Vreti forum de manele ?

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Vreti forum de manele ?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Mesajde dj_jaxxx » Lun Iun 09, 2003 5:09 pm

Cand ai intrebat "Cine-o vrea?" te referai la cine ar vrea forum de manele?

Si eu ma numar in acele 8 persoane care au votat pentru.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde M@rLanU^^ » Vin Apr 06, 2007 6:07 pm

bai oameni buni, gusturile nu se discuta. daca mie imi plac manelele nu inseamna ca sunt incult sau ca am bartai masina la scara si femei in spania.

nu spun ca toate manelele sunt bune, ca sunt unele care imi fac si mie scarba, dar sunt melodii care chiar sunt frumoase.

Nightmare scrie: manelistii sunt doar niste afoni cu un grad de cultura foarte scazut.


nu e chiar asa domnule nightmare. exista manelistii cum le spui tu care eu o voce incredibila, as putea spune mult mai buna decat majoritatea persoanelor de pe scena muzicala romaneasca. asa ca te rog gandeste-te inainte sa postezi

on topic: da ar fi bun un forum pt manele sau macar un forum pt dezbateri manele vs everybody in this fucking world
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Apr 06, 2007 7:54 pm

bai oameni buni, gusturile nu se discuta. daca mie imi plac manelele nu inseamna ca sunt incult


ba se mai discuta si gusturile; in cazul de fata: ca sa poti gusta productiile cu pricina, mi se pare evident ca trebuie sa nu ai un standard prea ridicat (adica: sa nu obisnuiesti versuri prea inteligente, linii melodice prea complexe, muzicieni educati si cu prezenta scenica etc)

ca si in cazul altor trebi pe care le mai consuma omu: daca obisnuiesti coniac fin si vin nobil nu prea iti vine sa bei
tot tu scrie:vodka bianca, saniuta, jamaica sau mai stiu eu


si altfel: n-ar strica sa te uiti la data ultimului post de pe subiectul in discutie (acelasi cazu de fata - in patru ani, cei care erau interesati de manele puteau sa mai parcurga niste ani de scoala, sa mai evolueze si sa se razgandeasca)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Dum Iun 21, 2009 1:47 pm

ma, nu va mai certati ca tot baga Keshu manele! :D: e manelist convins.

mie-mi plac manelele pt ca toate cuvintele sunt adevarate si sunt sigur ca multi spun cateodata "melodia asta parca mie este dedicata". cred ca toti cei care asculta manele au o melodie in care se regasesc.
Sa fie thread cu manele! :)
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron