(((Say what's on your mind at this very moment Pt.1)))

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Este acesta cel mai marfa subiect din istoria fanclub ?

Da
45
52%
Nu
41
48%
 
Voturi totale : 86

Mesajde Weet-weet » Mie Feb 11, 2004 7:01 pm

Aurolacule , incearca si tu http://www.animesuki.com . Ceva fain , e "gto" , e destul de amzant ... Nush de ce "VampireHunter" zici tu , da' "Slayers" e fain . "Noir" , e super , merita vazut , sincer :)
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde monk » Mie Feb 11, 2004 7:12 pm

oameni de azi mai adaugati o mondenitate pe forum ... :yD namely ME :D cine s-ar fi uitat la stirile de la Antena 1 m-ar fi vazut *p
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mie Feb 11, 2004 8:02 pm

Ce mai faci gabi da-ti-as preputzu la frecat de husen ? Nu am mai vb de mult cu tine. Poate te prind diseara pe ym sa te iau la penis.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

:)...

Mesajde Aurolacul » Mie Feb 11, 2004 8:20 pm

Mersi Weet-weet pentru recomandari.

Ce a fost la stiri Monk?
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Feb 11, 2004 8:43 pm

monk, te-am vazut, ma, la stirile alea prezentate de Ovidiu Balan. te-au gasit pana la urma? ziceau nenii aia d-acolo ca cica ca iti schimbi infatisarea in fiecare zi, ca porti la tine bazuci si alte alea si ca Pasaris din Romania a fost elevul tau. vezi ca s-ar putea sa te dea prin Interpol.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Mie Feb 11, 2004 8:48 pm

nu ma dau ca sunt mana in mana cu Interpolul ... asa ca nu prea au sanse .. oricum de acum o sa fiu mai precaut cand ies din casa mai ales in locuri publice si la intalniri unde vin si jurnalisti ;)
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Feb 11, 2004 8:49 pm

monkule, jurnalisti ie aia care scrie jurnale, deci ar trebui sa te feresti de cei care posteaza pe forumul cu pricina.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Mie Feb 11, 2004 9:03 pm

cum zici matale ... daca vrei o sa iti dau un interviu despre tehnicile mele de batut (maimutza) si sa ma pui pe prima pagina :yD
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Feb 11, 2004 9:17 pm

Aliosha scrie:Ce mai faci gabi da-ti-as preputzu la frecat de husen ? Nu am mai vb de mult cu tine. Poate te prind diseara pe ym sa te iau la penis.


Buna Alex !
Uite, ce sa fac ? Sunt bine. Ma rugam la D-zeu ...sa te vad intr-o buna zi dat pe la spate de Gino Iorgulescu si Nae Manea. Iar in runda a doua sa te ia Marius Tzeicu si Cornel Fugaru.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde monk » Mie Feb 11, 2004 9:23 pm

Heh ia uite ce frumusete am io ...
Fişiere ataşate
WINDOWS.JPG
WINDOWS.JPG (66.75 KiB) Vizualizat de 5762 ori
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Mie Feb 11, 2004 9:39 pm

monk, sterge porcaria aia
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mie Feb 11, 2004 11:03 pm

ce mah ie chiar aja naspa?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde J'adore » Joi Feb 12, 2004 3:55 am

nu ma facut mama mare scriitoare ;a cum dracu termin eu un eseu de 6 pagini pana maine nu stiu,am scris o pagina si tot nu imi place ce am scris,suna nasol...kkt ;a ;P
.....................
Music surrounds us in our everyday lives, we hear it in the car on the radio, in shopping malls on the public announcement system and in our heads. One type of music that is highly criticized highly politicized and very popular today is rap music. When authority figures think about rap, they immediately think about how it sends negative messages to teenagers, that it is the music of outlaws and the cause of violence and drug and alcohol abuse. When in fact Rap music does not influence bad behavior, but reflects it. Drugs and alcohol did not sudenly "sprout-out" with the appearance of Rap music, alcohol is one of the oldest drugs know to man. People abused power and drugs (marijuana, alcohol etc.) long before the appearance of Rap.........MUIE!!!!!!!!!! :fuck:
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Mesajde Mr Teo » Joi Feb 12, 2004 5:04 am

Ba jadore mama am eu o sugestie:
pasu unu: Iei energizante si un Red Bull(asta daca nu iti place cafeaua).
pasu doi: Stai treaza toata noaptea.
pasu trei: Faci brainstorming, dupa aia faci un rough draft, dupa aia revise si edit.
pasu patru: Nu exista.
Would you like it if you hit Del for your whole life to go away?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde J'adore » Joi Feb 12, 2004 5:27 am

mai mai dornea....faza e ca pot sa fac eu mii de rough drafts dar tot dezorganizata o sa fiu,asta e singura problema ca ideei si argumente am,fuck fuck fuck mai am 2 pagini de scris ;i
.......................................inca o idee ..unde sa o bag si pe asta(nu in coor va rog) :yD
Rap music is blamed for glorifying guns, shooting, and killing, although that was true in the late 1980’s and early 1990’s these themes are not as prevalent in current rap music. Rap is evolving from exploiting this type of lifestyle to commenting on it
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Mesajde Mr Teo » Joi Feb 12, 2004 9:28 am

Crina vezi ca tu te apropii periculos de cur si nu e bine ca vin niste expresii fainute.
Sa imi zici si mie cum a fost eseu(eventual afiseaza tot textu pe topicu meu cu eseu despre matza).
Cred ca dupa humoru meu vesel si nelabartat de asnoapte cu tine sunt demn de intrat in randurile cmului de pe forum cu carcotasi si bocitoare ce zici Crina?
Would you like it if you hit Del for your whole life to go away?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Feb 12, 2004 10:07 am

Tu pa ceme?Nici macar io nu pot sa aspir acolo mah,dapoi tu...:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde nae cinefil » Joi Feb 12, 2004 10:12 am

Mr Teo scrie:Crina vezi ca tu te apropii periculos de cur si nu e bine ca vin niste expresii fainute.


iar m-ai bagat in ceatza dornea! sa fie din cauza apropierii partzilor carnoase shi dorsale ale respectivei? ca bag seama ca prin ceatza apar nishte expresii frumoase!:)

Mr Teo scrie:Cred ca dupa humoru meu vesel si nelabartat de asnoapte cu tine sunt demn de intrat in randurile cmului de pe forum cu carcotasi si bocitoare ce zici Crina?


Prieteneshte te sfatuiesc sa modifici textul in sensul folosirii corecte a substantivului "hemoroid" shi nu "humoru", care nu exista in limba romana! ca de-aia eshti citat peste tot!:)
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Feb 12, 2004 10:26 am

nae cinefil scrie: "humoru", care nu exista in limba romana! ca de-aia eshti citat peste tot!

ieczista bre cacand ieream copil asa ca dornica ma dus uamenii rai in tabara la gura humorului , eh nas putea spune ca se puate asemana cu o croaziera in hawaii da cu una dea lu basu biro/buda/biro tot se puate compara.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Mr Teo » Joi Feb 12, 2004 10:28 am

Domnu' nae cinefil, ceea ce e mai sus era incercare de umor gen "umor cm". Dupa mine, voi va ghidati dupa "printzipiile" lui Caragiale, "printzipii" pe care le-as putea urma si eu. Deci o invitatie, un drink... ceva?
Would you like it if you hit Del for your whole life to go away?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Feb 12, 2004 10:33 am

dornica, vezi bre ca ti se ard hamburgarii pe plita lasa dracu internetu ca nu scoti banii de croaziera pana maine cu netu
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Mr Teo » Joi Feb 12, 2004 10:44 am

Domnu' aiu, uite ca eu, spre deosebire de dumneavoastra, nu am afaceri sau un job care sa ma ingrijoreze, sau altceva foarte suparator in viata. Imi place cum sunt si intentionez sa mai petrec ceva timp pe forum. P.S. Ca informatie generala, peste o luna va aparea un referat in Fairbanks Alaska despre intamplarile forumistului Mr Teo pe http://www.fanclub.ro ... !
Would you like it if you hit Del for your whole life to go away?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde nae cinefil » Joi Feb 12, 2004 10:55 am

Mr Teo scrie:Dupa mine, voi va ghidati dupa "printzipiile" lui Caragiale

dupa tine shi dupa printzipii, noi ne mai ghidam shi dupa steaua nordului, care nu e din metal, n-are coltzuri shi nici greutatzi legate de picioare!

Mr Teo scrie:Deci o invitatie, un drink... ceva?

Multzumim, nu!

referatu ala se va distribui shi in autobuze? nu de alta, dar ma gandesc la confortul homleshilor fara casa!
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Feb 12, 2004 11:15 am

Dornica mi-e ca daca apare referatu ala,fie: unu-te lasa ajtia repetent
doi-face mijto tuata alasca de tine(da tu deja iesti obijnuit)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde wwritza » Joi Feb 12, 2004 11:56 am

mutu devine de-a drepul nesimtzit si de-a stangul din ce in ce mai inutil (citat din nenea comentatoru' de pe sky sport)
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde neatza » Joi Feb 12, 2004 12:00 pm

bre dornea, eo nu tzam zis nica panacu, ca ashea ie eo, baiat de treaba. shi daca tot tzam zis ca sunt de treaba, hai satz mai esplic una: deci diferentza dintre umor shi prostie ie ca prima ie o treaba conshtient elaborata, iar a doa tzine strict de moshtenirea genetica. iar la tine tocmai treburile naturale starnesc rasu.

in acest caz, imi pare rau satz distrug un vis frumos (in conparatzie cu alea pe care le povestesht tu), da nu prea ai nici o shansa la cemeu.

peseu: acolo mai sus, "prea" ie folosit doar ashea la mijto.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Joi Feb 12, 2004 12:17 pm

deci io cre'ca are shanse, daca ajunge auro lake sa fie mod pe rock. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde gaga » Joi Feb 12, 2004 1:58 pm

prostudormea, a de unde stii matale care ie umoru' cm? citesti cumva penalitatzi ? uuups

vez ca s-a scapat o baba pe ea si nare cine-i sterge pishatu, go go go
da sa te speli pe labutze inainte santorci hamburgeru ca pana ti se face tie sinapsa o sa ajungi coprofil just like that
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde J'adore » Joi Feb 12, 2004 6:55 pm

Mr Teo scrie:Crina vezi ca tu te apropii periculos de cur si nu e bine ca vin niste expresii fainute.

......ce ce ce ?ce ai zis tu?te apropii de nesimtire si nu e bine [-(
Sa imi zici si mie cum a fost eseu(eventual afiseaza tot textu pe topicu meu cu eseu despre matza).
Cred ca dupa humoru meu vesel si nelabartat de asnoapte cu tine sunt demn de intrat in randurile cmului de pe forum cu carcotasi si bocitoare ce zici Crina?

Eseul o sa il pun pe fanclub dupa ce imi iau nota pe el. Cat despre humorul tau de aseara cu mine,eu zic ca te`ai ofticat, nu iti face griji ca eu oricum glumeam :rolleyes:
Cat despre cm,fat chance
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Joi Feb 12, 2004 7:52 pm

Jadore Mafia scrie:te apropii de nesimtire si nu e bine [-(

Are dreptate Crinutza .. cel putin faza de pe noapte buna , a fost super nesimtita ... nu esti singurul jignit de catre cei de pe cm .. dar pentru asta , nimeni nu ii injura asa .. a fost urat din partea ta :ham:
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori