comentarii impertinente la poze

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Mesajde eyewitness » Joi Mai 15, 2003 12:22 pm

nu ie bah tobosare...omu e exasperat ca baga anterior si in prealabil fro 2-3 poze in ipostaze sexy in fata monitorului si nu primi nici un connex sau dialog in pemeu de la trufandalele care zburda pe forum ca baga moshu la concurenta poza aia cand spala vase si i se umplu pemeu de mobile de la lutze...asa ca alex, perseverent cum il stim, incearca si el , poate,poate prinde si el vrun vlastar ratacit pe barfe on line...deh, s-a gasit sa-l concureze pe moshu...asta e inconstienta iti zic io...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Joi Mai 15, 2003 12:56 pm

Asa eye-ule, dupa ce ca stii cit de kkt ma simt (dpdv moshu), mai arunci si cu noroi in orgoliul meu firav...multumesc mult. Nu o sa uit ca pot apela la tine in clipele anevoioase, ca o sa ma pot sprijini de umarul tau la o adica....
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Joi Mai 22, 2003 2:13 am

Migule, imi place despre tine... Vad in poza aia ca deja ai inceput sa recrutezi oameni pentru campania "Toti impotriva Sexosului Mosh"... Vezi cum ii iei... Promit si eu sa ma apuc de maine...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

2010

Mesajde baixinho© » Joi Mai 22, 2003 8:35 am

MiG29, da' tu nu stii ca tutunul dauneaza grav sanatatii? :D Pe bune, scrie si pe pachetele de tigari!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Mai 22, 2003 8:44 am

tigara e la shto baixule. tu n-ai vazut ca are bricheta intre opozabil si aratator? asta inhaleaza gazu bah ca si pe bloc si-a pus un buduroi de 5 t de bhutan gaz
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Mai 26, 2003 1:54 pm

Eheeee...ce fata frumoasa am eu....stormy, mai pune, ca-mi incalzesti inima...:D

Eye...respecta clipele astea frumoase, si nu veni cu comentarii porcesti..:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Stormy Lady » Lun Mai 26, 2003 2:06 pm

Extaziatule, vezi ca mai sunt doua! ;)
"It all started with a brilliantly engineered sound that's increased in frequency,until it sounds like an alarm following you through the track.
It left no chance but dance for your life!"
Avatar utilizator
Stormy Lady
Junior Member
 
Mesaje: 317
Membru din: Mie Feb 20, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Mai 26, 2003 2:11 pm

bah obsedatule si corupatorule de minore vezi ce titlu ai in thread si p-orma sa te iei de comentariile mele. :D

furtunoaso nu-i mai baga azi nici o poza ca asta o sa omoare plapanda aia de maimuta pana deseara si o s-o ai pe constiinta.

da pe moshu nu vrei sa-l extaziezi?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Lun Mai 26, 2003 3:37 pm

draga stormi,
de unde esti?in al doilea rand,stii ca ne omori incet,da?
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Matrashita » Lun Mai 26, 2003 3:39 pm

Pe mine pot sa zic ca m-a lasat cu gura cascata StormyLady!
E cea mai frumoasa forumista......
(in ciuda faptului ca am o inclinatie pt fete,mica....dar exista...nu vreau sa intelegetzi gresit!)
Ce e frumos si lui Dumnezeu place!Si mie!:D
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Mai 26, 2003 3:58 pm

Mda..eu si cu stormy am face o pereche minunata...ea frumoasa si inalta..eu bine facut si inalt..cu bani, situatie...:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Lun Mai 26, 2003 4:02 pm

romanticule,nu ma face sa rad,ca ma doare maseaua,ti-am zis.mai bine cu mine:sunt cocosat,urat,n-am bani,alcoolic,drogat....
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Mai 26, 2003 4:20 pm

Lasa geanchi, ca o sa-ti gasesti si tu perechea! Fiecare are cite una..numai ca trebuie cautata. Eu, in cazul asta, am avut noroc ca mi-a ieshit stormy´n cale...asa sper sa ti se intimple si tie...din toata inima!

PS.Pune niste vodka la masea..lasa dracu agocalminul, antibioticele si alte prosti! Te credeam om serios!:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Lun Mai 26, 2003 5:24 pm

Stormy Lady, ce sa mai zic mai fata mai? Offfffffff... I-o fi rau prietenului tau?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

2042

Mesajde baixinho© » Lun Mai 26, 2003 5:37 pm

Stormy, esti buna, pe cuvantul meu de te mint!

lustrule, de cate ori ai batut maimutza in intervalul de timp care a trecut de cand a pus finlandeza pozele pe site?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mai 26, 2003 6:21 pm

bauxita , stormy este o fata mult prea frumoasa pentru a iti bate maimutza la pozele ei. te rog nu o compara cu ...cartieristele din mahalaua unde iti duci tu veacul.

mai bine l-ai intreba pe sly...cum saliveaza zi de zi la scoala....sau nu stiai ca e coleg de clasa cu Stormy ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Lun Mai 26, 2003 9:24 pm

stormy lady, probabil mai ai unul, da nu mai vrei inca un prieten?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Lun Mai 26, 2003 9:36 pm

Bah nu k oi fii io mai breaz da Demona sau cum o chema e de 3 ori mai frumoasa k Stormy...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Lun Mai 26, 2003 10:09 pm

Ar cam trebui sa facem un poll pe tema asta... io unul sunt de acord cu Mig-ul, Demona takes the cake!
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mai 26, 2003 10:13 pm

m-am gandit eu inaintea ta ! sac ! sac !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Lun Mai 26, 2003 10:35 pm

Lol, asta e telepatie, pe onoarea mea
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Stormy Lady » Mar Mai 27, 2003 1:21 pm

Initial trimis de eyewitness
bah obsedatule si corupatorule de minore vezi ce titlu ai in thread si p-orma sa te iei de comentariile mele. :D

furtunoaso nu-i mai baga azi nici o poza ca asta o sa omoare plapanda aia de maimuta pana deseara si o s-o ai pe constiinta.

da pe moshu nu vrei sa-l extaziezi?



Eh, Moshu e om serios...Mai fratilor, mi-am facut cruce cand am vazut ce 'isterie' s-a creat....Oricum, multumesc celor care mi-au facut complimente, intr-un fel sau altul... ;)
"It all started with a brilliantly engineered sound that's increased in frequency,until it sounds like an alarm following you through the track.
It left no chance but dance for your life!"
Avatar utilizator
Stormy Lady
Junior Member
 
Mesaje: 317
Membru din: Mie Feb 20, 2002 12:00 am

Mesajde Stormy Lady » Mar Mai 27, 2003 1:26 pm

Initial trimis de DeathQueen
Pe mine pot sa zic ca m-a lasat cu gura cascata StormyLady!
E cea mai frumoasa forumista......
(in ciuda faptului ca am o inclinatie pt fete,mica....dar exista...nu vreau sa intelegetzi gresit!)
Ce e frumos si lui Dumnezeu place!Si mie!:D


Hai ca n-oi fi eu cea mai frumoasa...Ma bucura toate aprecierile, dar as fi si mai bucuroasa daca fizicul nu ar conta atat de mult...Poate ca ar trebui sa ma implic si eu mai mult, sa ma scriu si prin alte discutii, dar ma rezum la strictul necesar...


E interesant sondajul cu Miss Fanclub, chiar daca nu ma vad in postura de castigatoare... Dar poate am castigat macar cateva inimi! :D
"It all started with a brilliantly engineered sound that's increased in frequency,until it sounds like an alarm following you through the track.
It left no chance but dance for your life!"
Avatar utilizator
Stormy Lady
Junior Member
 
Mesaje: 317
Membru din: Mie Feb 20, 2002 12:00 am

Mesajde cubu » Mar Mai 27, 2003 1:27 pm

E, ti-ai facut cruce... Ai obtinut efectul scontat...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mai 27, 2003 1:28 pm

Initial trimis de Stormy Lady

Dar poate am castigat macar cateva inimi! :D

nu stiu de la altii dar de la mine numa rinichiu stang si pancreasu...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Cred ca mai datorez cateva raspunsuri:

Mesajde Stormy Lady » Mar Mai 27, 2003 1:38 pm

@ Marian jan: Sunt din Iasi, colega cu Sly.....si nu pun poze pe fanclub ca sa omor lumea!de ce as face-o?? nu cred ca moare cineva (lol)....doar gasesti cu nemiluita fete frumoase in tara asta numai iesind un pic pe strada...
Tare mi-ar placea sa ajung si eu la o intalnire forumista...sa va cunosc pe toti....ar fi superdistractie!

@Nicholas: te-ai intors la mine, scumpete!!!!!! sunt din nou in rai!!!! nu-i asa ca petrecem luna de miere in Finlanda? (nu te superi daca ma rapeste Darude de la nunta, nu?)

@Baixinho: batrane, esti tare dragut, ca-ntotdeauna....te cred, cand n-am mai avut eu incredere in tine?

@Vali: sunt destui care comenteaza 'relatia' mea, asa ca nu mai are rost ma deschid subiectul acum...Daca e sa luam 'prieten' in sensul de 'amic', n-ar stica....

@Moshu: LOL!!! te asigur ca Sly nu saliveaza, are el gagicile lui! Nu si-a facut harem inca, dar se descurca bine! (aoleu, cred c-o sa ma ia la pumni maine!). Dar dac-ai sti ce colege am...care de care mai frumoasa...ma eclipseaza.....si Sly nu le da atentie, el umbla cu fete mai mici.....
"It all started with a brilliantly engineered sound that's increased in frequency,until it sounds like an alarm following you through the track.
It left no chance but dance for your life!"
Avatar utilizator
Stormy Lady
Junior Member
 
Mesaje: 317
Membru din: Mie Feb 20, 2002 12:00 am

Mesajde Stormy Lady » Mar Mai 27, 2003 1:43 pm

Initial trimis de eyewitness

nu stiu de la altii dar de la mine numa rinichiu stang si pancreasu...


A, e bun si atat! sunt atatia care au nevoie de un transplant! Ai sa fii un erou, salvezi vieti! (daca nu eram eu...)
Ce aberatii incep sa bag.....
"It all started with a brilliantly engineered sound that's increased in frequency,until it sounds like an alarm following you through the track.
It left no chance but dance for your life!"
Avatar utilizator
Stormy Lady
Junior Member
 
Mesaje: 317
Membru din: Mie Feb 20, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mai 27, 2003 2:01 pm

semi-avertisment Stormy Lady !

nu se posteaza doua mesaje consecutive la interval atat de scurt ! se foloseste optiunea modifica la mesaj...si adaugi acolo !

si nu transformatzi acest subiect in say what .... ! Hera , mai traiesti..sau preiau eu moderarea acestui forum ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde marian jan » Mie Mai 28, 2003 10:13 am

moshule,sa nu imi dai cvarto-dodeco-semi-avertisment si mie,te rog!


Tare mi-ar placea sa ajung si eu la o intalnire forumista...sa va cunosc pe toti....ar fi superdistractie!


sa nu faci greseala asta.eventual sa iesi doar cu mine,ei sunt niste alcoolici deprersivi,vulgari samd.poate dupa ca m-ai cunoscut pe mine sa iesi cu ei.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde dEpEchEmIND » Sâm Mai 31, 2003 12:32 am

Mi se pare mie, sau moshu seamana un pic cu Ceausescu? :rolleyes:
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori