Pentru schimbarea nick-ului lu Salma

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mesajde Salma » Mie Mai 14, 2003 6:03 pm

Pot sa-mi schimb si eu nick-ul in Alma? Vad ca exista un user inregistrat in 2002, fara nici un post. Nu de alta, dar vreau sa-mi schimb culoarea parului si Salma nu se mai potriveste. Promit sa nu ma mai vopsesc 6 luni de-acum incolo ;) Acum serios, am aflat ca "salma" inseamna o chestie tare nashpa in unele zone din tara, ceva cu moarte, si nu mai vreau sa port acest nume.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde aphextwinz » Mie Mai 14, 2003 6:47 pm

cunosc pe cineva care are dalmatzianca surda pe nume Alma :p dar totushi semnificatziile latineshti ne sugereaza fertilitatea -> itzi faci shi implant?
shi ce culoare va fi? aia a spicului de grau? :D
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Salma » Mie Mai 14, 2003 7:01 pm

Nu raspund la provocarile tale, ca abia vin de pe threadul cu "avertismente si banari":p .Din pacate, nu stiu sa dau link la subiect, dar iata ce mi-a spus Portnoy ca inseamna acest nume: "Salma" este chestia aia care o duci s-o ingropi... Adica mortul+sicriu+flori+icoana+... Toata multimea asta... Nu stiu daca intra si dricul in ea...;S Prefer sa fiu o dalmatianca surda.
Deci, imi schimbati si mie nick-ul? Pliiz, pliiz A-)
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mie Mai 14, 2003 7:27 pm

gata fino :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mie Mai 14, 2003 7:33 pm

Eu stiu pe cineva care are o snautzeritza bleaga pe acre o cheama Alma. Salma, tu iti schimbi nickul la fiecare aluzie(rautacioasa sau nu) a altora ?
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Salma » Mie Mai 14, 2003 7:50 pm

Ce mi-a spus Portnoy nu era o aluzie rautacioasa, pentru ca noi suntem in relatii cordiale. Probabil este un regionalism rar intalnit caruia el, intamplator, ii stie sensul. Un sens macabru, dupa cum vezi. In plus, Salma nu era chiar asa inspirat. Alma are niste semnificatii mai interesante.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mie Mai 14, 2003 7:52 pm

cred ca de fiecare data cand ii da voie raiden&socrii sa se vopseasca :D

ps: alma, iti sugerez un nick pentru cand o sa fii iar blonda (peste 2-3 ani) - gigica
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Raiden007 » Mie Mai 14, 2003 8:03 pm

Deci nu e vina mea, eu acuma m-am sculat (din somn) ... Ce pot sa-i fac daca crede tot ce se scrie pe forum ?
Raiden007
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Mie Mai 29, 2002 1:09 pm
Localitate: Bucharest

Mesajde Salma » Mie Mai 14, 2003 8:42 pm

Initial trimis de vali
alma, iti sugerez un nick pentru cand o sa fii iar blonda (peste 2-3 ani) - [b]gigica [/B]


Gresit, nashule, cand ma fac blonda o sa-mi schimb nick-ul in Pamelutza, deja am inceput sa strang bani pentru silicon, ca mi-a zis Aphex sa-mi fac implant si io ascult tot ce-mi zice baietasii de pe forum ca stiu eu ca iei nu ma minte. Si te las pe tine sa ma botezi ;v
Si lu Raiden nu tre'sa-i cer voie sa ma vopsesc, nu vezi ca oricum doarme toata ziua ?;s
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mie Mai 14, 2003 9:41 pm

stii de ce se vopsesc femeile blonde, nu?
ca sa nu le confunde barbatii cu persoanle inteligente
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Salma » Mie Mai 14, 2003 9:57 pm

Ai dreptate, nashule, eu m-am facut bruneta doar-doar scot neuronii capul pe fereastra, vad negru, zic ca-i noapte si se-apuca sa faca sex, sa se mai inmulteasca. Da' am io impresia ca am numai neuroni homosexuali. ;r
Intre timp m-am mai interesat si am aflat sa in spaniola Salma inseamna cadavru, pe cand Alma inseamna suflet. Adica eram un fel de "Moartea in vacanta". Asa ca vezi, draga Raiden, ca e bine sa cred din cand in cand si alti barbati in afara de tine :p

PS. Mersi, Nashule, ca mi-ai deschis thread doar pentru mine. Stiu eu c-o faci ca sa nu-mi dea lumea rea ban ca bat campii. Esti cel mai bun nashic si ramane valabila faza cu botezul ;)
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mie Mai 14, 2003 10:11 pm

eu credeam ca l-ai luat pe raiden sa il cresti, nu sa il crezi

poa sa insemne si "cadavru in putrefactie", salma hayek still rulz

sa imi zici cand, sa imi cumpar costum nou :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

cron