Sex oral din nou

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Sex oral din nou

Mesajde Castila » Lun Oct 31, 2005 5:24 pm

Deci sa redeschidem subiectu asta ca m`a cam pasionat sa vad toti lesinatii astia care iau la muie sau ling pixda
Mi`am dat parerea ca este o prostie si inca o mentin apoi am fost insultata de toti labagii.
Voua la baieti va place cand va ia femeia pwula`n gura nu ?! da cand vine vorba de limbi ? Si va mai si laudati pe afara... hai sa aiba unu curaju sa ma contrazica la asta
Si la femei va place sa luati limbi ? si dupa sa o sugeti ?
Si ce spuneti ? lasa ma ca e prietenul meu pot sa i`o sug .. va despartiti de ala iar sugeti si spuneti .. lasa ca e prietenul meu din nou si din nou pana nu se opreste si aici venim la cuvantu care asteptam sa`l spun "MUISTE"
Bug mafia vaca esti tu daca tie`ti place sa o sugi nu inseamna ca toate trebuie sa fim ca tine sau te`a invatat mamica sa faci asa ceva ?!
Ba da fratilor sugeti`va si lingeti`va pana vi se face rau si va umpleti stomacu de s..... :)
Be smart, kill yourself !
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde Izabela » Lun Oct 31, 2005 5:51 pm

Castila, cred ca esti nefututa rau, draga. Calm.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Lun Oct 31, 2005 5:52 pm

1. sunt dooj de mii de subiecte cu sex oral, muie, felatie, si as mai veni cu niste sinonime dar dupa aia ma face lumea golanca si nu-i frumos, la ce plm ai mai dschis inca unu?????? nu puteai sa postezi pe unul deja facut???
2. cum iti permiti sa vb urat de cineva doar ca tu ai idei preconcepute si de kkt as futea spune... daca tu nu pui gura pe p00la e problema ta, dar asta nu inseamna ca ai dreptul sa jignesti pe cineva cu care nu ai nimic de impartit. Ti-ai spus parerea, nu a dat nimeni doi bani pe ea, lasa-ne cu prostiile, cu jignirile si fazele de kkt.
de cand am venit io pe forumul asta tu numai pe sex oral a postat, daca ti se pare atat de scarbos si dezgustator si ai o parere atat de proasta fata de cele/cei ce fac sex oral la ce mai postezi pe topicurile astea????
3. avertisment pentru jigniri!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Lun Oct 31, 2005 5:53 pm

Tovarasa Castila, explica-mi si mie de ce faci thread nou pe un subiect deja tratat pe inca alte cateva pagini?! Si daca tot te-au injurat toti, asa cum sustii tu, de ce mai vii sa ceri parerea tot pe subiectul asta?

DA, mie imi place sa dau limbi! Si ce e cu asta? Nu mi se face rau de la stomac, din contra. Imi produce adevarate satisfactii, cred ca e ca o nevoie comandata psihologic sa fiu acolo, sa o simt pe ea cum ii place, cum respira, cum se contracta, cum tremura, cum se uda toata si s-o simt la final cum are orgasm...

Din moment ce nu ti-ai schimbat parerea despre aceasta problema, consider inutil sa deschizi aceasta pagina. Ar trebui stearsa de catre administratori, mai ales ca ai pus si atatea injurii in postul de deschidere.
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Lun Oct 31, 2005 5:55 pm

nu pot sterge pagina dar o pot inchide! DOMNISOARA castila, poate posta pe celelalte dooj de mii de subiecte legate de sex oral!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde vali » Lun Oct 31, 2005 6:11 pm

castila, eşti cazul clasic de virgină care, după ce o sa dea de penis, nu o să-l mai lase din gură. ca tine sunt cu zecile. :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Oct 31, 2005 6:13 pm

ca tine sunt cu zecile


...de miliuane :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori