Diverse comentarii asupra pronosticurilor

Concurs pe marginea meciurilor de la EURO 2004

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Iul 06, 2004 10:30 am

eu nu cersesc nimic. doar ca nu ma asteptam sa primesc vre'un premiu. atata tot.
eu zic sa-ti vezi de Unirea Focsani si sa lasi problemele fotbalului mare pt. cei care se pricep.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Livione » Mar Iul 06, 2004 10:39 am

Eu mi-am primit baniiiiiiiii.......500.000 * 4 hartii= 2.000.000.....asta insemna cam 50 de euro...e bine...mamaia vin din nou!!!!!..ma refer la statiune....Multumesc ...astept cu nerabdare si urmatoarele concursuri......ce e marfa pentru baixinho este ca deja stie locatia....:)
Livione
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Iun 11, 2004 4:59 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Iul 06, 2004 10:41 am

dai si tu o bere ? :yD
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Iul 06, 2004 11:07 am

problema se pune in felul urmator: rog cei doi useri sa se certe in cu totul alta parte decat pe forumul acesta (in cazul de fata) si pe cele pe care sunt moderator (in general). mai rog sa nu postati off-topic.

piskesu - suna-ma sau da-mi pm sa vedem cum facem sa-ti dau premiul. Mirela, whatever, este valabil si pentru voi treaba cu pemeul.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Mar Iul 06, 2004 11:34 am

voinice, de aia se cheama diverse comentarii, ca sa comentam. probleme?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Iul 06, 2004 1:25 pm

pai n-a zis nimeni sa nu comentezi ca am pus 2-1 si 1 la finala si m-am fript. da lasa-l in pace pe individ si o sa te lase si el in pace. sau invers, sa te lase el in pace si il lasi si tu. gata. am tras linie.
uite: -------------------------------------------
de acum incolo ce ie off-topic sterg.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Mar Iul 06, 2004 1:30 pm

ba, da dur te-ai mai facut de la ultima ploaie incoace. ai ceva cu mine daca io vreau sa-l scuip intre ochi?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mie Iul 07, 2004 11:48 am

baixinho © scrie:MiG29 - care probabil a dat la misto


Io te asigur ca ultimile doo pronostice ale Greciei n-au fost la mijtou.Da presupun ca daca erai tu in locu meu shi iti iesau erau cat se puate de pe bune,nu?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Iul 07, 2004 12:17 pm

sincer sa fiu am vrut sa pun 1-0 pentru grecia si 1 la pronostic, pentru ca toti de la munca asa mi-au spus sa fac. insa m-am gandit eu mai bine si am zis ca nu are cum sa castige grecia. m-am bazat pe un gol marcat repede de catre portugalia, iesirea grecilor la joc si (un eventual) gol, dupa care golul victoriei marcat de lusitani. ete ca nu a fost asa.
MiG, am crezut ca ai bagat la misto la finala deoarece m-a surprins scorul pe care l-ai pus in conditiile in care grecii au marcat un singur gol pe meci, cu exceptia partidei de debut cu portugalia, in care au punctat de doua ori.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Sâm Iul 10, 2004 2:15 pm

Pai io tocmai pe partida de debut m-am bazat:p,desi se zice ca un meci nu seamana niciodata cu altul:)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Iul 11, 2004 9:39 am

acum te cred ca ai bagat pe bune, da la inceput eram convins ca ai postat la misto.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Concurs cu premii CE 2004

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator