Forumul de generalitati

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Forumul de generalitati

Mesajde gabuba » Mar Aug 12, 2003 11:26 pm

aici este vorba despre forumul de generaliti, in acest moment moderat de eyewithness. nu ma intereseaza daca s-a mai deschis candva un alt subiect, fac asta la sugestia moshului.
am observat, cu regret, ca eyewithnes conduce un sistem ce nu imi place cam deloc. Trag aceasta trista concluzie in urma avertizarii sale pe urmatorii useri : monk, Nightmare si Gabyzzu.
se purta o discutie legate de pozele lui monk. Discutia on topic.
Dar nu asta este problema ci simplul fapt ca gabitzu, monk si angelina discutau l-au deranjat. Inteleg absurditatea discutiei pe COMENTARII IMPERTINENTE. Am folosit un pleonasm. Daca discutia ar fi avut loc intre baixu si naituish, cu siguranta ar fi fost totul in regula.
sa ne uitam la ce a scris bhuttu... sau la ce a scris dj jaxxx... zeci de exemple.
mai inteleg ca spuma forumului vede in anumite useri reseuri dar consider ca regulile ar trebui sa fie aplicate pentru toti. Oribilul Mosh, pe vremea cand actualul moderator era un copilas simpatic, a suferit si el de boala asta, dar s-a vindecat. Ceea ce ar trebui sa faca si eyewithness.
Pur si simplu nu mi se pare corect... as mai zice ceva si de modul in care modereaza pe literatura, dar nu sunt in masura.
poate ca aura lui mishtocara [incontestabila] ar trebui sa dispara in anumite locuri.
sincer, nu stiu cat ma intereseaza parerea moderatorului in general la despre persoana mea... dar totul trebuie sa fie la fel pentru toti.
acum sa nu ma trezesc ca trageti concluzii de genul "gabitzu il apara pe monk, sau pe angelina"; lui monk imi vine sa-i dau pumni in cap f des, cand vad ce face. mai ales acum cand copiaza fazele caracteristici lui baixu. Dar nu despre asta vorbim.
rog marii ganditori ai acestui forum, sa se abtina de la remarci in stilul lor caracteristic, si de la a-mi spune cat de ... si de ... sunt.

p.s. poate ca am dat prea multa amploare problemei, dar eye nu raspunde pe YM, plus ca moshu' zicea ca vrea subiect.
p.s.2 daca acum o saptamana sau mai putin ii dadeam in cap lui love2fly pe motiv ca deschide subiecte aiurea si neintemeiate, contrazicandu-se, acum e randul meu. dar nu am sustinut ca subiectele de un anumit gen sunt inutile. sa nu confundam persoanele.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Mar Aug 12, 2003 11:32 pm

Bai Gabytzule, eu am deschis zeci de subiecte asemanatoare cu al tau si mi-au prins bine. Am constatat ca pe forum nu exista obiectivitate asha ca linisteste-te, daca nu esti in gratiile lu' Eyewitness asta e.
p.s: Chiar trebuia sa deschizi subiect pt asha ceva?:p
:rolleyes:
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Mar Aug 12, 2003 11:39 pm

preiau legatura ...

ai pus punctul pe I Gabyzzule ... nu ma intereseaza de avertisment dar cele mai multe ori se face discriminare !

Nu am nimik cu cei mari ... dar uneori cred eu ca isi zic in minte : ei lasa ca is mici si nu se intampla nimik daca le dau avertismente si fac misto de ei ( in special stim noi cine) ...

Stiu ca aberez mult ... dar nu vreau sa se faca discriminari pe baza varstei ... ce voi nu ati fost la fel ? ... Nightwish te rog abtine-te de la comentarii ...

Inca o data NU FAC REFERIRE LA EYEWITHNESS ... sa nu se inteleaga gresit !



pentru dumneavoastra,
corespondentul din teren, monk


... Andreea ?


pies : ce legatura are preiau legatura cu multumex pentru atentie ? :con:
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Aug 13, 2003 12:04 am

Initial trimis de Love2Fly
...pe forum nu exista obiectivitate nu esti in gratiile lu' Eyewitness asta e...


e vorba de moderare. si daca un moderator, oricat de simpatic ar fi el in randurile forumistilor, nu e capabil sa fie obiectiv alti zece useri asteapta postul de mod. E o regula sa fie cineva ANUME pus?
de cand un moderator se ghideaza dupa gratii?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde nocturna » Mie Aug 13, 2003 12:39 am

cezarica (ai ingrosat punctu' de pe I pana ai gaurit foaia :D

cateva remarci:
1/eu una ti-am dat un singur avertisment pe 'muzica pentru bosorogi' si tocma de la primu tau post, si sper si ultimu. si daca tu sau altcineva imi zice ca n-a fost intemeiat, sa-ti aud lamentarile de discriminare (post retard de bagare in seama ce ai tranitit!)
si gabytzu a deschis thread pe forumul pentru bosorogi si nu a primit nici un avertisment. asta ca exemplu.
2/tre' sa inveti sa faci fata la misto (asa cum si tu faci misto, sa-i zicem misto, de d'alde angeline, titine, gabytzi sau alti dzei)
3/singur ai recunoscut ca esti aberant, si as mai adauga ca te bagi aiurea si neintrebat in vorba si ca tratezi toate forumurile si threadurile cum iti vine tie la indemana, mai rau ca pe alea de pe kterinci.
4/ce mi-a zis mie un user de pe acest forum (nu dau nume): "NU EXISTA CORECT!" baga la cap. :D
5/mah copile, nici noi n-avem nik cu tine. cum ar incheia moshu: asa sa stii!

un sfat: mergi pe sistemul, nu stiu, nu ma bag! stau pe margine pentru inceput, ascult, citesc, ma documentez, bag la cap, casc bine ochii pe carcasa sidiului si pe linkuri, nu fac pe desteptu' cand nu e cazu' si cand vine vorba de lucruri care ma depasesc si nu insist in prostie.

peseu: ce draq va tot scuzati/lamentati atat cu varsta: "suntem si noi mici, prosti si tre' sa ne intelegeti!"?! darkshines n-are si ea tot 15 ani?! (si asta fu doar un exemplu)
ppeseu: pun'tele 2,3,4,5 respectiv sfatu' sunt valabile nu doar pentru cezarica. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Mie Aug 13, 2003 12:54 am

preiau legatura ...

nightwish io am mai zis o data si mai zic o data si o si subliniez : Nu era vorba de moderare ... in cazul meu pentru ca unde gresesc asta e ... mi-o fac cu mana mea :lol: ( nu te gandi la prostii ) ... s suport consecintele ... dar cand vezi pe cineva care la fiecare pas vrea sa iti dovedeasca ca esti asa ... si esti asa ... incepi si ti pui un semn de intrebare mai mare ( ? ) . Ce o avea persoana asta cu mine ... ( ea fiind singura care se tot tine de mine ) .... ?

Pana la urma o sa ma obisnuiesc cu felul tau de a fi si o sa incerc sa trec cu vederea peste "complimentele" pe care mi le faci ! ... si sper si tu sa treci cu vederea peste aberatiile mele chiar daca stiu ca o sa iti fie greu ...


Am incheiat subiectul si sper ca nu va mai fi nevoie sa scriu pe acest thread considerand ca totul este lamurit .



pentru dumneavoastra ,
corespondentul din teren , monk


... Andreea ?
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Aug 13, 2003 8:25 am

nightwish exceptand faptul ca ii dai lu' monk [si nu numai :rolleyes: ]sfaturi de genul:
nu te bagi unde nu e cazul, etc, te rog acum dupa ce ai zis ce ai vrut, sa te retragi.. faci exact ce imi zici mie ca fac si nu e bine.
nu e vorba de bosorogii tai, ci de geralitati.
extraordinar, a dat mishtoul in forumisti... ce sa spun. acum nu ne mai vedem de nimic altceva in afara de mishto.
si te rog frumos sa te abtii din moment ce habar n-ai despre ce vorbeam. clar? tema erau generalitatile, si un anumite tip de moderare, care cel putin acum nu te vizeaza.
sa nu te ... prea tare grija de cum tratez eu theardurile, ca daca ma uit mai bine am si specificat ca asta ma enerveaza la eye... si la tine, care ai aceleasi faze eterne. La inceput iti merg, dar mai schimba placa pe alocuri.
Si inca ceva... inainte sa te apuci sa dai sfaturi, ai grija ca tu sa fii cu toate acasa. [nah ca ma repet]

p.s. eu nu sunt (ca) monk, (ca) dzeu, (ca) darkshines. incercati sa nu faceti confuzia [si acum: taci nightwish, taci!]
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Aug 13, 2003 8:45 am

cineva spunea ca pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti
-gabizuu
-monk
-angelina

enumerati va rog avertismentele sau banarile primite de la mine pe forumul de generalitati ,big brother sau literatura, contorizate de administrator si care v-au periclitat intrarea ulterioara pe forum...dupa aia discutam

si am sa inchei cu o facere de bine futere de mama...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Aug 13, 2003 8:50 am

eram sigur ca vei generaliza... chiar nu ai o explicatie?
ERA VORBA DE FAPTUL CA PE GENERALITATI LA DISCUTIA DINTRE MINE SI MONK, CU REFERIRE LA TRICOUL SAU, discutie in care a intervenit si angelina, tu ne-ai dat o ultima avertizare. Fara sens, logic. Si nu mai repet ce am zis in primul post !
nu conteaza doar cate banuri/avertismente dai.. ci mai conteaza si ce avertizezi in calitate de moderator. Esti capabil, sau nu sa-ti asumi acest rol?
incearca sa fii pe subiect.

si poate in final, ca o concluzie a ta vrei sa ne explici ce ai vrut sa spui cu inceputul si sfarsit mesajului .
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

2683

Mesajde baixinho© » Mie Aug 13, 2003 8:53 am

selecteaza, foca, selecteaza
pai fata palida, chiar vrei sa-ti dau copy/paste la zecile de posturi offo-topic cu care ne-ai onorat in ultimul timp? care este de fapt problema ta? nu ti-ai luat prea multa carne si mai vrei?

ia zi, eram sigur c-o sa se bage si baicsu, ma si mir cum de nu a postat pana acum.

evident, multumex pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde nocturna » Mie Aug 13, 2003 8:59 am

gabytzule, incercand sa faci pe interesantu', respectiv importantu', iar ai dat cu batzul in balta. in parte ii raspundeam lui cezarica, desi nustu de ce draq ma mai obosesc, dar copilul mi-a cerut evident lamuriri deci se cereau date. si punctele alea erau valabile chiar si pentru tine, desi tu ai un avantaj (considerabil, zic eu) in fata lui monk.

ea fiind singura care se tot tine de mine

monk, facui o pasiune in secret si pe ascuns pentru tine. :D hai mah, grow up!

o nelamurire:
Initial trimis de monk
[B]NU FAC REFERIRE LA EYE WITH NESS[/B]

hai ca eye stim toti cine este. da' cine pana mea e ness asta, care ie cu aiu'? ca vaz ca tot pomeniti de el.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Aug 13, 2003 9:02 am

Initial trimis de baixinho
care este de fapt problema ta?

eu nu inteleg care e a ta.
diferenta dintre posturile mele si ale alora mari de pe generalitati nu exista, dragul meu baixiniu. cum de altfel avertizarile lui eyewithness, si complimentele sale nu isi au rostul.

parca rugasem marii ganditori sa se abtina. pacat ca nu s-a simtit nici unul. Va dati aici victime ale unor cazuri pierdute gen eu, monk si angelina. dar de fapt voi sunteti niste incapabile si jumatate ca nu v-ati dat seama ca forumul nu are o limita de varsta.
(si acum urmeaza aia cu darkshines, nu?)

vezi moshule... am anticipat reactia lor. Atat la nightwish, cat si la eye... pe astia probabil tre' sa-i ameninti cu tribunalul ca sa renuntze la atitudinea asta :D .

LATER EDIT: da naituish stim ca tu vrei acum sa o dai la intors, nici eu nu am spus ca te refereai la mine. desi asa dadeai de inteles ca nu il sfatuiesti doar pe monk :rolleyes: . Si chiar daca, eu iti ziceam tie sa ai grija de persoana ta inainte sa te apuci sa dai sfaturi. singura care se da interesanta cu fiecare post, esti tu. iti imbarligi limbajul ca sa pari desteapta si superioara.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Aug 13, 2003 9:03 am

gabizzule tu singur mi-ai cerut de multe ori sa nu-mi pun mintea cu tine ca esti mult mai mic si neajutorat si dupa cum vezi ti-am urmat sfatul dar se pare ca tii mortis sa ma provoci . discutia voastra aberanta pe generalitati despre maieuri si alte cretinitati specifice varstei era offtopica vis a vis de pozele lui monk. daca vreti sa discutati de pescuit in general o faceti la sod pe parcela la pescuitul sportiv, daca vreti sa discutati despre maieuri o faceti pe threadu de imbracaminte sau aberatii insa daca aveti ceva de spus strict legate de poze atunci nici o problema o puteti face pe comentarii.

semnificatia celor doo aprecieri rezulta din cel putin 2 ocazii cand chiar mi s-a impus sa va dau avertisment sau ban si am refuzat. chiar pe ultimile voastre posturi de care te legi mi s-a cerut sa va dau avertisment dar iar am refuzat. daca bati cu mintea pana acolo incat sa poti trage concluziile care se impun ok daca nu ,poti abera in continuare pe acest thread care pt mine e deja inchis.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Aug 13, 2003 9:15 am

era vorba de tricoul sau. ah, nu a facut baixu referire la maelul mirelei, nu? oh, sigur ca nu....
nu a facut bhuttu o apreciere neclara, ce se vru gluma, nu? oh, sigur ca nu....

nu am de ce sa mai frec kktu'. ce a fost deranjant pt mine, a fost faptul ca m-ai avertizat. desi eu eram absolut on topic... nu vorbeam despre pescuit, ci despre hainele de pescuit. (da angelina a intervenit oarecum off topic in discutie si .)
pai daca pe baixu il intereseaza de prietena lui jaxxx, sa se duca pe totul despre sex la anuntzuri matrimoniale.
pai daca pe bhuttu il intereseaza de smecheriile lui korn bitch, sa se duc la theardul de silicoane.
e asa greu sa recunosti ca gresesti, in final sa te indrepti? nu esti singurul care a gresit in privinta moderarii.
(si acum urmeaza aia "e asa greu, gabitz, sa iti dai seama ca esti prost?")
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde nocturna » Mie Aug 13, 2003 9:19 am

copile (adica gabytzu) vezi sa nu mori si sa-ti irosesti tineretile, asteptandu-ne pe scarile tribunalului.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

2687

Mesajde baixinho© » Mie Aug 13, 2003 9:22 am

Initial trimis de Gabyzzu
Va dati aici victime ale unor cazuri pierdute gen eu, monk si angelina.

selecteaza, foca, selecteaza
pai coae, cand o sa fac eu pe victima ta, inseamna ca se intoarce pamantul cu rectul in sus.

evident, multumex pentru atentie


Initial trimis de Gabyzzu
sunteti niste incapabile si jumatate

selecteaza, foca, selecteaza
adica sunt fata sau cum? ca nu pricep

evident, multumex pentru atentie


Initial trimis de Gabyzzu
iti imbarligi limbajul ca sa pari desteapta si superioara.

selecteaza, foca, selecteaza
Nightwish chiar este desteapta. si pe deasupra este si perspicaca. nu tre neaparat sa-si imbarlige limbajul, dar pentru tine este prea greu sa intelegi anumite chestii.

tu chiar ai probleme, nea, pe cuvant.

later-edit: bai retard, eu am facut un post - voi ati purtat o discutie interminabila. pe de alta parte, vezi ca l-am intrebat pe dj_jaxxx cum o cheama pe prietena lui. mai suge-ma o data de maneru burtii ca am fost si de data asta off-topic.

evident, multumex pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Aug 13, 2003 9:23 am

asta probabil ca trebuia sa o bagi pe kterinca si aberatii... da' cum tratezi forumurile la fel, le confunzi des.

LATER EDIT: daca nu are nevoie, de ce o face? tu ai o problema. una mare. iqul vostru ridicat se pare ca nu va permite sa intelegeti ce vreau eu prin subiectul asta. pacat.
dar alta era situatia daca theardul era deschis de unul din marea gashca de inteligenti, cu referire la altii.
(si acum urmeaza aia cu lamentatul)
ajung la trista mea posibila concluzie , moshule, nu conteaza ce zice ci cine zice.
marii nostrii filosofi sunt prea importanti ca sa realizeze ca forumul e pentru toata lumea.
(Si acu urmeaza aia cu obligatul si neobligatul) .
LATER EDIT 2: ai grija cum imi vorbesti, ca nu suntem pe kterinci. nici macar pe generalitati. atat timp cat am un oareshce respect pt tine, am pretentia ca macar asta sa fie reciproc. discutia luase sfarsit cu putin inainte sa ne avertizeze aiul. apropo de asta... el e moderator acolo, probabil ca nu a vazut cate discutii tampite se purtau. dar concluzia mea ramane aceeasi. pacat ca aici nu mai are nimic, de zis facut . Moshu mi-a zis ca e treaba lui ai. Pe vremuri era si treaba adminului, cand moshu a facut o greseala similara. din nou, pacat... mare pacat.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde nocturna » Mie Aug 13, 2003 9:35 am

forumul este pentru toata lumea doar ca trebui sa accepti sa joci dupa reguli stabilite si inpuse, ca peste tot. ti-e greu? nu conteaza, faci un efort. nu poti? u're out!

peseu: incearca la depeche pe forum, poate ca la ea regulile sunt mai putine, mai acceptabile si mai flexibile.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Aug 13, 2003 9:40 am

eu tocmai despre ele vorbeam. reguli pe care voi le incalcati cu nesimtire. dar ce sens mai are? nici cu ele in fatza nu recunoasteti greseala.

ultimul LATER EDIT: spiritul vostru de satra, si-a spus din nou cuvantul. va rugasem intr-un fel ca daca nu va cheama eyewithness sa va tineti degetele. dar fara rost.
eu sunt "singur impotriva tuturor". si pentru ca nu am chef sa-mi mai pierd timpul cu morile de vant, am lucruri mai importante de facut, am sa incerc sa ma supun tuturor regulilor neoficiale. Am sa suport toate avertizarile fara sens si aberatiile. pentru ca aici majoritatea vorbeste. ca dupa doi ani, nu poti sa renunti asa usor la un forum...
oricum cu o floare nu se face primavara [sau antonimul acestei sintagme]Ma puteti injura cat vreti, nu ma mai intereseaza, nu ma mai intereseaza in cine arunc cu kkt si gata. asa ca ma opresc aici, avand un puternic sentiment de inferioritate pentru ca 'incerc sa ma dau interesant', dar de fapt sunt 'retard', care posteaza numai 'off topic' si nu pot fi la fel de apreciat ca darkshines, care e de seama cu mine.

gata, ati castigat. sunteti fericiti? intotdeauna imi plac happy endurile.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

2688

Mesajde baixinho© » Mie Aug 13, 2003 10:50 am

Initial trimis de Gabyzzu
spiritul vostru de satra, si-a spus din nou cuvantul.

selecteaza, foca, selecteaza
conform Dictionarului explicativ al limbii romane,editia 1996:
Satra:
1. cort in care se adapostesc tiganii nomazi (grup de corturi care alcatuiesc locuintele unie comunitati tiganesti nomade).
2. cort de tabara
3. constructie rudimentara care servste ca adapost pentru vite, pentru uneltele gospodariei.

nu stiu la ce te-ai gandit cand ai folosit cuvantul respectiv, dar am vaga senzatie ca te mananca in rect/anus/partea dorsala a corpului.
nu mai pun la socoteala ca ai trantit o virgula intre subiect si predicat. tu oricum habar nu ai in ce context se foloseste acest semn de punctatie si nu pot sa am pretentii de la tine din acest punct de vedere.


Initial trimis de Gabyzzu
va rugasem intr-un fel ca daca nu va cheama eyewithness sa va tineti degetele.

selecteaza, foca, selecteaza
vezi care a fost primul dintre cei mentionati de tine care s-a bagat in seama. nu ma refer la Love2Fly.

evident, multumex pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Nightmare » Mie Aug 13, 2003 11:14 am

Gabyzzule, bucura-te ca am primit doar o avertizare si nu un avertisment. Acum eram banati...
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Aug 13, 2003 1:58 pm

tocmai asta m-a deranjat si pe mine... in fine... sa nu mai invartim batzu in kkt.

baixiniule:
1. ma refeream la unul din sensurile alea ;)
2. nu erai tu cel care imi sugerase sa vand virgulele? nah ca nu ma pot produce fara ele. cu timpul o sa scap si de ultima virgula. doar am mai discutat problema, sau vroiai sa dai nitzica sare situatiei? :rolleyes:
3. am si spus ca imi vine sa-i dau pumni in cap lui monk, caruia i-am zis pe YM sa-si stearga mesajele, dar a refuzat. La fel s-a intamplat si cu love2fly.
4. am pus virgula intre ATRIBUT si PREDICAT, daca chiar vrei sa stii. Oricum nu era corect.

[size=75] p.s. conform dexului meu editia 2002:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Mie Aug 13, 2003 2:33 pm

Initial trimis de Gabyzzu
tocmai asta m-a deranjat si pe mine... in fine... sa nu mai invartim batzu in kkt.

3. am si spus ca imi vine sa-i dau pumni in cap lui monk, caruia i-am zis pe YM sa-si stearga mesajele, dar a refuzat. La fel s-a intamplat si cu love2fly.




preiau legatura ...

cum poti sa minti cu atata seninatate ? ...

Oameni buni copilashu asta nu m-a rugat sa ster nici un mesaj (cu exceptia unuia care l-am si stes (inainte sa imi zica el) unde nu citisem bine ce scrisese el si am dat reply dar inafar a de ala nu ma-a rugat sa sterg NIMC)


Gabyzzule de data asta chiar ca ai dat cu batzu in balta !

cum ar incheia stim noi cine : asa sa stiti !



pentru dumneavoastra ,
trimisul special in teren , monk


... Andreea ?
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde marian jan » Mie Aug 13, 2003 8:36 pm

ma,nu am avut rabdare sa citesc decat primeler 3 posturi.concluzia:ia mai dati-va-n pula mea!
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron