Ce se intampla?

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Ce se intampla?

Mesajde gabuba » Vin Iun 27, 2003 1:15 pm

La inceput am crezut ca fenomenul este valabil doar pe kterinca & aberatii, dar mi-am dat seama ca a impanzit tot forumul.

Nu mi se pare normal sa existe useri care pur si simplu nu fac nimic, ci doar stau pe margine si arunca cu pietre in ceilalti care posteaza bine/rau. (nightwish&co.)

Deja m-am saturat sa intru pe muzica sau pe mai stiu eu ce, sa dau peste eternu' user care ma seaca, si nu ma lasa in pace, desi el este in permanenta off topic.
Deja m-am saturat sa intru pe un forum in care nightwish imi reaminteste cat sunt de prost, imbecil, dobitoc si altele. Mi se pare mie sau limita bunului simt a fost intrecuta? astia nu mai stiu ce e aia regulament fratilor.

Bine inteles imi veti zice, sa am ingaduinta, pt ca ei nu sunt 'copti' ca forumisti.
Sunt prea multe mishtouri care nu isi au locul acolo, de fapt sunt rautati nu mishtouri. daca incerci sa postezi civilizat si sa fii on topic, se trezeste cate unu' sa-ti zica (,) ca te lamentezi
:rolleyes: .
daca le atragi atentia iti zic (,) ca te vaiti ca baba batuta sau mai stiu eu cum.
desi eu vad in ei prostia intruchipata nu ma sfiesc sa le-o zic, asa cum ei o fac.
Moshule, nu ai nimic de zis la asta? unde e romantismul?

*nu vreau sa gasesc p-aici mesaje de genul : 'gabitzule iar ne demonstrezi adevarata ta valoare', da aveti ceva de comentat on topic sunteti liberi sa o faceti, daca nu PM-ul va sta la dispozitie.

**sper ca s-a inteles ca nu ma deranjeaza mishtourile bune, ci rautatile de doi lei la care suntem supusi zi de zi pe forum, in vacanta cand si asa nu avem ce face (unii).
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

2314

Mesajde baixinho© » Vin Iun 27, 2003 2:30 pm

Initial trimis de Gabyzzu
Deja m-am saturat sa intru pe muzica sau pe mai stiu eu ce, sa dau peste eternu' user care ma seaca

pai nu mai intra, care este problema?

Initial trimis de Gabyzzu
Deja m-am saturat sa intru pe un forum in care nightwish imi reaminteste cat sunt de prost, imbecil, dobitoc si altele.

si asta nu te face sa te gandesti mai serios la problema respectiva?

Initial trimis de Gabyzzu
Bine inteles imi veti zice, sa am ingaduinta

nu, eu iti spun ca poate ar fi cazul sa iti revizuiesti comportamentul. chiar nu realizezi ca in multe dintre situatii esti penibil?

Initial trimis de Gabyzzu
Sunt prea multe mishtouri care nu isi au locul acolo, de fapt sunt rautati nu mishtouri.

pana la urma ce sunt? mistouri sau rautati?

Initial trimis de Gabyzzu
sper ca s-a inteles ca nu ma deranjeaza mishtourile bune

dar macar poti sa faci diferenta dintre un misto de buna calitate si unul de proasta calitate? cum anume?

si inca ceva: un amic de-al meu are o vorba: daca un om iti spune ca esti beat - nu-l baga in seama, daca doi iti spun ca esti beat - mergi la somn, iar daca mai multi iti spun ca esti beat - gandeste-te ca poate au dreptate. chiar nu iti da nimic de gandit ca mai multi useri (si nu numai necopti cum ii etichetezi tu), pe mai multe threaduri de pe mai multe forumuri te iau in balon?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: Ce se intampla?

Mesajde dj_jaxxx » Vin Iun 27, 2003 3:16 pm

Initial trimis de Gabyzzu
Deja m-am saturat sa intru pe un forum in care nightwish imi reaminteste cat sunt de prost, imbecil, dobitoc si altele. Mi se pare mie sau limita bunului simt a fost intrecuta? astia nu mai stiu ce e aia regulament fratilor.


Daca nu-ti place forumu....pleaca. Deja incepi sa delirezi....
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Vin Iun 27, 2003 4:02 pm

dj_jaxxxxxxxxxxxxx ma refeream la un forum, nu la un site.;)

si nu plec, pentru ca s-ar bucura prea multi.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori