moderator pe muzica pt purii

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

moderator pe muzica pt purii

Mesajde eyewitness » Lun Iun 09, 2003 1:26 pm

stimati admini

salut cu deosebita placere infiintarea forumului cu discutii despre muzica romaneasca dedicata celor mai purii. in acest sens propun ca moderator pe nightwish care a dovedit vaste cunostiinte in domeniul muzical si nu numai si care cred io , se va achita onorabil de dificila sarcina ce o va primi , bineinteles cu bunavointa dvs.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

2165

Mesajde baixinho© » Lun Iun 09, 2003 1:37 pm

sunt si eu de acord cu propunerea facuta de verdele ochi.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Iun 09, 2003 1:39 pm

eu ce sa mai zic ? :p

deci..Nocturna e sigur ! (diseara stii ce ai de facut , da ? )

lista mai ramane deschisa...pt. eventual inca un moderator. riverflow ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde river » Lun Iun 09, 2003 2:33 pm

Moshule, ma simt onorata de propunerea ta, numa' ca a fi un impatimit iubitor de muzica oldies (ca-i de la noi sau de prin alte tzari) nu inseamna a fi si un bun cunoscator in domeniu. In plus, sunt convinsa ca altzii sunt mai dornici de a fi moderatori. Eu prefer sa mai astept...

multzumesc in orice caz!

river

PS. felicitari pentru Nightwish
"Uneori se mai intampla insa ca vreun Smochin razvratit sa se catzere pe gard si sa-si ia lumea in cap... "

imi asum ceea ce scriu, cine are de gand sa plagieze o face pe barba lui
Avatar utilizator
river
Junior Member
 
Mesaje: 1035
Membru din: Joi Ian 23, 2003 12:00 am

Mesajde SOD » Lun Iun 09, 2003 5:39 pm

propun eyewitness!nu are rost sa argumentez,pentru ca toata lumea stie de ce.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde river » Lun Iun 09, 2003 5:43 pm

eyewitness de doua ori...
"Uneori se mai intampla insa ca vreun Smochin razvratit sa se catzere pe gard si sa-si ia lumea in cap... "

imi asum ceea ce scriu, cine are de gand sa plagieze o face pe barba lui
Avatar utilizator
river
Junior Member
 
Mesaje: 1035
Membru din: Joi Ian 23, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Iun 09, 2003 5:45 pm

bah sodule aia-i cu bergenbier nu cu eyewitness. te-ai boshorogit si ai devenit amnezic :D bah io moderare categoric nu. tu acu sincer ai putea face bashcalie de forumu pe care-l moderezi?

deci NU da oricum multumesc pentru incredere :D
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Lun Iun 09, 2003 5:57 pm

daca ochila nu vrea(si sunt sigur de asta),propun angus!e o buna cunoscatoare,precum si foarte serioasa.isi poate lua si un comoderator daca considera ca e prea greu.ce ziceti?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

2169

Mesajde baixinho© » Lun Iun 09, 2003 6:32 pm

1. eyewitness (refuz sa cred ca ar putea face misto pe un forum pe care nu vad ce s-ar putea scrie la misto decat "producand" glumele)
2. angus (se vede de la o posta ca are stofa de moderator si, in plus, nici nu este un forum care sa-i ocupe prea mult timp)
3. SOD (se pricepe suficient de bine la muzica "puriilor" [/size=1]copirait aiu[/size] ca de altfel si ceilalti doi enumerati anterior si sunt convins ca va pune suflet)
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde nocturna » Lun Iun 09, 2003 9:45 pm

multumesc eye-ule pentru propunere, multumesc baixinho pentru votul de incredere, si nu in ultimul rand multumesc moshule pentru suportul moral, dar mai ales tehnic. :)
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori