)))1.tP tnemom yrev siht ta dnim ruoy no s'tahw yaS(((

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

ce parere avetzi despre acest subiect ?

e cel mai bun de pe intreg forumul
23
15%
da. e marfa
37
25%
obisnuit. nimic special
38
25%
un subiect sub'mediocru
15
10%
cea mai mare idiotenie posibila
37
25%
 
Voturi totale : 150

Mesajde wwritza » Joi Feb 26, 2004 11:58 am

Oribilul Mosh scrie:Execrabil a jucat Chelsea. sper sa-i elimine VfB ...ca


execrabili fura si acu'! dar norocosi :)
gudicini rulzz
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Feb 26, 2004 12:25 pm

poke, vez ca e rullz nu rulzz. sa te mai culturalizezi si tu *p
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Feb 26, 2004 12:28 pm

pokenitzo, vezi ca a-i dea face cu baiatu lu Pruteanu George, deci i-a seama la ce spune individul.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Feb 26, 2004 12:33 pm

cu baiatu cui? nu ti-ar fi rusine! :D
da, tata spune ca sunteti un forum de oameni fara un nivel minim de cultura si ca va comportati asemeni unor depravati. va invita pe toti la o discutie edificator-filologica despre etimologia cuvantului "rulles". :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde wwritza » Joi Feb 26, 2004 12:35 pm

tocma vroiam sa-l sfatuiesc sa mearga la casting poate obtzzine rolul papushii chucky
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Feb 26, 2004 12:36 pm

avand in vedere ca si tu scri pe forum, propun sa fii numit in functia de depravat-sef.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Feb 26, 2004 12:41 pm

ce onoare, ce onoare! A-)
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Feb 26, 2004 12:41 pm

pokenitzo stiai ca avem forum de fotbal international ? :)
potzi comenta si acolo meciurile..impreuna cu noi.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Feb 26, 2004 12:43 pm

pokenitzo, facem pariu ca nu castiga la casting nici daca se prezinta singur el insusi fara adversari? are si castingu ala orgoliu lui, ce naiba.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Feb 26, 2004 12:49 pm

bre baxiniule, totul pana la injurii la adresa tatalui meu! vezi ca eu nu m-am legat de rasa ta, asa ca sa-ti fie clar! :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Joi Feb 26, 2004 8:55 pm

Tanase scrie:Mi-a dat un pm si m-a intrebat de albume si ne-am imprietenit. La un moment dat a zis sa izca de Covei ca sa fie shi el bagat in seama dar asta cand era prietena mea. Si dupa aia voiai sa zica ca e prietena mea? Ne-am ascuns si noi un pic la inceput. eu am vrut sa arat ca e prietena mea cand au sarit astia ca hienele pe ea.

Baixinho...vezi ca lucrez la un zira cu un tiraj mai mare decat al tau. Putin respect, da?



Mah Tanase! Lasa dracu muzica si jurnalismu' , ca nu-i de tine! Mai bine te-ai face producator de telenovele (d'alea la care nu se uita nici bunica'mea).. observ ca ai talent!
Si iti recomand sa postezi ceva mai rar pe forum, nu d'alta dar cu IQ-ul tau (esti un geniu!) risti sa-tz faci trupa de ras.. Si inca un sfat (prietenesc, normal) : stai dracu pe subiectu tau despre Tapinarii, ca nu ma intereseaza viata ta personala.
ata am avut de spus.
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde wwritza » Joi Feb 26, 2004 9:55 pm

Aurolacul scrie:Ce ziceti, ii imprumut lui taicamiu £2000, cu dobanda de 2% pe luna, timp de 1 an?
O sa o fac, shi desi nu o sa castig mai mult, tot e ceva decat rata de dobanda care mi-o dau cacanarii astia de la banca.


Nu ziceai bre acu cateva zile ca mai ai doar vreo douajda lire sa-ti iei mere, pere, gutui si alte fructe amarui pt muschi; ca n-o sa mai ai cu ce-ti plati netul, ca ao sa ajungi in strada ca un aurolac....
Acu dai bani cu camata la neamuri . :con:
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Feb 26, 2004 10:01 pm

poke, nu te chinui sa intelegi ceva, n-ai pe cine... :ham:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde dj_jaxxx » Joi Feb 26, 2004 10:50 pm

Ce-mi place avatarul lui Wild Rose!

Ce-i aia maslina intre buzele domnisoarei? :D
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Joi Feb 26, 2004 11:10 pm

ie o cireasa...
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde J'adore » Vin Feb 27, 2004 12:14 am

imi e foame, dar nu am ce manca, avand in vedere ca un pretzel are 300 de calorii, inseamna ca un sandwich are intre 500-700, ma rezum la un iaurt de 60 de calorii ;g
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Feb 27, 2004 9:41 am

Wild Rose, imi spunea mie mai demult un prieten bun urmatoarea chestie: "mai baicsule, nu te mai pune cu astia care au mintea odihnita". scumpa Wild Rose, permite-mi sa-l citez pe amicul meu: "mai Wild Rose, nu te mai pune cu astia care au mintea odihnita".

ps: Wild, maine o sa ma duc sa bag in carantina liceul Dante Alighieri, ca am auzit ca nici dupa opt ani de cand a trecut ciuma pe acolo lucrurile nu sunt tocmai in ordine.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Feb 27, 2004 9:54 am

doar 8 ani au trecut de cand ai terminat liceul ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Vin Feb 27, 2004 10:24 am

Baixu, si eo am auzit ca nu-i bine sa te pui (si nici sa ti-o pui) cu cei care au mintea odihnita (adica, oamenii aia speciali, cu probleme mentale si nu numa' ) da' uneori, tentatia ie prea mare ...
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde baixinho© » Vin Feb 27, 2004 10:40 am

Wild, adeca sa inteleg ca vrei sa ti-o pui cu unu d-asta cu mintea odihnita? da vezi ca unii dintre iei are prietene. si le mai si iubeste. si se vor insura cu iele. sau cu altele. ma rog, ie drept, organele sexuale feminine si masculine nu stie ce ie verigheta. si inca ceva. ai vazut ce glumeti se crede unii dintre admini? pe bune, iei chiar crede ca face glume bune.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Vin Feb 27, 2004 10:53 am

Nu mah, ca unii din astia cu mintea odihnita sunt cantareti, si daca incepe sa-mi cante in timp ce ne f**em? Pai eo ce fac atunci? :con:
Si bre, eu zic ca tu nu stii sa apreciezi o gluma buna... ru-si-ni-ca! :D
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde gabuba » Vin Feb 27, 2004 2:17 pm

eo am plecat la scoala si arunc un ultim ochi asupra forumului de muzica atat de atent supravegheat... :D
ma duc, sper sa ma mai si intorc :j
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Vin Feb 27, 2004 4:07 pm

Fut femei/fete bune gratuit la domiciliu. Relatii pe Mesaj Privat sau Yahoo Messenger .

Rog seriozitate !
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Vin Feb 27, 2004 5:28 pm

Al cui domiciliu ? Nu ca ash fi interesata ... *p
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Feb 27, 2004 5:57 pm

monk...ce avatar neinspirat. cine-i ala din poza ? Stolojan ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

...

Mesajde Hades » Vin Feb 27, 2004 6:28 pm

e pruteanu... ideea a fost a mea... cat despre avataru tau moshule... ce ar trebui sa zicem??? ca e cel mai inspirat???? :D

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Feb 27, 2004 6:39 pm

daca a fost ideea ta...e scuzabil. la ce minte ai nu ma asteptam la ceva inspirat. *p

si acum nu ma mai deranjatzi. ma duc sa fac cateva curse de Underground.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr Teo » Vin Feb 27, 2004 6:41 pm

eu zic ca cel mai inspirat e al moshului.
Nu am avut niciodata respect pentru persoane cu avatar cu pruteanu, i.r baboon sau mere suspecte:).
Would you like it if you hit Del for your whole life to go away?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde Shaki » Vin Feb 27, 2004 6:42 pm

Weet-Weet... nu-i vina mea cu berea, uite ce zice al meu, dupa ce mi-a dat de dimineata vreo 2 beri:'Mergem si noi undeva... la o bere?...'
In alta ordine de idei, daca ma imbat in seara asta, data viitoare jurnalul meu va fi roz bombon, si eu cat se poate de fericita ...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

...

Mesajde Hades » Vin Feb 27, 2004 6:49 pm

Mr Teo scrie:eu zic ca cel mai inspirat e al moshului.
Nu am avut niciodata respect pentru persoane cu avatar cu pruteanu, i.r baboon sau mere suspecte:).


pe ce canal vrei sa fi moderator??? :D... de avataru meu ce zici? nasol? :P

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori