Da ' De Betty Ce Parere Aveti?

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Da ' De Betty Ce Parere Aveti?

Mesajde BRUNETA » Lun Sep 10, 2001 7:38 pm

EU CRED CA E MAI ALTFEL DECAT CELELALTE!!!!!!!!?
BRUNETA
 

Re: Da ' De Betty Ce Parere Aveti?

Mesajde Vizitator » Mie Sep 12, 2001 3:36 pm

Buna mey!Cred ca ai ghicit ca sunt eu.K!daca nu ..asta e.SUNT EU ..MARI!
MAI da ce subiect ai ales!e interesant,pe bune.Daca tot am ajuns aici hai sa iti si raspund.Bety este o persoana f interesanta care nu ma pasioneaza ff tare.Dar recunosc ca si eu ma uit la film
.Ce sa tii zic?marfa joaca!
Cam atat!aaa..inca ceva!
IN FILM ARATA NASPA!!!
Vizitator
 

Re: Re: Da ' De Betty Ce Parere Aveti?

Mesajde roys » Sâm Sep 29, 2001 12:22 pm

Initial trimis de mari
Buna mey!Cred ca ai ghicit ca sunt eu.K!daca nu ..asta e.SUNT EU ..MARI!
MAI da ce subiect ai ales!e interesant,pe bune.Daca tot am ajuns aici hai sa iti si raspund.Bety este o persoana f interesanta care nu ma pasioneaza ff tare.Dar recunosc ca si eu ma uit la film
.Ce sa tii zic?marfa joaca!
Cam atat!aaa..inca ceva!
IN FILM ARATA NASPA!!!
roys
 

Mesajde Mircea » Vin Oct 12, 2001 9:56 am

Betty e grozava, are doar 2 defecte: urata si proasta.
Mircea
Junior Member
 
Mesaje: 100
Membru din: Dum Aug 19, 2001 10:16 am
Localitate: Resita

Mesajde Sopra Tutt1 » Dum Oct 14, 2001 3:16 pm

Betty e gagica care se pupa cu alta gagica in "Cruel Intetions"? Daca ea e, e chiar futere in faza aia, in rest e cam degeaba.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 17, 2001 4:18 am

La serialul asta se uita cu mult nesat verisoara mea..de 14 ani ! Asa ca..daca ei ii place....inseamna ca e naspa rau de tot !
Cum o sa joace Bety in Cruel Intencions ???!!!!!
Super filmu' !!! L-am vazut de 3 ori !!!!
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Oct 17, 2001 7:42 pm

te fac, in weekend-ul asta il vad a 4-a oara :p
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Betty

Mesajde Vizitator » Mie Noi 07, 2001 2:03 pm

Parerea mea despre Betty?
Cred ca Betty e o persoana extraordinara, si ca oamenii n-ar trebui judecati dupa felul in care arata.Armando este un porc, si in locul lui Betty, l-as distruge. Nu merita dragostea nimanui.
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Noi 17, 2001 4:56 am

Te-am egalat ..Sopra..l-am vazut si eu a 4a oara la HBO ! (despre Cruel Intencions vorbesc)

Despre Betty :
Ieri in 335 vorbeau 2 fete ,14-maxim 15 ani ca varsta :
"Fai...sa ne grabim ca incepe Bety ! "
" Da..fa...si azi ie iepisodu' ala in care o face frumoasa pe Bety ! Tu stii ce misto arata Bety in realitate ?! "
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Vin Noi 23, 2001 2:41 pm

n-am prins multe episoade din betty(m-am uitat la 2 sau 3,sperand ca va fi altfel decat obisnuitele ORIPILANTE telenovele.....din pacate este LA FEL DE SIROPOASA.....
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Sâm Noi 24, 2001 6:56 am

Sa speram ca se va termina cat mai repede si va trece si moda asta cu telenovelele...
Sunt atat de penibile....
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Sâm Noi 24, 2001 4:46 pm

Sa speram ca se va termina cat mai repede si va trece si moda asta cu telenovelele...

manelele si telenovelele--toti speram acelasi lucru,c-or sa dispara-din pacate nu cred ca se va intampla prea curand.....
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Rockeru'Somer » Vin Dec 07, 2001 9:06 am

[quote]Initial trimis de mirela2001
[B]Sa speram ca se va termina cat mai repede si va trece si moda asta cu telenovelele...

moda telenovelelor a trecut mirela!tot asa o sa se duca si m****!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

HA! HA! HA!

Mesajde gabuba » Lun Dec 10, 2001 10:48 pm

Mama io unu fac pe mine de ras numai cand le vad pe uratelealea din clan cum fac bashcalie sa Patsy Pats (n.mea Patricia Fernamdez)...imi place de Aura Maria!shi cracii lu' Patty!
Imi place la telenovela asta ca nu e ca celelalte eroina e proasta alea negative o fac de cacat iar ea taca...shi e f. f. frumoasa!...aici este exact pe dos!

Ca veni vorba eram io in 126 seara de la cursuri...shi aud io acu' unele de 30-40 ani erau 3 mama shi de nu radeau ...tot autobuzu' le-njura ele ziceau"Fata ai vazut cum a facut-o Cata pe Betty?Faaai da' ce sexxy e...cu tzatzica aici shi aici uite asha, asha...." Da' un domn:'' Tace-tzi fa din gura ca-s copii pe aici!"
Da' ele "e las' ca shi ei tre' sa-nvetze!Pa oameni buni ca-mi incepe Betty!"
Am ramas shocat shi am ras cateva zile dar ce sa-i face "e shi oameni da-shtia?" nu?
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde J.J fanu' 3se » Dum Dec 30, 2001 4:00 pm

e tzatza
J.J fanu' 3se
 

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Ian 30, 2002 5:04 pm

Am auzit un zvon care m-a bucurat...cum ca s-ar fi terminat Betty cea urata ! Este adevarat ????
Am auzit cum vorbea vanzataorea de la paine cu o alta femeie.....dar poate nu am auzit eu bine.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Sâm Mar 02, 2002 5:38 am

da s-a terminat.. dar reincepe acum e "ECOMDA"
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

sunt rugati asasinii celebri sa se prezinte la recrutare.:D:D:D

Mesajde Shrek » Sâm Mar 02, 2002 11:35 am

Initial trimis de BRUNETA
EU CRED CA E MAI ALTFEL DECAT CELELALTE!!!!!!!!?



Ppppplllleeeeeeaaaassssseeee just shoot that god damn broad of Betty right in the head....she is ruining my weekends...cause ain't that some shiet...maicamea se uita la asa garbage...fara ofensa pentru Formatia Rock..:)

Daca s-ar face o categorisire, clasificare si evidentiere al celor mai SSTTTUUPPIIIDDEEE filme de renume in filmografia mondiala...telenovelele sunt sigur pe No.1...pai fratzilor ne mai intrebam de ce nu mai vin odata si alienii aia de prin Andromeda sau Pleiade...inteligente fiinte cum sunt...cand vad ce filme mai exista pe Pamant...considera ca suntem la partea asta un pic cam primitivi...of course I don't blame them...probabil pentru cei care "consuma" astfel de ecranizari...in their minds...astfel de filme sunt AS GOOD AS IT GETS..:D:D:D

Over & Out.
It's a question of mind over matter.
If you don't mind it don't matter.
Shrek
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Vin Feb 08, 2002 3:04 pm
Localitate: Pe scaun, de obicei


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori