Relatia Ideala Dintre Biat Si Fata

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Ian 22, 2002 8:21 pm

nu trebe sa scrii in dublu exemplar ca sa citesc o singura data... dar daca tu vrei, nu pot sa ma opun... :D
Imi cer scuze ca am folosit cuvantul orgasm... promit sa nu mai uzitez de astfel de trivialitatzi... chiar asa, nu vreau sa dau un exemplu prost, ce draq.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde gaga » Mar Ian 22, 2002 10:03 pm

nu la cuvantul orgasm ma refeream ci la credeam ca sunteti in stare de mai mult ;)

nu potzi sa dai exemplu decat de ceea ce eshti asha ca ar fi bine sa-ti schimbi ideile cretze pe unele mai netede (cam ca circumvolutiunile unora care se dau pe net ;p )

~~~

credeai ca m-ai facut praf pe peretzii tai imaginari? :j nah, only computer troubles ;f
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Relatia Ideala Dintre Biat Si Fata

Mesajde baixinho » Mar Ian 22, 2002 10:12 pm

Initial trimis de 13_Roby
ETAPELE FORMARII UNEI RELATII

CE TREBUIE EVITAT PE PARCURSUL RELATIEI

CE ESTE OBLIGATORIU PE PARCURSUL RELATIEI


Eu cred cí£ problema se punen halu care urmeazí£:

ETAPELE FORMARII UNEI RELATII: prima, a doua, a treia, a patra, si asa mai departe

CE TREBUIE EVITAT PE PARCURSUL RELATIEI: santul, sa nu cazi in iel

CE ESTE OBLIGATORIU PE PARCURSUL RELATIEI: sa eviti santu, sí£ nu cazi in iel.

Mi-am dat si io cu pí£rerea, n-am lovit cu paru.
baixinho
 

Relatia ideala

Mesajde Tofan Tatiana-C » Lun Ian 28, 2002 9:55 pm

Nu stiu daca exista o relatie ideala , chiar si asa tot mai exista cate o cearta mica. Eu am o relatie ( as putea sa zic ideala ) de 1 an de zile si pot sa iti zic ca au mai existat si momente cand ne "certam" de la nimic sau de la asa zisi prieteni . De aceea cand ai intalnit o persoana si consideri ca este ceea ce iti doresti, eu te sfatuiesc sa mergi pana la capat si sa lupti pentru iubirea ta si in primul rand trebuie sa aveti incredere unul in celalalt. Daca va iubiti si aveti incredere unul in celalalt atunci o sa depasiti mai usor anumite probleme care se ivesc in viata de zi cu zi . Pa si multa bafta. Cu drag, TATIANA.
Tofan Tatiana-C
 

Mesajde Andrada The Dev » Mie Ian 30, 2002 4:55 am

daaaaaaa... multe pesoane vorbesc in afara subiectului, dar deh...:) nu poate exista o relatie perfecta shi ar fi shi plicticos, nu credeti??? Everyone has their little things...
Foul is fair and fair is foul, ladies and gentelmen of the audience:)
"You swear to tell the truth and nothing but the truth, so help you God?"
Does anyone (or did anyone) answer no to this question? That... I want to find out.....
Andrada The Dev
Junior Member
 
Mesaje: 442
Membru din: Mar Noi 27, 2001 1:00 pm
Localitate: Currently completing a mission in Nevernever

Mesajde gaga » Mie Ian 30, 2002 2:39 pm

hmm, sopra, uite Andrada a observat ca astia de pe aici vorbesc in afara subiectului (adica despre relatia dintre biat si fata) si ne-au intrerupt :T
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Relatia Ideala Dintre Baiat Si Fata

Mesajde Tofan Tatiana-C » Lun Feb 04, 2002 4:52 pm

Initial trimis de 13_Roby
ETAPELE FORMARII UNEI RELATII

CE TREBUIE EVITAT PE PARCURSUL RELATIEI

CE ESTE OBLIGATORIU PE PARCURSUL RELATIEI



Nu ºtiu dací£ existí£ relaí¾ie idealí£. Tot te mai "cerí¾i" cateodatí£ chiar ºi de la lucruri neinsemnate. Tot ce trebuie sí£ Ã‚Âºtii este cí£ intr-o relaí¾ie trebuie sí£ ai incredere, dací£ nu existí£ incredere atunci nu se merití£ sí£ stai cu cineva doar ca sí£ treací£ timpul pt. cí£ odatí£ Ã‚Âºi odatí£ tot ví£ despí£rí¾ií¾i. PA.TATIANA.
Tofan Tatiana-C
 

Anterior

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori

cron