highlander serialul

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

highlander serialul

Mesajde Mr Teo » Vin Ian 16, 2004 12:09 am

Mie mia placut si mia placut asa de tare ca am cumparat seria de pe ebay ca sa o vad.
Zic ca e interesanta tema ca cineva sa fie nemuritor si sa poti sa traiesti sa vezi lumea cum se dezvolta, sa faci ce vrei, sa poti legal sa obtii o alta identitate, sa faci averi si sa le cheltui, sa te impuste unu si sa nu te intereseze ca nu poti muri.... etc.
Serialul zic ca a adus multe lucruri faine si e oricum mult mai pasnic spre tema nemuririi decat unele filme gen cele cu vampiri.
Mai sunt si alti fani highlander peaici>?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

:d

Mesajde Real_MC » Sâm Mar 05, 2005 2:37 pm

Daaaaa
Ti-am Trimis Mail. Daca Poti, Raspunde-mi Si Pe Ymess: Mandrei99
Real_MC
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Mar 05, 2005 2:21 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde miana_75 » Mie Mar 30, 2005 10:16 am

Sunt o fana a serialului Highlander, dar nu am reusit sa cumpar nici un episod. Am cd-uri cu cele patru filme artistice care au aparut, dar imi doresc foarte mult cd-uri cu episoade din serial (cu Adrian Paul). Si pe mine m-a fascinat ideea acestui serial. Ce minunat ar fi sa poti trai cateva sute de ani, sa vezi pe viu istoria si evolutia omenirii! Cand imi amintesc cate amintiri aveau (ma refer la Methos si Duncan) despre principalele evenimente din istoria omanirii, la care avusesera privilegiul sa participe direct ! Imi doresc nespus de mult sa obtin acest serial. Ma puteti ajuta ? Daca stiti cum, va rog transmiteti-mi un e-mail.
miana_75
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Lun Ian 17, 2005 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde ValiEnte » Mie Mar 30, 2005 5:17 pm

si mie imi placea serialul..nu l-am mai vazut de cativa ani dar nu conteaza,era destul de bine facut
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde miana_75 » Mar Apr 05, 2005 10:17 am

Mr Teo, de unde ai reusit sa cumperi episoade din serialul "Highlander" ? Si eu doresc tare mult asa ceva, macar 1-2 serii, parca s-au filmat 5 serii, nu ?
miana_75
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Lun Ian 17, 2005 3:42 pm
Localitate: Bucuresti

Highlander

Mesajde HIGHLANDER » Dum Ian 22, 2006 10:17 am

Pentru toti cei interesati. Am aparut si eu din ceata pe aici ca sa va spun ca intr-un final apoteotic am facut si eu rost de tot serialul HIGHLANDER .Asa ca cine doreste episoade din el, sa ia legatura cu mine. :calm:
HIGHLANDER
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Ian 22, 2006 10:05 am
Localitate: BUCURESTI


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

cron