sex fantastic u un yoghin

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

sex fantastic u un yoghin

Mesajde ELLLA » Sâm Dec 16, 2006 5:06 pm

Am un iubit nou care practica yoga
sexul este incredibil, dar sunt unele chestii pe care nu le inteleg
unul dintre ele este acela ca nu ejaculeaza niciodata
al doilea este ca ae tot felul de pozitii noi, ceea ce e foarte bine
mi-e teama ca nu o sa fac fata pretentiilor lui asa ca apelez la cei care stiu despre sexul la yoghini sa imi dea niste sfaturi pentru a-l face fericit
ELLLA
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 4:51 pm
Localitate: BREAZA

Mesajde jeorj » Sâm Dec 16, 2006 5:21 pm

stai linistita ca te invata el. spune-i doar ca esti dornica de a acumula noi cunostinte in domeniu si o sa te bombardeze cu tot felul de cartulii despre subiectul cu pricina.


[indent][indent][indent][indent]sau o fii vreo clona alter egoica dealui alecsu, in cautare de experiente nemaiauzite in domeniu sexului:D
[/indent][/indent][/indent][/indent]
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde kant emir » Sâm Dec 16, 2006 6:33 pm

apoi elllllllllla de la breaza, daca o sal freci si pe el la cap cu intrebarile, asa cum ne freci pe noi cu doo treaduri la fel (dar la fel - la fel! identice chiar), creca o satz dea cu flit, asa ca bucurate acuma de cetz ofera el, si nu te mai framanta cu ce nu intelegi, giast ingioi
nah:
unul dintre ele este acela ca nu ejaculeaza niciodata

puate nare ce sa ejaculeze, or puate ca nu vrea sa risipeasca bunatate de samatza de ioghin evoluat pe ogoru tau
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde FleurDuLys » Dum Dec 17, 2006 12:14 am

deci draga mea ella (ca mi-esti draga deja), in loc sa te intrebi cum sa faci sa-l satisfaci pe-al nostru ioghin, mai bine intreaba-te cat o sa mai dureze pana o sa vrea sa faceti impreuna pipi.... sau sex fara sa va atingeti. Pentru ca n-o fi el de la misa, dar daca nu ejaculeaza asta inseamna ca nu practica bakti-yoga (adica yoga d-aia de iti elevezi spiritul doar prin meditatie si post, nicidecum prin conectare la energii secsuale sau mai stiu eu ce)si in general astia care practica tantra-yoga sunt cam. diferiti de restul oamenilor. cel putin in pat.

asa. si bre, din cate imi aduc eu aminte prietenul tau nu ejaculeaza nu din cauza ca nu-l satisfaci tu ci pentru ca el, atunci cand face sex se conecteaza la nush ce divinitate hindusa si se revarsa nush ce energii peste el. deci placerea lui se consuma strict la nivel psihopupu.daca totusi esti interesata pune mana pe o carte si studiaza tantra. si-atunci o sa puteti s-aveti amandoi orgasm fara ca macar sa va atingeti.

...misterioase sunt caile omului
FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Mesajde pacha » Mar Feb 06, 2007 4:50 pm

Acu dadui peste prostia aceasta.Mah,ala nu are testicole sau sufera de priapism si cand ajunge la tine este deja gol :)
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde radu102030 » Lun Feb 19, 2007 11:09 am

pacha scrie:cand ajunge la tine este deja gol :)
daca este deja gol atunci nu mai are erectie ! deci nu prea cred ca e "gol" !
radu102030
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Feb 19, 2007 10:22 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori