Intalniri forumiste 2005-2006 (al 4-lea sezon)

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Intalniri forumiste 2005-2006 (al 4-lea sezon)

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mai 08, 2005 9:10 pm

Dupa cum se stie in fiecare luna de mai incepe un nou sezon al intalnirilor forumiste. Cei mai vechi dintre noi isi amintesc si acum luna mai a anului 2002, cand au inceput intalnirile oficiale ale acestui forum. Pururi nemuritoare vor fi clipele de atunci cand o mana de forumisti se imprieteneau si beau impreuna shpritzuri, mancau mici...sub egida a ceea ce numim simplu "intalnire forumista".

Traditia continua de atunci si pana in prezent.....

Al 4-lea sezon oficial s-a deschis in data de 8 mai 2005, la Machedonu.

Participantzi :

  • Lu_Lu (cu rolele)
  • cr3tz (vestimentatie de tenisman)
  • Love2Fly (tricou original LaCoste)
  • k@tzy (tenisi de copil razvratit)
  • Oribilul Mosh (tricou cu Barca)
  • Matrashita (haine scumpe din matase)
  • monk (sleampat ca intotdeauna. Reebok frumos in picioare)
  • Titina (cu bluza din care ii se vedeau tzatzele)
  • Hades (cu binecunoscutul sau tricou roshu si cu parul strans in coada)


Pe langa acestia au mai participat urmatorii neforumisti : zzrina si cainele, Alexa,meserie,Andreea.

Eu am plecat d'acasa pe la 16:57, ca m-am uitat la prima repriza din Milan-Juve. Am ajuns la 17 la fatza locului si m-am intalnit cu Lulu,cretz,zzrina,Love2Fly si k@tzy. Nu cred ca primii 3 se cunosteau cu urmatorii doi...pentru ca stateau separat. zzrina avea o javra de caine in bratze pe care tot il pupa. LuLu era cu rolele si i-am facut un body check...procedeu des intalnit in meciurile de hockey pe gheatza. Am mai stat noi...dupa care a venit si Matrashita (cu o coafura de super clasa). Ne-am pus la masa...si dupa o vreme au venit si ceilaltzi.

monk s-a tinut de cuvant si a dat mancare si bautura...ca doar nu degeaba l-am ales in CDO la biliard. Pe deasupra ne-a dat si seminetze pe care le-a rasturnat in mijlocul mesei. Titina n-a prea fost cuminte...dar a promis ca e ultimul week end in care isi face de cap. Ce credetzi ca mi-a facut cand mancam mici ? Mi-a luat painea din fatza si si-a bagat-o intre tzatze. Cica sa mananc paine dintre tzatzele ei...daca vreau. Se poate observa in aceasta poza ca nu va mint. De asemenea....tot se ruga de monk si Hades sa se sarute intre ei. Numai d'astea a facut.
La un moment dat i-am furat Titinei geanta cu 2000 de euro in ea...si am fugit cu Hades de la masa..cu gand sa luam masina si sa plecam in Bulgaria. Dar Titina ne-a luat la fuga...si ne-a ajuns...recuperandu-si banii.

Love2Fly s-a rugat tot timpu de mine sa-i fac o poza cu Matrashita, cica sa il vada lumea de pe forum ca se intalneste cu femei de clasa. I-am facut pe plac. Ce sa fac ? Sunt la mana lui. Doar la vara plecam iar impreuna prin excursii in lume.
Matrashita...o neserioasa. Si-a luat limba in gura cu monk, netinand seama ca e cu 11 ani mai mic decat ea. Deh...oameni si oameni. Le-am facut poza...dar ei au mai continuat cu sarutul 2 minute. Cred ca le-a placut mult.

LuLu a fost trista...ca a luat Steaua bataie de la galateni. Pe deasupra o mai supara si cr3tz...care zicea ca Dinamo ajunge in Champhions League...Faru si Rapid in Uefa...iar Steaua in intertoto.

k@tzy, aceasta noua dark soul a intalnirilor...a terminat prima berea ! incredibil. in rest a stat cuminte.

Hades, meserie si cu mine am pus la cale noua excursie la Cluj.

In linii mari cam atat. Sa mai povesteasca si ceilaltzi. Mie mi-a placut mult intalnirea !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde monk » Dum Mai 08, 2005 9:27 pm

lol,moshule...am fost cuminteeee!!!nu mi-am luat lb in gura cu nimeni,nu am vb prostii :) am fost o fetitza foarte cuminte ...(nu glumesc ~p) da tot nu ti-ai luat u lb in gura cu hades sau cu monk ~p
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Dum Mai 08, 2005 9:32 pm

lol,moshule...am fost cuminteeee!!!nu mi-am luat lb in gura cu nimeni,nu am vb prostii :) am fost o fetitza foarte cuminte ...(nu glumesc ~p) da tot nu ti-ai luat u lb in gura cu hades sau cu monk ~p
chiar n-am avut chef sa fac prostii cu voi :p
moshuleee,da tot imi vine sa te bat....m-ai pus sa te alerg pe strazi asha,eu fiind pe tocuri de am rani acu... cand vine vb de bani,sa nu te pui cu mine.. :p shi dak imi rupeam picioarele tot imi luam banii inapoi...te alergam in maini ~p
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Dum Mai 08, 2005 9:39 pm

Oribilul Mosh scrie:Love2Fly s-a rugat tot timpu de mine sa-i fac o poza cu Matrashita, cica sa il vada lumea de pe forum ca se intalneste cu femei de clasa. I-am facut pe plac. Ce sa fac ? Sunt la mana lui. Doar la vara plecam iar impreuna prin excursii in lume.

Nope...wrong. Am facut poza cu ea ca sa-si aminteasca de mine acolo in regatul unit (asha cum mi-am amintit eu de ea sugerandu-ti sa o chemi si pe ea la intalnire pt. ca tu, ca un pishat ce esti, te multzumesti cu pishatii tai de prieteni Hades si Monk :p ) si sa-mi faca o chemare pt. a vizita impreuna Big Ben-ul si cocotzati pe London Bridge, sa hranim ratzele salbatice de pe Tamisa ... A-)
k@tzy, aceasta noua dark soul a intalnirilor...a terminat prima berea ! incredibil. in rest a stat cuminte.

:nope: aia era berea mea! :) K@tzy nici nu a putut sa termine berea ei :D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Dum Mai 08, 2005 10:23 pm

deci ... ca sa incep academic;


ce sa mai ... a fost o intalnire foarte interesanta :) probabil una din cele mai marfa din ultima vreme, dintr-un motiv sau altul :-". sa incepem cu un scurt istoric si o descriere a fecaruia.


Lu_Lu - nu inteleg de ce tre sa vina tot timpul cu rolele, cred ca are bashici in talpa si nu poate pasi
cr3tz - un om imbracat ca la Wimbledon, cu parul tuns scurt si cu un ochi cu zoom optic 40x care gineste imediat bucile marfa de la fetele de pe strada
Love2Fly - ce sa mai .. un bogatan, cu aliura sa de avocat mi-a inspirat o oarecare sigurantza penala la masa
k@tzy - am remarcat ca avea teneshii mazgalitzi si scria pe ei blu pisic
Oribilul Mosh - un fricos imputit caruia ia fost frica sa ii puna mana pe fund lu Matrashita ... pana la urma a trebuit sa ma sacrific eu *p
Matrashita - ce sa mai :yD gesturile conteaza, nu imbracamintea *p
Titina - tzatze rotunde pe care tot pandesc momentul sa le ating
Hades - mare om, cu ceafa grasa de porc *p colegul meu cu care vom arunca industria muzicala din romania in aer. deocamdata cautam nume :))
meserie - un mare om, care imi aduce aminte de un coleg din generala. e super tare omu.


ce sa mai .. am ajuns in jurul orei 18:08, mi-am descarcat buzunarele de semintze ca un mare cocalar care sunt :yD si am comandat 2 bergen, 10 mici si 2 portii de cartofi prajiti, dintre care jumatate din comanda era pt foca. dupa ce s-a destins atmosfera, am mai comandat o bere, si m-am mutat alaturi de Hades si meserie cu care am discutat afaceri.


cum tot ce e bun se pastreaza la sfarsit ... a urmat si bomboana de pe tort :yD, ca un bonus ca am fost baiat cuminte. bineinteles ca ma refer la faza in care moshu si hades au fugit ca doi pungashi ordinari de ultima spetza cu geanta lu titina. evident,toata lumea se uita dar ii durea in pula. ca in romania !

apropo.. dupa calculele lu moshu ar trebui sa am 11 ani :com: ... ai cam chiulit la romana nu moshule ? sau faza cu cifrele se invatza la chimie ? chiar nu mai tin minte
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Matrashita » Lun Mai 09, 2005 1:25 pm

Extraordinara intalnirea de ieri,ma face sa am de ce veni in Romania mai des....
M-am simtit excelent si stiu ca am fost o "neserioasa" cum spune Moshul,dar macar in "vacantza" sa-mi fac si eu de cap,ca in Anglia sunt cuminte :rolleyes:
Bun: am sa fac si eu o mica descriere celor prezenti.
Sa incepem cu Monk :D....da,ne-am luat "limba in gura" pt ca a fost o promisiune mai veche facuta si eu imi respect mereu promisiunile.Si da,mi-a placut.
Despre Love2Fly : Mi-a facut placere sa-l revad dupa atata timp,si cu parere de rau probabil k nu ne vom mai vedea pt o lunga perioada de timp intrucat el va pleca peste mari si tzari(in Canada) iar eu ma voi intoace in august din nou.Dar poate ,cine stie? :A
Vom hrani lebedele si ratzele impreuna intr`o zi...mi-ar placea!
Moshule : ca de obicei,cu cerintze sa-i dau o bere,deshi in urma cu 3 zile i-am facut cinste la un restaurant de mare clasa. Eh,Moshu nu se satura niciodata!Ma intreb dak vine si el cu bani la intalniri ...sau vine asha,cu buzunarele goale in sperantza ca va gasi p cineva care sa-i ia o bere si niste mici. Si n-am intzeles de ce radea in hohote cand am zis "Aoleu!" :con:
Titina: imi placea cum ii statea cu parul blond,a baut bere si a fumat(hehe,se pare ca WildRose are o influentza "nefasta" in privintza fumatului) ;-)
Cr3tz-am vb putin cu el,parea pasionat de fotbal si de meciurile din Anglia,dar mi s-a parut un om de treaba.
Lulu-nu am mai vazut asha o fana infocata a fotbalului,am ramas uimita de cat de mult stia despre echipe si jucatori.
K@tzy-simpatica ca intotdeauna,a discutat mult cu Love2Fly despre carti,si concursul de creatie literara sau ceva de genul,foarte interesant imbracata si am remarcat tenishii din picioarele ei dar am uitat sa o intreb de unde ii are,caci imi placeau foarte mult.
Meserie : care presupun ca a venit cu prietena.Nu am apucat sa discut cu el dar am remarcat k prietena lui avea un buchet frumos de trandafiri albi.Frumos gest din partea lui(sper k nu gresesc ...)
Hades: punea la cale o noua expeditzie in tzara alaturi de Moshul si incerca sa convinga lumea sa vina cu el.Schimbare de look in ceea ce priveste parul.
Pana la urma nu stiu daca au decis unde sa mearga luna viitoare- la Bistritza sau la Cluj?
Cam asta e tot,am facut multe poze(dintre care unele dintre ele nu au fost puse pe Forum,multumiri Titinei A-) ),m-am simtit bine si sa speram la mai mare!
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mai 09, 2005 1:29 pm

Matrashita...hai sa-ti zic de ce radeam atunci...cand erai tu speriata. monk tot imi facea semne sa-ti pun mana pe cur...si eu nu puteam ca nu aveam cum sa bag mana din cauza spatarului de la scaun. monk se enerva ca nu-ti pun mana pe cur....iar eu radeam. nu stiu de ce te-ai speriat asa de ai facut "auleo". rad si acum cand imi amintesc de reactia ta ~p

si...nu. n-am venit in viatza mea cu bani la intalnirile forumiste. e destul ca avetzi voi *p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Mar Mai 10, 2005 8:52 pm

Roxana, vineri ora 17-18 la Ruine? Ce zici?

Alti doritori?
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde vali » Mie Mai 11, 2005 6:05 am

o sa ne interpolam cu meetingu ComputerGames :)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 11, 2005 11:04 am

marfa. o sa stea monk la masa cu Assassin :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Matrashita » Joi Mai 12, 2005 12:22 pm

Iubita,da-mi un telefon maine dimineata si am sa fac tot posibilul sa ajung la Ruine vineri,daca e vremea buna.Daca poti sa mai chemi si alti forumisti ar fi frumos.
Foarte probabil sa vin.
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Joi Mai 12, 2005 12:39 pm

Wild Rose scrie:Roxana, vineri ora 17-18 la Ruine? Ce zici?
Alti doritori?

vineri? nu sambata? ;a
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Joi Mai 12, 2005 4:20 pm

je s-ar putea sa fie p'acolo si sambata dar deocamdata a ramas ca ma intalnesc cu matrashita cam pe la 17-17:30 maine.
daca ploua... imi bag ce nu am!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde vali » Joi Mai 12, 2005 4:30 pm

hmm, najpa, voiam sa il conving pe habeeb sa vina sa cunoasca lumea. oricum sambata o sa fiu acolo, poate vii si matale :)
http://fuck.bash.ro/?action=viewquote&id=469
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Mai 13, 2005 11:18 pm

Intalnire forumista : Aliosha,El Mundo,Superba Oana,Decret plus inegalabilii Baluba, Dinescu, Minu shi Bomboana.

pacat ca am plecat cand incepea mai rau distractia :(
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Vin Mai 13, 2005 11:21 pm

O mini intalnire forumista a avut loc azi la Ruine (deci eu v-am spus). Prezente: Je (adicalea Wild Rose), Roxana (Matrashita), Alexa (piersicuta mea dulce :D) + alte persoane care nu sunt pe forum din cate stiu eu.

Si da bre, ne-am simtit bine! Si da bre, daca vreti sa stiti, ne-am facut de cap. Si da bre, a fost a dracului de misto!

Hai ca am obosit. Prea lung a fost postu' asta. Ies la o tigara. 'ai pa!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde ElMundo » Vin Mai 13, 2005 11:37 pm

Da, decretzel... asa a fost...foarte misto, dar cu un gust amar in gura gandindu-ne la vremurile trecute ..si cate de bune erau :D. Acum, stop! Nu prea mult, ca strica...
In the middle of everlasting darkness...
Avatar utilizator
ElMundo
Junior Member
 
Mesaje: 167
Membru din: Vin Sep 20, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Mai 13, 2005 11:49 pm

lasa domnu' viitor fost coleg de banca.....ca ne revansham la vara....sa moara bibi, shi nu numai :D
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde ElMundo » Vin Mai 13, 2005 11:58 pm

sa moara , sa faca , manca-ti-ash... daca totul decurge bine, oprim cursul Dunarii! :D
Sa inchinam in cinstea noastra! ;)
In the middle of everlasting darkness...
Avatar utilizator
ElMundo
Junior Member
 
Mesaje: 167
Membru din: Vin Sep 20, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Mai 14, 2005 12:00 am

Mutam Portile de Fier pe Dambovita koaye :)))
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde ElMundo » Sâm Mai 14, 2005 12:01 am

lol! (omiedecaracterediacritice)
In the middle of everlasting darkness...
Avatar utilizator
ElMundo
Junior Member
 
Mesaje: 167
Membru din: Vin Sep 20, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mai 28, 2005 9:35 am

astazi la orele 17:00 ma intalnesc cu prietena mea Lu_Lu in fatza la McUnirii...si vom merge sa bem o bere cred ca la Hanu lu Manuc.
daca vrea cineva sa vina...sa zica...sa stim sa-l asteptam.
anuntati-va aici...in timp util...sau sunati-ma pe mine !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Sâm Mai 28, 2005 9:55 am

la 17.00 sunt acolo
astepta-tima(cb)
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mai 28, 2005 10:07 am

ok. ne vedem la 17:00. sa-ti iei vreo 200 mii pe tine...ca pe urma mergem si la KFC sa luam o aripioara picanta, ceva...
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Titina » Sâm Mai 28, 2005 10:09 am

vin shi io...o sa va "incant" cu prezentza mea.Deci la Mcul de la Unirea,da?La 17...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mai 28, 2005 10:11 am

da, Titina. la Mc Unirii, la ora 17. zii si lu zapacitu ala de var'tu...sa vina si el.
si ia legatura si cu Hades. eu nu am YM, aci la munca. zi-le tu.
ne vedem acolo...si pe urma mergem impreuna la Han...
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Titina » Sâm Mai 28, 2005 10:21 am

monk nu vine.l-am sunat acu shi l-am intrebat.lui hades i-am dat msj..ashtept raspunsul :)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Mai 28, 2005 11:50 am

eu ies de la meditatii pe la 18-18.30....iti dau un tel mosule sa vad pe unde esti...sa-ti iei jafu de telefon cu tine ca stiu ca te zgarcesti sa-l incarci ca e scumpete mare cu energia....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mai 28, 2005 11:51 am

il iau...ca il incarc la servici...sa nu consum curentu electric acasa :p
sa iti iei bani pe tine....sa mergem la KFC pe urma. sau bonuri de masa daca ai :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Sâm Mai 28, 2005 1:18 pm

ok. ne vedem la 17:00. sa-ti iei vreo 200 mii pe tine


miraculosule, n-am decat 108 mii, toti banii
imi iau sculele la mine si cat va stranjeti voi la unirii, spal fro 7-8 parbrize pe aripa calarasi ca ie mai mica concurenta, fac fro 200 mii si vin. sa nu plecati fara mine, da?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori

cron