A setat sa nu primeasca mesaje personale?!?!

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

A setat sa nu primeasca mesaje personale?!?!

Mesajde Guinevere » Mie Iul 23, 2003 11:11 pm

Eu nu cred chestia asta! :( Si asa mult vreau sa-i scriu!

... Cred ca deja adminii au inteles care mi-e problema. Vreau sa scriu unei persoane foarte dragute, care mi-a trimis mesaje personale si de aceea nu cred nici o clipa ca si-a facut setari sa nu poata primi raspuns.

Ma poate ajuta cineva?
Guinevere
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Vin Apr 25, 2003 11:47 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Iul 24, 2003 8:02 am

Mi se pare derizoriu acest subiect. :) Guinevere , ce rost isi are ?
Probabil ca respectiva persoana are casuta de mesaje plina.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Grumpy » Joi Iul 24, 2003 8:18 am

La inbox plin, se specifica asta in mesajul de eroare.

La optiuni in cont este si sectiunea: Vrei sa folosesti mesaje personale ? Permite altora sa-ti trimita mesaje personale . Totusi ma indoiesc ca forumul sa o aiba setata direct pe refuz de MP-uri la inregistrare.
Grumpy
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Iun 16, 2003 9:20 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Guinevere » Joi Iul 24, 2003 11:06 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
Mi se pare derizoriu acest subiect. :) Guinevere , ce rost isi are ?


Moshule, cum ce rost are?! As vrea tare mult sa-i scriu persoanei, si nu pot lua legatura cu ea, din motive care par sa tina de probleme tehnice. Cine sa ma ajute daca nu matale sau un alt admin?
Guinevere
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Vin Apr 25, 2003 11:47 pm

Mesajde RooT » Joi Iul 24, 2003 11:09 am

Pai ce eroare iti da ?
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Guinevere » Joi Iul 24, 2003 11:17 am

Zice-asa: "[Cutare] a setat sa nu primeasca mesaje personale. De aceea nu poti sa-i trimit mesajul."

Si daca vreau sa trimit email, zice: "Imi pare rau! Acest utilizator a specificat ca nu doreste sa primeasca email-uri prin acest forum. Daca tot ai nevoie sa-i trimiti acestui utilizator email, contacteaza administratorul si s-ar putea ca ei sa te ajute."

Si de aceea "v-am contactat" :), pentru ca nu cred ca setarile astea au fost facute chiar de ea -- cel putin nu cea cu mesajele personale!
Guinevere
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Vin Apr 25, 2003 11:47 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Iul 24, 2003 11:18 am

nu avem ce face. e dorintza omului. daca nu doreste sa primeasca PM-uri e treaba lui !
trimite-i pe forum un mesaj..poate il vede !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Guinevere » Joi Iul 24, 2003 11:33 am

Moshule! Don't be so horrible!! Pai nu-ti spusei, fratioare, ca nu crez nici o clipa ca fata si-a setat sa nu primeasca mesaje?!?! Chiar n-ai citit primul meu post de-aicea?!

Tu ai scrie la oameni mesaje personale, in acelasi timp setindu-ti sa nu poti primi raspunsuri?!?!? Aud?! Nu, da? Ok, si atunci de ce ii crezi pe altii atit de ciudati incit sa faca chestia asta?

Ufff. :(
Guinevere
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Vin Apr 25, 2003 11:47 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Iul 24, 2003 11:36 am

da numele fetei sa verific cum sta treaba !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Guinevere » Joi Iul 24, 2003 12:37 pm

Multumiri publice Moshului pentru ajutor!

Sa traiasca Moshul, el nu este Oribil, ci foarte Dragutz! :)
Guinevere
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Vin Apr 25, 2003 11:47 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

cron