Magazin de tzoale

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Magazin de tzoale

Mesajde Guppy » Vin Iul 27, 2001 9:53 pm

Mdah , deci vreau sa-mi iau si eu niste tzoale ... ce magazine recomandati voi prin Bucuresti ? MyX , Mall , Obor? :D

Vreau chestii stilate :rolleyes: si cu preturi acceptabile ...

Well , astept sugestii !
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Re: Magazin de tzoale

Mesajde Guppy » Sâm Iul 28, 2001 3:10 am

Initial trimis de Guppy
Mdah , deci vreau sa-mi iau si eu niste tzoale ... ce magazine recomandati voi prin Bucuresti ? MyX , Mall , Obor? :D

Vreau chestii stilate :rolleyes: si cu preturi acceptabile ...

Well , astept sugestii !


luati-o mai usor cu avalansa de sugestii ca deja mi-e greu sa ma decid !! :rolleyes:
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Re: Magazin de tzoale

Mesajde lebadutza » Sâm Iul 28, 2001 8:06 pm

Initial trimis de Guppy
Mdah , deci vreau sa-mi iau si eu niste tzoale ... ce magazine recomandati voi prin Bucuresti ? MyX , Mall , Obor? :D

Vreau chestii stilate :rolleyes: si cu preturi acceptabile ...

Well , astept sugestii !



second handuri....
:)
or maybe 3-rd hand...
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Re: Magazin de tzoale

Mesajde Administratori » Sâm Iul 28, 2001 8:41 pm

Initial trimis de Guppy
Mdah , deci vreau sa-mi iau si eu niste tzoale ... ce magazine recomandati voi prin Bucuresti ? MyX , Mall , Obor? :D

Vreau chestii stilate :rolleyes: si cu preturi acceptabile ...

Well , astept sugestii !


io zic sa te duci mai bine in piatza Crangashi .... :) :) :) .... Acolo un Rollex e 20000 ... cat sa fie un Versace 10000 ? ... tot pe-acolo .... :D
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Re: Re: Magazin de tzoale

Mesajde Guppy » Sâm Iul 28, 2001 9:02 pm

Initial trimis de lebadutza



second handuri....
:)
or maybe 3-rd hand...


lolz ...decat sa iau de la 2nd hand mai bine ma impusc :eek:
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: Magazin de tzoale

Mesajde Bunicu » Dum Iul 29, 2001 2:26 am

La Obor gasiti niste haine bune la preturi la fel de bune .
Bunicu
 

Re: Re: Re: Magazin de tzoale

Mesajde Vizitator » Lun Iul 30, 2001 1:24 pm

Initial trimis de Guppy


lolz ...decat sa iau de la 2nd hand mai bine ma impusc :eek:


si uite asa muri guppy.... trist dar adevarat!
sau ia da tu comanda la lebadutza, sa-ti fac eu o pereche de haine mama mama! o sa se rupa la fiecare miscare mai zdravana in disco..de o sa moara tipele de pe acolo!! :) Ai sa-mi multumesti!
Vizitator
 

Re: Re: Re: Re: Magazin de tzoale

Mesajde dragos » Mie Aug 01, 2001 8:02 pm

Initial trimis de Anonim


si uite asa muri guppy.... trist dar adevarat!
sau ia da tu comanda la lebadutza, sa-ti fac eu o pereche de haine mama mama! o sa se rupa la fiecare miscare mai zdravana in disco..de o sa moara tipele de pe acolo!! :) Ai sa-mi multumesti!

He he ! Yo recomand Unirea sau Obor. Restu e bani multzi pe calitate la fel , sau bani putzini fara calitate. Cat despre lebadutza anonima care promite croitorie aici ... well daca face pe gratis, yo accept sa ma intzoleasca ya , ca yo nu prea merg prin disco.
Cine gandeshte mult, are shanse sa moara repede. Mie imi place viatza :)
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: Magazin de tzoale

Mesajde Administratori » Sâm Aug 04, 2001 1:03 am

Initial trimis de Guppy


lolz ...decat sa iau de la 2nd hand mai bine ma impusc :eek:

Nu tre sa te impushti singur .... treci prin basarab ... este acolo un magazin de haine 2nd hand. Ai curaj sa intri ?
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: Re: Magazin de tzoale

Mesajde Vizitator » Sâm Aug 04, 2001 1:07 am

Initial trimis de Administrator

Nu tre sa te impushti singur .... treci prin basarab ... este acolo un magazin de haine 2nd hand. Ai curaj sa intri ?


nu tre sa te impusti, poarta doar hainele odata si mori dupa aia.
------------------

incearca hippi hippi shake sau unul din marile noastre comerciale: pavilion H, unirea si alte alea. dar trebuie sa ai rabdare.

eu cand vreau ceva, ma inarmez cu rabdare si 2-5 milioane lei si colind o zi (nu sambata) prin engrsul europa. multe porcarii dar si multe lucruri beton
Vizitator
 

Re: Re: Re: Re: Re: Magazin de tzoale

Mesajde lebadutza » Mar Aug 14, 2001 10:20 pm

Originally posted by dragos

He he ! Yo recomand Unirea sau Obor. Restu e bani multzi pe calitate la fel , sau bani putzini fara calitate. Cat despre lebadutza anonima care promite croitorie aici ... well daca face pe gratis, yo accept sa ma intzoleasca ya , ca yo nu prea merg prin disco.


mai dragos, pai hainele pe care le-as croi is bune de discoteca, ca daca se mai rup, e de bine....Dar ia gandeste ca mergi la serviciu si deodata iti iese buricu' la interval...Ce-o sa zica clientu'???? decat sa patzi ashe rushine, mai bine ma las de croitorie....

PS: idioata de ultima secunda: poate clientu' o ia de buna si se lasa cu un striptis...:)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Mesajde tzucu » Mie Aug 15, 2001 6:37 pm

Yo prefer chestii mai mult sa le zicem de genul sport, mai ales in ce priveste incaltarile. Si nu cred ca se pot compara cele facut de Adidas sau Reebok originale sau tricourile Lotto cu ce gasesti in obor...Acuma e si aici o problema , ca sunt destul de cam scumpe, si daca vrei sa apari mereu imbracat in altceva, atunci mai bine colinzi Europa o zi intreaba cautand..Dar in rest calitate / pret / confort si orice, parca iesi mai bine cu niste chestii originale.....
Parerea mea , sa mor yo, si nu sunt asa betiv
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Magazin de tzoale

Mesajde tzucu » Mie Aug 15, 2001 6:39 pm

Initial trimis de lebadutza


mai dragos, pai hainele pe care le-as croi is bune de discoteca, ca daca se mai rup, e de bine....Dar ia gandeste ca mergi la serviciu si deodata iti iese buricu' la interval...Ce-o sa zica clientu'???? decat sa patzi ashe rushine, mai bine ma las de croitorie....

PS: idioata de ultima secunda: poate clientu' o ia de buna si se lasa cu un striptis...:)


Lebadutzo, lebadutzo, omu intreba de magazin de tzoale sa se imbrace , streap-tease parca e exact pe dos.. :confused:
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde FataVerde » Joi Aug 16, 2001 2:48 am

Initial trimis de tzucu
Dar in rest calitate / pret / confort si orice, parca iesi mai bine cu niste chestii originale... Parerea mea , sa mor yo, si nu sunt asa betiv


Aici (si probabil si in multe alte privinte) ai dreptate. Daca tii la picioarele tale, iti iei niste incaltzari serioase. Daca ai cu ce...
Chiar, cam cat mai costa o pereche de adidasi de firma prin magazine?
FataVerde
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Aug 09, 2001 5:21 am
Localitate: azi in Timisoara, maine...

Mesajde tzucu » Joi Aug 16, 2001 3:00 pm

Initial trimis de FataVerde


Aici (si probabil si in multe alte privinte) ai dreptate. Daca tii la picioarele tale, iti iei niste incaltzari serioase. Daca ai cu ce...
Chiar, cam cat mai costa o pereche de adidasi de firma prin magazine?


Ei, tzin si eu la picioarele mele oarecum , si pe la confortul personal, nu tzin neaparat sa ma chinui cand merg pe strada, si nici in alte conditii...Nu sunt ca Dali care-i placea sa-shi zgandare o rana care si-o facea in coltul buzei cand picta :p ..Bine nici nu le idolatrizez, nu mi-am incheiat asigurare pentru ele ca Ronaldo...
Poate si raspund
Pai prin Bucuresti o pereche de adidasi de firma e undeva pe la 2.000.000 minus foarte putin, sau plus oricat...Io acuma sunt de loc dintr-un orasel din Moldova unde oamenii se mai ocupa si cu vizite in UE si mai gasesti si la 1.000.000.. :D
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron