Constantinescu. Ce-o mai face el ?

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Constantinescu. Ce-o mai face el ?

Mesajde as xxl » Joi Ian 09, 2003 9:08 am

Presupunand ca fostul presedinte ar mai candida, din partea carui partid credeti ca o va face ?
Ar avea sanse ?
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Mesajde onk » Joi Ian 09, 2003 9:19 am

maciuci. da!

asule, puteai sa pui in loc de Constantinescu orce, tot asa suna
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Re: Constantinescu. Ce-o mai face el ?

Mesajde vali » Joi Ian 09, 2003 9:27 am

da, constantinescu si-a facyut partid cu zoe petre si finantat de aia care furau inainte. nu are nici o sansa. e un om politic terminat.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde onk » Joi Ian 09, 2003 9:28 am

auzi vali, da cand a fost constantinescu om politic inceput?
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Mesajde vali » Joi Ian 09, 2003 10:13 am

la inceput. toti suntem niste mici oameni politici care pot face ceva, din pacate el nu mai poate face nimic, camarila l-a ucis
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Joi Ian 09, 2003 11:24 pm

Ati mai auzit voi de vreunu' care a facut politica dupa ce si-a publicat memoriile? Constantinescu si-a publicat memoriile.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Vin Ian 10, 2003 12:09 am

Constantinescu a fost de tot rahatul, una din marile greseli ale PNT-ului. Dpdv politic e terminat. In legatura cu memoriile publicate: CTP - "Timpul nerusinarii". Sigur, contine si exagerari.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Vin Ian 10, 2003 12:27 am

Initial trimis de Mr Hyde
Constantinescu a fost de tot rahatul, una din marile greseli ale PNT-ului.


nu cred. constantinescu a fost o momaie, nu a avut nici o putere, mosii dormea, ailalti furau, el statea si inghitea.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Vin Ian 10, 2003 12:35 am

A, ca a fost o momaie e clar. Da' o momaie care n-a dat bine, care n-a adus voturi, dimpotriva, si care s-a mai si carat cu cateva luni inaintea alegerilor.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde AdevaRapper » Sâm Feb 15, 2003 1:04 am

L-am vazut acum 2 saptamani in Piatza Romana intra in sediul Oglinda! Nu-l mai vazusem pe viu pana atunci si, desi a fost un presedinte slab, a crescut sufletul in mine cand, holbandu-ma la dumnealui, m-a salutat! ;)
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde deampulea » Mie Feb 19, 2003 11:48 am

din pacate nu s-a ridicat la asteptarile si increderea avuta in el de corneliu coposu'

ah... daca ar mai fi trait macar 4-5 ani :(
Un calculator fara COBOL si FORTRAN este ca un tort de ciocolata fara ketchup si mustar
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

Mesajde RooT » Joi Feb 20, 2003 5:35 pm

Mie mi s-a parut o invistitzie in popor dudele asta .. ceva de genu .. hai sa vedem ce se intampla daca .... a invatzat repede nishte populisme .. shi lea cantat cat a putut de mult ... pana l-a urma ... a trebuit sa scoata shi el ceva din el .. shi nu a putut .. asha ca a fost dat la o parte ... a fost slab intotdeauna ...

Pe mine m-a terminat cand l-a intrebat mai demult in campania electorala pe Iliescu ... daca crede in Dumnezeu .. asta ca intrebare finala la protv ... in momentu ala ... m-a scarbit complet ...
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde AdevaRapper » Dum Feb 23, 2003 11:22 pm

Nu stiu ce face Constantinescu, dar in momentul in care Nastase va fi presedinte, voi spune convins ca mi-e rusine ca sunt roman!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Re: Constantinescu. Ce-o mai face el ?

Mesajde AdevaRapper » Dum Feb 23, 2003 11:28 pm

Initial trimis de as xxl
Presupunand ca fostul presedinte ar mai candida, din partea carui partid credeti ca o va face ?
Ar avea sanse ?

Nu ar avea nici o sansa daca ar candida, pentru ca si-ar incalca cuvantul dat (a promis ca se retrage din viata politica)
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde KickAss » Lun Feb 24, 2003 1:48 pm

Initial trimis de deampulea
din pacate nu s-a ridicat la asteptarile si increderea avuta in el de corneliu coposu'

ah... daca ar mai fi trait macar 4-5 ani :(


Loool. Stii ce e haios? Din surse neoficiale, pt. care nu bag mana in foc, se pare ca Seniorul il cam trimitea pe ex-presedinte dupa tzigari la coltzul stazii.
Anunt pe bune:

Dau si eu exact acelasi pisoi pe care il da onk.
Avatar utilizator
KickAss
Junior Member
 
Mesaje: 473
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Re: Re: Constantinescu. Ce-o mai face el ?

Mesajde eyewitness » Lun Feb 24, 2003 2:11 pm

Initial trimis de AdevaRapper

Nu ar avea nici o sansa daca ar candida, pentru ca si-ar incalca cuvantul dat (a promis ca se retrage din viata politica)

asa si? iliescu n-a promis ca fsn-ul nu se va transforma niciodata in partid? tu inca mai crezi ca mos craciun exista?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde as xxl » Mar Feb 25, 2003 2:15 am

Constantinescu va candida din partea Actiunii Populare, avand in spate, printre altii, asociatia patronala "UGIR 1903". Ma'am Zoe, 'nenteles ca e si ea prin zona.
ce nu inteleg eo e: "asta chiar e prost ?"
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Feb 25, 2003 2:29 am

Initial trimis de as xxl
avand in spate, printre altii, ...


baronii PNT (muresan, sarbu si alti asemenea) care au furat indeajuns incat sa finanteze o chestie din asta. interesul acestora este destul de clar: nu am furat destul
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde curly » Lun Mar 03, 2003 3:46 pm

ia uite ce face!e-n campanie electorala.....ieri a fost in Craiova cu actiunea mamii-lui inconjurat de sange "proaspat":cand umblam sa-mi cumpar martzishor era sa ma impiedic de Remes(da,ala! decebal-traian)...avea asta o palarie de mafioso italian shi cauta sa lamureasca pe unul de cershea......nu shtiu ce incerca sa-i zica,da' l-a lamurit......

ce e interesant e ca la desantul astora nu s-a mai inchis circulatzia pt. coloane cu girofar;cand a venit Nea nelu shi era in opozitzie,era plin de politzishti shi aia din bar nu mi-au dat decat cola,ca cica nu se consuma dealelate cat e Iliescu in orash

in plan personal,Constantinescu e o deceptzie finca la vremea aia chiar am sperat ca se schimba ceva cu el .........probabil shi fiindca il vedeam cu pedigree(Coposu)
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde eliana » Sâm Iun 20, 2009 12:28 am

subiect inchis. daca cineva doreste sa-l vada redeschis, rog anunt pe Administrativ.
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron