Daca vrea careva sa emigreze in Canada

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Daca vrea careva sa emigreze in Canada

Mesajde palea » Vin Sep 15, 2006 12:26 am

Daca vrea careva sa emigreze in Canada, am gasit un site cu ceva informatii.
Poate va sint de folos.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Auzisem eu unele comentarii nasoale despre Canada insa chiar asa nu ma asteptam.

edit: este interzis cu link-uri spre alte forumuri, in rest a zis rajaf ce era de zis :D
palea
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Sep 15, 2006 12:13 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde RajaF » Vin Sep 15, 2006 4:02 am

Bre basti si impusca-te repede pana nu te inmultesti... au ajuns demigrantii de pe montreal.ro si pe aici? Ce plm, hai valea. Te si stiu pe tine, esti flegma de casamede...
Live fast, die young!
Avatar utilizator
RajaF
Junior Member
 
Mesaje: 596
Membru din: Dum Dec 04, 2005 12:00 am

Mesajde palea » Vin Sep 15, 2006 7:24 am

Ma scuzati nu am stiut ca este interzis:
Va dau un link catre un site (nu are forum)

http://www.geocities.com/casamede2005
palea
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Sep 15, 2006 12:13 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde RajaF » Vin Sep 15, 2006 7:29 am

Pai din pacate nu e interzis ca nu sunt mod, da' daca eram, da, te interziceam scurt ca esti ca o infectie nasoala de care nu scapa omul... valea cu prostiile tale de aici. Asta nu e forum de propaganda de nici un fel.
Live fast, die young!
Avatar utilizator
RajaF
Junior Member
 
Mesaje: 596
Membru din: Dum Dec 04, 2005 12:00 am

Mesajde palea » Vin Sep 15, 2006 7:34 am

Stimate RajaF, nu am avut onoarea sa te intilnesc pina acum nici in realitate nici in spatiul virtual. Ai o atitudine care ma pune serios pe ginduri.
palea
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Sep 15, 2006 12:13 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde RajaF » Vin Sep 15, 2006 7:38 am

Eu am avut neplacerea gastrica sa ma impiedic de tine pe montreal.ro asa ca stiu despre si cu cine vorbesc. Deci din nou, daca ne parasesti, nu iti va duce nimeni dorul.
Live fast, die young!
Avatar utilizator
RajaF
Junior Member
 
Mesaje: 596
Membru din: Dum Dec 04, 2005 12:00 am

Mesajde palea » Vin Sep 15, 2006 7:50 am

Apoi, nu va parasesc asa usor. M-ai facut curios. Trebuie sa te identific cine esti si de ce nu dormi la ora asta daca esti in America sau, daca te afli in Romania, de ce esti asa matinal.
palea
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Sep 15, 2006 12:13 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde RajaF » Vin Sep 15, 2006 7:56 am

Bre nu imi pierd mai mult de 4 posturi cu scursura umana ca tine. Tz-am mai zis, pe montreal.ro (toronto.ro) ai rascolit rahatul destul de mult. Nu cred ca mai era nevoie sa apari si aici. Daca ramai eu nu te pot opri, bafta ta.

Sfatul meu e sa iti gasesti alt forum sa imprastii tampenii ca aici lumea e foarte constiincioasa cu luatul la poola pe domnii ca dumitale.
Live fast, die young!
Avatar utilizator
RajaF
Junior Member
 
Mesaje: 596
Membru din: Dum Dec 04, 2005 12:00 am

Mesajde palea » Vin Sep 15, 2006 8:06 am

Eu primul lucru pe care il fac, atunci cind incep un nou forum, este sa ma uit la rubrica "Cum arata membrii sitului", ca sa stiu cu cine vorbesc.
Dar, se pare ca am dat de un locatar surpriza. Nu este nici o problema mai sunt si ciudati. Asta este viata. Trebuie sa o iei asa cum e.
Nu iti face griji, cu timpul toate se rezolva. Daca esti nervos. Nu ai stare, poti lua ceva substante sedative ca de aia a facut medicina progrese uriase in ultimul secol.
palea
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Sep 15, 2006 12:13 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Vin Sep 15, 2006 8:37 am

cineva sa inchida tanpenia asta k nu ne intereseaza nici sa emigram in canada nici sa ne casatorim nici sa ne inmormantam acolo shi nici nimik altceva


se vede k e fluf plecata...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron