C.M - nu suntem tampiti sa incercam sa civilizam o societate asa ca ne doare la salam

...mandra ca o floare

Mesajde aphextwinz » Mar Apr 09, 2002 3:55 pm

dovezi recente de pe net? daca am sa caut pe net, probabil ca te gasesc pozata plutind intr-un acvariu cu formol shi ai sa te superi pe mine ca n-o sa mai vorbesc cu tine.
"sunt mai degraba" este o exprimare invatzata de la intzeleptzii aia din tv? noutatzile din budapesta le shtii de la concertu ala iced earth? tzi le-a zis vreun prieten punker la o sticla de vodka. keep on rockin' dude!
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

mneatza

Mesajde onk » Mie Apr 10, 2002 7:36 am

io-te unu....
http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&threadid=1031&pagenumber=2

cat despre mine, cum ma stii ;s ;s ;s ;s ;s
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

a, si asta, remember?

Mesajde onk » Mie Apr 10, 2002 7:42 am

Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Mesajde gaga » Mie Apr 10, 2002 10:48 am

buna onka... pa onka :bye:

din intzelepciunea aphexiana de la coltz... buei scubi du, vezi de osu tau ca cere munca, lasa zoologia si treci pe desene animate cacam semeni cu ele.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde aphextwinz » Mie Apr 10, 2002 10:50 am

mda, o sa incep cu mickey mouse
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde gaga » Mie Apr 10, 2002 11:01 am

vaz ca ai istoria animatziei in cap. interviu pentru revista pacalici: de ce micky mouse shi nu betibup? sunteti zoofil?
ce-mi place cand suntetzi resemnat, asha-i frumos sclavule, thx de vodka shi sa mai exersezi plecaciunile.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde aphextwinz » Mie Apr 10, 2002 11:07 am

pentru ca deocamdata am unul care-mi pica-n plasa :j
din pacate accesele de schizofrenie il mai transforma din cand in cand in stapan de sclavi dar nu-l tzine foarte mult, face doar putzin spectacol shi se potoleshte
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde gaga » Mie Apr 10, 2002 11:10 am

plasa ta are ochiuri mari ca scapa mereu, incearca-l pe jerry, k tom ratat?

bah, recunoashtereaaaa, onka da shi tu repede ca sta fraieru' :y
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde aphextwinz » Mie Apr 10, 2002 11:13 am

dar e numai buna pentru michimaushi ca tine care-sh prind urechile in ea
auzi onko ca dana recunoashte, inca nu m-am prins de ce vorbeshte la persoana a 3-a sg masc, probabil ca se crede michimaus
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde gaga » Mie Apr 10, 2002 11:24 am

bah gramatica si matematica, n-ai tu plasa pentru o prada ca mine, normal ca nu te-ai prins ca te-ai stricat in loc sa te batzi
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde aphextwinz » Mie Apr 10, 2002 11:39 am

tocmai de aia mi-am adus shi shprayu cu neurotoxicu :D
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde gaga » Mie Apr 10, 2002 11:49 am

animalutz, some troubles adica dkk care s-a dus la admin cu jalba in batz desi l-am avertizat ca-i offtopic pe clasa muncitoare si sopra care s-a sucit, a zis sa-i las posturile.

mai bine moare odata cu cei ce l-au creat threadu' asta decat sa calce cineva neinvitat pe el.

aphexmaso, hai pe pm ca poci sa te injur shi privat daca vrai... shi acolo nici nu-i musai sa vb frumos, ne irosim p'acilea

case closed
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Thread, forum whatever !

Mesajde Game Over » Mie Apr 10, 2002 12:42 pm

Initial trimis de DANA
animalutz, some troubles adica dkk care s-a dus la admin cu jalba in batz desi l-am avertizat ca-i offtopic pe clasa muncitoare si sopra care s-a sucit, a zis sa-i las posturile.

mai bine moare odata cu cei ce l-au creat threadu' asta decat sa calce cineva neinvitat pe el.

aphexmaso, hai pe pm ca poci sa te injur shi privat daca vrai... shi acolo nici nu-i musai sa vb frumos, ne irosim p'acilea

case closed


First: te contrazici in afirmatzii (sa-ti aduc aminte ca ai scris ca asta e topic-offtopic - afirmatzie pe forumu' de generalitzti, deci nu aveai voie sa-mi stergi mesajele)
Second: forumu asta e public, nu l-ai facut nici tu nici mamicutza ta!
CLAR?
P.S.: Shi te rog nickul meu este DarKKiller, nu dkk, shi te rog sa-l scrii complet! Fara aluzii, clar?
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde aphextwinz » Mie Apr 10, 2002 12:50 pm

copchilu felatziei, numele tau aici e dkk pentru ca din kk eshti nascut shi in kk o sa mergi
tu eshti offtopic numa' prin faptu ca nu eshti in lista enumerata la inceput, ai probleme cu cititu, inscrie-te la generala
modu are dreptu de shtergere a mesajelor shi asta potzi s-o faci shi tu pe games (hint: am cateva mesaje acolo)
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Apr 10, 2002 12:58 pm

nu pot sa judec cazul pentru ca nu pot sa vad posturile lui DarKKiller de pe aces subiect. In mod normal ii dau dreptate Danei, caci ea este moderator... dar sper ca nu se leaga de DarKKiller fara motiv.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Dreptul la replica fraiere !

Mesajde Game Over » Mie Apr 10, 2002 1:05 pm

Initial trimis de aphextwinz
copchilu felatziei, numele tau aici e dkk pentru ca din kk eshti nascut shi in kk o sa mergi
tu eshti offtopic numa' prin faptu ca nu eshti in lista enumerata la inceput, ai probleme cu cititu, inscrie-te la generala
modu are dreptu de shtergere a mesajelor shi asta potzi s-o faci shi tu pe games (hint: am cateva mesaje acolo)


"copchilu felatziei" e fiul lu' mata, kk avortat ce eshti !
Eu nu am afirmat ca modu' nu are voie sa stearga mesajele ci faptul ca imi modifica mesajele dupa care le sterge fara nici o explicatzie (+ zeci de chestii jignitoare)!
Shi atat timp cat se va vorbi despre mine pe acest thread am dreptul la replica fraiere (pt. chestia nici un mesaj de-al meu nu este offtopic- shi nici macar io' chiar daca nu sunt in lista lu' peste)!
CLAR?
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde aphextwinz » Mie Apr 10, 2002 1:13 pm

mata o fi mata hari, limba romana nu cunoashte ineptzii asha mari ca alea rezultate din sinapsele tale confuze shi analfabete
nu ai drept la replica pe acest thread, shi eshti offtopic din clipa in care te-ai nascut. marsh la gamezurile tale, adolescent nebagat in seama ce eshti.
scrie la /dev/null. poate aia te vor intzelege
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

get lost fraiere

Mesajde Game Over » Mie Apr 10, 2002 1:18 pm

Initial trimis de aphextwinz
mata o fi mata hari, limba romana nu cunoashte ineptzii asha mari ca alea rezultate din sinapsele tale confuze shi analfabete
nu ai drept la replica pe acest thread, shi eshti offtopic din clipa in care te-ai nascut. marsh la gamezurile tale, adolescent nebagat in seama ce eshti.
scrie la /dev/null. poate aia te vor intzelege


Off topic e mata ca ti-a dat viatza ! Iar daca vrei sa nu mai postez inceteaza cu porcaria asta!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde aphextwinz » Mie Apr 10, 2002 1:23 pm

dupa ce ca eshti prost mai shi persishti. amenintzi, adolescent isteric shi irascibil? cre' ca te deranjeaza piatra aia de la tzatza. vezi sa nu-tz cada naibii la rinichi sa zici dupa aia ca te-am injurat eu.

hint: mata se scrie de fapt ma-ta
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde onk » Mie Apr 10, 2002 1:23 pm

Dana, threadu asta e mort ingropat si putred...ai sa-i dam lacat sa-i legam ghiuleaua de-un picior si sa-l dam (sa-i dam) la fund


iarait...

io una, palarevedere daci ca puuuutiiiii


sau ma rog, dupa dezinsectie.... (no direction) ....
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Mesajde gaga » Mie Apr 10, 2002 2:29 pm

nu mah, uite ce a zis Sopra la anunturi administrative, momentan ii las posturile shi poa sa vb cat vrea el, eu personal i-am dat ignore, for me nu mai exista ca user si persoana cu care sa port nici un fel de discutie. si nu sterg posturile fiindca ar parea ca aphex se abereaza singur, deshi asha e... scumpu' de iel :j
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Rolf » Mie Apr 10, 2002 2:36 pm

Gata cu teleenciclopedia?

Recunosc, pina apuc si io sa vizitez forumu, trece pe linga mine..... Da am fost plecat, ca mi-au spart niste bulangii masina, si trebuia sa pun geamu la loc :D
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde aphextwinz » Mie Apr 10, 2002 2:42 pm

pai gata, ca dana m-a lasat sa ma aberez cu asta in loc sa facem un documentar frumos despre adaptarea animalelor la mediul urban

shi ce tzi-au luat aia mah? s-a dus kenwoodu, huh?
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Rolf » Mie Apr 10, 2002 2:47 pm

Aveam un kkt de Blaupunkt care nu mai mergea de la o tentativa anterioara de furt si nu avea nici fatza, care e inca in posesia mea (sper sa nu-mi sparga casa sa ia fatza acu !!!:D)

Io propun sa adaptam mediul urban la animale, ca sa fim conformi cerintelor pietei, si celor ecologice.
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde gaga » Mie Apr 10, 2002 2:48 pm

Rolfi, penultima oara cand ne vazuram itzi sparsera un capac, acu geamu' nu pazeshte mah melitzia de dacii cartieru' tau?

Ce-i aphex, te-ai adaptat la orash shi vrei sa ne impartasesti?
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Rolf » Mie Apr 10, 2002 3:00 pm

Dacia mea a fo sparta de 6 ori in 18 luni, deci ma mai astept cam prin iulie (sper sa nu fie mai des).

1. Telecomanda de la poarta de la curtea alor mei - fara utilitate practica, pesemne de amoru artei, in Titan, ziua
2. Sacu de dormit - la Sinaia
3. Roata de rezerva - in fata blocului; asa mi-am pus antifurt la portbagaj si la rezerva
4. Benzina si busonul - asa ca simbata, la 10 seara, cautam busoane de benzina prin Buc
5. Capacele - unu a ramas, ca nu l-au putut extrage, da l-au rupt
6. Acu, casetofonu, da fara fatza, si stricat. Cu asta s-a dus si geamu dreapta spate, prilej cu care am cumparat unu facut pe genunchi, e numa valuri pe margine.

Asta asa, sa vedeti si voi ce stres traiesc io zilnic, mai ales ca nu prea misc masina aia, ma deplasez cu itebeu'
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde gaga » Mie Apr 10, 2002 3:03 pm

daca mergeai cu masina nu statea atata incat sa o sparga. normal.

mie imi place onka, lipseshte la toate evenimentele de pe threadu' asta, si acu a plecat acasa inainte sa-i dam noi bice :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde aphextwinz » Mie Apr 10, 2002 3:04 pm

nu danutzo, nu le-am cu adaptatu, dar zoosporul de tine cu pretentzii de etolog are sigur material pentru intreg animal planetu'

rolfi, pai se prind aia dupa praf ca e mashina nefolosita shi d-aia se dau la furtishaguri, pana observa proprietaru ishi iau shi vodci pe ea
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde gaga » Mie Apr 10, 2002 3:06 pm

pixu bah, postashi odata cu mine, nu le-ai cu adaptatu? ce nu le-ai, mai vorbesti si de gramatica altora, ia du-te-n mata :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde aphextwinz » Mie Apr 10, 2002 3:08 pm

cratima aia are loc de legato daca shtii termenu din muzica
adica sa nu faci pauza intre cuvintele alea ca-i de rau altfel

du-te tu in tactu
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Clasa Muncitoare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori