Pentru toti "smecherii strazilor"!!!

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Pentru toti "smecherii strazilor"!!!

Mesajde Micah » Joi Iun 07, 2007 9:04 am

Nu inteleg ce pusca mea se intampla? Nu mai au unii loc pe strada de mine!
Cine? Hmm, sa incerc sa-i descriu:
- umbla in turma (singuri nu au nici o valoare)
- haine smechere (tricouri la reducere din italia si spania)
- super muschiulosi (sau doar iritati la subrat de la transpiratie)
- merg increzatori (mai ceva ca o coarda dupa o saptamana de primit numai in cur)
- educati (de versurile a una sau doua manele; mai mult nu le permite memoria)

Si cand trec pe langa mine ... pe o strada goala, au pretentia ca eu sa ma feresc din fata lor si sa le fac loc sa treaca.
Ies sa-mi cumpar o paine, ii vad la coltul consignatiei cu fetze de prosti si cu burtile pe afara. Ma duc la plaja ii vad cu lanturi de aur agatate de gat, in care mie mi-ar fi mila sa priponesc si un caine. Ies sa ma plimb, nu mai am pe unde. Toate strazile sunt ale lor...

Si ce pot eu sa fac, ca sa am si eu loc pe strada? Pot sa fac ca toata lumea si sa ma prefac ca oricum pe acolo e drumul meu, si-i ocolesc calcand pe iarba. Sau pot sa imi vad de drumul meu, sa ma izbesc umar de umar cu unul dintre ei ... si de acolo incepe distractia! Eu una, ei mai multi ... rezultatul e destul de evident. Mi-o iau peste bot!

Alte solutii eu nu mai vad, si pentru ca tin la viata mea si nu vreau sa mor injunghiata de vreun prost cu atat de multa educatie, sau mai rau sa ma nenoroceasca pe viata, prefer sa-i ocolesc. Dar pana cand? Ca orice solutie bagata cu forta pe gat, nu poate fi permanenta, la un moment dat te saturi!

La un moment dat nu o sa mai pot sa inghit comportamentul lor, si o sa scot si eu arsenalul la iveala. Si nu o sa reusesc sa-i bat pe toti, asta e clar! Dar unu! Unu singur tot o sa regrete toata viata lui ziua aia! Doua secunde de neatentie sau de prea multa siguranta, si sa lase garda jos in fata unei fete, si o sa-l coste mai mult decat isi imagineaza.

Am un sfat pentru toti care se incadreaza in descrierea de mai sus, si care cred ca ei sunt cei mai smecheri oameni de pe pamant: "FRATILOR", sa va vina mintea la cap, ca intr-o zi, o sa se sature unul sa va linga urmele si o sa va omoare. Chiar daca sunteti multi, sansele sunt mari ca tocmai tu sa fii ala care ramane pe jos cel mai mult timp! Asa ca gandeste-te bine cand iesi pe usa pentru ca s-ar putea sa fie pentru ultima data. Si mai gandeste-te la ceva, daca mai poate creierul ala al tau ingramadit: NU TOTI CEI CARE TE OCOLESC SUNT SLABI!

Si inca ceva: dintre miile de fete de care tu abuzezi sau "faci misto" pe strada, una dintre ele s-ar putea sa fiu eu! Gandeste-te bine cand ridici palma sa dai in ele doar pentru ca te-au injurat sau nu au stat sa le pui tu mana pe tzatze! Poti fi primul sau ultimul rapanos care pune mana pe mine! Si ai grija sa fii cu amicii tai, in numar mai mare de 3, ca altfel suneti morti toti!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde Micah » Mar Iun 12, 2007 5:28 pm

Aaaa, si sa nu uit sa va anunt, mi-am facut "posetutza" pentru nunceag, si-l port la mine ... "va sparg capul, sa moara mama" :)))))
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Mie Iun 13, 2007 12:39 am

da' tu chiar ai probleme.
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Micah » Mie Iun 13, 2007 12:22 pm

Depinde la ce fel de probleme te referi ...

- am o problema vis-a vis de oamenii prosti, am o problema vis-a-vis de "baietii smecheri" care mi-au batut un coleg de serviciu doar pentru ca nu avea "un foc";

- am o problema vis-a-vis de "baietii smecheri" care au luat la bataie o fata pe strada chiar in fata mea doar pentru ca nu a stat sa o ia ei in brate;

- am o problema vis-a-vis de "baietii smecheri" care au incercat sa-mi bata prietenul doar pentru ca au vazut meciul cu Zidane si li s-a parut "cool"; (nu stiu cat de smecheri mai sunt astia acum)

- am o problema vis-a-vis de doi "baietii smecheri" care au incercat intr-o iarna sa ma "frece" cu zapada, s-a intamplat total contrariul, unul a fugit intr-un tronson din care au aparut mai multi si m-au pus jos si au dat cu picioarele;

- am o problema vis-a-vis de "baietii smecheri" care i-au dat in cap cu o sticla unui vecin de-al meu in ziua de salariu; (pentru 5mil de lei, l-au nenorocit pe viata);

- am o problema vis-a-vis de "baietii smecheri" care au batut un baiat si o fata in noaptea de revelion de au lasat-o pe ea fara dinti in gura si pe el in coma, doar pentru ca nu au stat sa arunce cu petarde in ei.

- am o problema fata de TOTI baietii astia smecheri cu care dau nas in nas zi de zi, si am o problema fata de TOTI prostii care inghit comportamentul lor si-i pupa in cur.

Nu-s dusa cu sorcova, nu-ti face griji ... si nici nu fac pe eroul. Dar toti cei de mai sus sunt persoane mai mult sau mai putin apropiate, mai mult sau mai putin dragi.

Ma bucur pentru tine ca tu "chiar NU ai o problema"!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

ma ingrijorezi

Mesajde SEFU_SCARII » Sâm Iun 30, 2007 8:59 pm

idioti si imbecili o sa existe intotdeauna, bine ai pus cuvantul smecheri intre ghilimele. nu stiu ce filme kung fu ai vizionat in ultima vreme dar cred ca tre so lasi mai moale cu pastilele. nu sunt bune! caca! ia mana! in viata intr-o confruntare faci fata la maxim un individ, ce pula mea tot vorbesti ca daca sunt 3 le spargi masca? TREZIREA, revinotzi in fire, ia mana de pe Diazepam, si dute la bunica sati povesteasca de pe vremea cand era ea tanara sa vezi ca tot la fel era cand flacaii isi crapau capul cu toporul pt un covrig.

si eu ce sa ma fac ca am patit si eu asa! niste fete urate si grase mau imbatat si mau facut posta.si nimeni nu ma crede nici macar politia.dar nu imi sta in fire sa ma plang pe forum... asa ca... in viata se intoarce roata
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde kant emir » Sâm Iun 30, 2007 9:06 pm

niste fete urate si grase mau imbatat si mau facut posta.

nu ejt sanatos

da' macar tzai spalat pacatele de dincolo

(si laso pe micah, ca asa ie ia)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

asa e firesc

Mesajde SEFU_SCARII » Sâm Iun 30, 2007 10:07 pm

acum pe bune daca incep sa enumar toate agresiunile impotriva celor apropiati mie sau facute de cei apropiati mie scriu un roman.ce pot sa spun decat ca asta e viata.
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde Micah » Lun Iul 02, 2007 9:58 am

Intr-o confruntare obisnuita, un individ obisnuit face fata unui singur individ.
Eu zic, din proprie experienta, ca bat 3 indivizi obisnuiti pe intuneric.
Cu cateva conditii:
- sa nu fie prea grasi, ca atunci ma plictisesc;
- sa nu fie sportivi de performanta nici unul dintre ei;
- sa nu fie mult prea mici, ca nu dau in copii;
- sa nu fie fete, ca nu dau in fete oricat de mult m-ar scoate din sarite;
- si sa nu fie inarmati.

Si cea mai importanta conditie, sa ma vada ca sunt fata, eventual sa-mi dea o palma inainte, ca sa ma starneasca (ca nu ma iau la bataie din senin, nu de alta dar imi pierd licenta)

De ce are toata lumea impresia ca tre sa risipesti o multime de energie intr-o confruntare? Doar nu stai la discutii cu ei, 3 oameni, e lovituri de gratie din prima.
Cel mai mare procent din energie ti-l mananca frica; daca ti-e frica si simti ca-ti vajaie capul ... o iei. Daca tu esti lucid si stapan pe tine, si nu simti vajaiala si ameteala aia specifice unei batai (lupte), slabe sanse sa iei bataie.
Si in plus, tre sa fii pregatit si sa nu-ti fie frica de durere. De-asta lumea nu riposteaza, ca ii este frica de durere.

Ce mai, fiecare cu mentalitatea lui. Nu am fost si nu sunt pregatita sa IAU bataie de la prosti pe strada. Am intrat in muuulte scandaluri care s-au sfarsit cu batai, si am si luat bataie, am si dat. Si intotdeauna eu am platit amenzile.

Dar ce dracu, am bani de ma plictisesc ... asa ca ii bat din placere acum. (glumesc)
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Iul 02, 2007 10:04 am

breh, da' viteaza tresa mai fii tu! si daca ai mai fi si bogata (ca frumuasa si secsuasa am retinut), poi nu tzar mai trebui satz faci reclama pe forumuri, nu?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Micah » Lun Iul 02, 2007 10:42 am

man, de ce crezi tu ca-mi fac reclama ...
ti-am zis ... doar ma distrez!
Sunt fata serioasa, ma marit in toamna ... nu mai e loc de reclame!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Iul 02, 2007 10:47 am

de ce crezi tu ca-mi fac reclama ...

poi nu asta faci? te laoz ca batz ca rupi ca zmulgi ca sdrobejt

si ca no vazut neam de neamu lu cela muere ca tine



si cu cinte maritz, cu frun canpion de local conbat? ca dacam zici ca ie omu de pe strada, te suspectez ca-l terorizezi, si ca sensuara de frica. sa nul batz

(maritate breh, maritate. sa te mai racorejt si tu, ca vaz ca ejt in mare fierbere)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Micah » Lun Iul 02, 2007 2:49 pm

da... e campion la Mortal Kombat ...el e Scorpion si eu sunt Sonya (creca ai auzit de noi)

poi nu asta faci? te laoz ca batz ca rupi ca zmulgi ca sdrobejt

Asta nu o fac pentru reclama ... ci pentru amuzamentul meu propriu.
Tu chiar nu-ti dai seama ca ma distrez de minune aici la voi pe forum. Man, incepe sa devina mai interesant decat o misiune de Medal of Honor ...
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Lun Iul 02, 2007 2:52 pm

Micah, vezi ca te prind, io-s f. smecher. iti bag un capat din nunceag in pizda si unu-n cur si iti provoc orgasme multiple. O sa mi-o sugi cu ochii umezi.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Lun Iul 02, 2007 3:00 pm

nu esti tu ala de care vorbeau fetele pe la coltul strazii ca o ai prea mica?!?

aaaa, ba nu ... asta ai spus-o chiar tu pe un alt thread. My bad!

Tu si nunceagul .... :D ma faci sa rad.
Hai, te mai lasa mama ta afara cu copii? Sau tre sa te duci sa faci baie?
Pa pa.
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Lun Iul 02, 2007 3:07 pm

lu miaca-ta i-o placut. acuma na, poate ca avea gusturi de moda veche.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Lun Iul 02, 2007 3:26 pm

ma indoiesc ca "maica-mea" ti-ar fi putut spune ca-i place sau nu ...
Dar cine stie ce placeri obscene ai tu!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde SEFU_SCARII » Mar Iul 03, 2007 12:45 am

bai lason sageata mea! astea sunt conditii??? altceva?sa fie sobrii? sa aiba ochii albastri ca cerul senin?pula mai mare de un cot?iq de 9,5? sa te loveasca din scunul cu rotile cu piciorul???bah parcioaso.nu te mai poti besi de tine.(na ca mam scapat, am mintzit!)
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde Micah » Mar Iul 03, 2007 8:24 am

ar fi bine, ca si conditie, sa aibe un nick gen ... "sefu_scarii".
Despre ce scara vorbim aici? A matzei cumva?
Nasol ... eu cu un nick ca asta nici n-as avea curaj sa postez!

Fiule, ia-ti in brate viitorul, si fii un sef de scara autentic, si lasa-ne!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Iul 03, 2007 8:56 am

Micah, mintea ta e pe masura nickului, nici nu stiu daca m-as obosi sa-ti dau cu niste sperma pe ochi.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Mar Iul 03, 2007 9:42 am

eu nici nu te cred in stare...
Esti deja prea obosit, ca sa te mai obosesti.
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Iul 03, 2007 10:13 am

tu nu te-ai plictisit de-atata muie, adica nu vezi ca toti te pisha? taica-to e pescar?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Mar Iul 03, 2007 10:39 am

adica nu vezi ca toti te pisha


Depinde cum vezi lucrurile! Daca sunt total pe dos? Cine stie ...

Si da, incep sa ma plictisesc, dar fac eforturi sa rezist.... poate, poate gasesc vreun subiect in care cei care-l discuta stiu sa vorbeasca civilizat si dovedesc ca au mai mult de 8 clase si-o profesionala.

Nu-ti convine topicul, vezi-ti de treaba ta, nu posta!

Inteleg ideea de gluma, de mistouri, dar unii (si te includ si pe tine aici) intindeti limita prea tare. In afara faptului ca ti-am zis ca mama (pe care o tot futi tu atat) e moarta, mai esti si bou pe deasupra si continui cu mistourile. Ai zis o data, ti-am zis s-o lasi balta ... inceteaza, ca nu dovedesti decat nesimtire si prostie.

Iti doresc sa ai parte de acelasi lucru, sa-ti pierzi mama, si apoi sa asculti un tampit batut in cap cum isi baga si-si scoate in toate orificiile... Si sa te vad pe tine atunci daca o sa ai taria de caracter incat sa-ti tii nervii in frau, si sa-ti impui sa nu-ti pui mintea cu prostii.

Multa bafta, dom'le draga ... deja ti-am acordat o importanta prea mare pierzand atata timp si raspunzandu-ti la mesaj.

Drop off, ca incepi sa ma calci pe bataturi... bitch!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Iul 03, 2007 10:50 am

Bai fata esti penibila ca vii p-aci si te vaiti c-a murit maica-ta. De unde stii tu cine mi-a murit si cine nu? Pai nu stii, ca io nu vin sa-mi pish ochii virtuali.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Micah » Mar Iul 03, 2007 12:18 pm

nu mai vait bah tampitule... si penibil esti tu!
Tu ori esti prost ori te faci! Taci din gura in mortii mati daca nu stii despre ce vorbesti!!!
Mai bine sa planga mama voastra, decat mama mea!
Avatar utilizator
Micah
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Lun Iun 04, 2007 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Iul 03, 2007 1:44 pm

mai e varianta ori nu sunt si nici nu ma fac. ~p mortii mamii? gata ne-am enervat, taci cu mama (a ta)!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde SEFU_SCARII » Mar Iul 03, 2007 6:28 pm

Micah de fiecare data cand postez imi crapa obrazul de rusine mai rau cum tiar crapa tie pizda in pula mea.imi pare rau pt mama ta, dar asta nu este un motiv sa fii asa de impulsiva .
pe timpul comunismului fiecare scara de bloc avea un sef, iar acesta avea misiunea de a administra acea scara.(toti se fereau de el ca turna la militie)acest personaj era om respectabil in partid si mandru de pozitia lui.nicku e pus la hohau nu sa ma dau mare.
pot sa te intreb de ce ai deschis threadul asta? aia pe care ii descrii crezi ca intra , citesc ce ai scris tu si iau aminte???
nu ma i fii respingatoare!integreazate ci naiba! daca cinev iti propune sai faci o muie, fai! fa parte din colectiv!adica suge pula!!!
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde Enoh » Mar Iul 03, 2007 6:45 pm

sa-nteleg ca baga astia NET si in corturi?
Avatar utilizator
Enoh
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Joi Iun 28, 2007 11:00 pm

Mesajde SEFU_SCARII » Mar Iul 03, 2007 6:59 pm

enoh, aparatoru sexului slab. adica aparatorul semenilor lui.
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde Enoh » Mar Iul 03, 2007 7:05 pm

adica aparatorul semenilor lui.

sa-nteleg ca voi sunteti niste extraterestri care fac experimente pe-aici? :) :D:
Avatar utilizator
Enoh
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Joi Iun 28, 2007 11:00 pm


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori