Marea marlanie a administratorilor: SOD - ban definitiv

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Marea marlanie a administratorilor: SOD - ban definitiv

Mesajde basstard » Lun Dec 29, 2003 6:16 pm

Tocmai am aflat ca userul SOD a primit ban pe viata. Am crezut ca e o gluma, dar mi-a confirmat-o chiar el.

Stimati administratori (minus vali) sunteti de rahat!

Va rog sa imi scuzati limbajul, dar asta este parerea mea(si probabil nu numai a mea). Gestul vostru imi provoaca o scarba profunda. Ce ati facut voi este o marlanie si o chestie de prost gust. Pe langa faptul ca a facut enorm de multe pt acest forum, v-a fost prieten. Despre calitatea lui ca om nu cred ca mai e nevoie sa discutam... deci marlania voastra e si mai mare.
Da, este un spirit combativ, dar majoritatea conflictelor verbale de pe forum le-a avut cu niste imbecili. Voi astfel de oameni promovati? Sa nu va mirati atunci ca se duce dracului forumul...
Pana acum echilibrul pe forum a fost pastrat, nu inteleg de ce v-a mancat in rect sa il stricati... sau asta e prima piatra a drumului spre lutzo-forum?
Cu plecarea lui SOD o parte din umorul si farmecul fanclubului s-au dus. Mai aveti cativa de dat afara si puteti face forumul bec. Felicitari.

(va rog sa tineti seama in eventualele raspunsuri ca subiectul acestui post este banarea lui SOD, nu eu, CM-ul sau altceva)
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Re: Marea marlanie a administratorilor: SOD - ban definitiv

Mesajde vali » Lun Dec 29, 2003 6:33 pm

nu ii faci cinste deloc

Initial trimis de bassplayer
majoritatea conflictelor verbale de pe forum le-a avut cu niste imbecili

si el ce fel de om e daca isi pune mintea cu toti imbecilii?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde basstard » Lun Dec 29, 2003 6:38 pm

Fii serios, nu te-ai prapadit si tu de ras de atatea ori citind posturi in care isi punea mintea cu imbecilii? O facea in mod haios... deci nu dauna ideii de divertisment a forumului.
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Re: Marea marlanie a administratorilor: SOD - ban definitiv

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 29, 2003 6:40 pm

Initial trimis de bassplayer
Stimati administratori (minus vali) sunteti de rahat!


Nu cauta sa-l pupi un fund pe vali.

------------------

SOD era avertizat de multa vreme. Stia in ce ape se scalda. Nu e cazul sa te bagi. Nu cunosti povestea. Crezi ca daca ai stat la o bere cu noi....stii cate s-au intamplat pe acest forum ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Re: Re: Marea marlanie a administratorilor: SOD - ban definitiv

Mesajde basstard » Lun Dec 29, 2003 6:47 pm

Nu cauta sa-l pupi un fund pe vali.

Nu pup in fund pe nimeni. Asta e parerea mea.

Nu e cazul sa te bagi. Nu cunosti povestea.

V-am rugat sa raspundeti la subiect, subiectul e SOD, nu eu. Pe SOD il cunosc de mai mult timp... in plus parerea pe care am emis-o aici e parerea unui simplu user... eu consider ca SOD era unul din putinii useri care faceau sarea si piperul pe acest forum, iar banarea lui e o mare pierdere. Simplu. Fara telenovele.
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Re: Marea marlanie a administratorilor: SOD - ban definitiv

Mesajde Love2Fly » Mar Dec 30, 2003 12:46 am

Initial trimis de bassplayer

Da, este un spirit combativ, dar majoritatea conflictelor verbale de pe forum le-a avut cu niste imbecili. Voi astfel de oameni promovati? Sa nu va mirati atunci ca se duce dracului forumul...
Pana acum echilibrul pe forum a fost pastrat, nu inteleg de ce v-a mancat in rect sa il stricati... sau asta e prima piatra a drumului spre lutzo-forum?
Cu plecarea lui SOD o parte din umorul si farmecul fanclubului s-au dus. Mai aveti cativa de dat afara si puteti face forumul bec. Felicitari.


Eu zic sa urmaresti macar 500 din "post it"-urile lu' SOD sa vezi cu ce imbecili s-a luat in gura. Consideri ca e normal si haios ca la un subiect despre "nushtu ce chestie sexuala" sa vina SOD si sa dea "o flegma" acolo? sau pe un subiect de stiintze sa povesteasca obtinerea spritzului? (de parca nu am cunoaste-o cu totii)
Un forum se duce dreaq cand majoritatea post it-urilor sunt OFFTOPIC si in mare SOD asta facea. Sigur...ai si tu dreptatea ta...unele post it-uri ale lu' SOD te faceau sa razi cu lacrimi dar atunci cand ele erau puse acolo unde le erau locu' (adica pe generalitati si katerinca) . Spune-mi si mie un post it "la obiect" de-al lu' sod din ultimele 3-4 luni, sa vedem, gasesti?
Inainte de a declara forumul "bec" si "lutzesc" uita-te si pe alte forumuri sa vezi NIVELUL de discutie....daca nu stii iti recomand eu cateva adrese de forumuri.
In alta ordine de idei......nimeni nu iti cere sa faci o chestie....numai ca uneori lucrurile asha sunt....
Sincer sa fiu daca SOD ar fi continuat intr-o nota ca cea de acum 6 luni probabil ca acum l-as fi "plans" si eu....numai ca nu a facut asta....din pacate...
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Marea marlanie a administratorilor: SOD - ban definitiv

Mesajde RooT » Mar Dec 30, 2003 1:36 am

Initial trimis de bassplayer
[B]Nu cauta sa-l pupi un fund pe vali.

Nu pup in fund pe nimeni. Asta e parerea mea.

Nu e cazul sa te bagi. Nu cunosti povestea.

V-am rugat sa raspundeti la subiect, subiectul e SOD, nu eu. Pe SOD il cunosc de mai mult timp... in plus parerea pe care am emis-o aici e parerea unui simplu user... eu consider ca SOD era unul din putinii useri care faceau sarea si piperul pe acest forum, iar banarea lui e o mare pierdere. Simplu. Fara telenovele. [/B]


Cred ca ai dreptate ... banarea lui SOD e o mare pierdere ...si sincer sa fiu ... e cea mai grea decizie administrativa care a trebuit luata pana acum pe forum. In viata reala SOD a fost intotdeauna de treaba ... de aia am si tras de treaba asta cat am putut ... insa orice are o limita .. spirit combativ .. ok .. dar sa trebuiasca adminii sa aiba o cearta pe tema SOD la fiecare 1-2 sapt .... in care sa ne certam cum sa facem sa nu-i dam ban ... nu ...

Pentru imbecili avem moderatori ... pentru kterinca avem forum special .. chiar avem forum fara legi .. barfe online ... nu vad de ce ar trebui sa fie kterinca peste tot ... si sa nu se respecte niciunde niste reguli ...

Cam astea sunt argumentele ...
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

4500

Mesajde baixinho© » Mar Dec 30, 2003 6:51 pm

refuz sa cred ca SOD a fost banat pe viata si ar fi indicat, stimati administratori, sa va revizuiti atitudinea si in anul care vine sa ii ridicati banul pe viata. off-topicul lui SUD putea fi rezolvat extrem de simplu: stergerea postului respectiv. ca tot ma intreba adminul din Canada candva ce as face eu daca as avea parte de off-topicuri din partea unor useri cu care sunt prieten in viata reala, va aduc la cunostina ce pozitie am avut eu (desi ma repet, ca am mai scris undeva). SOD mi-a facut si mie aceeasi figura de cateva ori pe unul dintre forumurile pe care le pastoream (si in acel post - ca de fapt, unul singur era, repetat la infinit - jignea pe cineva, nu facea o gluma, ca in cazul de fata). intr-un final s-a potolit. era atat de simplu ca moderatorul forumului cu pricina sa stearga postul, o data, de doua ori, de cate ori era nevoie si sa-l anunte pe pm pe SOD ca daca mai face asa ceva, il propune pentru avertisment. nu a facut acest lucru dintr-un motiv cat se poate de clar: nu-l suporta pe SOD. cred ca acum acel moderator va petrece un Revelion extraodrinar de frumos stiind ca a pus umarul decisiv la una dintre cele mai mari tampenii realizate pe acest forum: banarea pe viata a unuia dintre userii care au tinut forumul pe linia de plutire atunci cand era tras spre fund.
:bleah:

tin minte ca in urma cu ceva vreme, cand SOD a scris doua posturi unul dupa altul pe threadul cemeijtilor (care stiu ca va sta in gat, dar care va rezista, asta pot sa va garantez), unul dintre administratori i-a dat imediat avertisment, cu toate ca nu era moderator pe forumul ce continea acel thread. recent, acelasi administrator a refuzat sa dea avertisment unuia dintre moderatorii forumului de Topuri ale anului 2003, cerand parerea celorlalti moderatori (singura chestie pe care a facut-o a fost sa-l retraga de la moderari - frectie la picior de lemn din punctul meu de vedere). care este diferenta? raspunsul este simplu: SOD va sta ca sula in coaste. mai vreti exemple? va mai dau, pentru ca nu mi-e greu sa caut.

apropo, :bleah:
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde RooT » Mie Dec 31, 2003 3:02 am

Userul SOD nu poate fi debanat cat timp regulile actuale sunt in functiune ... Deci nu vad de ce din nou si din se repeta acelasi post care da vina pe un administrator x care nu a facut nu shtiu ce la fel cum a facut cu sod ...

Cum iti imaginezi ca o sa se intample asta ? In mod evident ... in loc sa te iei de administratorul x ... care oricum nu o sa fie dat jos ca sa debanam un user care are 11 banuri ... mai bine ai propune o modificare la regulament pe care o putem discuta ...
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde angus » Mie Dec 31, 2003 9:19 am

dragi administratori, cu tot respectul shi fara a face vreun reprosh celui insarcinat in mod direct cu distribuirea cartonashelor roshii pe forum, simt ca am sa va spun doua vorbe, precum urmeaza: SOD este un user cu care multe forumuri s-ar mandri. de nenumarate ori a dat dovada, pe acest forum, de multa energie pozitiva shi un simtz al umorului pe care tare bine ar fi sa il aiba asha dezvoltat cat mai multzi dintre noi.
vreau sa cred ca decizia banarii lui definitive a fost cel putzin greu de luat shi sunt convinsa ca argumente care sa o sustzina se gasesc gramezi daca chiar cautzi acul in carul cu fan.
modificare la regulament pe care s-o putem discuta?! desigur: SOD sa vina inapoi pe forum (ca membru de onoare, daca ar fi dupa mine!). sunt sigura ca vetzi gasi voi o forma potrivita pentru asta. simt io!
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Re: 4500

Mesajde vali » Mie Dec 31, 2003 10:38 am

baixu
un mod mai simplu pentru evitarea offtopicului este abtinerea. in viata (si aici ma simt prost ca tre sa va vorbesc asha, deoarece sunt cu cativa ani mai tanar si mai neexperimentat decat dvs) tre sa mai lasi de la tine, nu sa te iei in piept cu toti care te calca pe pantof.

nu stiu cine are intentia de a inchide CMul, din moment ce eu si aliosha scriem si citim acolo frecvent. au fost niste neintelegeri in privinta acelui topic (si am discutat asta pe acel topic cu dana si eye), dar s-au rezolvat si topicul a revenit acolo unde ii este locul si acolo unde se simte cel mai bine, fara lutze si alte alea. daca exista vreo problema pe acel topic, te rog, avem email, pm, ymm si alte moduri de a discuta acea problema.

sod nu ne sta ca un ghimpe in coaste, il apreciem si il iubim, dar din pacate situatia este asta. el se poate intoarce sub alt nume si speram ca numai cu lucruri bune.

bassplayer, explica-mi si mie dc m-ai scos pe mine din categoria adminilor de kkt, pentru ca toata lumea stie ca eu sunt cea mai mare jigodie de pe acest forum. is chiar curios.

pe orice forum, adminii is cei in care lumea arunca cu pietre. si eu am facut-o si acum e randul meu sa primesc. c'est la vie.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Ian 01, 2004 1:21 pm

Initial trimis de xkran
... mai bine ai propune o modificare la regulament pe care o putem discuta ...


uite iti propun io una care se aplica oriunde vrea muschii lu matale fie nato, fie ue , fie cotroceni , fie c.a.p. glina , se intalnesc pe un ym cei 4 admini ai forumului si supun discutiei gratierea lui sod. ce zici e plauzibila?

o alta ,daca ai privirea de ansamblu asupra celor se intampla in parcela ta, banurile care sunt rezultatul cumului de avertismente pt off topicuri sau posturi consecutive sa nu se puna la cele 3 declarate de tine care implica ban definitiv. io sunt in aceiasi situatie ,daca iau un avert pt off topic sau mai stiu io ce fac ,iau ban si deci automat ban definitiv.

esti constient x-krane ca traficu spre forumu tau se datoreaza si faptului ca unii ,chiar neinregistrati ,urmaresc numa posturile unor useri hai sa le spunem catericosi si daca ai cat de cat spirit comercial atunci cand se pune problema banului definitiv pt un user de "traditie" io unu m-as gandi de doo ori.

si hai sa o dam p-aia dreapta , postu lu sod de pe stiinte e cacator mai ales ca a fost scris cand tuata lumea are ceva la bord si se gandeste mai mult la spritane si sarmale decat la alchimie si filosofie. un moderator flexibil si cu simtu umorului nu l-ar fi sanctionat .

mai ganditi-va domnilor administratori....
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde RooT » Vin Ian 02, 2004 1:47 am

Intr-adevar ... ar fi o idee ca doar la 3 banuri date direct sa fie banat definitiv un user ... Mi se pare corect ... O sa discut problema cu ceilalti admini si o sa luam o decizie in curand ...

Referitor la problema traficului si a spiritului comercial ... imi vine sa-ti zic ceva ... da nu o fac deoarece si eu ca si tine respect regulamentul ... anyway .. io zic sa-ti vezi de treaba ta in problema asta ... ca nu te priveste ...

Si eu il vreau pe SOD pe forum ... insa nu-l vreau ca subiect de reuniune saptamanala a adminilor ... asta sa fie clar ...
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Re: 4500

Mesajde Love2Fly » Vin Ian 02, 2004 11:34 pm

Initial trimis de baixinho ©
era atat de simplu ca moderatorul forumului cu pricina sa stearga postul, o data, de doua ori, de cate ori era nevoie si sa-l anunte pe pm pe SOD ca daca mai face asa ceva, il propune pentru avertisment. nu a facut acest lucru dintr-un motiv cat se poate de clar: nu-l suporta pe SOD. cred ca acum acel moderator va petrece un Revelion extraodrinar de frumos stiind ca a pus umarul decisiv la una dintre cele mai mari tampenii realizate pe acest forum: banarea pe viata a unuia dintre userii care au tinut forumul pe linia de plutire atunci cand era tras spre fund.


Da' sefule, ce ai zice ca inainte de un avertisment unui user sa-i fie trimise si 3 PM-uri "trase" in aer? Ar fi bine?
Ce s-ar intampla daca toata lumea ar posta offtopic iar moderatorii ar fi obligati sa stearga posturi intr-o veselie?
Revelionul DA, l-am avut extraordinar dar nicidecum pt ca l-am avertizat pe SOD. Sincer sa fiu mi se cam rupe pe cine avertizez atat timp cat comite o greseala. Daca era Oribilul in locul lu' SOD ar fi primit acelasi avertisment.
In fond...de ce ma vedeti doar pe mine? Eu am dat 1 avertisment!!! cine le-a dat pe alea......11x3 avertismente? De ce numai eu "am pus umarul" cand au fost cel putin 10 moderatori care i-au dat mai multe sau mai putine avertismente lu' SOD.
In final....hai sa o spunem pe aia dreapta.....sod putea posta offtopicul ala pe katerinca super usor....insa a preferat sa o faca pe un subiect deschis de mine doar ca sa "ma ia la misto".

are ceva la bord si se gandeste mai mult la spritane si sarmale decat la alchimie si filosofie. un moderator flexibil si cu simtu umorului nu l-ar fi sanctionat .

Ce simtz al umorului prietene? pe stiintze glumim? si daca SOD avea ceva la bord de ce nu s-a dus sa se culce in loc sa posteze aberant.

SOD inapoi pe forum?
Da...atat timp cat se comporta ca vechiul SOD cel de un umor fin si care nu "intzepa" atat de des si intr-un mod atat de "urat".
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Sâm Ian 03, 2004 11:29 am

Initial trimis de Love2Fly
Daca era Oribilul in locul lu' SOD ar fi primit acelasi avertisment.
pe stiintze glumim?

1. este imun si stii foarte bine asta. aici ai cam dat cu bata in balta.
2. inseamna ca nu stii ce Katerinka si aberatii 2 era pe primul for de stiinte, cand tanti onk (La multi ani si sanatate si tie si lu nenea chicu ass :D ) a deschis un thread despre elementele tabelului lui Mendeleev, Dumnezeu sa-l ierte. da, stiu, intre timp s-au schimbat regulile si acum jucam dupa canti (si) tu. stiti ce vreau sa spun in continuare, doua puncte bleah doua puncte.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Ian 03, 2004 1:16 pm

Decizia lui Love2Fly a fost perfect corecta. Chiar a fost prea bland cu un avertisment. Eu as fi dat direct BAN !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Sâm Ian 03, 2004 10:44 pm

Initial trimis de baixinho ©

2. inseamna ca nu stii ce Katerinka si aberatii 2 era pe primul for de stiinte, cand tanti onk [...] a deschis un thread despre elementele tabelului lui Mendeleev, Dumnezeu sa-l ierte. da, stiu, intre timp s-au schimbat regulile si acum jucam dupa canti (si) tu.

:con:
Hai bah baixule las-o jos ca macane! pai mai, daca treaba sta in felul asta si voi toti vreti asha de ce nu zici bre? caci daca asta e voia userilor transformam stiintzele in kterinca cat ai zice "peste". Parca si vad subiecte de genu: "de ce se incinge tigaia", de ce puiul de la KFC rontzaie?" cum au aparut primele cosuri pe fruntea forumistilor si de ce?" "de ce vinul e mai putin concentrat cand adaugam si niste sifon in el?"...
Inca o data....sunt moderator pe stiintze dar ma supun mai-marilor forumului (ma refer aici atat la administratori )cat si tuturor celor care au peste 1400 posturi pt ca ei sunt mai vechi si stiu mai bine...(asha imi place sa cred).
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Re: 4500

Mesajde vali » Dum Ian 04, 2004 2:28 pm

Initial trimis de Love2Fly
Ce s-ar intampla daca toata lumea ar posta offtopic iar moderatorii ar fi obligati sa stearga posturi intr-o veselie?


tu nu stergi mesajele offtopic?

Initial trimis de Love2Fly
Sincer sa fiu mi se cam rupe pe cine avertizez atat timp cat comite o greseala.


atunci de ce am mai avut aseara discutia aia penibila?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

a fost sod debanat?

Mesajde Mr Teo » Joi Ian 15, 2004 4:21 pm

eu stiam ca daca primesti ban pe viata nu mai intri.
mi se pare ca tocmai am vazut un mesaj al lui.
Totusi am verificat contorizarea si sod are ban pe viata(contorizare updatata azi).
Vreo stire>?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Ian 15, 2004 5:02 pm

dorneo, era ban pe viata de dupa muarte adica adminii forumului cred in viata de apoi si deci in reincarnare. astfel sod dupa ce muare nu mai are voie sa posteze fiind banat pe viata de dupa muarte. acu te-ai prins?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

mam prins simi place

Mesajde Mr Teo » Joi Ian 15, 2004 5:07 pm

deci admin fac ce vor cu cine vor si asa se respecta regulile:eek: e foarte frumos in cazul asta ca sa fii prieten cu cineva si asa sa faci ce vrei pe aici.
Ce altceva ar trebui sa inteleg.?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Joi Ian 15, 2004 5:46 pm

din ce am inteles io, sod, eye si dornea au dat bani la admini ca sa fie debanati. asha o fi oare?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Ian 15, 2004 5:48 pm

legea compensatiei
voi dati banu la noi, noi dam banu la voi :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

nui asa vali scuze pt impresii gresite

Mesajde Mr Teo » Joi Ian 15, 2004 5:49 pm

ce ziceam eu e ca aparent sod nu mai e banat si pe contoru cu banuri apare banat pe viata.
Vroiam sa stiu si eu carei faza si aparent mi sa spus ca da sigur ca a fost debanat.
Atunci miam exprimat si eu parerea conform careia sod stie pe multi pe forum si poate din cauza asta a fost debanat(daca e adevarat).
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Joi Ian 15, 2004 5:53 pm

am corectat acolo
si da, sod stie pe multa lume de pe forum. dar asta nu inseamna ca noi nu incercam, si pe alocuri reusim, sa fim drepti si cinstiti :)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Re: nui asa vali scuze pt impresii gresite

Mesajde basstard » Joi Ian 15, 2004 10:29 pm

Initial trimis de dornea
sod stie pe multi pe forum si poate din cauza asta a fost debanat


Te-ai bagat ca musca (?) in *****.
SOD e pe forum de mult timp, si-a castigat respectul si admiratia multora... si cum forumu e pt cei multi uite ca SOD e printre noi... in viziunea unora administratorii au indreptat o greseala prin aceasta debanare... sau daca vrei pur si simplu au revenit asupra unei decizii...chestie foarte normala si umana.

In alta ordine de idei nu inteleg ce te f**e pa matalutza grijea de userul SOD? Sau si tu ejt din clubu alora de sufera de mania persecutiei si ti se pare ca ai fost nedreptatit...Daca ai luat avert-uri si banuri le-ai meritat din plin (deci asta nu e jicnire ci e realitatea, ejti enervant... rareori amuzant de stupid, deci du-te in treaba ta si lasa-ne.
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Ian 15, 2004 10:32 pm

eu zic sa punem punct acestei probleme care nu mai este de actualitate.

Noapte buna !
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori