Pentru fete mai ales ...

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Pentru fete mai ales ...

Mesajde Administratori » Lun Aug 13, 2001 11:44 pm

Atzi fi de acord sa aparetzi in playboy .... ce parere avetzi desptre chestia asta ? Chiar is curios sa vad ce parere are lumea ...
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Guppy » Mar Aug 14, 2001 1:38 am

Eu as fi de acord ... :D
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Mar Aug 14, 2001 1:40 am

daca ash arata super bine si ash fii sigura ca nu ma fac de ras si imaginea mea va avea numai de cashtigat...de ce nu?
dar nu ash poza kiar goala.. sau si goala dar sa nu se vada tot
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Guppy » Mar Aug 14, 2001 1:46 am

Initial trimis de Guppy
Eu as fi de acord ... :D


... ca ele sa pozeze buey , ce credeai ? :confused: :D :D :D
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Hmmm...

Mesajde FataVerde » Mar Aug 14, 2001 4:24 am

Nu m-ar deranja sa pozez, dar ma indoiesc ca ar veni cei de la Playboy sa ma caute... Probabil ca mi-ar dauna carierei (imi imaginez, eu CEO la vreo mare firma si sa dezgroape dusmanii revistele Playboy... ce cosmar), dar asta e alta poveste.
Bine, daca as poza pentru Playboy, nu inseamna ca as face asta pentru orice revista. Deci Administratorule, daca vrei sa faci o revista sexy, nu te baza pe mine!
FataVerde
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Aug 09, 2001 5:21 am
Localitate: azi in Timisoara, maine...

Mesajde Administratori » Mar Aug 14, 2001 6:25 pm

Pai lasa ca facem o revista super mishto ... fanclub celebs .... :) .... fataverde ne da nishte interviuri despre cum e sa fi CEO .... dar starul principal ramane deedee ... :D ...
Apropo deedee: tu imi datorezi o poza ... sper ca nu ai uitat ...:cool:
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde lebadutza » Mar Aug 14, 2001 6:57 pm

[quote]Initial trimis de Administrator
[B]Pai lasa ca facem o revista super mishto ... fanclub celebs .... :)

ati vrea voi!! ca sa aveti de ce sa va hliziti cand intrati pe fan... Daca ar fi juma juma - male/female- mai stam la negocieri...
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Mesajde tzucu » Mar Aug 14, 2001 7:00 pm

Initial trimis de Guppy
Eu as fi de acord ... :D


Da Guppy, si eu as fi de acord...sa apara toate femeile la care ma gandesc in momentul asta
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde tzucu » Mar Aug 14, 2001 7:03 pm

Initial trimis de lebadutza
Initial trimis de Administrator
[B]Pai lasa ca facem o revista super mishto ... fanclub celebs .... :)

ati vrea voi!! ca sa aveti de ce sa va hliziti cand intrati pe fan... Daca ar fi juma juma - male/female- mai stam la negocieri...



Pai le facem juma-juma..sa fie ok..si ca sa nu incepem prea dur, o sa punem doar poze topless..Pe mine nu ma deranjeaza deloc asta..nici macar la mers
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde lebadutza » Mar Aug 14, 2001 10:26 pm

Originally posted by tzucu



Pai le facem juma-juma..sa fie ok..si ca sa nu incepem prea dur, o sa punem doar poze topless..Pe mine nu ma deranjeaza deloc asta..nici macar la mers


Bun ashe...perversiunea din mine imi tot tzipa sa scriu dupa cum urmeaza: "daca tot e sa fie juma juma, fetele fac topless, baietii fac downless".....Nici mie nu mi-ar place, dar am scris cuvant cu cuvant ce mi-o dictat....Nu am putut sa ma impotrivesc...:)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Mesajde tzucu » Mie Aug 15, 2001 6:15 pm

Initial trimis de lebadutza


Bun ashe...perversiunea din mine imi tot tzipa sa scriu dupa cum urmeaza: "daca tot e sa fie juma juma, fetele fac topless, baietii fac downless".....Nici mie nu mi-ar place, dar am scris cuvant cu cuvant ce mi-o dictat....Nu am putut sa ma impotrivesc...:)


Dupa ce ca aveti locuri de munca in industria asta care nu e deloc de neglijat din nici un punct de vedere, ca ne uitam cred la femei goale mai mult ca la fotbal, acuma mai si faceti pretentii...Ce ati vrea , sa nu mai fie reviste de genul playboy si acele superbe reprezentante in loc sa lucreze intr-un studio ( in conditii de conditii, remuneratie nu dupa buget ) sa mestereasca la miliardele de tractoare ale patriei noastre in locul musulosilor tzarani care sa apara in ce stiu ce fel de PlayGirl??...Pe urma iar atzi face galagie ca nu e drept.. :cool:
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde lebadutza » Mie Aug 15, 2001 7:08 pm

Initial trimis de tzucu


Dupa ce ca aveti locuri de munca in industria asta care nu e deloc de neglijat din nici un punct de vedere, ca ne uitam cred la femei goale mai mult ca la fotbal, acuma mai si faceti pretentii...Ce ati vrea , sa nu mai fie reviste de genul playboy si acele superbe reprezentante in loc sa lucreze intr-un studio ( in conditii de conditii, remuneratie nu dupa buget ) sa mestereasca la miliardele de tractoare ale patriei noastre in locul musulosilor tzarani care sa apara in ce stiu ce fel de PlayGirl??...Pe urma iar atzi face galagie ca nu e drept.. :cool:


ba sa fie, altfel ati lua-o rara de tot....si apoi trebe sa castige si fotografii, tipografii, tehnoredactorii, distribuitorii etc. o bucata de paine...
Ha, ha, chiar mi-ar place sa vad un bade despuiat de tot pastorind oitzele Domnului...
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Mesajde Dee Dee » Sâm Aug 18, 2001 1:37 pm

Initial trimis de Administrator
Pai lasa ca facem o revista super mishto ... fanclub celebs .... :) .... fataverde ne da nishte interviuri despre cum e sa fi CEO .... dar starul principal ramane deedee ... :D ...
Apropo deedee: tu imi datorezi o poza ... sper ca nu ai uitat ...:cool:


de uitat nu am uitat:)...vb pe mirc de ea..da numai dupa ce imi daisi tu o poza cu tine:)
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

nope, no chance

Mesajde May » Vin Aug 24, 2001 12:00 am

eu n-as poza in playboy.......n-am nimic cu corpul meu, dar nu sufar nici de exhibitionism, nici de foame........astea fiind singurele motive care m-ar putea impinge sa pozez......
"Get away from me!
Take heed to thyself and see my face no more!
For in the day Thou see my face Thou shalt die!"
May
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Joi Aug 23, 2001 4:21 am
Localitate: bistrita, bucuresti

Re: nope, no chance

Mesajde WOLF » Vin Aug 24, 2001 8:34 pm

Initial trimis de May
eu n-as poza in playboy.......n-am nimic cu corpul meu, dar nu sufar nici de exhibitionism, nici de foame........astea fiind singurele motive care m-ar putea impinge sa pozez......


Eu m-as duce si i-as ruga sa ma accepte sa pozez..
Ce mai .. m-as prostitua in toata regula, daca as fi platit bine..

Cat oferiti ?
Mess with the best
Die like the rest
WOLF
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Iul 19, 2001 5:15 pm
Localitate: in padure

Re: Re: nope, no chance

Mesajde lebadutza » Mar Aug 28, 2001 8:07 pm

Initial trimis de WOLF


Eu m-as duce si i-as ruga sa ma accepte sa pozez..
Ce mai .. m-as prostitua in toata regula, daca as fi platit bine..

Cat oferiti ?


eu as da ceva sa vad un streaptease de extraterestrii...:)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Mesajde Vizitator » Vin Aug 31, 2001 1:00 pm

Eu n-as poza in Playboy, doar ce, voi nu aveti demnitatea voastra, sinteti gata la orice ca sa fiti remarcate!
Vizitator
 

Mesajde tzucu » Mar Sep 04, 2001 2:22 pm

Initial trimis de Anonim
Eu n-as poza in Playboy, doar ce, voi nu aveti demnitatea voastra, sinteti gata la orice ca sa fiti remarcate!


Da nu prea vad ce are a face a mai da o hainutza jos, acolo cu demnitatea, te prind ca faci baie goala in vreun lac, itzi fur hainele si te-am lasat complet nedemna in apa. Poate alea care apar nu o fac doar pentru bani, ci pentru a fi cunoscute, doar din distractie, pot fi o carutza de motive
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron