Lost

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Lost

Mesajde cr3tz » Vin Dec 02, 2005 4:14 pm

de ceva vreme vad k tot il lauda lumea pe la noi.m-am interesat si am aflat k e la al 2 lea sezon.

azi mi-am luat inima in dinti si am vizionat primele 3 episoade.pana acum nu a avut nici un element surpriza,totul parca vine de la sine.o sa mai am rabdare cu el. :D :ban:
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Sâm Dec 10, 2005 1:48 pm

am vizionat si eu ce a aparut din lost si am o intrebare pt cunoscatori:ce se intampla cu cosciugul in care era tasu lu jack? :D

vad k nu prea va imbulziti la subiectul asta :P
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Cristy » Sâm Dec 10, 2005 4:16 pm

Dupa cum ti-am mai zis, fiecare are o opinie a lui despre ce crede ca se intampla pe insula, si cum tu ai inceput sa vizionezi serialul cu "nu" in fata, ca trebuie sa impresioneze, tre sa fie spectaculos, dar vrand sa nu-ti placa, era si normal sa nu iti placa, si multi si-au dat seama ca nu ar avea sorti de izbanda, incercand sa te convinga ca e bun. Si da, unele episoade sunt plictisitoare, altele sunt absurde, dar per total, mie cel putin mi-a placut.

Si cosciugul din cate imi amintesc ramane in jungla [parca], unde ramasese dupa ce Jack si-a revenit in fire, si a scapat de obsesiile sale angoase :P
Moved away.
Cristy
 
Mesaje: 888
Membru din: Joi Iul 08, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Sâm Dec 10, 2005 4:21 pm

pai din moment c toata lumea il lauda,sau am rog,majoritatea celor ce l-au vazut,imi imaginam sa fie off the hook,dar mie nu mi se pare senzational.a castigat doar premiul pt cea mai buna drama (in materie de seriale tv) daca nu ma insel,sau cel putin cu ala se lauda . :P

si cosciugul ala era inchis cand a ajuns jack acolo,deci ideea disparitiei cadavrului in cadere cred k pica.unde dracu e tasu' ? :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Cristy » Sâm Dec 10, 2005 4:30 pm

Tasu' a fost luat de "ceilalti", deoarece e foarte putin probabil ca el sa fi fost doar imaginatia lui Jack, pt ca problema lui Locke, care a disparut odata ajuns pe insula, a fost reala, calul lui Kate a fost real , vedeniile cu Walt si ultima scena, cea cu dialogul pe computer fiind si reale ... eo cel putin asa zic
Moved away.
Cristy
 
Mesaje: 888
Membru din: Joi Iul 08, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Sâm Dec 10, 2005 6:09 pm

pai tasu fusese declarat mort la morga :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Cristy » Sâm Dec 10, 2005 10:19 pm

Si ce ti se pare asa anormal la faptul ca "ceilalti" au furat pe cineva mort? au facut lucruri si mai ciudate :D
Moved away.
Cristy
 
Mesaje: 888
Membru din: Joi Iul 08, 2004 11:00 pm


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron