Dilema viitorului ratat...

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Mesajde MiG29 » Dum Mai 12, 2002 12:28 am

Initial trimis de Yakko


Mig29 nu iti face probleme de examenu auto, ce draq e super simplu. Eu am citit odata cartea aia mica si nu am avut probleme.
Traseu' e de pus sub semnul intrebarii...
Doar nu o sa pici chiar tu, ca de obicei pica alea mig21 :D


:):):) Mersi....da sa iau io sala shi traseu`n-o sa fie dificil

Shi poate la nu ,cine shtie? o sa dau examen de brevet de zbor:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Rolf » Lun Mai 13, 2002 10:41 am

Io sunt pentru: nu inveti => nu merita sa iei! Nu e deloc greu sa faci de 3-4 ori grilele alea. Iti ia juma de zi, in preziua examenului, si te duci beton, faci 24-25/26. Asa ca migule apuca-te de grile si iei garantat. De fapt ar trebui sa intreb: ce facusi la examen?
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

ontopic

Mesajde Mirela » Lun Mai 13, 2002 10:51 am

ca tot vorbim de examene.....
am ajuns la punctul ala in care oricat as baga in mine pagini dupa pagini de carte nu mai vrea sa intre si pace.....
mai sunt cam 4 ore pana la examen.:(
v-am lasat si ma duc sa mai bag o foaie (poate poate se intampla o minune si mai retin ceva...)
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde J.A.Tiranu » Mar Mai 14, 2002 2:05 am

Pai si de ce sa inveti frate daca nu-ti place?
Stai si te stresezi ,bagi pagini intregi in memorie sa inveti ceva ce nu-ti place.
Asta e orientare proasta si conceptie romaneasca(idioata):
sa termini neaparat o facultate,ca altfel esti un ratat,nu te mai bag nimeni in seama.
...tu-ti Romania sa-ti......
undeva la marea neagra ..... lucrurile se contrazic
J.A.Tiranu
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 1:11 am
Localitate: Somewhere over the rainbow

Mesajde Aliosha » Mar Mai 14, 2002 4:23 am

Initial trimis de MiG29


:):):) Mersi....da sa iau io sala shi traseu`n-o sa fie dificil

Shi poate la nu ,cine shtie? o sa dau examen de brevet de zbor:D

Bai MiG chiar voiam sa te intreb ce ai facut ? Iar ai picat tata? Daca si a 3 -a oara ma dezamgesti voi propune banarea ta pe forum ca sa iti dam sansa sa studiezi si sa nu iti pierzi timpul cu noi. Ca tot veni vb si eu o sa dau Luni de carnet asa ca tineti-mi pumnii. N-am nici intrebari sablon nici nimic. Ma duc asa cu cartile citite si cu tupeu. Sper sa fie de ajuns.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Mar Mai 14, 2002 1:16 pm

Initial trimis de J.A.Tiranu
Pai si de ce sa inveti frate daca nu-ti place?
Stai si te stresezi ,bagi pagini intregi in memorie sa inveti ceva ce nu-ti place.
Asta e orientare proasta si conceptie romaneasca(idioata):
sa termini neaparat o facultate,ca altfel esti un ratat,nu te mai bag nimeni in seama.
...tu-ti Romania sa-ti......


Bah,tiranule....mie imi place facultatea pe care o fac...ore mishto,profi de treaba,e chiar interesant....da'sesiunea e alta mancare de peste ;n....

Aliosha bafta la examen.....cand on ajunge noi in Canada sa ne plimbi si tu cu masinutza,OK??
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mar Mai 14, 2002 2:26 pm

Pai ,well, am ...picat ...a doua oara cu 21...shi numa de asta ma oftic....Acuma ma apuc shi io de invatzat(mi-au ajuns 2 insuccese0 shi sper sa il iau:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Yakko » Mar Mai 14, 2002 5:58 pm

Eh lasa ca intr-o luna poti sa dai din nou... Eu daca nu iau examenele astea acu mai pot da in februarie. Bafta pentru data viitoare si pune mana pe carte, ca e chiar misto de invatat.
Yakko
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Lun Apr 15, 2002 10:58 pm
Localitate: Romania

Mesajde MiG29 » Mar Mai 14, 2002 6:13 pm

am aranjat sa pot da iar in 2 saptamani...asa k wish me luck:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 15, 2002 12:47 am

Multa bafta ..bai Mig ! Vorba lu' Aliosha...sa stii ca vorbesc cu Sopra sa te baneze pe 14 zile...sa invetzi si tu pentru carnetu' ala ! ...ca vad ca itzi pierzi noptzile pe forum !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mie Mai 15, 2002 1:09 am

Moshule ,aliosha thenc iu da promit k pun burta pa carte...numa nu ma banatzi k ma supar shi nu mai invatz nimica...gata ma duc la culcare:(
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori