Cui ii place biliardul ?

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Mesajde proshtea » Sâm Apr 01, 2006 8:13 am

Interessant!!! Vad k pe ashilea vrea sa se organizeze un fel de concurs!!! Count me in!
Cat despre cluburi de biliard sincer tot IDM club m-i se pare cel mai bine shi cel mai comod! Am fost in City Mall shi sincer mesele sunt inghesuite rau de tot , tre sa ashteptzi dupa vecin k sa potzi shi tu sa dai!!!
proshtea
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mar 29, 2006 10:24 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde lucaiuriciuc » Lun Sep 25, 2006 9:46 am

Serban scrie:Suntem foarte multi carora ne place biliardul, suntem multi care am vrea sa jucam cu altii mai buni decat noi si totusi....suntem greu de gasit...de aceea am urmarit ca prin crearea acestui thread poate ne gasim si poate organizam si un concurs ... cine stie....sa vedem cati suntem si ce jucam...bila 8 sau bila 9 ?

Salut Serban. Si eu ma numar printre pasionatii de "Bila 9" numai ca, la fel ca majoritatea persoanelor nu am beneficiat de instruire profesionala. Stii poate vreun site sau club unde se poate invata biliard la modul cat decat profesionist?Pentru ca ma simt frustrat cand joc sa nu imi iasa tot timpul vreun efect sau ceva de genul.Oricum, cine a prins gustul biliardului nu cred ca il va uita prea curand...eu intr-o seara mi-am facut o schita cum sa-mi fac o masa de biliard:|
lucaiuriciuc
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Sep 25, 2006 9:37 am
Localitate: Iasi

Anterior

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron