comentarii impertinente la poze

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Mesajde dEpEchEmIND » Lun Apr 21, 2003 10:59 pm

Nu port sutien in momentul de fatza, iar alea pe care le am sunt toate de marimea 1,5 si nu ma incap.
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Apr 21, 2003 11:04 pm

Daca itzi faci o poza la tzatzele goale...si o atasezi aici...ma jur ca ai moderarea forumului Depeche Mode...si ca bonus forumul de generalitatzi...co-moderare impreuna cu Hera !
Plus ca te fac membru special !

Deci..sa se vada capul tau..si bustul gol !

Hai...ca e oferta unica !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

LOLZ

Mesajde dEpEchEmIND » Lun Apr 21, 2003 11:12 pm

pe mine nu ma mai intereseaza moderarile de pe fanclub, mosh. si ieri m-a enervat unu' pe yahoo si a insistat sa ma dezbrac pentru el, dar a lasat-o balta cand a vazut ca nu are sanse cu mine!El era unu, iar daca atasez aici o asemenea poza o sa mi-o vada o tzara intreaga. asa ca.... nici tu n-ai shanse sa ma convingi!
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Apr 21, 2003 11:16 pm

Treaba ta ! Eu ti-am oferit . Sa nu te aud ca o sa mai plangi dupa moderari pe la mine , Aliosha sau vali !

Ai avut ocazia sa faci istorie...si sa devi al 7 lea moderator din istoria forumului de generalitatzi dupa : Sopra Tutt1 , Oribilul Mosh , dana , Decret , Aliosha si Hera .

Daca exista alta fata mai curajoasa...oferta mea ramane valabila. :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde catharsis » Lun Apr 21, 2003 11:38 pm

moshule, hai facem un online petition sau o campanie publicitara online in care sa cerem poze cu depechemind goala...
poate ii convingem si pe aia de la playboy sa faca un pictorial cu ea si poate o convingem si pe ea sa faca pictorialul...
ps: raven007 seama cu ozzy osbourne...
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Mar Apr 22, 2003 2:47 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
Daca itzi faci o poza la tzatzele goale...si o atasezi aici...[


moshule STFU
vrei sa imi crape monitorul?

catharsis, da, raiden seamana cu ozzi, da numa cand e beat :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Apr 22, 2003 7:45 am

Aoleu, Stormy, mincati-ash nasucul ala dulce, mai pune poze, da drepte, ca ma doare gitul...:)

OM...faci de mincare, speli vasele..esti o comoara la casa omului! Daca as fi femeie, te-ash lua la casa mea...*lool*
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

1871

Mesajde baixinho© » Mar Apr 22, 2003 8:19 am

sincer sa fiu, din prima poza atasata de jane doe am retinut o combina, o floricica care atarna, nejte banane, doo scaune, jaluzele si niste colivii (parca). mai era ceva si mi-a scapat mie?

depech, cred ca rugamintea aia iti era adresata pentru ca ie unii admini (cu exceptia lui xkran, vali si Aliosha) care nu mai are materie de masturbare
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Apr 22, 2003 8:25 am

baicsule trebe sa te contrazic. are material. posteru ala cu beemveu de pe usa de la sifonier...ala il excita cel mai mult...la cata laba a facut in zona aia s-a coshcovit si peretele....

Initial trimis de dEpEchEmIND
Mama zice ca-s frumoasa, insa eu sunt de alta parere.
Asa ca... sa nu va speriatzi de mine!:-S


bravo sa nu crezi niciodata ce spun altii. parerea ta conteaza

ne-am obisnuit....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Re: 1871

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Apr 22, 2003 12:05 pm

Initial trimis de baixinho
nu mai are materie de masturbare
La ce poze "artistice" se ataseaza mai nou pe forum, ti-o iei la l@$@ fara sa mai tii cont de sexul celui din poza :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Apr 22, 2003 12:33 pm

mai ales moshu spaland vase ce excitant e....mai, mai sa-i bagi axionu la intretaierea bucilor...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

1873

Mesajde baixinho© » Mar Apr 22, 2003 5:11 pm

si dupa aia asa speli farfuria acolo sau oala de cinci chile?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 1871

Mesajde jane doe » Mar Apr 22, 2003 9:38 pm

[quote]Initial trimis de baixinho
[B]sincer sa fiu, din prima poza atasata de jane doe am retinut o combina, o floricica care atarna, nejte banane, doo scaune, jaluzele si niste colivii (parca). mai era ceva si mi-a scapat mie?

Pai mai eram si eu pe-acolo....:rolleyes:
I didn't get it! What's your point by da way?:confused:
I woke up this morning, the sunshine was shining / I put on my happy face / I'm living, I'm able, I'm breathing, I'm grateful / Woke up and realized this world's not so bad after all / looked at it through a child's eyes, and I saw these beautiful / Things that you never think about/
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Apr 23, 2003 6:32 am

Lasa, Jane, ca te-am vazut eu...si este de ajuns, ca eu fac cit 5 forumishti..daca nu ma crezi, intreaba-l pe Moshu...:D

Da frumoasa esti...ce mincare as face in bucataria aia! Numai ostropel de ratza cu mamaliga!!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Bamse » Mie Apr 23, 2003 6:49 am

ce penal...ce super penal...toti doi Doamne ..he
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Mie Apr 23, 2003 11:34 am

salma, l-ai dsitrus pe viata pe bietu baiat? unde ii e pleata? ce ai facut cu viata lui?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Salma » Mie Apr 23, 2003 11:41 am

Tu vorbesti, tunsulici ! :D
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde cubu » Mie Apr 23, 2003 5:37 pm

Salmo, cand ti-ai programat sa te desparti de prietenul tau? ;)
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde marian jan » Mie Apr 23, 2003 5:39 pm

moshule,siguri nu ii dai co-moderare fara hera?
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde cubu » Mie Apr 23, 2003 9:37 pm

Ja Ja Beens, aia e camera de camin din Regie... Unde stai? Eu stau in P4...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Salma » Mie Apr 23, 2003 9:44 pm

Initial trimis de Portnoy
[B]Salmo, cand ti-ai programat sa te desparti de prietenul tau? ;) [/B]


Slabe sperante, tinand cont de faptul ca ne-am gasit deja nas pentru primul nostru copil. Pe Vali :D Nu pot sa-i stric omului bucuria de a fi o data in viata o persoana sobra si importanta[-(
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde cubu » Mie Apr 23, 2003 9:57 pm

Initial trimis de Salma


Slabe sperante, tinand cont de faptul ca ne-am gasit deja nas pentru primul nostru copil.


Aha, inteleg, e langa tine... Hai ca vb. alta data...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Apr 25, 2003 11:56 am

costine, ptiu bata-te sa te bata norocu, ca daca nu m-as fi uitat mai bine la funda siretului de la pantofu stang puteam sa jur ca nu esti tu...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Stormy Lady » Vin Apr 25, 2003 1:18 pm

[quote]Initial trimis de Nicholas_Alex
Aoleu, Stormy, mincati-ash nasucul ala dulce, mai pune poze, da drepte, ca ma doare gitul...:)



LOL!! Doar am spus ca-i rasturnata....da' tu ce faci, te uiti la poza aia ore in sir???? Ok, mai dau si altele la scanat...am una faina de tot...singura care-mi place!
"It all started with a brilliantly engineered sound that's increased in frequency,until it sounds like an alarm following you through the track.
It left no chance but dance for your life!"
Avatar utilizator
Stormy Lady
Junior Member
 
Mesaje: 317
Membru din: Mie Feb 20, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Apr 25, 2003 1:27 pm

furtunoaso asta umbla cu vrajeli ieftine .nu-l crede ca-i bagabont. iti zic io ca lui fetele ii plac rasturnate...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Vin Apr 25, 2003 1:35 pm

Initial trimis de Portnoy
[B]Ja Ja Beens, aia e camera de camin din Regie... Unde stai? Eu stau in P4... [/B]


Portnoy, P4, Prahova...hmmm...Radu Baciu?
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Sâm Apr 26, 2003 2:01 am

Initial trimis de bhuttu


Portnoy, P4, Prahova...hmmm...Radu Baciu?


Nu, sunt bun prieten cu Raducu si stam in aceeasi camera... El e din Ploiesti... Eu sunt ala de mi se zice Cubu... Cu cine am onoarea?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Apr 26, 2003 10:21 am

Portnoy , in primul rand invata-te sa nu mai raspunzi cu quote la meseje.

In al doilea rand...nu te mai crede tu asa frumos. Auzi...cica acum arata ceve in gen Oribilul Mosh. :p

Cat de curand...o sa ajung prin Telega. Stii tu pe unde vine asta ? :yD Poate trec si pe la tine..sa bem o bere. :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Apr 26, 2003 10:28 am

Banuiam eu ca e ceva in neregula cu postul tau moshule, dupa ce-am citit partea cu berea m-am lamurit. Ce, nu tzi-ai luat inca salariul luna asta? Sau ai cheltuit prea mult pe shaorme shi nu mai ai bani de "combustibil"?
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

1888

Mesajde baixinho© » Sâm Apr 26, 2003 10:32 am

Portnoy, sper sa fie pentru ultima data cand spui ca arati ca persoana despre care ai pomenit acolo. nu stii ca lustru este unic? in primul rand este admin. este foarte adevarat ca mai sunt si alti admini, dar lustru nu e ca nimeni. in al doilea rand, ai putea tu sa mananci haptijpe shaorme, dupa care la aperitiv sa "gusti" o ditamai halca de slanina cu un "bot" de 8-9 kg de branza sarata, urmate de o mamaliga cat masa cu 10-15 kg de peste, o oala de 20 kg de ciorba de pui, iar in final un castron imens (d-ala in care se pregateste mancarea in armata pentru o companie intreaga) cu cartofi prajitzi cu oua ochiuri si carne fripta? iar la desert 4-5 tavi de placinta de mere? ma indoi. dar cum nu fac o comparatie intre tine si lustru, ma rezum la a intreba: unde ai facut poza aceea? ca ie misto de tot peisajul din spate!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori