si acte sau cand i-o da unuia din familia ta cu toporu-n cap (exagerez) sa ne zici si noua ce parere ai despre tigani ....

Desi nu toti tiganii sunt asa ies in evidenta numai aia care fura , omoara etc ...

Io unu sunt in potriva xenofobiei si a rasismului desi ma cam oftica asiaticii (sunt prea multi :D )


Data viitoare cand iti mai fura cineva portofelul sa te uiti daca nu cumva e un roman mai bronzat sau nespalat ! sau poate totusi e tigan ! dar asta nu inseamna ca trebuie sa-i omoram, nici sa indemnam pe altii sa o faca !
Si sa nu te oftice asiaticii ca sunt prea multi .... se ocupa PNEUMONIA de ei :o !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Mai 10, 2003 10:56 pm

numelemeu - tu chiar n-ai treaba? e sambata seara totusi... las-o draq de traba.

Vorba cuiva de mai sus... relax
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde numelemeu » Sâm Mai 10, 2003 10:57 pm

Initial trimis de vali
relax

vali scrie la subiect ! Ce a inteles si el din subiect ! De unde nu=i nici D-zeu nu cere :o !
Respectele mele pentru cele 3522 de mesaje pe care le-ai scris, dar din cate am observat eu (si sunt numai de cate zile pe aici), le cam scrii degeaba, doar ca sa acumulezi cat mai multe ! Acest lucru poate fi observat pe absolut toate forumurile pe care ai postat ! Oare ce parere au domnii administratori de acest lucru ?!
Deci pana la urma, bravo tie pentru cele 3522 de mesaje, si sa sti ca eu te respect pentru cele 22 pe care le-ai scris la subiect, ca restul sunt pe langa :o ! Sper ca ai scris macar 22 ! sau poate ...
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde numelemeu » Sâm Mai 10, 2003 11:02 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
numelemeu - tu chiar n-ai treaba? e sambata seara totusi... las-o draq de traba.

Vorba cuiva de mai sus... relax

Ia uitati fratii mei ADMINISTRATORI ! Pe cand scriam mesajul pentru vali, ce vad ?! Inca un agatator de mesaje scrise degeaba: Sopra Tutt1 !
Mai ocupati-va si voi de astia :o !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde numelemeu » Sâm Mai 10, 2003 11:08 pm

Initial trimis de Aliosha
Pentru cultura ta generala afla ca semnatura lui Bagheera nu are cum sa fie xenofoba. Cauta putin in dictionar si ai sa vezi de ce.

Si pentru ca un user are o asemenea semnatura inseamna ca "fanclub ro promoveaza xenofobia si rasismul" ? Cum adica promovam ? Avem threaduri rasiste ? Indemnam la ura rasiala ? Uram strainii ?
Inseamna ca trebuie sa il banam pe viata, sau, dupa cum ai zis, sa ii banam copiii si rudele ?

Iti inteleg nemultumirea insa exagerezi, la fel cum au exagerat si cei care au scornit-o pe stadion...e folclor, nu e ura.

rapidistii sunt ciori si tre sa moara, stelistii sunt aurolaci si tre sa moara, dinamovistii sunt caini spurcati si tre sa moara.... etc.

In concluzie o sa vorbesc si cu ceilalti despre asta si o sa hotaram daca ii umblam la cont sa ii stergem semnatura. De banat nu va fi banat.

In mare ai dreptate si ma bucur sa vad macar un utilizator serios care se leaga de mesaj si nu de altceva ! Oricum pentru cultura ta sa sti ca rasismul si xenofobia merg mana in mana, asa ca nu mai pune dictionarul inaintea gandirii, pentru ca nu iti sta bine !
Oricum, dupa ce am scris aici, zic eu critici pertinente, ma astept sa fiu trecut impreuna cu IP-ul meu, pe lista de vanatoare a celor care scriu mesaje de dragul de a scrie cat mai multe si pe lista celor care nu vor sa fie criticati de altii, care nu stau cu ochii in dictionare si gandesc :o !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Mai 10, 2003 11:09 pm

Initial trimis de numelemeu
Oricum pentru cultura ta sa sti ca rasismul si xenofobia merg mana in mana, asa ca nu mai pune dictionarul inaintea gandirii, pentru ca nu iti sta bine !

Si eu cu prietena ne tinem de mana cand mergem pe strada... si asta nu inseamna ca avem aceleasi preferinte sau acelasi sex ;)


Initial trimis de numelemeu
ma astept sa fiu trecut impreuna cu IP-ul meu
Daca mai mergi pe linia asta, din cate stiu eu colectivul de pe acest forum... ai sa ajungi sa te banezi singur :)


Initial trimis de numelemeu
Mai ocupati-va si voi de astia :o !
Poate intre timp o sa te ocupi si tu cu altceva :B... daca nu, sincer imi pare rau pentru probemele existentiale care te framanta pe tine weekendul asta.

Iar in cazul in care fanclub promoveaza rasismul, nu aici trebuie sa faci reclamatie. Eu unul te sfatuiesc sa te adresezi asociatiilor si organizatiilor abilitate sa aplice legea in astfel de cazuri... dar vezi ca duminica sunt inchise... trebe sa astepti pana luni :cry:

bagator de seama™
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde numelemeu » Sâm Mai 10, 2003 11:14 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
Poate intre timp o sa te ocupi si tu cu altceva :B... daca nu, sincer imi pare rau pentru probemele existentiale care te framanta pe tine weekendul asta.

Iar in cazul in care fanclub promoveaza rasismul, nu aici trebuie sa faci reclamatie. Eu unul te sfatuiesc sa te adresezi asociatiilor si organizatiilor abilitate sa aplice legea in astfel de cazuri... dar vezi ca duminica sunt inchise... trebe sa astepti pana luni :cry:

bagator de seama™


BRAVO ! Ai reusit sa scri si tu ceva mai mult, si in acelasi timp ti-ai atins scopul: inca un mesaj de bagare de seama de la un "bagator de seama™" , care va fi contabilizat !
Rugativa sa nu ma puna cumva moderator :o !
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Mai 10, 2003 11:15 pm

Initial trimis de numelemeu
Rugativa sa nu ma puna cumva moderator :o !

[-o
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Aliosha » Sâm Mai 10, 2003 11:30 pm

Initial trimis de numelemeu

Oricum pentru cultura ta sa sti ca rasismul si xenofobia merg mana in mana, asa ca nu mai pune dictionarul inaintea gandirii, pentru ca nu iti sta bine !


Daca tu vrei sa dai sensuri diferite cuvintelor este treaba ta insa cat timp tziganii de la noi sunt romani in primul rand bagheera nu poate fi acuzat de xenofobie. Daca se lua de chinezii si arabii din Europa , da.

Initial trimis de numelemeu
Oricum, dupa ce am scris aici, zic eu critici pertinente, ma

Si aia in care cereai banarea tuturor rudelor de toate gradele era tot o parere pertinenta ?
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mai 10, 2003 11:35 pm

nici nu am stat sa citesc ce a scris numele meu....ca m-a enervat ca a bagat n posturi unul dupa altul. :(

cate dezordine si abrambureala !

unii oameni chiar nu merita sa aiba acces la forum..pentru ca nu stiu sa il foloseasca.



punem pariu..ca o sa dea cu quote la postul asta ?

Cr@zy @ngel..mai baga-te tu mult in seama...... nu ti-a ajuns saptamana de pauza ? mai vrei ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Mai 10, 2003 11:42 pm

Initial trimis de Aliosha
Si aia in care cereai banarea tuturor rudelor de toate gradele era tot o parere pertinenta ?
Aliosha, te rog frumos "nu mai pune dictionarul inaintea gandirii, pentru ca nu iti sta bine !".

Adica... stai acum si analizezi o prostie de cuvant? Ce conteaza ca era pertinent sau impertinent? Lasa dictionarul si incearca sa intelegi ideile care se ascund in spatele cuvintelor scrise mai sus. :rolleyes: !... aveam pretentii de la tine, ma dezamagesti pe zi ce trece ;P

Initial trimis de Oribilul Mosh
unii oameni chiar nu merita sa aiba acces la forum..pentru ca nu stiu sa il foloseasca.
Iar te iei ma de mine? :)

"adun posturi"™
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Nightmare » Sâm Mai 10, 2003 11:47 pm

Ontopic: Numelemeu, de ce le iei apararea tiganilor? Majoritatea sunt hoti si nu merita. Am intalnit destui pe strada si nu aveau un comportament tocmai civilizat.

Oftopic: Moshule, ai pierdut pariul. Vezi ca nu am dat quote? Am inteles si eu mesajul de aseara si nu prea mai am chef sa te supar inca o data. Nu mai am nevoie de inca un avertisment.
Am sters mesajul meu anterior pentru ca am cam aberat in el.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Inchidem !

Mesajde numelemeu » Dum Mai 11, 2003 4:14 am

Eu nu am vrut decat sa iau apararea dreptatii ! Dar observ ca pentru mai marii forumului, e mai putin importanta omenia si sunt mai importante alergarea dupa "puncte" prin postarea de mesaje dezastroase si avertizarea / banarea celor pe care nu-i pot face din vorbe, deoarece sunt mai buni decat ei !
Sa-i omoram pe toti care ne displac ! Si mai spunem ca suntem mai civilizati decat tiganii ! Oare ?!
Pentru Oribilul Mosh:
Nu am vrut sa dau cu QUOTE dar cand am vazut punem pariu..ca o sa dea cu quote la postul asta ? , nu m-am putut abtine ! A renascut in mine dorinta de a fi sadic ! Pana la urma m-am abtinut (doar citate) !
Despre unii oameni chiar nu merita sa aiba acces la forum..pentru ca nu stiu sa il foloseasca. ,pot spune ca ironia si-a atins tinta, m-am simtit, asa ca am o singura propunere: Forumul Pink - Unde eu ma voi retrage in liniste, cu "mizeria" mea si voi veti ramane cu celelalte forumuri. unde sunt sigur ca o sa pastrati curatenia, ca si pana acum ! "curatenia" voastra !
Asadar dragii mei, daca nu merit sa am acces la forum, faceti-mi propriul meu "cotet" in care o sa stau, deranjandu-va doar prin succes si bunastare, iar voi o sa ma invidiati pentru ca sunt mai bun ! Sau nu imi creati acest spatiu al meu, si atunci nu va voi mai deranja deloc, NICIODATA !
Cr@zy @ngel..mai baga-te tu mult in seama...... nu ti-a ajuns saptamana de pauza ? mai vrei ? aici chiar nu mai am ce comenta ! cei mici nu au voie sa isi spuna parerea sau sa ceara ceva, ca sunt amenintati ! Nu au voie sa spuna adevarul, ca sunt avertizati, nu au voie sa sprijine un alt utilizator in lupta lui cu cei "mari si rai", pentru ca imediat este banat !
Nici 1 dintre cei mici, nu are voie sa fie mai bun decat cei mari ! Asta e regula voastra si eu nu o sa o respect, doar de dragul de a ramane pe forum !
:o CITEZ DIN ACELASI MOSH (ia auzi aici motiv de avertisment): :o
numelemeu - avertisment !
P!nk...nu are treaba cu fotbalul spaniol !

Ieczista 2 explicatii:
1. Pink = Roz, iar fotbalul spaniol este roz, spre deosebire de cel romanesc, care este negru ! Deci are legatura !
2. Pink = Roz, si imposibil sa nu gasesti pe la arbitrii, jucatorii sau suporterii spanioli, ceva de culoare roz ! Deci are legatura !
Poate problema Mosh-ului este ca de ce am scris "PINK" si nu "ROZ", ca sa inteleaga si el :rolleyes: ! Am vrut sa ma dau si eu mare ca stiu engleza, si uite ce patesc !
MOSHUL - Avertisment de la "numelemeu"
Motiv: INCOMPETENTA

EGALITATE ... DAR NU PENTRU CATEI ! Asta vreti voi !
Din punctul meu de vedere acest subiect este INCHIS ! Mai astept raspunsul la propunerea cu Forumul P!nk (Pana Marti 13-05-2003) !
Si-un mic amanunt: RECUNOASTETI CA SUNT BUN ! ... si modest !
(TEMA PENTRU ACASA)
MI-AM LUAT SAPCA, HANORACU' V-AM PUPAT ! MA MUT ! ASTAZI 13-05-2003 LA EXACT 1 SAPTAMANA DE LA INSCRIEREA IN FANCLUB.RO, MA RETRAG ! DIN CAUZA MAGARIILOR CARE SE FAC IN FORUM PRINTRE CARE SI NEACCEPTAREA CREARII UNUI FORUM PINK PE MOTIV CA "ADMINISTRATORILOR NU LE PLACE INGHETATA" HABAR N-AU DESPRE CE E VORBA DA' NU VOR ! (DOAR EI CONTEAZA AICI?) ! [click aici]
Avatar utilizator
numelemeu
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mar Mai 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Dum Mai 11, 2003 6:20 am

Esti atat de aberant incat nici nu ma apuc sa iti mai iau la bani marunti toate mesajele. Bag de seama ca la ultimul post pe care l-am lasat pe acest thread nu ai mai gasit raspuns.

Nu iti mai da cu parerea si numai folosi termeni pe care nu ii stapanesti cum trebuie, risti sa te faci de ras ca mai sus.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Dum Mai 11, 2003 7:05 am

nicidecum "inchidem"... poate era mai bine sa folosesti "inchid"... sau o zicala de genul: "inteleptul cedeaza primul" ;)

Initial trimis de numelemeu
Eu nu am vrut decat sa iau apararea dreptatii !
si din pacate nu ai reusit decat sa ne arati ca mai ai multe de invatzat pana sa stapanesti comunicarea in limba romana (refuz sa cred ca este limba ta de bashtina)... cat despre coerentza afisata in ideile tale si faptul ca te stresezi 2 ore pentru un post ca cel de mai sus... n-am decat cuvinte de lauda =D. Apropo, nu cred ca te-ai abtinut si ai scris "doar citate"... ci cred ca nu stii sa folosesti quote-le ala :b


Initial trimis de numelemeu
A renascut in mine dorinta de a fi sadic ! Pana la urma m-am abtinut (doar citate) !...
Forumul Pink - Unde eu ma voi retrage in liniste, cu "mizeria" mea ...
daca nu merit sa am acces la forum, faceti-mi propriul meu "cotet"...
voi o sa ma invidiati pentru ca sunt mai bun !...
Nici 1 dintre cei mici, nu are voie sa fie mai bun decat cei mari !...
Am vrut sa ma dau si eu mare ca stiu engleza, si uite ce patesc !...
RECUNOASTETI CA SUNT BUN ! ... si modest !!

mai omule, bag de seama ca tu vrei sa fii laudat si nu o face nimeni :(. Sa stii ca nu trebuie sa suferi din cauza asta... o sa vina si pentru tine un moment in care cineva o sa te aprecieze. Stii prea bine ca prostia n-are limite... deci e bine sa speri in continuare. Cat despre faptul ca incerci sa gandesti mai mult decat iti permite substanta cenusie, eu unul am o parere foarte buna... pe limbaj academic ii zice overclocking (poate iti explica Aliosha care-i faza... ca el e ala cu dictionarele).

Te rog eu sa citesti toate posturile din acest subiect, sa chemi pe cineva care sa-ti explice unde si de ce te-ai facut de kkt... si apoi sa renunti definitiv la a mai posta ;). Cat despre cotetzul tau... daca veneai acum juma de an... il aveai cu sigurantza, pentru ca dupa parerea mea, meriti din plin unul.

over & out

PS: si apropo... Moshu s-a luat de Cr@zY @nGeL in gluma... poate-si face si el lipeala... nicidecum nu a incercat sa-i inchida gura pentru ca iti lua tie apararea.

o ceata de xenofobi™
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Aragorn » Dum Mai 11, 2003 5:07 pm

Oameni buni, va-ti gandit macar o secunda ca poate Numelemeu face parte din acea "rasa" mentionata si aparata de el?

Tiganii nu ar trebuii omorati, pt ca asa mai scapa unu doi si se inmultesc ca sobolanii, ar trebuii sa fie extirpati, sa dispara complet de pe fata pamantului.

PS: Asa ca sa stie si numelemeu, tiganii nu numa fura si distrug tot prin Romania, dar ne si fac de ras peste tot in lume pe noi Romanii normali.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde vali » Vin Mai 16, 2003 9:23 pm

Initial trimis de Aragorn
Oameni buni, va-ti gandit macar o secunda ca poate Numelemeu face parte din acea "rasa" mentionata si aparata de el?

si nu isi face cinste in acest fel
in loc sa zica "sunt tigain si sunt mandru" el zice "sunt tigan, da-va draq, nu va mia luati de mine ca va tai si va violez"

halal

ps: ma intreb ce or zice administratorii de cele 3000 de mesaje ale mele
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori