Locul favorit de facut sex

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Locul favorit de facut sex

Mesajde Administratori » Joi Iul 19, 2001 3:25 pm

Ia sa vedem cat de bogata va este imaginatia ! :D
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde dragos » Joi Iul 19, 2001 6:02 pm

Eu visam sa fac sex in timp ce sunt live cu Craioveanu la PRO telefonul lui :)... Da am asteptat pre mult sa intru live si a expirat situatia (mi-a trecut ... )
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde tzucu » Joi Iul 19, 2001 6:21 pm

Initial trimis de dragos
Eu visam sa fac sex in timp ce sunt live cu Craioveanu la PRO telefonul lui :)... Da am asteptat pre mult sa intru live si a expirat situatia (mi-a trecut ... )


Situatzia apare in fiecare zi..Adica aproape cand e emisiunea..E interesant sa faci sex totusi in fiecare zi la aceeasi ora cu telefonul in mana formand numarul ..formand acelasi numar..Numai sa nu devina plictisitor...Oricum e misto sa faci sex cu un ochi si o mana pe partenera si un ochi si o mana pe telefon asteptand sa te auda o tzara intreaga cum faci asta...:D
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Eu nu-s asha disperat ... :-)

Mesajde RooT » Joi Iul 19, 2001 6:25 pm

Deshi nu-s asha disperat ..... dar virgin .... ;-) ...... io vreau s-o fac neaparat intr-un soare de ala nashpa de tot .... 50 grade ... in deshert or something .... dar mai bine pe o plaja ... pe un nisip de ala sa-tzi arda pielea ... amandoi transpiratzi ....sa curga apa pe noi .... cred ca tre sa fie o senzatzie super ....... REALLY HOT :D
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

eu am niste obsesii legate de circuite electronice

Mesajde WOLF » Joi Iul 19, 2001 6:47 pm

Hai sa vorbesc putin despre obsesiile mele.. Este un loc unde n-am facut sex inca (desi sunt virgin :) ) .. desi mi-am dorit mult la momentul respectiv..
Mi-ar fi placut sa fac sex in timpul orei de DCE (I sau II ) sau in timpul la ambele in acelasi timp.. Gasiti-mi voi o solutie pt asta :)
Anyway.. in timp ce la tabla se legau condesatoare in serie si sa marea rezistenta vazute in intrarea emitorului.. eu sa o fac in ultima banca.. asa in ciuda la toti aia ce pareau interesati de suprasaturarea bazei.. Doar ca sa-i suprasatur pe toti si clopotelul anuntand pauza sa ne gaseseasca intr-un orgasm apoteotic ireversibil!
Oricum, poate ma duc in toamna la o restanta de DCE si o sa-mi indeplinesc visul in timpul examenului.. (Cica visul meu a fost este sa mai dau odata examen la DCE!!)
Mess with the best
Die like the rest
WOLF
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Iul 19, 2001 5:15 pm
Localitate: in padure

Mesajde dragos » Joi Iul 19, 2001 7:08 pm

Initial trimis de tzucu


Situatzia apare in fiecare zi..Adica aproape cand e emisiunea..E interesant sa faci sex totusi in fiecare zi la aceeasi ora cu telefonul in mana formand numarul ..formand acelasi numar..Numai sa nu devina plictisitor...Oricum e misto sa faci sex cu un ochi si o mana pe partenera si un ochi si o mana pe telefon asteptand sa te auda o tzara intreaga cum faci asta...:D

Man, o chestie ca asta o faci o data in viatza ... Daca o transformi in rutina, te taie Craioveanu ca devi prea banal :D
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: eu am niste obsesii legate de circuite electronice

Mesajde dragos » Joi Iul 19, 2001 7:11 pm

Initial trimis de WOLF
Hai sa vorbesc putin despre obsesiile mele.. Este un loc unde n-am facut sex inca (desi sunt virgin :) ) .. desi mi-am dorit mult la momentul respectiv..
Mi-ar fi placut sa fac sex in timpul orei de DCE (I sau II ) sau in timpul la ambele in acelasi timp.. Gasiti-mi voi o solutie pt asta :)
Anyway.. in timp ce la tabla se legau condesatoare in serie si sa marea rezistenta vazute in intrarea emitorului.. eu sa o fac in ultima banca.. asa in ciuda la toti aia ce pareau interesati de suprasaturarea bazei.. Doar ca sa-i suprasatur pe toti si clopotelul anuntand pauza sa ne gaseseasca intr-un orgasm apoteotic ireversibil!
Oricum, poate ma duc in toamna la o restanta de DCE si o sa-mi indeplinesc visul in timpul examenului.. (Cica visul meu a fost este sa mai dau odata examen la DCE!!)

Man , ce e ala DCE ? Vreo perversiune noua? Spic romaneste.
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: eu am niste obsesii legate de circuite electronice

Mesajde RooT » Joi Iul 19, 2001 7:15 pm

Initial trimis de WOLF
Hai sa vorbesc putin despre obsesiile mele.. Este un loc unde n-am facut sex inca (desi sunt virgin :) ) .. desi mi-am dorit mult la momentul respectiv..
Mi-ar fi placut sa fac sex in timpul orei de DCE (I sau II ) sau in timpul la ambele in acelasi timp.. Gasiti-mi voi o solutie pt asta :)
Anyway.. in timp ce la tabla se legau condesatoare in serie si sa marea rezistenta vazute in intrarea emitorului.. eu sa o fac in ultima banca.. asa in ciuda la toti aia ce pareau interesati de suprasaturarea bazei.. Doar ca sa-i suprasatur pe toti si clopotelul anuntand pauza sa ne gaseseasca intr-un orgasm apoteotic ireversibil!
Oricum, poate ma duc in toamna la o restanta de DCE si o sa-mi indeplinesc visul in timpul examenului.. (Cica visul meu a fost este sa mai dau odata examen la DCE!!)

Lasa ba electozii ........................ ca mi-a ajuns .............. aici era vorba de sex man .... :confused: :confused:
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Re: Eu nu-s asha disperat ... :-)

Mesajde dragos » Joi Iul 19, 2001 7:15 pm

Initial trimis de xkran
Deshi nu-s asha disperat ..... dar virgin .... ;-) ...... io vreau s-o fac neaparat intr-un soare de ala nashpa de tot .... 50 grade ... in deshert or something .... dar mai bine pe o plaja ... pe un nisip de ala sa-tzi arda pielea ... amandoi transpiratzi ....sa curga apa pe noi .... cred ca tre sa fie o senzatzie super ....... REALLY HOT :D

:eek: Fatzi rost de o femeie man. Ai nevoie.:eek:
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Vizitator » Joi Iul 19, 2001 9:06 pm

Eu cred ca e cool sa faci sex intr-o masina cu geamuri fumurii (tu vezi pe toti, nimeni nu te vede pe tine :) - asta in cazul in care e bine izolata fonic si are amortizoare tari ... ca altfel s-ar putea sa te banuiasca unu doi. Trebuie sa fie o senzatie exact ca aia pe care au de fac filme X.
Vizitator
 

Mesajde Guppy » Joi Iul 19, 2001 9:17 pm

Cum prefer eu ? ... in apa , of course ! :D

apa sa aiba PH 7,5 , duritate normala , temperatura 25 grade celsius , si stare de agitatzie potrivita ...
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Re: eu am niste obsesii legate de circuite electronice

Mesajde Guppy » Joi Iul 19, 2001 9:24 pm

Initial trimis de WOLF
Mi-ar fi placut sa fac sex in timpul orei de DCE (I sau II ) sau in timpul la ambele in acelasi timp


nu pot sa zic decat .... mare ti-e gradina Doamne :D :D :D

bine mai dar chiar DCE ?????? :p
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Mesajde loran_raul » Joi Iul 19, 2001 9:34 pm

Mie mi-ar place sa fac sex la serviciu pe biroul sefului meu ..
:)
loran_raul
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Lun Iun 25, 2001 12:51 pm
Localitate: bucharest

Mesajde dragos » Vin Iul 20, 2001 7:19 pm

Initial trimis de loran_raul
Mie mi-ar place sa fac sex la serviciu pe biroul sefului meu ..
:)

Nu cred ca i-ar place :mad:
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde lebadutza » Vin Iul 20, 2001 10:04 pm

Initial trimis de dragos

Nu cred ca i-ar place :mad:



ba da, daca esti secretara lui......si el, "din intamplare" e singurul de pe acolo.....
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

HEHEHE

Mesajde RooT » Vin Iul 20, 2001 10:12 pm

Initial trimis de lebadutza



ba da, daca esti secretara lui......si el, "din intamplare" e singurul de pe acolo.....

E de fapt sheful lui ... :-)
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Re: HEHEHE

Mesajde dragos » Vin Iul 20, 2001 10:52 pm

Initial trimis de xkran

E de fapt sheful lui ... :-)

da, sunt shefu lui si il invit sa faca sex la mine pe birou! :mad: E acolo o imprimanta, un monitor si foaia lui de prezentze la lucru... Probabil ca foaia lui de prezentze se va sterge prin frecare indelungata cu spatele, si o sa poata se se traga la imprimanta in acelashi timp (by the way , biroul meu e pentru o singura persoana - adica e foarte ingust, ii urez succes de unul singur cocotzat pe el :))
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Re: HEHEHE

Mesajde dragos » Vin Iul 20, 2001 10:53 pm

Initial trimis de dragos

da, sunt shefu lui si il invit sa faca sex la mine pe birou! :mad: E acolo o imprimanta, un monitor si foaia lui de prezentze la lucru... Probabil ca foaia lui de prezentze se va sterge prin frecare indelungata cu spatele, si o sa poata se se traga la imprimanta in acelashi timp (by the way , biroul meu e pentru o singura persoana - adica e foarte ingust, ii urez succes de unul singur cocotzat pe el :))

... pe prietena o invit eu in locuri mai civilizate ..:)
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde dragos » Vin Iul 20, 2001 10:59 pm

Initial trimis de Guppy
Cum prefer eu ? ... in apa , of course ! :D

apa sa aiba PH 7,5 , duritate normala , temperatura 25 grade celsius , si stare de agitatzie potrivita ...

Daca tipa e goala, sa vezi ce o sa mai vrei sa fie agitatzie zero :) (chiar tu o sa te misti lento ca sa potzi sa mai tragi un ochi shi pe sub apa)... Iar ph-ul ala vezi ca nu e OK (cred ca e cam acid :) shi o sa faci carii :rolleyes: ) 5,5 ar fi OK.
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: HEHEHE

Mesajde dragos » Vin Iul 20, 2001 11:01 pm

Initial trimis de xkran

E de fapt sheful lui ... :-)

Da ash avea nevoie de o secretara .. :) .. Ma simt cam stresat de munca, simt nevoia unei organizari ... :rolleyes:
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

traiasca patronul surmenat!

Mesajde lebadutza » Vin Iul 20, 2001 11:57 pm

Initial trimis de dragos

Da ash avea nevoie de o secretara .. :) .. Ma simt cam stresat de munca, simt nevoia unei organizari ... :rolleyes:



Suna a mesaj cum ca se fac angajari p-acilea! Frate, pardon, virtuale boss, platesti bine???
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

HEHEHE

Mesajde lebadutza » Sâm Iul 21, 2001 12:06 am

Initial trimis de dragos

... pe prietena o invit eu in locuri mai civilizate ..:)




ca de exemplu?? :)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Re: traiasca patronul surmenat!

Mesajde dragos » Dum Iul 22, 2001 9:00 pm

Initial trimis de lebadutza



Suna a mesaj cum ca se fac angajari p-acilea! Frate, pardon, virtuale boss, platesti bine???

Astfel de lucruri nu sunt potrivite unei discutzii publice (mai ales angajarea unei secretare...:) .. poate afla cine nu trebuie :rolleyes: shi raman fara pace familiala). Negocierile in astfel de cazuri se poarta cu ushile inchise, asha ca ashtept un mesaj privat cu CV-ul tau :D
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: HEHEHE

Mesajde dragos » Dum Iul 22, 2001 9:02 pm

Initial trimis de lebadutza




ca de exemplu?? :)

Examplele depind de la caz la caz :rolleyes:
:D :D :D :D Nu te ingrijora, am destula imaginatzie ... :)
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Re: HEHEHE

Mesajde lebadutza » Lun Iul 23, 2001 4:40 pm

Initial trimis de dragos

Da ash avea nevoie de o secretara .. :) .. Ma simt cam stresat de munca, simt nevoia unei organizari ... :rolleyes:


nu inteleg de ce toata lumea vrea secretara....Dom'le da' de ce nu se inventeaza si postul de secretar?? Pai uite, daca aud o voce tandra la tel, mai ca as mai suna din nou, chiar daca mi s-ar raspunde "gresit".....:)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Re: Re: Re: HEHEHE

Mesajde Administratori » Lun Iul 23, 2001 5:07 pm

Initial trimis de lebadutza


nu inteleg de ce toata lumea vrea secretara....Dom'le da' de ce nu se inventeaza si postul de secretar?? Pai uite, daca aud o voce tandra la tel, mai ca as mai suna din nou, chiar daca mi s-ar raspunde "gresit".....:)

E clar de ce ... in general cei care au nevoie de secretara sunt "male" :D :D :D (e statistic true), shi nu cred ca vreun secretar s-ar descurca prea bine la ceea ce face o secretara pentru ca sheful lui sa se simta BINE...
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: Re: HEHEHE

Mesajde dragos » Lun Iul 23, 2001 11:03 pm

Initial trimis de Administrator

E clar de ce ... in general cei care au nevoie de secretara sunt "male" :D :D :D (e statistic true), shi nu cred ca vreun secretar s-ar descurca prea bine la ceea ce face o secretara pentru ca sheful lui sa se simta BINE...

In caz ca eshti secretara, Administrator nu stie ce vorbeshte :). In caz ca nu eshti secretara, uite un raspuns: Sa luam un barbat random. Cine din viatza lui stie unde si-a aruncat ciorapii aseara, unde si-a lasat bricheta, sau unde ii sunt camashile curate? Raspuns: prietena/sotzia. Bazandu-ne pe acest adevar simplu, barbatzii shefi (shi chiar femeile cu acelashi statut), s-au gandit ca o femeie ar fi mult mai potrivita ca secretara. Shi de obicei se prefera secretare single, nu cum speculeaza nefondat unii ca asha shi pe dincolo, ci doar pentru ca altfel ar insemna sa fie secretara 24/7 , ceea ce ar fi destul de neplacut shi neproductiv.
Cine gandeshte mult, are shanse sa moara repede. Mie imi place viatza :)
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: eu am niste obsesii legate de circuite electronice

Mesajde lebadutza » Joi Iul 26, 2001 2:18 pm

Initial trimis de WOLF
Hai sa vorbesc putin despre obsesiile mele.. Este un loc unde n-am facut sex inca (desi sunt virgin :) ) .. desi mi-am dorit mult la momentul respectiv..
Mi-ar fi placut sa fac sex in timpul orei de DCE (I sau II ) sau in timpul la ambele in acelasi timp.. Gasiti-mi voi o solutie pt asta :)
Anyway.. in timp ce la tabla se legau condesatoare in serie si sa marea rezistenta vazute in intrarea emitorului.. eu sa o fac in ultima banca.. asa in ciuda la toti aia ce pareau interesati de suprasaturarea bazei.. Doar ca sa-i suprasatur pe toti si clopotelul anuntand pauza sa ne gaseseasca intr-un orgasm apoteotic ireversibil!
Oricum, poate ma duc in toamna la o restanta de DCE si o sa-mi indeplinesc visul in timpul examenului.. (Cica visul meu a fost este sa mai dau odata examen la DCE!!)


Apropo de examene, mi-am amintit un sfat din Academia Catzavencu: "dragi studenti, deci nu uitati sa luati cand va duceti la examene pixul, batista, si eventual....prezervativul..." Cred ca v-ati prins de ce toate cele 3....:)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Re: Re: eu am niste obsesii legate de circuite electronice

Mesajde dragos » Joi Iul 26, 2001 9:05 pm

Initial trimis de lebadutza


Apropo de examene, mi-am amintit un sfat din Academia Catzavencu: "dragi studenti, deci nu uitati sa luati cand va duceti la examene pixul, batista, si eventual....prezervativul..." Cred ca v-ati prins de ce toate cele 3....:)

Eu nu. Majoritatea profilor mei sunt masculi, cat despre profe nu o pun cu femei peste 60 de ani pentru nota buna la examen din principiu.
Cine gandeshte mult, are shanse sa moara repede. Mie imi place viatza :)
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: eu am niste obsesii legate de circuite electronice

Mesajde lebadutza » Joi Iul 26, 2001 10:11 pm

Initial trimis de dragos

Eu nu. Majoritatea profilor mei sunt masculi, cat despre profe nu o pun cu femei peste 60 de ani pentru nota buna la examen din principiu.


Hi, hi! Misto si interpretarea asta....Eu una ma gandeam la, scuzati expresia, ca-ti bagi ....... in el de examen si probabil ai nevoie si de prezervativ, nu de alta dar sa nu facem examen-ita......:)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Următorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori