Care este limita superioara a aberatiilor pe forumul de aberatii?

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Mesajde memetshot » Lun Oct 13, 2003 2:57 pm

asa-i a avut cuvinte urate la adresa conducerii si nici macar nu era lider de sindicat.
in aceste conditii pe langa banare propun si micsorarea salariului, plata unei indemnizatii pentru cei care s-au simtit ofensati de continutul incredibil de vulgar, inchisoare pe viata, bataie la talpele goale, dezmostenirea, etc...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

un post fara rost....

Mesajde cutuma© » Lun Oct 13, 2003 3:08 pm

Initial trimis de baixinho ©
D€CR€T, atata timp cat un administrator posteaza pe un thread (au fost ele mai multe, dar vorbesc la modul general), iar a doua zi se scoala cu fata la cearceaf si considera ca acele threaduri sunt facute in bataie de joc si il baneaza pe cel care le-a creat, tu ce mai intelegi din aceasta poveste? fa-mi si mie o schita ca sunt mai tare de cap si nu pot sa inteleg.

ps: n-as vrea sa vina trompetele [b](explicatie: trompetele sunt denumiti, in presa, purtatorii de cuvant ai echipelor de fotbal, ca vorbesc mult si nu spun absolut nimic)
sa-si spuna punctul de vedere. [/B]


Daca tu te-ai saturat de trompete nu am cuvinte sa itzi explic cat m-am saturat eu de goarne. Ah, shi inca ceva, eu n-am zis ca numai unii au greshit, caci au greshit cu totzii, dar nu pot sa nu remarc cata scarba imi provoaca faptul k nimeni nu invatza din greshelile trecutului.... Shi nici felul in care unii vin cu surle shi trambitze sa sara in spatele baricadelor shi sa deschida foc automat doar de dragul de a ieshi cu plexul in fatza.

Da, imi pare rau pt Cata shi Eye-ul ca sunt in mare parte sufletul bunei dispozitzii a forumului, da imi pare rau pt Aliosha pentru ca a fost pus in situatzia de a lua decizii impotriva dorintzei prietenilor sai, shi avand in vedere cat de izolat e acum raportat la mica noastra comunitate, nu cred k avea nevoie de asha ceva, shi da, imi pare poate cel mai rau de Moshu, pt k de fiecare data pica magareatza pe el. La fel atzi facut (de fapt, nu, AM facut)shi cu sopra, asha facetzi shi-acum.... Dar ce sa-i faci, unde arunca 2 o piatra, ce conteaza daca arunci shi tu un bolovan, nu?
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde stefan » Lun Oct 13, 2003 3:16 pm

alinmihai, tu vorbesti de injurii, dar postul din link e de ban, o sa afli probabil cand catharsis o sa-l observe... Daca tu ai fi pastrat un ton decent in timp ce erai injurat as fi inteles sa faci pe moralistul / judecatorul / ce vrei tu, dar asa...

http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&postid=190388#post190388
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde svengali » Lun Oct 13, 2003 3:29 pm

Stefan , cu riscul de-a ma repeta: citeste threadurile de la un cap la altul... si vezi cine a recurs PRIMA DATA la injurii, caci despre asta este vorba !
O saptamana am inghitit "imbecil" "incult" "incapabil" "varza" "epatant" "penibil" "laba trista" "bou" "prost" de la dana, nightwish, eyewitness si neatza si am stat in banca mea. Mai pe urma, au "contrat" cu aberatii, informatii inexacte si tot felul de nimicuri postand repetat off-topic si fiind nu doar agresivi, de-a dreptul hartuitori. Acuma vrei sa accept si "lingai" gen baix care vin in urma astora (probabil starniti de ei) si care ma "onoreaza" cu alte povete si invective ? Da cine sunt io si cine-s ei ma rog... ca pana la urma urmei nu jignesti un post sau un user, jignesti un om. Asta te-ai intrebat ?! A luat conducerea vreun fel de masuri atunci ?!

P.S. nu in ultimul rand, mai uite-te si la ce mai scrie lumea in rest... unii dintre noi nu scriu numai pe caterinca si barfa zilei ... era vorba de muzica aici !
svengali
 
Mesaje: 221
Membru din: Dum Oct 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Unde ši-a întãrcat dracu' copchiii

3579

Mesajde baixinho© » Lun Oct 13, 2003 3:36 pm

astept, in continuare, sa vad ce masuri se vor lua in ceea ce priveste jignirile aduse la adresa tatalui meu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 3579

Mesajde svengali » Lun Oct 13, 2003 3:37 pm

Sper ca cel putin aceleasi masuri care ar trebui luate si impotriva celor ce m-au jignit pe mine ;)
svengali
 
Mesaje: 221
Membru din: Dum Oct 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Unde ši-a întãrcat dracu' copchiii

Mesajde memetshot » Lun Oct 13, 2003 3:41 pm

aline, nu ai voie sa te iei de rude...intelegi ma? te iei de persoana, dar nu de familie. dar probabil ca tre sa ti se deseneze....nu ie nici un pictor pe acilea?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde svengali » Lun Oct 13, 2003 3:45 pm

Asa, deci cei ce se leaga de persoana sunt scuzati ?! de ce, pot sa intreb ?!
Sa-ti dau numa un exemplu... chiar sa fi fost total incorect scris "premiza" in loc de premisa, era necesar "gasca" "habar n-ai" "te dai smecher" "vai de steaua ta" intr-un singur post si mai apoi "taran" si toate ala cu "apuca-ma" si da limbi ?
svengali
 
Mesaje: 221
Membru din: Dum Oct 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Unde ši-a întãrcat dracu' copchiii

Mesajde memetshot » Lun Oct 13, 2003 3:53 pm

aline io iti dau un sfat: denunta-i la Ministeru Informatiilor si telecomunicatiilor sau cum se numeste, sa le inchida forumu' de tot ca ie de vina ca ti s-a spus sa dai limbi si tu nu iesti de acord cu un astfel de comportament care este indecent si stuff...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

uite ce gasii

Mesajde gaga » Lun Oct 13, 2003 3:53 pm

nightwish, de ce nu eshti cuminte si faci darts si mai pui si pe net sa vaza lumea ce rea eshti?

mi'aitza (fac aci o exceptie si ma adresez dumitale), nu era voie sa te iei de parintzii userilor + ca matale ai zis ceva de pasarica' lu nightuish si ai deschis intr-o zi nushcate threaduri la care nu a raspuns nimeni. io nu am ni'ca cu soda caustica sau cu ochila, da nu pricep si pace de ce nu te baneaza si pe tine?:con:

asha, sa lasam prostiile, stimatzi telespectatori, in poza alaturata vetzi vedea cu ce-si umple nightwish timpu' liber :p
Fişiere ataşate
'aitza.jpg
'aitza.jpg (57.68 KiB) Vizualizat de 3938 ori
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: uite ce gasii

Mesajde svengali » Lun Oct 13, 2003 3:59 pm

lupica sa lasam divagatiile, ai priceput ce-am vrut sa zic (sper). Sau acuma daca se ingroasa treaba o dam pe glumitze gen ministeru lu nushcui si ce e indecent... ?
svengali
 
Mesaje: 221
Membru din: Dum Oct 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Unde ši-a întãrcat dracu' copchiii

Mesajde memetshot » Lun Oct 13, 2003 4:07 pm

mai pai pana una alta... nustu de unde si pana unde crezi cu ca poti sa-mi zici lupica....nu ai baut cu mine, nu ai fost cu mine la curve, era sa zic ca nu ai fost cu ai facut cu mine armata, dar mi-am amintit ca nu am facut armata. deci pana una alta ori ma apuci de rima ori imi zici pe nick care il vezi care e. nu te speria ca e mai lung si atentie ca e cu doi de o.
se pare ca tu nu ai inteles despre ce e vorba...si te asigur ca cu chestiile cu parinti nu prea e de joaca ... io am luat rosu si 2 sapt suspendare pt o faza de asta.....
asa ca.....in speranta ca se gaseste unu sa-ti deseneze (sper sa nu fie urina si testul de grafologie s-o indice pe prietena ta) consider ceva....


pese: fa ma plangere la minister ca merge...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde vali » Lun Oct 13, 2003 4:10 pm

hmm
moshu e suparacios
aliosha incearca sa impace pe toata lumea
eu sunt o jigodie si va banez pe toti si scriu numa eu pe forum

acu, pe bune, nu v-ati saturat de aceleasi discutii cu aceiasi oameni care spun aceleasi lucruri?
eu da, si nu mai am net de 5 luni. cand intru si citesc, aceleasi glume, aceleasi probleme cu aceiasi oameni.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde svengali » Lun Oct 13, 2003 4:18 pm

Ok from my side... mi s-a parut ca suna mai sic lupica decat animaloo, dar daca asta vrei tu, asta este ;)
Din partea mea io pot sa-mi vad de treaba din clipa asta daca si altii vor face la fel. Mah, nu e vorba ca n-am simtul umorului, ci ca NU GUST ACELASI GEN DE UMOR CA ALTII ! Intelegi ?
Iar de-acum incolo prefer sa fiu combatut cu "parerea mea este ca" "nu cred ca ai dreptate" sau "nimic mai fals" si fara "boule esti varza... " scris cu majuscule pe un topic serios, fara sa se sinchiseasca nimeni. Si unde mai pui ca varza nici nu era la mine...
svengali
 
Mesaje: 221
Membru din: Dum Oct 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Unde ši-a întãrcat dracu' copchiii

Mesajde stefan » Lun Oct 13, 2003 4:37 pm

alinmihai, nu esti nici primul nici ultimul user care "si-o ia" la primele posturi pe forum, multi au trecut de stadiul asta si chiar s-au imprietenit cu forumisti mai vechi. Problema ta e ca nu intelegi ca lumea nu are nimic cu tine, dar daca spui chestii gen "muzica simfonica inseamna muzica de dupa 1900" tu singur iti faci soarta mai grea :). Ca sa nu mai zic de bucuria stupida de a vedea pe un user care nu ti-a placut banat.

Cred ca nu s-a legat nimeni de parintii tai, si chiar daca te-au luat destui peste picior, asta nu justifica modul tau grobian de a le raspunde.
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde gaga » Lun Oct 13, 2003 4:48 pm

Initial trimis de stefan
modul tau grobian de a le raspunde.


LOL, southpark, huh? ai uitat-o p'aia cu "toillet humour" (cum naiba se scrie chestia asta? :con: )
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde vali » Lun Oct 13, 2003 4:51 pm

cred ca ar trebui o noua regula: fara atentate la parinti
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

3584

Mesajde baixinho© » Lun Oct 13, 2003 4:56 pm

vali, dar tocmai urmare a faptului ca unii useri s-au luat de rudele altora si-au luat ban. ce daca unul a injurat de mama pe cineva, iar altul a spus despre tata ca este taran? ce treaba are tata cu tot ce se intampla pe acest forum?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde svengali » Lun Oct 13, 2003 4:57 pm

Stefan, credeam ca se poarta un dialog aici... daca vreti sa ramaneti vesnic cantonati pe Magdin, Ursulescu, Voicu, "muzica simfonica de dupa 1900" s.a.m.d. e libera voastra alegere ! Cand treceti peste faza asta va rog sa ma anuntati pentru discutii serioase !
Am rectificat acea informatie nu odata, cu precizarea faptului ca ma referisem la muzica simfonica/neclasica, respectiv simfoniile din perioada moderna (a se vedea threadu cu Segovia). Cat despre restul, totul era legat pana la urma de opinii, si nu era necesara hartuire si violenta. Daca tu prin asta ( a "si-o lua") intelegi un fenomen normal, atunci si io mi-am rezervat dreptul de-a actiona ca atare cu riscurile de rigoare !
N-am pretins nicicand ca sunt muzician sau "britannica", dar ceva ceva acolo tot am habar (inclusiv limba romana) ;)
svengali
 
Mesaje: 221
Membru din: Dum Oct 05, 2003 12:00 pm
Localitate: Unde ši-a întãrcat dracu' copchiii

Mesajde vali » Lun Oct 13, 2003 4:58 pm

nici nu ma mai obosesc sa va impac...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde aphextwinz » Lun Oct 13, 2003 5:26 pm

Alinmihaiule, problema este ca atunci cand tu te pretinzi "cunoscator", infierandu-tzi interlocutorii pentru incultura lor muzicala, greshelile tale devin gafe monumentale.

Apoi, muzica simfonica neclasica <> muzica simfonica moderna, (dupa propriile tale definitzii). Mai am propovaduit pe undeva treaba asta, dar cred ca nu tzie: prima scuza este cea mai buna ;)

Iar fane are dreptate intr-un fel, deoarece la violentza ai raspuns cu violentza. Shi nu intr-un final, ci treptat, la fiecare ironie/invectiva, tu ai raspuns cel putzin la fel. Daca nu itzi convine situatzia actuala, nu uita vechea zicala cu semanatorul de vant. E destul de penibil sa te plangi de o situatzie la care ai contribuit.
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde K-gula » Lun Oct 13, 2003 5:38 pm

am marea impresia ca au intervenit 2 foarte mari "cunoscatori" in aceasta discutie. mai am impresia ca acesti doi mari cunoscatori au uitat sa citeasca cam despre ce este vorba pe acest subiect. in alta oridine de idei, se pare ca nici acum nu va este prea agreata logica. spuneti ca ati fost luati la fuga cand ati incercat sa intrati in vorba. de ce? acolo sa va cautati raspunsul. este foarte simplu. cine persista in impertinenta, este luat la maciuca, fiindca ignoranta in ziua de asta este ca plimbarea cu dosul gol pe langa brebu trezit. ma bucur cand vad ca apar tot mai mult useri pe acest site fiindca acum face parte si din viata mea, insa sunt destul de indignat atunci cand vad ca acestia presara tot mai mult in jur conceptul ramanesc. treziti-va copii. a-ti postat pe acest subiect o groaza de imbecilitati ne la subiect. poate se seizeaza cineva din conducere si la astfel de interventii.


K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde RooT » Lun Oct 13, 2003 9:02 pm

Subiectul asta a cam luat-o razna ... de aia il incheiem aici ... cei ce nu au respectat regulamentul in acest subiect vor fi sanctionati ca atare ... si cum zicea si Aliosha .. parca am mai vazut subiectu asta acu ceva vreme :)
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron