Ce ati facut de revelion?

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Ce ati facut de revelion?

Mesajde LoveVerde » Sâm Ian 01, 2005 9:28 pm

spuneti ce ati facut de rev, cat ati baut si puneti si poze daca aveti

incep eu prima

am jucat basket afara pana la 4 dimineata :)
Fişiere ataşate
IMG_1272.JPG
IMG_1272.JPG (418.39 KiB) Vizualizat de 6972 ori
IMG_1275.JPG
IMG_1275.JPG (430.32 KiB) Vizualizat de 7004 ori
I don`t like to watch myself in the mirror cause i`m a narcississt,
I simply like to see myself exist.
Avatar utilizator
LoveVerde
 
Mesaje: 376
Membru din: Sâm Iun 05, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Sâm Ian 01, 2005 9:35 pm

de rev am baut punch pt prima oara....efectele au fost vizibile :D .
o sa revin cu poze cat d curand.


p.s. loveverde la cat e inelul la care ai jucat?(cel din poze)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Un 1962 fericit !

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Ian 01, 2005 9:49 pm

De Revelion nu m-a primit nimeni in casa...sa-mi dea si mie o bere sau un vin ieftin...asa ca am luat trenu si am plecat la munte...impreuna cu Hades.
Cumpana dintre ani m-a gasit pe partia de la Clabucet alaturi de sute de oameni veniti din toate colturile tarii...si timp de 45 de minute am urmarit cel mai fastuos foc de artificii pe care l-am vazut eu vreodata.

In primele clipe ale noului an ne-am gasit cu niste baietzi din Cluj..care ne-au tratat cu un vin fin..semn al bogatiei Ardealului...si al marinimiei oamenilor de pe acolo...care nu s-au uitat la noi ca suntem jidani saraci.

Cam pe la 3:20 AM acceleratul de Baia Mare a venit si ne-a dus acasa...unde am asteptat 20 de minute un pishat de metrou.

Mai multe detalii pe jurnal.

3 poze facute de Hades :

1.eu pe partie pe la orele 20:00
2.partia pe orele 23..cand lumea incepea sa soseasca
3.atentie la indicatia busolei connex :p
Fişiere ataşate
poza3.jpg
poza3.jpg (33.66 KiB) Vizualizat de 6867 ori
poza2.jpg
poza2.jpg (56.66 KiB) Vizualizat de 6856 ori
poza1.jpg
poza1.jpg (62.67 KiB) Vizualizat de 6854 ori
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde LoveVerde » Sâm Ian 01, 2005 9:51 pm

normal ca de la ardeal ati primit vin. CLUJ RULEZ :)
I don`t like to watch myself in the mirror cause i`m a narcississt,
I simply like to see myself exist.
Avatar utilizator
LoveVerde
 
Mesaje: 376
Membru din: Sâm Iun 05, 2004 11:00 pm

Mesajde Matrashita » Sâm Ian 01, 2005 10:05 pm

Am fost pt prima data intr`un Gay Club aici...am zis sa petrec Revelionul intr`un mod mai neobisnuit dar m-am simtit excelent,iar baietii aratau si dansau f bine...pacat ca erau gay.:)
Mancare gratis,muzica p gustul meu,oameni prietenoshi,cupluri de fete :p(si baieti desigur!),numai ca nu am avut artificii la miezul noptii.
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Samy » Sâm Ian 01, 2005 10:08 pm

Deeeeeeci...am fost in vizita la nishte prieteni de familie unde am mancat , am dansat shi am baut (deshi nu cred ca mai era nevoie sa va spun,unii au constatat deja asta pe ym),am stat shi m-am uitat la tata shi la restul barbatzilor cum jucau whist shi am fost in parc unde au fost multe multe artificii care mie mi s-au parut ca in filme...cam atat...
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde dEpEchEmIND » Sâm Ian 01, 2005 11:50 pm

Am fost mai intai in oras cu famelia sa vedem focurile de artificii si sa facem poze. Apoi am venit acasa si am invitat o familie la noi si inca un prieten de-al lor, care am venit greu si am adus niste pastravi afumati, in cetina de brad si o sticla de vin.
Am mancat, am baut, am ascultat muzica, am dansat, ne-am uitat la televizor, admirand cracii lui Andreea Banica(nu si eu! :D). Eu m-am si ametzit oleaca de la tzuica. :)
Si niste poze cu masa pe care am avut-o, cam pe la sfarsitul petrecerii, asa...
Fişiere ataşate
000_0645.JPG
000_0645.JPG (283.13 KiB) Vizualizat de 6820 ori
000_0646.JPG
000_0646.JPG (441.87 KiB) Vizualizat de 6825 ori
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde whatever » Sâm Ian 01, 2005 11:53 pm

un fel de tmbase la scala mai mica a fost revelionul meu, adica sex, drugz and dnb. Oricum, m`am distrat ... abia recent mi`am si revenit :)
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Ian 01, 2005 11:59 pm

Bravo, depeche ! Frumoasa masa. Moldovenii intotdeauna s-au respectat din punct de vedere gastronomic.
Frecatura aia din mijlocul mesii ce e ? Icre, salata de vinete sau fasole sleita ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde wednesday » Dum Ian 02, 2005 12:13 am

well...revu meu a fost un pic cam nazi...
pt ca l-am facut cu gasca pretenului meu...si aia is un pic cam nazi...
deci am ascultat toata noaptea o trupa nazi -> lanzer sau ceva de genul asta...
si alte sloganuri ariene... de genul "white victory!"...
s-a baut, dar nu s-a imbatat nimeni...
una peste alta m-am simtit kiar ok...cu toata ca majoritatea convingerilor mele nu conicidea cu ale lor...

stiu ca parte un pic scary ce am scris mai sus...dar woamenii erau mai mult decat ok...
a iesit mult mai bine decat in alti ani...
i wish i could help, but i don't want to
Avatar utilizator
wednesday
 
Mesaje: 864
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde Catalánul » Dum Ian 02, 2005 12:25 am

La mine nu a fost unul dintre cele mai reusite reveluri... departe de tara si de prieteni, de atmosfera din timisoara si de zgomotul petardelor :( (aici nu se da cu asa ceva de revel)... ora 12 m-a prins mancand 12 boabe de struguri albi, respectand traditia de aici :D (cica iti poarta noroc :rolleyes: ) Am avut ca si invitati niste prieteni de familie, tot romani :), si dupa ce am intrat in 2005 ne-am pus pe mancat, ascultat muzica si alte cele :D apoi... am incercat vreo ora sa-i sun pe cei dragi din tara, dar era imposibil, fiind reteaua ocupata... in fine pe la 2 noaptea am reusit sa le urez traditionalul ‘’La multi ani’’ :) la ora 6 (cred :lol: ) s-a terminat sarbatorirea noului an si m-am dus sa trag un pui de somn pana pe la 14 :D.
Cam asta a fost totul, am facut si eu cateva poze cum mancarea care se afla pe masa (mai bine zis aperitivul) pacat ca nu am pozat si racii :(

P.S. La multi ani ! :B
Fişiere ataşate
HPIM0402.jpg
HPIM0402.jpg (70.15 KiB) Vizualizat de 6811 ori
HPIM0401.jpg
HPIM0401.jpg (58.37 KiB) Vizualizat de 6826 ori
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde LoveVerde » Dum Ian 02, 2005 2:44 am

Catalanule mi-ai facut pofta de oula umplute care le face mami. VREAU ACASUCA !
I don`t like to watch myself in the mirror cause i`m a narcississt,
I simply like to see myself exist.
Avatar utilizator
LoveVerde
 
Mesaje: 376
Membru din: Sâm Iun 05, 2004 11:00 pm

Mesajde Dany_S » Dum Ian 02, 2005 4:52 am

Nici la mine n-a fost cel mai reusit revelion pe care l-am avut.

Am plecat la munte cu niste amici.Adica cu 2 amici si acolo trebuiau sa vina multi prieteni/cunostinte de-ai lor , pe care nu-i cunosteam. Toti localnici anglofoni. Era chiar prima data cand faceam revelionu cu anglofoni canadieni. Unul dintre ei era organizatoru si ni se spusese ca el va fii la "cabana" la ora 3pm.
Ne-am pregatit, unii chiar s-au invoit de la servici, ca sa fim cat de cat devreme acolo, sa nu pierdem timp pretios. Ajunsi acolo la 6:30, singurii deja veniti erau cei doi amici ai nostri si inca un cuplu, care de fapt erau toti la un bar din statiunea in care se gasea aceasta cabana. Ni se spune ca de fapt organizatorii inca n-au venit, si ca de la 4 tot le spun c-o sa vina imediat dar n-au aparut. De asemenea aflam ca , "cabana" de fapt nu e o cabana, ci un condo mare intr-un hotel. Ok, deja eram nervosi, amicii nostri mai rau ei fiind deja in statiune de dimineatza. Cu timpul au aparut si alti invitati, dar nici vorba de organizatori, care aveau rezervarea pe numele lor (practic noi neputand intra in condo-ul rezervat fara ei).Isi fac si ei apartie pe la 9pm, cu tot felul de scuze care tzipau "BS". Ne instalam, totu bine si frumos, un hotel extrem de luxos, singura problema: noi n-am venit in vacanta de odihna! Condo-ul de fapt era o grupare de 5 camere clasice de hotel in care din fericire se putea intra din una in alta. La ce-mi trebuie super paturi, fotolii si mobila clasica de lux cand io am venit sa fac petrecere de revelion! Complet aiurea, mai ales o gramada de bani aruncati. Si apoi aveam sa afalm cum se distreaza unii oameni de revelion: stau , vorbesc, fumeaza, beau (mai mult sau mai putin) si....cam atat. Nici un pic de atmosfera de petrecere, de distractie. Pacat. Am incercat sa-i facem sa danseze, sau sa facem ceva sa ne distram si noi cat de cat, am jucat pictograme vreo 20 min ca dupa s-au plictisit, si am ajuns tot noi 4 sa jucam o partida frumoasa de whist. Io m-am pilit putin cu niste visinata facuta de bunicu (care are probabil vreo 50% alcohol :D ) si putina sampanie. Am mancat destul de bine, dar am fost singurii (noi cei 4 romani), pt ca restu nu s-au pregatit cu aproape nimic in timp ce noi am adus bunatati de acasa. La 3 jumate dormeam deja! Trist. Noi ne-am simtit OK, bine ca eram impreuna, pt ca altfel ~r . Pacat de asa statiune si hotel, ca putea chiar asa fiind sa iasa ceva super! Dar asta, e, oamenii cu care esti la o astfel de festivitate, sunt cel mai important lucru!

LA MULTI ANI!

1- visinata in "camuflaj" :D
2- un joc lung de whist in care am terminat al doilea din 5 jucatori
3-vedere de la balcon
Fişiere ataşate
IMG_2089.JPG
IMG_2089.JPG (489.61 KiB) Vizualizat de 6806 ori
IMG_2061.JPG
IMG_2061.JPG (570.88 KiB) Vizualizat de 6834 ori
IMG_2043.JPG
IMG_2043.JPG (503.02 KiB) Vizualizat de 6813 ori
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde tre » Lun Ian 03, 2005 8:39 am

am baut afinata si ushchi cu redbull (din gresala...vro 2 pahare). era si vin da nu-m prieste daca-i tinut la plastic. a, si sampanie of cors. dupa aia am plecat cu masina facand slalom printre sticlele sparte de sampanie de pe drum. cre ca le-am evitat pe toate, nu mi s-a dezumflat nimic pan acu. gazda a fost cam naspa ca nu punea muzica faina. la multi ani.
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

De Revelion...

Mesajde Aurolacul » Lun Ian 03, 2005 3:27 pm

A fost misto cu toate ca am lucrat. Am avut noroc ca la noi s-a facut bufet rece shi cald cu toate soiurile de mancare. Am lucrat foarte putzin shi in rest am mancat shi am baut gratis, in timp ce clientzii au trebuit sa plateasca. SAC! :t

La 12, am baut shi eu un pahar cu "bubbly" adica vin spumos, shi am cantat impreuna. In rest mai nimica.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Lun Ian 03, 2005 6:15 pm

a fost mishto de revelion. am fost la 2 mai, la o vila, si tot s-a simteste extramegasublimcareestefrateeeee...

poze:
in noaptea de revelion, dupa sau inainte de miezu noptii, nu mai stiu, eu si valurile marii..
a doua poza...o tranta in nisip :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Weirda » Lun Ian 03, 2005 7:42 pm

Revu m-a prins acasa la un prieten, cu sampania in mana de care n-am vrut sa ma despart pana pe la 6 cand am intins patu` si am dormit clai peste gramada vro 7 persoane pe 2 scanduri :)
O prietena dand din craci a daramat o vaza Cu apa of course care ulterior a cazut pe play station facandu-l varza :) asta e..
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mar Ian 04, 2005 11:10 am

memetu, care shin doomiitzintzi ie tot fc-less (fanii isterici ie rugatzi sa se abtzina), mea transmis sa va transmit cum a petrecut dansu revelonu, ca poate eratz curioshi shi chiar ingrijoratzi. ashadar:

revelionu lu memetu in litere mari de la un capat la altu
1. orele 7: ajunge niste una dintre persuanele cu care urma sa beau la mine. incepe cu o bautura aperitiv - uischi
2. orele mai incolo: io fac frigaruile care or sa fie singura nuastra mancare serioasa (nu singura mancare halita)
3. se pleaca inspre locul de intalnire
4. locul de intalnire - io consum neste un pacar de vin, neste votca (daia se chiama bautura aperitiv)
5. tacsiuri....the jack. observam cu stupoare ca noi eram cam singurii fara mancare. restu adusesera cantitati inimaginabile (anu asta imi place cuvantu asta ). nicio problema, lumea parea amabila, asa ca am avut ce manca tuata seara...
6. zona plina de bere, alcool, jackminator (tarii adunate de pe la mese, bagate in seicar si seicarite), dans, poze cu aparatu de 3000 de para(nu multe, numa 140)
7. orele 12, sampanii ejaculand lume pupanduse, io fancand poze, petarde, altfel de petarde, tofelu de petarde, bag poola iar petarde....
8. e deja 2005, revenim la alcool
9 se face 4 jumate. depresia de la orele 4 jumate ma gaseste treaz (mi se pare normal la orele 4 jumate sa fii treaz).,..asa ca am zism ce pana mea daca e depresie depresie sa fie.
10. 4:45...amu cat sa tina si o depresie??
11. orele 5 jumate: incepe taxiada, adica epopeea sunatului dupe tacsiuri
12 si finalu: orele 6 jumate, ma hotarasc si conving si pe cine trebuia sa merem inspre un tacsi...
13. nanica.si ca cam atata cred io. amu astept si reviewurile altora sa vad daca nu cumva am facut mai mult datat.


pozele, evident, is total irelevante ! + un memetsholesc LAMULTZEAN!
Fişiere ataşate
IMG_0046.JPG
IMG_0046.JPG (208.62 KiB) Vizualizat de 6814 ori
IMG_0047.JPG
IMG_0047.JPG (293.36 KiB) Vizualizat de 6815 ori
IMG_0009.JPG
IMG_0009.JPG (377.99 KiB) Vizualizat de 6817 ori
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde wednesday » Mie Ian 05, 2005 12:38 pm

vai ce super!!!! revu in jack...
:D
voiam si io sa-l fac acolo dar n-am resuit sa-i conving pe toti...
i wish i could help, but i don't want to
Avatar utilizator
wednesday
 
Mesaje: 864
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde ^Dark_Angel^ » Mie Ian 05, 2005 1:50 pm

...despre rev......uite k yo's din gl...da' l-am facut la buc cu niste prieteni.....a fost super mijto si pt k l-am facut cu un grup super simpatic si la sala d repetitii a celor d la colt 44....:P....acu'imi faceam bagajele sa ma kr innapoi aksa....:(
Avatar utilizator
^Dark_Angel^
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Ian 03, 2005 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Ian 05, 2005 3:27 pm

sper k aksa nu ai nt sa n strszi cu toat kkturil tal si modul d a scri.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde ElMundo » Joi Ian 06, 2005 6:09 pm

LoveVerde, nu chiar ai dat slamdunk sau e vreun fake? Sau are inelul 2.50 inaltime?

LoveVerde scrie:spuneti ce ati facut de rev, cat ati baut si puneti si poze daca aveti


incep eu prima

am jucat basket afara pana la 4 dimineata :)
In the middle of everlasting darkness...
Avatar utilizator
ElMundo
Junior Member
 
Mesaje: 167
Membru din: Vin Sep 20, 2002 11:00 pm

Mesajde ElMundo » Joi Ian 06, 2005 6:23 pm

Ce-am facut de Revelion? Pai...mai intai mi-am gasit un taxi pe la ora 18.30, m-am dus si l-am luat pe Decret din fata scarii (va dati seama cate fac eu pt omu' asta??). Apoi ne-am indreptat cu "pasi repezi" catre o fata din clasa la care trebuia sa mergem pt a ne "incalzi" putin , pana sa mergem la petrecerea de la un necunoscut...whatever. Ajunsi acolo, ne punem frumusel din nou pe niste berici, ca in stadiul asta ramasesem, apoi pe whiskian, vin etc., ca omu' , ce sa zic.... Apoi, aflam cu stupoare ca la ora 4.30 toti cei pe care ii cunoaste respectivul (in numar de 5-6) pot sa ramana, restul trebuie sa plece acasa!!! Am crezut ca mor de nervi, asa ceva nu se poate....Cum sa dai afara la ora 4 atatia oameni pe motiv ca nu ii cunosti?? Pai atunci de ce dracu a mai acceptat sa venim la el?? IN FINE, asta nici pana acum n-am inteles.... Pe langa asta, O NOUA REGULA impusa (sau nu!) a fost ca sa nu ne imbatam prea rau....hmm.... asta suna ca dracu....da' ce, eram intr-un azil de batrani sau am venit la o casa de maici??
In rest, mancare abia am pus gura....ca de... omu ne-a dat afara pana la urma la ora 2.30 ,daca va vine sa credeti, si am avut marele noroc ca am mers la aceeasi persoana la care am mers la inceput acasa si sa zicem ca am continuat acolo, dar nu a fost cine stie ce....
Intr-un tarziu, m-am tolanit pe un fotoliu si am tras pe dreapta putin cate putin, pana m-am trezit la ora 11 extrem de speriat de presiunile facut de Decret asupra mea pentru a pleca acasa! Am luat un taxi, ca mi-era o lene groaznica sa merg cu autobuzul si, odata ajuns acasa, am dormit ca un prunc pana la ora 16.....
Privind ca un tot unitar... a fost "FUN", m-am simtit destul de bine, dar se putea si mai bine.

Cam asta a fost in mare....micile detalii (sau gafe :D ) nu le mai zic, cine stie cunoaste... :)
In the middle of everlasting darkness...
Avatar utilizator
ElMundo
Junior Member
 
Mesaje: 167
Membru din: Vin Sep 20, 2002 11:00 pm

Mesajde LoveVerde » Vin Ian 07, 2005 4:10 am

e lasat inelul cam la 2,80
I don`t like to watch myself in the mirror cause i`m a narcississt,
I simply like to see myself exist.
Avatar utilizator
LoveVerde
 
Mesaje: 376
Membru din: Sâm Iun 05, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Lun Ian 10, 2005 2:38 pm

avand in vedere ca eram p strada am pastrat sticla in ambalaj...pana a fost necesar o sa deschidem :D.
Fişiere ataşate
IMG_0433.JPG
IMG_0433.JPG (393.05 KiB) Vizualizat de 6816 ori
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde BullShitMisfit » Dum Ian 23, 2005 12:05 pm

well de revelion m-am combinat cu o super tipa, m-am imbatat k porcu, am akultat numa' punk, shi am cazut pe la 8 de oboseala.
This body holding me reminds me of my own mortality, embrace this moment, remember, we are eternal, all this pain is an illusion. (Tool - Parabola)
Avatar utilizator
BullShitMisfit
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Sâm Ian 22, 2005 12:00 am

Mesajde old lord » Lun Ian 24, 2005 9:04 pm

io am avut niste probleme si ramas blocat acasa la parinti
io nu suport televizoru ;s
asa ca nu am facut decat sa beu 5 l de vin si sa mananc continu
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Ian 24, 2005 9:15 pm

cr3tz...ai stat in maneca scurta pe strada, de revelion ?
tricoul cu California...e cadou de la frati'tu ? :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Lun Ian 24, 2005 9:57 pm

moshule iti place? *p

pai eu de pe la 22.30 nu prea mai eram eu...dc ma intelegi si cum poza e facuta p la 11.50,iti dai seama k nu mai conta cate grade erau afara .
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Ian 24, 2005 10:01 pm

da...imi place tricoul. se vede ca e luat de acolo. Golden State :D
Golden State Warriors *p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron