Rog ajutor intr-o problema f. serioasa si delicata...

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Rog ajutor intr-o problema f. serioasa si delicata...

Mesajde virgin_19 » Sâm Oct 27, 2007 1:13 am

Buna !
Sunt un baiat de aproape 19 ani si ma confrunt cu o problema foarte delicata...
Deci, am un penis foarte slab dezvoltat atat in stare flasca, cat si in erectie, iar pe langa asta am zona inghinala foarte foarte sensibila.Atat cu penisul, cat si in zona outelor mi se intampla un fenomen ciudat si neplacut in acelasi timp: de fiecare data cand fac dus sau cand ies afara si e frig afara sau cand fac ceva efort mai mare penisul mi se miceste semnificativ, devenind minuscul de-a binelea, iar zona outelor mi se strange si devine foarte bagata in corp, iar un out mi se lasa mai in jos decat celalalt... 
Mentionez ca eu de felul meu sunt mai sensibil la frig, cred ca am ceva probleme si cu circulatia sangelui(asta e din nastere), insa sper ca macar cu organul genital sa devin normal, pt. ca sincer sunt complexat de acest lucru si nu gasesc nicaieri o rezolvare a problemelor.
Va rog sa nu imi raspundeti la misto, ci doar daca ma puteti ajuta si daca aveti ceva sfat bun pt. mine pt. ca e o chestie foarte serioasa, va multumesc anticipat !!!
virgin_19
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Joi Oct 25, 2007 10:54 pm
Localitate: Romania

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

cron