comentarii impertinente la poze

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Mesajde nocturna » Vin Iul 22, 2005 1:37 pm

tzaka, dupa ce puseshi poze cu neamurile, cu nepotzica, cu herastrau, cu muntzii patriei, cu boo, cu perdeaua, cu coltzu casei, cu cand erai tu mic shi mucos (ca acuma ejt numa mucos ~p), cu gsmu', fara gsmu'...suntem foarte nerabdatori, cu ditai ghimpele infipt in corazon, sa shtim: ce urmeaza ? poze deimpreuna cu hova ? :ce: aida, detensioneaza-ne, rogu-te.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde sin ella » Vin Iul 22, 2005 1:45 pm

mie-mi place tzake. e ffffff dulcik :kiss2: :n:
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde cubu » Vin Iul 22, 2005 2:26 pm

Ofendici, ti-au facut astia injectie cu compot? Pleaca de langa mine, ca ma imbolnavesc de diabet.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde tzache » Vin Iul 22, 2005 2:34 pm

hova e colegu meu si amicu meu. nu sintem nedespratiti. de-abea in ultima vreme ce am inceput si noi sa mai vb una alta, de fro saptamana asa adica. pana acu o saptamana mai mult decat salut si ce mai zici omule nu am prea vorbit. Ce ma tot puneti la zid cu hova? Mai bine taceam din gura ca ii fac si lui probleme acuma c-am aparut eo. Am inteles c-au fost neshte suspiciuni cum ca eo as fi o clona de-a lu hova intrucat avemacelasi IP. E acelasi IP la toate compooterele.
si ce? imi place sa pun poze ca doar asa mai criticam si noi unu pe altu. ne mai delectam. sa mai facem si noi o caterinca amicala.
Ce poza urmeaza? Ghici cu ce jiji seman acuma? "Stiu ca muriti de nerabdare, dar, sa nu mai fierbeti, dragii mei si scumpele mele, permiteti-mi sa-mi postez idolul pe care nu m-au lasat niste badigarzi nenorociti (dar simpatici, ce-i drept) sa intru in spate sa-l simt, sa-l pipai. Off cat sufar! (ba da frumos si destept mai sint! Pftiu!)"

Il pun acuma pe tata la 15 ani cu a lui moaca de Soso ~p (ca sa fie neamu mai intregit)
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Mesajde nbm » Vin Iul 22, 2005 3:29 pm

bre, tzake, matale stii cumva sa citesti?
threadul ala se cheama "Cum arata userii de pe forum"
tatal tau e cunva user? sau ai postat si tu la misto asha?
ca atunci ma apuc si io sa pun poze cu testoasele mele care seamana cu alea din "testoasele ninja" duar ca n-au arme :D
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde tzache » Vin Iul 22, 2005 3:37 pm

pai nu trebuia nocturna sa scrie "neamuri". m-a incurajat la prostii. ea de vina :D
won`t happen again. scuze de deranj (cacam-as in sus cata deranju)
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Mesajde gaga » Vin Iul 22, 2005 3:45 pm

nu-i bai a mai luat o duzina de useri ban pt asta ~p
norocu lu sake ca e aiu in delegatzie cu echipa de badminton a unitatii
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde tzache » Vin Iul 22, 2005 3:49 pm

bre d-aca-i a-tat de grav atun-ci i-l dilesc pe tat-a :D
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Mesajde Sandina » Vin Iul 22, 2005 3:52 pm

Ma enerveaza ca sunteti asa de tineri si de frumosi si de cele mai multe ori si destepti... Cum sa trimit eu o poza, ca eu is o baba pe langa voi!
Sandina
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Iul 22, 2005 1:46 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde nbm » Vin Iul 22, 2005 4:00 pm

iaca te duci aciulea:
http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=4765&goto=lastpost

si dai post reply, dupe care apesi un picutz mai jos pe manage atachements. iti deschide o fereastra mica, in care dai browse si selectezi poza (cu tine) pe care vrei sa o pui. apoi ii dai upload si inchizi fereastra
scrii zece caractere in mesaj si dai afiseaza mesajul...
clar?
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde tzache » Vin Iul 22, 2005 4:01 pm

iete scartz Sandina. Nu zice asa. Din partea mea ejti bienvenue caconteaza ce-ai in cap. open your mind si nu avea prejudecati din-astea

nbm scrie:iaca te duci aciulea:
http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=4765&goto=lastpost

si dai post reply, dupe care apesi un picutz mai jos pe manage atachements. iti deschide o fereastra mica, in care dai browse si selectezi poza (cu tine) pe care vrei sa o pui. apoi ii dai upload si inchizi fereastra
scrii zece caractere in mesaj si dai afiseaza mesajul...
clar?


nbm nu cred ca Sandina cerea instructiuni, mie mi-a sunat ceva de genu: "Ce puii mei sa caut io sa-mi pun poza langa voi, care sinteti tineri si frumosi. Eu, care sint o baba sa-mi pun poza? No way!" Acuma sa vedem poate ne lamureste Sandina.
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Mesajde tzache » Vin Iul 22, 2005 4:04 pm

nbm scrie:iaca te duci aciulea:
http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=4765&goto=lastpost

si dai post reply, dupe care apesi un picutz mai jos pe manage atachements. iti deschide o fereastra mica, in care dai browse si selectezi poza (cu tine) pe care vrei sa o pui. apoi ii dai upload si inchizi fereastra
scrii zece caractere in mesaj si dai afiseaza mesajul...
clar?


nbm nu cred ca Sandina cerea instructiuni, mie mi-a sunat ceva de genu: "Ce puii mei sa caut io sa-mi pun poza langa voi, care sinteti tineri si frumosi. Eu, care sint o baba sa-mi pun poza? No way!"
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Mesajde Sandina » Vin Iul 22, 2005 4:44 pm

Da, cam asta am vrut sa zic eu, are dreptate Tzake. Mai vedem... Dar merci nbm, ca e adevarat ca trebuia sa va cer si instructiuni. O sa fac o poza cu mai multe beri la bord, si-o sa-mi fac curaj...
Sandina
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Iul 22, 2005 1:46 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde nbm » Vin Iul 22, 2005 4:46 pm

tzake, treci la coltz, nota doi
n-ai inteles nimik
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde tzache » Vin Iul 22, 2005 4:49 pm

nbm, vorba lu mitica de la liga, da-te dreacu ca mi-esti simpatic! ~p
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Mesajde nocturna » Vin Iul 22, 2005 5:37 pm

Sandina scrie:Ma enerveaza ca sunteti asa de tineri si de frumosi si de cele mai multe ori si destepti...

corect, corect, foarte corect. exceptzie face oribilul mosh miraculos. in rest, ai perfecta dreptate. :)
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Iul 22, 2005 5:40 pm

nocturna scrie:exceptzie face oribilul mosh miraculos

exceptie fac mai multi, dar ca sa-i mentionez pe toti ar insemna ca numarul maxim de caractere permise intr-un post sa fie de 20.000, nu 10.000.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Vin Iul 22, 2005 6:23 pm

si noi te ubim baicsu. mai ales cand te deranjam pentru lucruri importante :D Muah!
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron