Hai sa vorbim,despre cum cucerim o fata sau un baiat( in cazul fetelor)!!!!!!!

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Hai sa vorbim,despre cum cucerim o fata sau un baiat( in cazul fetelor)!!!!!!!

Mesajde Dr_Sic » Mie Sep 26, 2001 2:33 pm

Pai daca ati fost deacord sa intrati pe acest subiect nou,atunci va urez succes.Daca sunteti fata sau baiat sa+mi specifecati inaite sa-mi scrieti deoarece sa stiu ce fel de sfat sa va dau.Dca veti fi multumiti de raspunsul meu atunci va rog ca sa corespondam in continuare............PA!PA!.......SI VA ASTEPT.
Dr_Sic
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 11:00 pm

Re: Ai sa vorbim,despre cum cucerim o fata sau un baiat( in cazul fetelor)!!!!!!!

Mesajde adriana » Joi Sep 27, 2001 8:20 pm

Initial trimis de Dr_Sic
Pai daca ati fost deacord sa intrati pe acest subiect nou,atunci va urez succes.Daca sunteti fata sau baiat sa+mi specifecati inaite sa-mi scrieti deoarece sa stiu ce fel de sfat sa va dau.Dca veti fi multumiti de raspunsul meu atunci va rog ca sa corespondam in continuare............PA!PA!.......SI VA ASTEPT.


Buna, am o problema si sper sa ma poti ajuta!
Am fost in Romania in vacanta asta vara si am cunoscut un baiat frumos, delicat, atent, care vorbea foarte frumos...mi-a spus ca este nebun dupa mine, sa nu-mi schimb sentimentele pana la anul viitor, sa nu-l uit, sa stau mai mult in Romania si sa plecam cu gasca lui la mare la anul si ca nu a tinut niciodata la o fata asa
cum tine la mine! Nu ne-am vazut de o luna si 10 zile si nu mi-a scris nici scrisoare nici mail, nu stiu ce sa cred dar, in orice caz nu cred sa fi fost pentru el o iubire doar de vara dar poate, cine stie?
Daca ai un sfat, o solutie, esti binevenit!
adriana
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Sep 16, 2001 7:02 pm

Re: Re: Ai sa vorbim,despre cum cucerim o fata sau un baiat( in cazul fetelor)!!!!!!!

Mesajde Dr_Sic » Vin Sep 28, 2001 6:54 am

Salutari de la Dr_Sic.Pia in legatura cu problema ce zic .................................doar tu sa incerci sa-i dai un telefon sau sa-i scri o scrisoare sau sa-i dai un mail.Dca el ti-a spus ca te iubeste asa de mult ar trebui sa te contacteze si el pe tine.Dar in cazul in care nu iti va da nici un raspuns atunci trebuie sa uiti de el deoarece aceea relatie pe care ati avut-o pentru el a fost doar o simpla relatie in vacanta si care se termina imediat.In cazul in care te va contacta atunci incearca sa-i ceri niste explicatii de ce nu a mai vrut sa vorbeasca cu tine.Sa-ti dau un exemplu..sa sti ca si eu am o prietena iar pe noi ne desparte vreo 400 de km si ne intalnim doar de cateva ori pe an dar insa noi corespondam tot timpul.Insa in relatia ta, daca el iti va scrie atunci sa ii spui sa corespondati si voi mai mult deoarece asa nu o sa va mai vie dor unul de altul asa mult.Pa!.si astept raspunsul tau la mail meu............................


PA!
Dr_Sic
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Einstein » Vin Sep 28, 2001 1:35 pm

In sfarsit avem psiholog...asteptam dentist!
Float Like A Butterfly Sting Like A Bee
Your hand can't hit What ur eyes can't See
Now u see me And now u don't
You think u will But I know u won't
Avatar utilizator
Einstein
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Dum Aug 19, 2001 11:00 pm

Pai omule am si eu o ocupatie................

Mesajde Dr_Sic » Vin Sep 28, 2001 3:05 pm

Pia omule daca asi putea mas face si dentist dar chestia asta nu prea se poate si din ce acest motiv nu prea pot sa fac ce vreau eu.In fine daca aui vreo sugestie atunci te rog sa-mi zici si mie....................ok.Pa!
Dr_Sic
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 11:00 pm

Mesajde ilinca » Vin Ian 04, 2002 1:32 am

uita-te la subiectul meu "nu stie" si spune-mi ce sa fac
ilinca
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Dec 15, 2001 7:56 pm
Localitate: bucuresti

eu am nevoie de sfaturi...

Mesajde pure_sugar » Vin Oct 27, 2006 3:02 pm

despre cum sa treci peste ...
tocmai am incheiat o relatie foarte frumoasa, cu sentimente extrem de puternice care la mine au ramas...nu stiu la el
uite care-i problema, eu il vreau inapoi, stiu ca ma iubeste si inca mai e atras de mine, dar exista factorul maica-sa care din oarece motive dubioase si pe care eu nu le inteleg ma uraste si zice diverse chestii nashpa la adresa mea, desi niciodata mie in fata... el zice ca ne-am desp din cauza ei dar si din a lui pt ca relatia asta il streseaza prea tare si nu mai rezista la presiune...asa ca, la revedere eu...
cert e ca am nevoie de un sfat ... sunt la pamant, pustiita si fara nici un chef sa mai traiesc...suna tampit de copilaresc da e un fapt si nu pot trece mai departe
deci, cum sa-l aduc inapoi?
Daca lumea ar fi de ciocolata, ne-ar fi, pana la urma, greatza de ea...
Avatar utilizator
pure_sugar
Junior Member
 
Mesaje: 176
Membru din: Joi Feb 03, 2005 12:00 am

Mesajde useru_X » Vin Oct 27, 2006 3:16 pm

io nu cred scuze din astea ca maica-sa a zis nush ce...da imi dau seama ca esti varza si ai crede orice si ca o sa-l mai iubesti o vreme ...dupa ce te trezesti nici nu o sa-l mai salutzi :)
Avatar utilizator
useru_X
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Joi Iun 08, 2006 11:00 pm

Mesajde pure_sugar » Vin Oct 27, 2006 3:18 pm

stii care-i jazzu, ca el chiar ma iubeste, da probabil ca nu asa mult...
da io chiar is varza si ma-sa chiar ma uraste si io chiar vreau un sfat, nu de ala cu du-te la sala, sau iesi in oras, de ala cu fa asa asa si asa sa vezi daca reactioneaza...
sfat de ala calumea
io nu vreau sa-mi treaca
il vreau inapoi... :(
Daca lumea ar fi de ciocolata, ne-ar fi, pana la urma, greatza de ea...
Avatar utilizator
pure_sugar
Junior Member
 
Mesaje: 176
Membru din: Joi Feb 03, 2005 12:00 am

Mesajde kacio » Vin Oct 27, 2006 8:57 pm

pure_sugar scrie:stii care-i jazzu, ca el chiar ma iubeste, da probabil ca nu asa mult...
da io chiar is varza si ma-sa chiar ma uraste si io chiar vreau un sfat, nu de ala cu du-te la sala, sau iesi in oras, de ala cu fa asa asa si asa sa vezi daca reactioneaza...
sfat de ala calumea
io nu vreau sa-mi treaca
il vreau inapoi... :(

iti zic eu ce sa faci ... cand va vedeti sa-i spui ca ti-a zis un "prieten" ca al tau iubit e o fetita cu coaie careia ii este frica de mamica . Asta daca bineinteles nu e o scuza penibila din partea lui :)
Dr. Eu te saluta :* :n:
ROCK AGAINST COMUNISM
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde pure_sugar » Lun Oct 30, 2006 10:26 am

:)) i-am zis si eu asta de 10000 de ori, nu mere, pe el il streseaza cica relatia asta...si nu mai rezista presiunii...cred c-am mai zis asta, si ma-sa sporeste stresu, sau ii numa din cauza ei stresu, sunt confuza...
Daca lumea ar fi de ciocolata, ne-ar fi, pana la urma, greatza de ea...
Avatar utilizator
pure_sugar
Junior Member
 
Mesaje: 176
Membru din: Joi Feb 03, 2005 12:00 am


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori