Invatzaturile tanarului Hamsie catre mai batranii sai prieteni de pahar

...mandra ca o floare

Invatzaturile tanarului Hamsie catre mai batranii sai prieteni de pahar

Mesajde neatza » Mar Apr 26, 2005 9:47 am

Tanarul Hamsie este un fel de chintesentza (daca imi permite sa-l numesc asha) a vietzii nuastre de zi cu zi. Ceea ce noo ne ia ani de zile sa sintetizam, analizam, explicam, respectiv complicam, tanarului Hamsie ii ia cam juma de minut shi tot atatea cuvinte.

Am deschis acest subiect special pentru a nu se pierde uimitoarele sale povetze, snoave shi cimilituri in scop ca sa le aratam la noi shi la urmashii noshtri (care o avea asha ceva). Pe acest sujet se accepta posturi consecutive, cu conditzia ca ele sa reprezinte cate un eveniment separat din viatza lui Hamsie.

Voi incepe ashadar cu o scurta discutzie dintre Tanarul Hamsie shi Venerabila Corcodushe, discutzia ce a avut loc la o ora destul de inaintata din nuapte, evident, intr-o crajma, in momentul in care pe tanarul Hamsie l-a apucat sughitzul:

- Aoleo, Hamsie, te-ai imbatat !
- Incorect ! De imbatat, m-am imbatat mai demult. Acu sughit !
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde neatza » Mar Apr 26, 2005 10:03 am

Corcodushea, Hamsie shi cu Neatza statea la 3 jum ame dimineatza in ploaie la sala palatului la o shaormarie. Noi, singuri. Pe strada, tzipenie ! Fiind ploaie afara, dupe cum am mai spus, noi trei s-a gandit ca mai bine mergi cu taxiu acasa unde ai treaba de somn decat pe jos (prin ploaie).

Hamsie vede un taxiu cu lumina verde aprinsa, semn ca ie neocupat. Eu ridic mana, fluier, strig. Tapsimetristu ne vede, trage pe dreapta, opreshte shi ne deschide shi usha din fatza, shi pe cea din spate. Pana sa ma duc sa-mi recuperze tzigarile de pe masa, il vad pe Hamsie ca se baga jumate in mashina shi il intreaba pe shofer:

- Liber ?
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde neatza » Mar Apr 26, 2005 10:05 am

SMS trimis de Tanarul Hamsie venerabilei corcodushe:

Cel mai mare profit al cailor ferate din Romania l-a obtzinut astazi Sageata Albastra (careia i s-a mai pus un vagon) pe ruta Bucuresti – Craiova, care a adunat suma de 1 calator. Locul 68, vagonul 2.

mi sa-a comunicat acum ca:

SOD: pleca de al buc la slatina
SOD: si ca sa nuzti mai zic ca la un monent dat trenu fiind gol a venit un mosh si sa asezat langa el
SOD: pe locu 67 ca acolo avea bilet omu
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Mie Apr 27, 2005 7:56 pm

acum 5 minute SMS de la Hamsie :

Am facut sex. si dora.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm


Înapoi la Clasa Muncitoare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori