Urari de Martisor

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Urari de Martisor

Mesajde bazatul » Mar Mar 01, 2005 10:33 am

Intrand in luna martie nu pot sa nu urez tuturor persoanelor de sex feminin un calduros La Multi Ani si tot ceea ce va doriti voi sa devina realitate.Sper ca aceasta luna sa va dea un chef de viata enorm si sa va simtiti bine.
Trebuie sa recunosc ca fara voi femeile viata barbatilor ar fi monotona si neimplinita, inca odata va urez La Multi Ani si sa fiti sanatoase si fericite.
;r
Avatar utilizator
bazatul
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Feb 15, 2005 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mar 01, 2005 11:32 am

pai puate le faci si o dedicatie muzicala
ce zici?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Mar 01, 2005 12:14 pm

de la mine pentru toate fetele, indiferent ca ma iubesc sau nu, toate cele bune, cele mari si cele lungi sa se implineasca :)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Amaterasu » Mar Mar 01, 2005 12:47 pm

(e cu copyright...)

Fie ca primele raze calde ale acestei luni sa va incalzeasca inima si sa va redea bucuria primaverii...

1Martie Fericit!
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Mar Mar 01, 2005 6:40 pm

Nu-nteleg ce are 1 martie cu femeile ? de ce se ofera martisoare doar femeilor ? e o tampenie ... deja se confunda cu 8 martie.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

De 1 Martie

Mesajde viorelius » Mar Mar 01, 2005 7:00 pm

Pentru toate fetele, adolescentele, tinerele, mamele, vaduvele, logodnicele, studentele, minorele, batranele,.......intr-o fraza.....pentru toate "elele" va doresc un 1 Martie fericit, ma bucur ca existati, fie ca inimile voastre sa infloreasca ca florile ce au parte de roua diminetii si chiar daca noi barbatii avem atatea ocazii in fiecare an sa va sadim macar din cand in cand un zambpet pe buzele voastre si nu o facem totusi ne straduim sincer atunci cand ne amintim.
Cine nu este cu mine este CLAR impotriva mea,...
Avatar utilizator
viorelius
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Feb 25, 2005 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mar 01, 2005 8:33 pm

UnCopilutz...are dreptate. Dupa cum spuneam si in anii trecutzi...in Bulgaria se ofera martisoare la toati oamenii...si barbatzi si femei. Eu azi nu am primit nici un martisor :cry:

Oricum....la multi la toate fetele si femeile :yD
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Catalánul » Mar Mar 01, 2005 8:38 pm

Cu ocazia martisorului, un gand sincer si frumos, o primavara plina de caldura si iubire!
La multi ani tuturor fetelor ~)
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde Amaterasu » Mar Mar 01, 2005 8:49 pm

viorelius scrie:Pentru toate fetele, adolescentele, tinerele, mamele, vaduvele, logodnicele, studentele, minorele, batranele,.......intr-o fraza....

deci: fetele, tinerele nu pot fi minore, adolescentele nu sunt fete si nici tinere, vaduvele nu pot fi si mame...
:p

...... si pt vanzatoare-le, profesoare-le, elevele, c****-le, mame-le mult prea tinere si meme-le mult prea batrane...

Cel putin m-am regasit si eu intr-o categorie.. Nu spun care...
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Catzelusha » Mar Mar 01, 2005 9:27 pm

Din cate stiu,ziua femeii se sarbatoreste pe 8 martie,deci uraraile le las pentru atunci.Acum,nu-mi ramane decat sa va urez tuturor(de data asta fara exceptii)un inceput de primavara cat mai calduros(apropo,s-a incalzit vremea afara),si cat se poate de optimist.
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde adonys » Mar Mar 01, 2005 9:48 pm

pt femeile de oriunde aiurea, sa va fie primavara'n suflet si'n priviri :love:
odi et amo
adonys
Junior Member
 
Mesaje: 784
Membru din: Sâm Mar 27, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Mar Mar 01, 2005 10:41 pm

Tuturor lutzelor de pe FanClub: Primavara vesnica in suflet!
si nu uitati:
Daca voi nu ma vreti, eu va vreau. (Lapusneanu)
Fişiere ataşate
fanclubb.JPG
fanclubb.JPG (67.24 KiB) Vizualizat de 19343 ori
Invincible
 

Mesajde jeorj » Joi Mar 10, 2005 12:54 pm

Dedic postul meu nr.100 tuturor femeilor si fetelor de pe forum si din lume si le ofer si un buchet de ghiocei virtuali culesi special pentru ele din muntii Trascau cu ajutorul aparatului foto.:)
Fişiere ataşate
20 martie galda cheia.JPG
20 martie galda cheia.JPG (234.89 KiB) Vizualizat de 19355 ori
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde Akyta » Sâm Mar 12, 2005 2:54 pm

mie nu mi s-a urat nimic de martisor, si de 8 martie n-am primit nimic.Stiu ca e un subiect cu "ce ati primit de 8 martie" da care mai era rostul sa postez si acolo, sa dezalui populatiei forumiste ca nici dracu nu m-a bagat in seama de 8 martie? mai bine ma umilesc intr-un singur loc pe forum. Imi doaream de 8 martie s-am personalitate multipla, si o alta Akyta sa ma socoveasc asi cadoriseasca cu toate cele...sunt bine psihic insa, asa ca sufar in tacere uitarea celor din jur
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde jeorj » Lun Mar 14, 2005 9:18 am

Akyta, poate ca daca pui ghioceii pe post de background si ii privesti mai indeaproape vei reusi sa mai uiti de uitarea celor din jur si primavara isi va gasi calea catre sufletul tau. Pe forum nimeni nu e singur decat daca isi doreste asta. :)
La Multi Ani!
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde Akyta » Lun Mar 14, 2005 4:44 pm

multumesc mult de tot! esti tare dragutz!
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde kant emir » Dum Mar 08, 2009 6:21 pm

la numaru 13 jorju implinea 100 de posturi

(si la 15 deja plangea, cu capu pe umaru fetii; dacar mai fi mers treadu, ar fi plans si cu capu pe pieptu iei, shapoi si pe buricu iei shapoi ... da so oprit)

la numaru 7 oriblu era milog (acom dabitiud)

la numaru 9 madreterasu scria cu curu cuvinte-le
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Dum Mar 08, 2009 8:15 pm

la numaru 12 irefutabilu atasa o poza reusita cu un ghiocel in padure. Se vedeau pe jos frunze moarte si pete de zapada pe fundal.

Si da, Oribilul a continuat postarea aia pe Moco spunand ca, de 1 Martie, crainicii bulgari purtau martisor.
De cand am citit ce-a scris Oribilu aici, ori de cate ori m-am aflat la cumparat de martisoare, mi-am adus aminte de vorbele lui si ma si vedeam asaltat de fete cu martisoare.
Eu am purtat martisor la gradinita. primul meu martisor inchipuia o potcoava da imi placea mai mult martisorul mentorului meu (al mai tzacanit copil din sat cunoscut pana-n ziua de azi) care inchipuia o vulpe.

Anul asta, de 1 Martie, am trimes fetelor din lista YM (online) ghiocelul asta dimpreuna cu o poezioara.
Martisoare, am cumparat 3 la numar pentru lutzele cu care-aveam sa dau piept in ziua aia de duminica. Am dat 3 lei pe ele da' n-am dat niciunu ca nu era niciunu pe placul meu. Am purces a doua zi in cautare si, cum-necum, am ajuns la magazinul Decebal. Acolo erau multe martisoare dar tot asa, nasparlii. Am intrat in Decebal in scop sa vad ce mai e nou si, norocul a facut sa dau peste o bijuterie. Pusesera aia snururi de martisor la niste broshe facute din pietre care mi-au cazut cu tronc. Am cumparat o soparla, o testoasa (ma gandeam ca i-ar fi placut Testoasei noastre-avea carapacea facuta dintr-un cristal f fain slefuit) si o floare.
De doi martie, m-am dus la munci cu portbagajul plin cu buchete de flori.

Deci, incepand cu 2009, m-am smecherit. Martisoarele alea care se vand in strada sunt pentru sarantoci! :D (ce Oribilmoshesc a sunat!)

Az facui cadou un ceas marca Boxa. <- Doxa

Per total, a durut!


De 8 Martie, mr. Blue ofera fetelor lui internaute una bucata din asta.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Neutrino » Dum Mar 08, 2009 11:03 pm

Hehe!
numai cat mi-am aduc aminte de vechiul cont de email si am vazut si userul asta!
se pare k nu mai e "miscare" la fel k in vremurile bune! :(

intadevar ...vremuri in care eram obsedati de diferite formatii de muzica/fetele din componeta si eram online toata ziua!

numai bn!
o sa mai trec din cand in cand ....imi pare rau pt website ...era frumos....mama , amintiri..
LIFE IS A BAD JOKE!!!
Avatar utilizator
Neutrino
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Oct 15, 2002 11:00 pm


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori