Minunatele calatorii ale lu Neatza in diverse locuri shi aiurea

...mandra ca o floare

Mesajde neatza » Lun Ian 12, 2009 11:07 am

- Si mai avea si o geaca asa de mistooo... Vrei sa-ti povestesc?
- Nu
- ...??!?! Cuuum?
- Nu vreau
- De ce?
- Daca imi povesteai direct, era o treaba... dar daca ma intrebi, inseamna ca am de ales. Si daca am de ales, atunci aleg sa nu imi povestesti.
- De ceee ?
- Mai multe motive...
- Cum ar fi...
- Chiar vrei sa-ti spun ?
- Da
- Sigur ?
- Da
- Bun. In primul rand, la tine e vorba de impuls, nu de argument. Asa ca orice ti-as spune eu, tu o sa faci tot cum te taie capul. In al doilea rand, asta e genul de discutie in care nu stiu cum dracu se face ca la sfarsit tot eu pic naspa. Asa ca prefer sa nici nu incepem.
- ...
- ...
- ... deci cand am vazut-o prima oara nici nu mi s-a parut cine stie ce. Dar mi-am dat seama ca e kaki asa ca.... .........blablabla ...blablabla.... Cu doua fermoare.... Blablblabla....... ...... .... ... .. .. .. . maro...... blablabla ...blablabla....... blablabla ...blablabla....avea si niste..... blablabla ...blablabla.... blablabla ...blablabla.... blablabla ...blablabla......... blablabla ...blablabla.... blablabla ...blablabla.... blablabla ...blablabla......... blablabla ...blablabla.... blablabla ...blablabla.... blablabla ...blablabla.... Doua milioane jumate
- !!!!!!!!???!!??!!!???????????????????
- E ? Ce zici ? O iau ?
- ??????????
- Deci ?
- Pula mea... Ce sa zic... ? N-ai deja 1000 de genti ?
- GEACA!!!!! ERA VORBA DE O GEA-CA!!!!!!!
- a...
- Pai sigur.... tu niciodata nu esti atent la ce ma intereseaza pe mine ! Da lasa.. ca pe 15 iau salariul, mi-o cumpar si o sa vezi si tu cat de misto e. Oricum... multam... nu mi-ai fost de nici un ajutor. Nu te mai intreb niciodata nimic !!!
- Promiti ?
- Esti nesimtit !
- QED !
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Clasa Muncitoare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori