Forum ASIA

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Dorim???

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Forum ASIA

Mesajde Mr Hyde » Vin Mai 16, 2003 7:41 pm

Rog seriozitate :D
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Vin Mai 16, 2003 8:09 pm

Mie mi-e indiferent.
Vreau sa se faca (pentru fani).
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Aliosha » Vin Mai 16, 2003 8:22 pm

hyde, mai bine faci rost de niste postere in marime naturala si ai rezolvat problema.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

1982 (anul in care Italia a devenit pentru a 3 a oara campioana mondiala la fotbal)

Mesajde baixinho© » Sâm Mai 17, 2003 12:26 pm

Ideea nu este rea. Daca se va face, promit ca le voi convinge pe fete sa intre pe forum.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Mai 18, 2003 9:57 pm

neah, ce p*la mea, eu vreau forum Bum-Bum alea de canta Pops-pops, ce atata africa?

uatz rong?:confused: :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: Forum ASIA

Mesajde stefan » Lun Mai 19, 2003 10:48 am

Camarade, ASIA is sooo last week :D.
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde eyewitness » Lun Mai 19, 2003 11:01 am

am votat pentru un forum asia.
intr-adevar fara un forum asia acest fanclub ar avea mult de suferit. in plus daca s-ar face as putea dormi si io linistit noaptea nu sa ma zvarcolesc neincetat gandindu-ma perpetuu "l-or deschide oare adinistratorii astia rai?"
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Lun Mai 19, 2003 11:42 am

pai doar asta ne mai lipsea: forum ASIA. ca-n rest le aveam pe toate. acestea fiind zise, eu propun ca Mr Hyde sa administreze acest forum de data asta in colaborare cu eyeu', ca doar si ochisor e om si merita si el sa administreze un forum si am observat ca este un inflacarat sustinator al fetelor. :D baieti, sper sa nu dezamagiti fanii. :p
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Mai 19, 2003 12:26 pm

nu am io norocu asta nocturno sa ma blagosloveasca adminii cu o moderare asia ca sunt persona non grata ca scuip coji de seminte pe mocheta...mie-mi dau fro oceania sau australia n-am io fata de asia. tu nu vezi ce competitie mare e cu cine sa modereze? deja portocala mecanica e cu barda-n mana...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Lun Mai 19, 2003 9:22 pm

deja portocala mecanica e cu barda-n mana...

Ai-ule, ti-ai tras un avertisment in avans pentru limbaj indecent si atentat la bunurile moravuri... pe un forum ASIA n-au ce cauta expresii suburbane si insinuari perverse, asa sa stii!

@noctruna: ma, io m-am saturat de fitele astea femeiesti, spune clar, vrei au ba?!

@stefan: programatoare, or fi outdated, last week etc., da' cica si-au tras un upgrade, io asa am auzit

@crazy angel, x-tina si toate fetele care gusta muzica de calitate: :kiss:
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Neah!

Mesajde Love2Fly » Mar Mai 20, 2003 12:29 am

Nu vreau domne!
Motivatie: Pt ca Diana aia l-a parasit pe prietenul ei pentru un tip cu bani din industria show bizzului. Asta inseamna ca se prostitueaza(sta cu ala doar pt bani, pt ca sa fiim seriosi...nu are cum sa-l iubeasca) si nu suport genu' asta de fete!:)
De ajuns?
Daca NU mai am....:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Un DA hotarat!!!

Mesajde cubu » Mar Mai 20, 2003 2:00 am

De ce nu? Oricum o sa ma duc pe acolo in noptile pustii si reci, cand nu am ce face... Nu de alta, da' mai rad si eu un pic... De alea cu Animal X si Andreea Balan deja m-am plictisit... Am votat DA!!!
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

1995

Mesajde baixinho© » Mar Mai 20, 2003 9:18 am

(anul in care a murit actorul Stefan Banica)

Initial trimis de Love2Fly
Nu vreau domne!Motivatie: Pt ca Diana aia l-a parasit pe prietenul ei pentru un tip cu bani din industria show bizzului.


mi se pare cat se poate de logic! mergand pe aceasi judecata, eu zic sa inchidem forumul "Pop si Dance romanesc" pentru ca Andreea Banica de la Blondy si Cristiana Raduta au pozat in Playboy. hombre, zi mai bine ca nu vrei forum ca in afara de Diana nici o alta componenta a trupei nu are voce, asta da!

ps: NU sunt un fan al Dianei.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mai 20, 2003 10:11 am

haidule acu pe bune : de cate voturi mai ai nevoie sa-si faca vali pustiu de bine si sa afiseze la gazeta de perete cu litere de-o schioapa asia? ca sa ducem o campanie publicitara in locurile bantuite de adevaratii fani ai adevaratelor valori...bah pana nu primesc pemeu si nu apare numele de aiu la rubrica cu amenzi si sanctiuni cu vot de blam pe ordin de zi pe unitate io nu te crez..
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Re: 1995

Mesajde Love2Fly » Mar Mai 20, 2003 1:15 pm

Initial trimis de baixinho
(anul in care a murit actorul Stefan Banica)



mi se pare cat se poate de logic! mergand pe aceasi judecata, eu zic sa inchidem forumul "Pop si Dance romanesc" pentru ca Andreea Banica de la Blondy si Cristiana Raduta au pozat in Playboy. hombre, zi mai bine ca nu vrei forum ca in afara de Diana nici o alta componenta a trupei nu are voce, asta da!

ps: NU sunt un fan al Dianei.


Ochey.....nu sunt un simpatizant al formatiei AFRICA deci nu vreau!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mai 20, 2003 1:27 pm

bah zburatorule am inteles ca nu-ti place africa da de ce te pui de-a curmezisu... omu ala , mr hyde, vrea si el forum cu asia si nu poate decat daca are nush cate voturi ca asa e regula pe-aici si unde-i lege nu-i tocmeala. nu te obliga nimeni sa postezi sau nici macar sa treci in plimbare voluntara si dezinteresata pe-acolo dupa ce se deschide....gandeste-te ca poate si tie ti se va scula intr-o buna zi sa se faca un forum cu angela similea sau gica petrescu si vei avea nevoie de voturi deci de sprijinu forumistilor...crezi ca mr hyde te va ajuta?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

:)

Mesajde Love2Fly » Mar Mai 20, 2003 1:41 pm

Saracutu':) bine domne, daca isi doreste atat de mult il sustin si eu. Doar nu o sa supar userul acum:))
Sustin si eu acest forum ASIA.:)
Imi ramai dator Hyde!:)
p.s: Cred ca in viitorul apropiat o sa vreau sa fac forum POPS(ca tot s-a scris mult pe forum despre ele...asha ca stay tuned!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Mar Mai 20, 2003 9:39 pm

Ooo, multumesc mult prieteni, nici nu stiti cat inseamna asta pentru mine!
Sburatorule, ma facusi curios, cu cine e Diana? Mama ei de zvapaiata, las' c-o aducem noi pe drumul cel bun!
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Mai 20, 2003 9:55 pm

it's gone too far
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Vin Mai 30, 2003 11:00 am

daca e sa se faca, vreau sa il fac eu cu mana mea, pentru ca de fiecare data cand hyde va scrie pe el, sa aiba o anumita jena :)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Mai 30, 2003 11:06 am

nashule tu fa-l ca noi scriem, cu sau fara jena noi vom scrie. si ca moderatori propun din start pe nightwish si mr.hyde.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Vin Mai 30, 2003 11:26 am

moderator? eu?! ce sa zic ma simt profund onorata, cum era si normal. sunt profund emotionata pana la lacrimi de nu-mi mai gasesc nici macar cuvintele. daca voi credeti ca m-as pricepe eu la asa ceva...da' vreau neaparat sa-l am pe Mr Hyde alaturi, nu de alta da' sa ma invete si pe mine cum sta treaba cu moderarea, ca
el e mai vechi in meserie.
ma si gandesc deja la prezentare...
votati in continuare, urnele sunt deschise!
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde angus » Vin Mai 30, 2003 11:27 am

Initial trimis de vali
... vreau sa il fac eu cu mana mea

shi el nu vrea?! :D
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

::::

Mesajde Love2Fly » Sâm Mai 31, 2003 12:28 am

Daca nu vrea el! Vreau eu!:):a
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Sâm Mai 31, 2003 1:53 am

vezi mr hyde, cine face misto?
acu ar trebui sa il mut pe kterica si sa imi bat si eu joc de topicu asta si de asia ca si restul

love2fly, te paste un ban...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Sâm Mai 31, 2003 2:07 am

vali, si eu m-am plictisit de mistouri, daca te deranjeaza atat de mult inchide-l, din partea mea nu vei mai avea nici o obiectie.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Dum Iun 01, 2003 7:01 am

nu, mai bine il mutam pe kterik pt ca "amicii" tai sa se poate desfasura in voie :P
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Andreea Pisoi » Joi Iun 19, 2003 3:41 pm

Nu! Nu, A.S.I.A.! Orice, da` nu A.S.I.A.! Va rog mult de to`!!! Ma arunc de la etaj! :(
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Joi Iun 19, 2003 4:53 pm

De la care etaj? Ca daca te arunci de la 1 n-ai facut nika...urca si tu mai sus un pic...

On topic: imi este indiferent daca exista forum Asia sau nu din moment ce nu o sa-i accord nici macar un click din gresala.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori