I love you!

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

I love you!

Mesajde chi » Joi Aug 11, 2005 9:18 am

Da. Sunt cele 3 cuvinte magice (doua pt cei made in romania :)) pe care speri sa le spui candva, cu sinceritate, unei persoane cu adevarat speciale, persoana de care esti convins ca tii cu adevarat si de care ai curajul sa afirmi ca ai sentimente puternice.
Iata ca momentul pe care il asteptam candva s-a intamplat.

I-am spus Te iubesc !!!

A fost o clipa in care m-am simtit in al 9-lea cer. Era o scena ca in filme, perfecta as putea spune, pana intr-un anumit punct.. si anume momentul cand a urmat reply-ul, scenariul ne mai fiind ca in filme ci ca intr-un serial de genu` tanar si nelinistit - :hmm: o privire blank urmata de o replica celebra - "cum adica ma iubesti?" si un hug :-: - dupa care ne-am desparitit; am plecat fiecare la casele noastre prefacandu-ne ca nimic nu s-a intamplat... how romantic... :n:
A urmat clipa in care simteam cum tocmai mi s-au smuls aripile si urmeaza sa ma izbesc de pamant. Si asa a fost. M-am simtit ca o leguma de atunci doar ca pe ea (perosana mea iubita) nu am lasat-o sa observe acest lucru.

Acum dupa o asemenea scena chiar nu stiu cum sa ma mai comport cu aceasta persoana la care tin fooooarte mult si de aceea v-ar ruga sa ma ajutati si pe mine, umil si confuz cum sunt, cu niste sfaruti amarate [-o

Al dvs.,
Te iubesc ! :x
Avatar utilizator
chi
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Aug 10, 2005 11:00 pm

Mesajde Bucky » Joi Aug 11, 2005 9:54 am

Aproape aceeasi scena am trait-o si eu "in tinerete"... dar asta-i viata ... numai suferinta. O vreme dupa n-am prea avu chef sa o vad, o salutam din cand in cand, pana...totul a revenit la normal, adica la relatii amicale...totusi, o amintire nu tocmai placuta m-a marcat...:(

Bafta, vezi ce faci...sa fie bine!
Bucky
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iul 31, 2005 1:30 pm
Localitate: Akolo

Mesajde une helene » Joi Aug 11, 2005 10:01 pm

Pai...mai intai ce varsta ai? si ce varsta are ea? Pt k conteaza...Depinde de cat de puternic esti tu...
Ca baiat...ai mari sanse sa faci o fata sa simta si ea acelasi lucru pt tine...dar din nou depinde de varsta...
Cred ca iti trebuie multa perseverenta, dar ai putea reusi cu brio...sugestia mea, dak crezi ca merita fata...fa-i "curte"...adik: afla tot ce ii place si discuta cu ea chestiiile astea, poate reusesti sa gasesti puncte comune(aici vei primi bile albe), asculta ce are de zis, dar ASCULTA cu adevarat si arata-i ca intelegi...fii insistent, dar subtil, k sa nu o agasezi...si....nu ii mai spune ca o iubesti, pt k fetelor nu le place niciodata o "prada usoara".
Arata-i ca poti sa fii baiatul perfect (pentru ea) dar las-o sa fiarba in suc propriu...
O sa te caute...dak are ochi sa vada si suflet sa iti raspunda...
Pt alte intrebari, sau indicatii...putem vb pe PM, sau pe mail, sau...pt indicatii pretioase la obiect. :)
une helene
 

Mesajde eyewitness » Joi Aug 11, 2005 10:35 pm

Depinde de cat de puternic esti tu


ridica 80 de kile in semigenoflexiune, asa si?

Ca baiat...ai mari sanse sa faci o fata sa simta si ea acelasi lucru pt tine


de unde jtii ? ...poate k ca fata ar avea mai multe sanse

Cred ca iti trebuie multa perseverenta


ca la 6 din 49

afla tot ce ii place si discuta cu ea chestiiile astea, poate reusesti sa gasesti puncte comune(aici vei primi bile albe), asculta ce are de zis, dar ASCULTA cu adevarat si arata-i ca intelegi...fii insistent, dar subtil, k sa nu o agasezi...si....nu ii mai spune ca o iubesti, pt k fetelor nu le place niciodata o "prada usoara".


asta-i culmea, geme romania a pizda si io sa iau bile albe sa par a fi ceea ce nu sunt in fata unei pizde icnorante. nu pisi, lucrurile stau altfel, in termeni medicali suna cam asa : "futi nu futi, vremea pulii trece" asa ca daca tu iti inchipui c-o sa frec pula pe langa o pizda castigand bile albe te inseli.

Arata-i ca poti sa fii baiatul perfect (pentru ea)


asta-i defectu vostru, in loc sa vedeti un barbat asa cum ie, porc, afemeiat, betiv si pervers, il vreti sa para altceva , sa se prefaca , sa fie ceea ce nu ie si p-orma maritate fiind va vaicariti la parinti ca barbatu pe care l-ati ales ie cu totu altfel decat cel pe care l-ati cunoscut. minte de muieri.

hai bashti
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Hi Sandra,

Mesajde chi » Vin Aug 12, 2005 4:10 pm

Sandra scrie:Pai...mai intai ce varsta ai? si ce varsta are ea? Pt k conteaza...
Am 23 iar ea are 22.

Sandra scrie:Depinde de cat de puternic esti tu...
Puternic in ce sens? De cand mi-a dat acel blank-look nu ma mai simt asa puternic cum eram inainte de ridicam 80 de kile in semigenoflexiune. :nope:

Sandra scrie:Ca baiat...ai mari sanse sa faci o fata sa simta si ea acelasi lucru pt tine...dar din nou depinde de varsta...[/qupte]In cazul meu cam care zici ca sunt sansele?

Sandra scrie:Cred ca iti trebuie multa perseverenta, dar ai putea reusi cu brio...sugestia mea, dak crezi ca merita fata...fa-i "curte"...adik: afla tot ce ii place si discuta cu ea chestiiile astea, poate reusesti sa gasesti puncte comune(aici vei primi bile albe), asculta ce are de zis, dar ASCULTA cu adevarat si arata-i ca intelegi...fii insistent, dar subtil, k sa nu o agasezi...si.
...nu ii mai spune ca o iubesti, pt k fetelor nu le place niciodata o "prada usoara".
Relatia noatra era perfecta, as putea spune. Ne stim de 6 luni. Sexul e grozav. Pot spune ca am trecut peste toate stagiile pe care le enumeri tu acolo, chiar si cu "arata-i ca intelegi..". Nu ne-am certat pana acum decat acum de curand cand dupa acel eveniment neplacut am incercat, intr-un mod subtil, sa o indepartez, incet incet.. pana intr-o zi cand am facut-o intr-un mod mai brutal si am lasat-o sa inteleaga ca vreau sa ne desparim, fara sa ii spun acest lucru - moment in care am vazut la ea ceva ce nu ma asteptam. A incept sa planga spunandu-mi, in cuvintele ei, ca ea nu doreste sa ne despartim... si cu asta m-a bagat in ceata. Tine la mine dar cu toate astea nu vrea sa ma lase sa stiu lucrul asta? Sau... doreste numai o relatie bazata pe sex? Nu stiu. Dar am inceput sa cred intr-un lucru pe care il auzisem mai demult la alte pesoane mai cu experienta. Se zice ca "nu poti avea o persoana trup si suflet". Acum dupa ce am privit putin altfel lucrurile, nu ma vad in stare sa duc un razboi psihologic cu ea si sa incerc sa ii spal creierii, sa o fac sa imi spuna acele cuvinte. Daca dupa atata timp alaturi de mine nu a avut curajul sa imi spuna macar ca ii place de mine... eu nu pot decat sa cred ce e mai rau... nu sunt ce isi doreste. Si cum inima ma indeamna sa o indepartez in cel mai parsiv mod, astfel incat ea sa fie cea care sa zica ca nu mai vrea sa fie cu mine, so be it!

Sandra scrie:Arata-i ca poti sa fii baiatul perfect (pentru ea) dar las-o sa fiarba in suc propriu...
Ideea asta o gasesc interesanta pentru ca de atunci am stat si am analizat mai atent unele lucruri la ea si am constatat ca eu nu pot fi niciodata barbatul pe care ea il viseaza si anume, intuiesc eu, un barbat de succes, om de afaceri, plin de bani, look-ul nefiind important, mai pe romaneste - o caricatura a unui persoanj din telenovele.
I can never be like that!!! :!:
_nici nu imi doresc

Sandra scrie:O sa te caute...dak are ochi sa vada si suflet sa iti raspunda...
Tot ce imi doresc acum este ca ea sa fie cea care imi da papucii.. eu nu sunt in stare sa fac lucrul asta pt ca inca tin foarte mult la ea. Mai imi doresc sa nu ii para rau pt momentele petrecute alaturi de mine... nici de faptul ca in curand se va desparti de mine. :nimic:
Avatar utilizator
chi
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Aug 10, 2005 11:00 pm

Mesajde une helene » Sâm Aug 13, 2005 10:22 pm

Off topic: =)) aiule' imi placi...da pe bune...=))
Adik, stii ce vrei, nu asha...

On topic: Lasand asta la o parte...fetele plang din multe motive...si de multe ori...motivul nu e unul tocmai pur...hmmm...
Dar dak ti-a spus printre lacrimi k nu vrea sa se desparta de tine...ia-o asa cum e...crede-o...sau nu...
Daca o iubesti si consideri ca merita fata...atunci lupta pentru ea...si incearca sa ignori fericita perspectiva a tuturor "pisdelor" din romania...dak ea e ceea ce iti trebuie tie...
Numai k...in sase luni ar fi trebuit sa gaseasca "curajul" de a-ti spune ce simte pt tine...
Iar faza cu transformarea...las'o balta...Nimeni nu merita sa faci asta pt ea(el)...eu ma refeream sa gasesti punctele comune intre voi, cele care ar putea sa va uneasca mai mult, pe plan intelectual, cultural...sa aveti si altceva in afara se sex, care nu dureaza prea mult, va mai tine cam 6 luni...:D
Acele puncte comune pot fi si puncte de plecare...iar tipul din telenovele nu e deloc perfect, fie si doar pt k e dupa sticla, deci de neajuns.
Dak e prea agonizant totul, renunta. Spune-i direct ca o iubesti si ca dak ea nu simte la fel pt tine atunci ai vrea sa va despartiti...ai avea mult de asteptat ziua in care iti va zice ea acest lucru...pt k s-ar putea ca lacrimile ei sa fie cauzate doar de frica de a ramane singura...singura-adik-singura, nu singura-fara-tine...

Multa bafta...
une helene
 

Mesajde Shaki » Dum Aug 14, 2005 3:25 pm

chi, o sa par cam brutala dar parerea mea e k ar trebui sa-i spui multpa fetei, pentru k a te implica intr-o relatzie in care sunt sentimente doar de o parte e ceva cel putzin dureros... la varsta la care ai spus ca suntetzi o fata ar trebui sa fie ceva mai sigura pe ceea ce simte. eu am spus intotdeauna prima acel te iubesc, si sa fi fost in locu prietenei tale m-as fi simtit de-a dreptul transbordata in ceruri serene daca as fi auzit acel te iubesc din partea prietenului.
sandra, cum adik sa o faca sa simta acelasi lucru?... o relatie nu inseamna unul care iubeste si o arata plus unul care tre sa vada acele bile albe. plus k daca celalalt nu simte acelasi lucru, nu simte si gata, nu are sens sa te straduiesti cand ai putea face ceva mult mai constructiv, cum spunea eye... nu ma exprim asha k iar o sa aud k nu sunt ladylike A-)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Necko » Dum Aug 14, 2005 4:27 pm

io n-am inteles nica din toata povestea asta :slap:

deci el o ubeste pe ea si i-a zis "te ubesc". ea a zis "cum adica" si el s-a shucarit si a vrut sa-i dea papucii. da ea s-a pus pe plins si i-a zis lu el ca nu vrea sa ramina singura. el inca mai vrea sa-i da papucii da daca se poate sa si-i ia ea singura si sa se rupa pretenia din vina ei (normales ! ca doar nu si-o lua el responsabilitatea transferului de papuci pentru care ar putea ramine cu ceva pete pe constiinta mult timp. mai bine sa creada ea ca vina e a ei si doar a ei ca nu a inteles clar semnificatia lu "te ubesc"). el totusi o ubeste pe ea, o vrea da numa daca zice si ea "te ubesc". daca nu, nu! chiar nu inteleg nica....
de fapt care-i b aiu?
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Dum Aug 14, 2005 4:39 pm

b aiu e ca "cum adica ma iubesti?". Adica ea cere detalii "dezvolta mah!", el cu hugu si baibai, fiecare la casa lui. Porma el zice "merenghe, bah!", ea 'ce ca "cum adica, n-am intzeles, faci ce vrei tu?"
trebe contract, clauze, aleaalea; ai a-i b aiu, ca vorba sbuara, ce-i scris se interpreteaza, vorbele-s in plus: faptele vorbeste!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde une helene » Dum Aug 14, 2005 7:11 pm

Offf! Doamne...cred k ma las de postat pe aici pe la voi...initial Chi nu a zis ca sunt impreuna de sase luni, credeam si eu ca sunt la inceput...de unde sa stiu...de aia i-am zis in primul post pe acc thread k sa incerce sa o cucereasca...
Da cin' sa citeasca toate posturile? Eu? Chi...mai vb dak vrei....
une helene
 

Mesajde Addriana » Sâm Sep 10, 2005 5:38 pm

Mmmm..mi-am promis ca nu o sa abuzez de functia pe care o am, dar nu ma pot abtine...Chi dragul meu, esti o persoana foarte sensibila si tocmai de aia o sa iti spun ca, nu intotdeauna, "cum adica?" poate insemna ceva negativ. De fapt ar trebui sa iei in calcul si alte variabile...cum ar fi de exemplu: cat de deschisa e ea, in ce mediu traieste (ce fel sunt parintii ei si cata afectiune a primit de la ei in copilarie)...pentru ca, e posibil ca fata asta sa nu fie capabila sa accepte ca poate fi iubita, pana la urma cine ar sta ptr 6 luni intr-o relatie, dc nu ar fi atras(a) de celalalt, catusi de putin...in definitiv, sunt atatia oameni singuri, nu?..avem de unde alege...
Daca o iubesti intr-adevar si situatzia nu s-a rezolvat, adica nu stii clar ce sentimente nutreste fatza de tine, discuta cu ea liber si vezi ce-i in sufletul ei,asta e..ce mai potzi pierde?
Sper sa ne tzii la curent...mult succes!
Addriana
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Sep 10, 2005 4:45 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde kant emir » Sâm Sep 10, 2005 5:49 pm

Addriana scrie:Mmmm..mi-am promis ca nu o sa abuzez de functia pe care o am, dar nu ma pot abtine...

dar care iesste ia (foncctzia) dommniilor vuasstre? si cumm se abbuzeaza de dannsa? adi caca re iesste abbuzul in posstul dommnieii vuasstre, ca noi nu l-am dettectat? o fi un pseuddo-abbuz? ori duar un semmi-abbuz? sau un cvassi-abbuzuletz?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Dum Sep 11, 2005 12:59 pm

CHI, shi eu sunt cam in aceeashi situatzie, vreau sa rup relatzia mea cu o tipa, dar imi este greu, din cauza ca tzi foarte mult la ea....shtiu cum este....
shi sunt de aceeashi parere, daca merita fata, lupta, pentru ca nu vei gasi alta ca ea, poate mai buna da, mai rea, la fel, dar ca ea niciodata.
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Ramuna » Vin Sep 23, 2005 10:18 pm

pai daca tii la ea, de ce vrei sa va despartiti?
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Sâm Sep 24, 2005 2:45 pm

neah....m-are rost sa intru in detalii, ea nu prea are nici o vin in asta....sau are, dar o mica parte, in fine.....asta e alta poveste.
:)
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Ramuna » Sâm Sep 24, 2005 3:14 pm

ma crezi k nu am inteles nimic? ;))
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Sâm Sep 24, 2005 7:08 pm

nici nu trebuie ;)
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Ramuna » Dum Sep 25, 2005 5:51 pm

ok... :(


love sucks
ca sa citez din parazitii: dragostea trece prin stomac doar daca ai pwa mare...
nu ca eu nu as fi cunoscut chestia asta numita dragostea da pur si simplu ma lasa rece doar cand stau si ma gandesc prin ce am trecut din cauza asta
ca sa nu dezgropam trecutul, nu intru in amanunte
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde kant emir » Dum Sep 25, 2005 5:57 pm

Ramuna scrie:ca sa nu dezgropam trecutul, nu intru in amanunte

adica ne menajezi? mersi bah!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ramuna » Mar Sep 27, 2005 5:59 pm

nu... nu am zis asta si nici nu aveam de gand ... pur si simplu e o poveste lunga si plictisitoare... dar daca vreti neaparat va spun!
eu oricum imi mentin aceeasi parere: love sucks
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Sep 27, 2005 6:11 pm

eu oricum imi mentin aceeasi parere: love sucks


conjuga verbu "to suck" daca-ti place asa mult :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ramuna » Joi Sep 29, 2005 3:45 pm

ok .. il conjug:
you suck
you suck
you suck
si tot asha
e bine? :D
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Sep 29, 2005 3:51 pm

permite-mi sa te ajut:

...
you suck me
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde sin ella » Joi Sep 29, 2005 5:30 pm

piskeshu, permite-mi sa te ajut:

...
she sucks yours
nu :zambet: ?

Acest subiect este vizionat in acest moment de : 2 (2 membri si 0 vizitatori)
sin ella

eyewitness, spionezi? :hades:
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde eyewitness » Joi Sep 29, 2005 5:32 pm

ramuna, acu inteleg perfect de ce inca esti si vei ramane perpetuu virgina. stii de ce? din pacate la tine nu se aplica zicala "bah, nu prea arata bine fata insa ii merge mintea" deci in cazu tau nici, nici :D


edit mai laita:

sin pateco, imi iei oxigenu de pe secs, da ? ia respira mataluta in alta parte :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ramuna » Vin Sep 30, 2005 8:20 pm

nu te grabi sa tragi concluzii atata timp cat nu ma cunosti... nu shtii ce se afla dincolo de aparente... ar fi trebuit sa shtii deja asta...
cei mai multi isi iau figuri cand vine vorba de net, chiar as fi vrut sa te cunosc personal eshti prea cocos, si nu sh ce se ascunde sub pene... sa fie oare o gaina?
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Sep 30, 2005 8:49 pm

Dar ce secrete uluitor-ingrozituare ascunzi tu, ramuno (sub masca asta ... hmmm... blajina)? ca la tine lav sacs, pretenii sacs, tati sacs!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ramuna » Vin Sep 30, 2005 9:13 pm

hai k esti culmea! nu a zis nimeni k nu am prieteni, am zis doar ceea ce cred... subiectul "lav" ti-am zis ca mi-e greu sa-l ating tocmai pentru ca nu mi-a placut deloc ce am simtit pt cine nu merita...
subiectul friends ... eu sunt in stare sa tin o prietenie da prietena mea e invidioasa si ma minte si nici nu sh ce crede ea ca rezolva prin asta
so... nu sh cat de bine te-am lamurit.... dar ziceam k ar trebui mai intai sa cunosti omul inainte sa te grabesti sa tragi concluzii... nu crezi?
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Sep 30, 2005 10:24 pm

inainte sa te grabesti sa tragi concluzii

Daca trag vreo concluzie (nu ma grabesc), ia se bazeaza pe informatiile pe care le detin (ce oferi/postezi tu, in acest caz al tau); si dac tu zici ca aia sacs, ailalta tot asa, ce reiese?
(ves'c-ai ramas in urma cu secretele)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ramuna » Sâm Oct 01, 2005 1:55 pm

pai cand vine vb de love sucks... gandeste-te un pic: tu iti propui azi sa tii la cineva sau se intampla pur si simplu? si chiar daca sunt eu impotriva sentimentelor atata timp cat celalalt nu iti raspunde nu am ce face.... am tinut prea mult la cineva care chiar nu a meritat si m-am invatat minte... pana data viitoare.
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron