Forum Bosquito

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Forum Bosquito

Mesajde misuspita » Mie Noi 05, 2003 4:16 pm

Am tot cautat un forum Bosquito si n-am gasit. M-am gandit a poate ar fi cazul sa inceapa unul aici. Nu?
misuspita
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Noi 05, 2003 4:11 pm
Localitate: Romania

Mesajde dj_jaxxx » Mie Noi 05, 2003 5:12 pm

Trebuia facut un sondaj ca sa vezi cati ar vrea si cati nu.

Mie imi este indiferent pt ca nu as intra oricum dar poate pe altii ii intereseaza.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Noi 05, 2003 6:43 pm

sincer sa fiu nu am auzit in viatza mea de aceasta formatie. sunt francezi ? d'aia de canta gen Aliance Ethnic ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Mie Noi 05, 2003 7:52 pm

Mosule glumesti? :D

Na si na .
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Noi 05, 2003 8:02 pm

mda...am luat legatura cu o fana si am pus-o sa faca subiect pe muzica. sa vedem ce rating are.

subiectul se gaseste aici
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde PET » Vin Noi 07, 2003 2:16 am

hwooooo....super naspa formatia.....mai ales cand ii vad fatza lu ala...
NO MA.AM
PET
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Joi Noi 06, 2003 12:00 pm
Localitate: Timisoara

Detalii

Mesajde misuspita » Sâm Noi 08, 2003 9:30 am

Hai mai, ca doar nu sunt chiar asa de rai... Tocmai se reface site-ul lor si vroiau sa introduca si un link catre forum, ceva gen Proconsul. De-aia v-am intrebat. Si cum asta mi s-a parut cel mai bun...
misuspita
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Noi 05, 2003 4:11 pm
Localitate: Romania

Mesajde licluj » Dum Noi 09, 2003 12:16 pm

Salut! E chiar buna ideea asta cu forumul pt ca stiu ca sunt f multi fani Bosquito in toata tara(pe unii am avut ocazia sa-i si cunosc). Iar pt cei care nu au auzit de Bosquito, va spun eu ca sunt o trupa super si niste baieti extraordinari. Chiar merita un forum!
licluj
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:05 pm

4155

Mesajde baixinho© » Joi Noi 13, 2003 5:15 pm

deci daca 1 dintre administratori habar nu are cine ie boschito ie interzis nu numa sa se creieze forum despre boschito, da chiar si sa te gandesti ca ar putea fi posibil asa ceva. deci pe viitor si inainte sa vreti ceva, mai bine dati pemeie la toti administratorii, intrebatii daca stie ce ie la ce va referiti voi si abia dupa aia si ulterior sa va inaintati cererea. deci asa sa va ajute Dumnezeu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde licluj » Dum Noi 16, 2003 3:13 pm

"Unul din administratori nu a auzit"......asta nu suna deloc bine. Oare un admin care se ocupa cu asa ceva nu ar trebui sa aiba cunostinte mai vaste in ceea ce priveste muzica romaneasca? Si nu ma refer aici la anumite trupe care chiar nu ar merita nici o atentie...si totusi o au....Poate ar trebui ca noi sa le trimitem (acestor administratori dezinformati) cate un CD impreuna cu prezentarea trupei...... sa se convinga de valoarea lor.
licluj
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:05 pm

4219

Mesajde baixinho© » Dum Noi 16, 2003 3:40 pm

Initial trimis de licluj
"Unul din administratori nu a auzit"......asta nu suna deloc bine.

pai mi se pare cat se poate de logic: in Gladiatorul sau Forrest Gump spun aia ceva de Bosquito? referitor la CD, il trimiti degeaba. in primul rand pentru ca sunt imuni (cel putin asa a spus unul dintre ei) - deci nu se atinge nimic de ei, iar in al doilea rand pentru ca oricum fac ce vor aici. in concluzie, sfatul meu este sa nu te mai agiti, ca oricum nu o sa pupi forum Boquito.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde misuspita » Dum Noi 16, 2003 4:12 pm

:) Dragutz!

Dar ce, in Forest Gump sau orice alt film zice ceva despre Andreea Balan sau Pops sau vreo trupa?

:D
misuspita
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Noi 05, 2003 4:11 pm
Localitate: Romania

Mesajde licluj » Mar Noi 18, 2003 9:59 pm

Am observat ca pe aici "sefii" fac ce au ei chef si cred ca sunt prea subiectivi....din pacate. Poate ca prefera "blondele cu craci lungi pe post de...."-citat dintr-o piesa f cunoscuta...de care cu siguranta domnii administr nu au auzit.
licluj
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:05 pm

Mesajde dj_jaxxx » Mar Noi 18, 2003 10:06 pm

Gata, ban! :mad:





:yD
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Noi 18, 2003 10:12 pm

ban la intreg orashul Cluj ! *p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde RooT » Mie Noi 19, 2003 2:23 am

Vreau si io cd cu ei :o
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Noi 19, 2003 9:54 am

are la magazin *p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Mie Noi 19, 2003 2:35 pm

LOL

"Oare un admin care se ocupa cu asa ceva nu ar trebui sa aiba cunostinte mai vaste in ceea ce priveste muzica romaneasca? "

doamne fereshte!!!!! itzi imaginezi un admin care sa aiba habar despre: sport, literatura, religie, muzica de tofelu, filme, mancare, stiintze, politica, etc?????????

p.s. bine, ar fi unu', Dumnezeu, da' nu cred ca e disponibil pt job :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde dj_jaxxx » Mie Noi 19, 2003 10:04 pm

Initial trimis de xkran
Vreau si io cd cu ei :o


Primul CD

Al 2lea cd

Si ultimul CD proaspat scos luna trecuta!

Enjoy :D
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Noi 20, 2003 2:06 am

5 dolari ? Sa zicem ca daca as trece pe strada si s-ar da CD -uri moca nu as lua insa asta este, bineinteles, o parere pur personala.
Din asta trebuie dedus ca am auzit de ei si s-a nimerit sa ii si ascult indeajuns incat sa imi formez o parere.

PS: asta nu ne poate impiedica sa facem un forum daca este cazul.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde licluj » Vin Noi 21, 2003 12:22 pm

Dana, sa zicem ca ai dreptate si ca e imposibil ca un administr sa aiba cunostinte din atatea domenii. Dar atunci faptul ca un administr nu a auzit de o trupa nu poate fi un motiv ca trupei respective sa nu i se faca forum....cum a afirmat Baixinho: "deci daca 1 dintre administratori habar nu are cine ie boschito ie interzis nu numa sa se creieze forum despre boschito, da chiar si sa te gandesti ca ar putea fi posibil asa ceva". Si atunci, intrebare:care e adevaratul motiv pt care unii nu vor ca creeze un forum Bosquito? Pur si simplu pt ca nu au chef?
licluj
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:05 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Noi 21, 2003 12:59 pm

nu pentru ca nu au chef. ci doar pentru ca nu prezinta interes. si eu imi doresc un forum Utah Jazz....dar nu facem forumuri doar pentru cativa oameni.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde licluj » Dum Noi 23, 2003 12:02 pm

De unde sti tu ca nu prezinta interes si ca e vorba doar de cativa oameni? mai intai ar trebui sa creati acel forum si apoi sa spuneti daca prezinta sau nu interes. Eu am mai intrat in urma cu ceva timp pe acet site crezand ca aici gasesc inf despre orice trupa.....si nu am gasit nimic...iar ca mine probabil au mai incercat si altii (fara sa stie ca aici administratorii dicteaza in functie de propriile preferinte fara sa tina cont de parerile fanilor). Din pacate cam asta e adevarul.
licluj
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:05 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Noi 23, 2003 12:06 pm

cand o sa vina 50 de fani , mai vorbim. pana atunci ramane cum am stabilit. nu facem forumuri pentru toate formatiile de mana a 3 a. sunt forumuri pentru principalele formatii si artisti din Romania, iar ceilaltzi fani au la dispozitie un forum imens care se numeste Pop si Dance romanesc . puteti deschide pe acel forum subiecte despre Bosqito. vad ca la singurul subiect de pana acum (despre Bosqito) nu se inghesuie nimeni.

caz inchis !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori