(((Say what's on your mind at this very moment Pt.1)))

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Este acesta cel mai marfa subiect din istoria fanclub ?

Da
45
52%
Nu
41
48%
 
Voturi totale : 86

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Ian 29, 2002 1:19 am

Da...Chicago se pronuntza Shicago ! Stiu de la moderatorul de la basket....cum anuntza jucatorii : "And now...the starting line-up for your Shicago Bulls........." :D

De asemenea va mai informez ca Rio De Janeiro se pronuntza "Riu di Janeiru " . Iar Porto .."Portu".
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mar Ian 29, 2002 1:59 am

Atunci imi cer scuze pentru faza cu "luzeri". Imi asum mistoul. Pur si simplu eram convins ca nu se pronunta asa.
Da cu Barcelona care e faza???
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Joi Ian 31, 2002 10:06 pm

vreau sa se opreasca ploaia,ca sa ma duc sa ma plimb....
si vreau sa inceapa scoala odata.......

m-am tampit de tot..vreau sa inceapa cursurile??spuneti si voi daca nu merit impuscata pt.astfel de blasfemii...;f
e posibil ca dupa ce stai vreo 3 ore cu ochii nedezlipiti de ecran sa-ti fie afectat creierul?
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde darkshines » Vin Feb 01, 2002 6:45 pm

Originally posted by mirela2001
e posibil ca dupa ce stai vreo 3 ore cu ochii nedezlipiti de ecran sa-ti fie afectat creierul?


daca da, eu m-am tampit de muuuult timp :D

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Feb 02, 2002 4:41 pm

Eu v-am zis..ca suntetzi terminatzi cu totzii ! E bine..ca pana la urma atzi recunoscut !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde darkshines » Sâm Feb 02, 2002 9:47 pm

discutie darkshines-oribilul mosh :
oribilul_mosh: mai scrie si tu pe la generalitatzi
oribilul_mosh: sa mai dau si eu replici...ca vad ca nu a mai scris nimeni demult
darkshines: eu sunt atmosfera acelui forum
oribilul_mosh: eu,tu,aliosha,dana...si inca cativa oameni !
darkshines: andrada the dev
oribilul_mosh: da
oribilul_mosh: ea si aliosha..sunt aprtea canadiana a forumului
darkshines: eu sunt partea metafizica , deitatea care vegheaza asupra forumului pazindu-l de oameni sanatosi mintal...
oribilul_mosh: si eu ce parte sunt ?
darkshines: ermmm...aia care spala podelele forumului?
darkshines: kidding
darkshines: tu esti partea care
darkshines: ummm....
darkshines: nu stiu
darkshines: zi tu ce parte vrei sa fii
oribilul_mosh: pai nu stiu..ca eu sunt subiectiv ! te las pe tine sa te decizi !


mda....bunnies...:D

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Feb 02, 2002 10:41 pm

:D :D :D

baga si dialogu depsre petrecerile la care te duci tu ! :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Sâm Feb 02, 2002 10:43 pm

Mama nene, caprioara salveaza toate discutiile asa ca aveti grija ce discutati cu ea pe chat.
Ceva mai picant n-ai in arhive?
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde darkshines » Sâm Feb 02, 2002 11:12 pm

Originally posted by Aliosha
Mama nene, caprioara salveaza toate discutiile asa ca aveti grija ce discutati cu ea pe chat.
Ceva mai picant n-ai in arhive?



nu le salvez! :D
discutia avea loc in timp ce am postat acel mesaj :rolleyes:

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Feb 03, 2002 12:50 am

De aceasta data...Caprioara...are dreptate ! Discutzia dintre mine si ea...insa..a fost brusc intrerupta datorita centralei mele analogice ! De...nu toata lumea are ISDN ! :p

Deci Caprioara..te intrebam...ce dansuri pracitici ? Tango,vals vienez ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde darkshines » Dum Feb 03, 2002 4:48 pm

i'm bored. ce plictiseala e pe forum .... somebody say something stupid! :D

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Feb 04, 2002 12:42 am

Itzi plac "2 stupid dogs " ?
...iata..am spus ceva stupid !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

oaaaaaaaaaa

Mesajde Mirela » Mar Feb 05, 2002 6:44 pm

pe calc."meu" e 16:41 si tre'sa ma intorc la ore.....
vreau sa mai stau pe forum.....nu vreau sa ma duc la ora aia de spaniola...si-asa stiu placa:"impartiti-va in grupe,proiect saptamana viitoare etc etc etc......

people,e doar a doua zi din semestru!!!!!!!!!!

vreau sa vad un meci de fotbal si sa stau in pat fara nici o ocupatie......

oaaaahhhh,nu vreau sa plec......;P ;P
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Re: oaaaaaaaaaa

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Feb 06, 2002 6:33 am

Originally posted by mirela2001



vreau sa vad un meci de fotbal si sa stau in pat fara nici o ocupatie......




adica...vrei sa fi ca mine ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Rolf » Mie Feb 06, 2002 10:55 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
Da...Chicago se pronuntza Shicago ! Stiu de la moderatorul de la basket....cum anuntza jucatorii : "And now...the starting line-up for your Shicago Bulls........." :D

De asemenea va mai informez ca Rio De Janeiro se pronuntza "Riu di Janeiru " . Iar Porto .."Portu".


Mda, si Argentina NU se pronunta Arhentina, cum mai auzi crainici pe la noi, iar Porto se zice chiar Uportu, numa ca noi nu trebe sa pronuntam chiar toate orasele ca bastinosii lor.
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Feb 06, 2002 3:40 pm

Rolf..Lisabona stiu ca se scrie Lisboa ! Dar cum se pronuntza ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Rolf » Mie Feb 06, 2002 3:51 pm

Banuiesc ca lishboa, cu sh si o mai lung. Nu cunosc portugaleza.
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde Vizitator » Mie Feb 06, 2002 4:08 pm

[quote]Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Rolf..Lisabona stiu ca se scrie Lisboa ! Dar cum se pronuntza ? [

moshu...dupa umilele mele cunostinte se pronunta chiar Lisboa,da'mai sasait oleaca....iar Argentina chiar se pronunta Arhentí­na la origine,Rolf,ca e stat de origine spaniola...iar noi romanii pronuntam Argentina ca asa e pronuntia noastra.
si normal ca nu trebuie sa pronuntam orice tara ca "bastinasii",altfel am ajunge sa zicem "La France,England,Eire sau mai stiu eu ce...)
Vizitator
 

Mesajde Mirela » Mie Feb 06, 2002 7:48 pm

Initial trimis de Unregistered
Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Rolf..Lisabona stiu ca se scrie Lisboa ! Dar cum se pronuntza ? [

moshu...dupa umilele mele cunostinte se pronunta chiar Lisboa,da'mai sasait oleaca....iar Argentina chiar se pronunta Arhentí­na la origine,Rolf,ca e stat de origine spaniola...iar noi romanii pronuntam Argentina ca asa e pronuntia noastra.
si normal ca nu trebuie sa pronuntam orice tara ca "bastinasii",altfel am ajunge sa zicem "La France,England,Eire sau mai stiu eu ce...)


si asta tot al meu e....
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde the radical » Mie Feb 06, 2002 8:30 pm

few things on my mind right now;
1. chicago , e shicago pt orice vorbitor de lb engleza , pt noi e ok cicago , asa cum e argentina si lisabona si londra si la paz.Cand inveti o limba straina de aia se incepe cu alfabetul si cu denumiri de orashe si nume si alte alea.
2.i need a job , and this is all i can think about , apart from the normal amount of swearing words allocated each day to my credit card company and my landlord.
3.ma mai gandesc din ce in ce mai serios ca ar fi timpul sa castig loteria ; dupa care visez si asta e cea mai frumoasa parte a zilei impreuna cu mancatul inghetatei de vanilie (din tub direct).
The direction of the eye, so misleading
The defection of the soul, nauseously quick
I don't question, our existence
I just question, our modern needs......
Avatar utilizator
the radical
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Vin Feb 08, 2002 10:03 pm

vreau sa intru pe chat!!!!sau pe Y!mes!!!si nu ma lasa calc.asta blestemat.....de fapt nu ma lasa calculatoarele...esta maldida biblioteca!!!!la odio!!!!
:mad: :mad: :D
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Vin Feb 08, 2002 10:09 pm

Computerele de la biblioteca sunt o porcarie. Mie mi-a ajuns. Ma duc acasa ca deja ma dor ochii.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Vin Feb 08, 2002 10:15 pm

Initial trimis de Aliosha
Computerele de la biblioteca sunt o porcarie. Mie mi-a ajuns. Ma duc acasa ca deja ma dor ochii.


NOOOOOOO!don't leave us here all alone.....who am i gonna talk to now???....if you go,i'll bu7rst out ;P...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Feb 08, 2002 10:41 pm

La mine acasa merge netul mult mai oribil decat la biblioteca voastra ! Mu** RomTelecom ! ca nu imi bagatzi mai repede centrala digitala !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Vin Feb 08, 2002 10:45 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
La mine acasa merge netul mult mai oribil decat la biblioteca voastra ! Mu** RomTelecom ! ca nu imi bagatzi mai repede centrala digitala !


hai sa mai intreb o data...ca pana ajungi pe h/mail....cum se pun poze pe fanclub?(ca pe mail normal acuma stiu...mersi frumos)
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde alina » Vin Feb 08, 2002 10:48 pm

Initial trimis de mirela2001


hai sa mai intreb o data...ca pana ajungi pe h/mail....cum se pun poze pe fanclub?(ca pe mail normal acuma stiu...mersi frumos)



numa daca esti mod poti sa atasezi poze:D
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Vin Feb 08, 2002 11:24 pm

Originally posted by Oribilul Mosh
La mine acasa merge netul mult mai oribil decat la biblioteca voastra ! Mu** RomTelecom ! ca nu imi bagatzi mai repede centrala digitala !



Ideea e ca netul merge excelent la biblioteca dar au niste monitoare infecte.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

BORED STIFF!!!!!!!!!!!!!

Mesajde Mirela » Lun Feb 11, 2002 10:11 pm

wii smb.pleeeeeeeeeeeeeeez say sth.so i can pick on them????????
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mie Feb 13, 2002 5:22 am

R Kelly a fost sotul lui Aaliah pentru scurt timp cand aceasta avea 15 ani - parintii ei au anulat casatoria.

Acum a fost prins cu alta fata de 14-15 ani , chiar inregistrat pe o caseta cand faceau nefacuta se pare.

Acuma vine partea comica: uite ce a declarat femeia

"During my relationship with Robert Kelly, I lost my virginity to him," Tracy Sampson said in her suit. "I was lied to by him. I was coerced into receiving oral sex from a girl I did not want to have sex with. I was often treated as his personal sex object and cast aside. He would tell me to come to his studio and have sex with him then tell me to go. He often tried to control every aspect of my life including who I would see and where I would go."

Asa ca atentie mare fanelor de pe canalele 3se & animale ca nu cumva sa pateasca aceleasi lucruri la o varsta atat de frageda.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde the radical » Mie Feb 13, 2002 2:21 pm

Initial trimis de Aliosha
R Kelly a fost sotul lui Aaliah pentru scurt timp cand aceasta avea 15 ani - parintii ei au anulat casatoria.

Acum a fost prins cu alta fata de 14-15 ani , chiar inregistrat pe o caseta cand faceau nefacuta se pare.

Acuma vine partea comica: uite ce a declarat femeia

"During my relationship with Robert Kelly, I lost my virginity to him," Tracy Sampson said in her suit. "I was lied to by him. I was coerced into receiving oral sex from a girl I did not want to have sex with. I was often treated as his personal sex object and cast aside. He would tell me to come to his studio and have sex with him then tell me to go. He often tried to control every aspect of my life including who I would see and where I would go."

Asa ca atentie mare fanelor de pe canalele 3se & animale ca nu cumva sa pateasca aceleasi lucruri la o varsta atat de frageda.



ah , e ok man , avand in vedere despagubirile care vor urma .
O sa-i ajunga fetei sa "come to terms of losing her virginity " pt showbizz ; sa nu uitam exemplul Lisei Geier King , btw am auzit ca filmul va fi pe piata anul asta prin aprilie -iunie "raw deal- a question of consent" ;acum nu stiu daca e vorba de documentar , ca pe ala l-am vazut deja , sau de film artistic (x-rated).
In fine , parerea mea e ca certain ppl get what they deserve ; as for Lisa Geier King , i reckon she is a shame for rape victims .
The direction of the eye, so misleading
The defection of the soul, nauseously quick
I don't question, our existence
I just question, our modern needs......
Avatar utilizator
the radical
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron