comentarii impertinente la poze

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Mesajde KoRn_bitch » Dum Mar 23, 2003 7:01 pm

am 17 :) da nu`i nimik :) ... oricum told u ca nu mai sunt asa ca in poza .. par scurt pana la urmeri shi NEGRUUU ... detalii care schimba mult infatisarea ... ... ... lolz ... funny :)
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde bhuttu » Lun Mar 24, 2003 12:12 am

Korn_bitch chiar arati bine. Foarte bine, hai. Complimetele mele. Ce faci maine seara? Nu vii si tu pe la vreo intalnire forumista? Si-asa in ultima vreme am fost cam singur. Ne intalnim doar noi doi :D. Numar de telefon ai? :)

Cata, absolut extraordinara poza aia cu tine si cu Alexandra. Mare norocos esti, sa mor eu! Ba, da' io credeam c-ai facut-o cu Simona, nu cu Jim Bean.:D
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Lun Mar 24, 2003 1:48 pm

sod,stii ca nu pot sa comentez numic la poza AM INTALNIT SI ROMANI FERICITI :D
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Lun Mar 24, 2003 2:13 pm

stiu ma!stiu!a dracu' porcovan!bine ca n-a vazut sopra,ca ala nu se poate abtine!hehehehe!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde afra » Lun Mar 24, 2003 2:48 pm

Sod ,sunt profund impresionata. Dintr-o bestie ca tine sa rezulte asa o frumusete de copil.
Si ca sa-ti mai fac un compliment , sa stii ca iti statea bine fara plete.
Avatar utilizator
afra
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Mar Apr 30, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Lun Mar 24, 2003 4:26 pm

multumesc afro!te pup!nu ne-am vazut cam de multicel!ar fi cazul sa vin la o intalnire,ca sa te vad!
iar cu pletele,nu io am vrut,ca eram satul de atatia ani cu plete!e dorinta Terminatorului!

cat despre ultima poza atasata,venita tocmai din indepartata canada,nu putem sa nu remarcam faptul ca e o poza plina de mascarici fara simtul umorului,si in general fara bun simt!si culmea,e ridicata si la rang de mare amintire!sau suvenir,ce dracu o fi!phuah!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Lun Mar 24, 2003 5:33 pm

Initial trimis de SOD


cat despre ultima poza atasata,venita tocmai din indepartata canada,nu putem sa nu remarcam faptul ca e o poza plina de mascarici fara simtul umorului,si in general fara bun simt!si culmea,e ridicata si la rang de mare amintire!sau suvenir,ce dracu o fi!phuah!


Sod cand ai scris randurile astea cred ca te-ai uitat in oglinda...

Cat despre pozele tale ce sa zic, ara foarte bine cine esti si ce caracter ai.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde SOD » Lun Mar 24, 2003 5:45 pm

bobo,eu de fapt nici nu stiu de ce ma mai obosesc sa-ti raspund!esti atat de cretin,incat imi dai cu quote la un mesaj lipit de al tau!esti incredibil!dar nu asta importa!

ceea ce ma enerveaza la poza ta,este faptul ca ai postat-o doar asa,ca sa ne arati ca "bai fraierilor,uite ba cu cine umblu eu!fraierilor"!Ori,scuza-ma,eu personal nu m-as lauda ca am poza cu Vacanta Mare,penibilitatea umorului romanesc!nu te supara,da se rasuceste Amza Pelea in mormant cand apar astia la tv!pula mea,adica tu crezi ca nu avem si noi poze cu vedete?te crezi prea bun ,nene!

cat despre pozele mele,arata ca macar eu stau cu nevasta-mea in casa!tu?oare ce-o fi facut week-endul asta?cu cine o fi iesit la disco?oare te-a inselat?da copilul ce-o fi facut?
scuza-ma ,am uitat ca n-ai copil!si nici pasiuni ,cum e pescuitul!esti insipid amice!
si nu mai sari cu gura,ca tu m-ai provocat!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mar Mar 25, 2003 12:03 am

Am dat cu quote ca sa nu crezi cumva ca ma adresez la tot mesaju tau, dar vad ca esti prea chior sa-ti dai seama ca era doar o bucatica.
Aia era nevasatata??? Parca ieri o vazusem pe un site XXX ... Oricum sa stai cu copilu mi se pare un lucru normal, dar sa stii ca nu-mi aduc aminte sa te vad cu nevasta prea mult in cele 9 poze puse...
Cine te opreste sa pui poze cu vedete, asta normal daca ai... Ca eu am vazut multi care au pus (eg: Sly); dar na ce stie unu' ca tine.
Si daca tot zici ca stai cu copilu, ma doare sufletu sa ma gandesc ce copilarie are cu unu ca tine, si ce frumos o sa creasca el si o sa stie sa injure in stanga si in dreapta...ca na stii tu proverbu: "Asa tata, asa fiu..."
Si zici ca eu nu stau cu nevasta, ah??? Dar oare de ce? Din iunie o sa fie aici si o stau cu ea in fiecare zii dar acum e imposibil.
N-am pasiuni? Tu de unde stii? Sa stii ca si eu pescuiesc si am prins si pesti la care tu numa visezi, de la 1-2 metri in sus amice...am si poze si caseta video cu arataniile, dar...

De unde stii tu ca eu am postat poza "doar asa,ca sa ne arati ca "bai fraierilor,uite ba cu cine umblu eu!fraierilor"!"??? Eu am postat poza ca eram bucuros ca au venit astea in Canada si am putut sa vad si eu ceva de calitate.
Si gusturile nu se discuta...ce are ca tu nu te-ai lauda...aia e treaba ta...
Comparativ cu unul ca tine sunt de 10000 de ori mai bun, dar nu ca unul ca Aliosha, Vali, Mosu sau majoritatea de pe forum si din Romania...

Si hai ca-s curios asa din fire, pune si tu o poza cu o "celebritate"...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde SOD » Mar Mar 25, 2003 1:03 am

=D
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mar Mar 25, 2003 4:14 am

V-am rugat frumos sa va potoliti. SOD, nu il mai intarata pe Aragorn. Aragorn, nu ii mai rapunde lui SOD. Jignirile au depasit iarasi masura si sper sa fie pentru ultima data.

Nu stiu daca v-am indemnat sa vb odata pe private ca sa va terfeliti sau sa va pupati, treaba voastra.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mar Mar 25, 2003 1:54 pm

lasand la o parte orice neintelegeri existente, SOD felicitarile mele, subscriu din plin la ce a spus afra. profund impresionata am ramas si eu. este unul dintre cei mai frumosi copii pe care mi-a fost dat sa-i vad. :) bineinteles ca seamana cu sotia, nu exista dubiu :p
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Mie Mar 26, 2003 1:03 am

Initial trimis de Aragorn
Si hai ca-s curios asa din fire, pune si tu o poza cu o "celebritate"...

ma limitez a-ti raspunde doar la acest pasaj,evident pe threadul pozelor!de restul mesajului tau, las sa se ocupe cei care trebuie sa se ocupe si bineinteles,ceilalti forumisti.oricum,nu ti-ar strica sa mai pui mana pe o carte de gramatica!
asadar,ma mut pe threadul de poze!

ps1 - nightwisho,multumesc mult!daca vrei,iti fac si tie unul!sau doi!

ps2 - aliosha,aliosha!nila,nila!paraschive,paraschive!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mie Mar 26, 2003 4:49 am

Omule eu is plecat din romania de 3 ani, asa ca n-am pretentii sa stiu prea multa gramatica... sa te vad pe tine cand vorbesti zi de zi 90% engleza...

Despre poze: Ai cumva si poze cu vedete? Ca eu n-am vazut...adika formatii adevarate...si nu pui o poza cu o formatie si dupa cu fiecare in parte ca aia am si eu...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

ba baieti...

Mesajde Bamse » Mie Mar 26, 2003 4:52 am

acu fara suparare ...da io stiu o pustoaika de 16 ani de la mine din crangasi ....care are vreo doua sacose d-astea de poze....
Go go shift+7 keep running!
Avatar utilizator
Bamse
Junior Member
 
Mesaje: 196
Membru din: Mie Dec 11, 2002 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mie Mar 26, 2003 6:04 am

Ca sa inchei disputa asta stupida :
Aragorn, SOD a fost director de club (Backstage, daca iti zice ceva numele). Se stie cel putin cu toti membrii formatiilor care au trecut pe acolo si crede-ma ca sunt o gramada. Nu stiu cate poze are, daca are, insa probabil ca statul la spritzuri si taclale dupa concerte si cu alte ocazii fac mai mult decat atat.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde basstard » Mie Mar 26, 2003 6:42 am

SOD, sa mor io, ce fatza de ucigas platit ai in unele poze.
Daca iti puneai nick Hitman cre ca o luam de buna.
:D
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Mar 26, 2003 7:35 am

*loool*...SOD strike´s back...la dracu....eu aveam numai o poza cu Jean Constantin, si pe aia am pierdut-o...

Da...votez cu bassplayer-ul...aia cred ca au facut poze cu el, ca le era frica, sa nu se trezeasca cu o coarda de pian in jurul gitului...:D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mar 26, 2003 11:05 am

Jaded a devenit o domnisoara...foarte-foarte dragutza. Ar putea juca oricand in filmele britanice ...ce au ca subiect epoca victoriana.
Acum regret ca nu m-am intalnit cu ea..asta iarna. Dar o astept la vara. :yD
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mie Mar 26, 2003 11:10 am

Initial trimis de SOD
ps1 - nightwisho,multumesc mult!daca vrei,iti fac si tie unul!sau doi!


mah, daca ies cel putin la fel de frumosi io una nu m-as supara ;) dar neaparat le platesti pensie. :p
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

1816

Mesajde baixinho© » Mie Mar 26, 2003 11:17 am

SOD, da cu í£ea de la Vacanta Mare n-ai, ca í£ea ie cei mai mari! Vacanta Mare fo'eví£!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Mar 26, 2003 1:04 pm

Cataline, am ramas profund surprins sa vad in poza asta cat ai slabit de acum cateva saptamani, cand ne-am vazut ultima data, arati mult mai bine :A
(sper ca n-am fost prea subtil cu gluma asta pentru multi dintre voi)

Cu ocazia asta, se pare ca si muierile te doreste, nebunaticule... f**e-le tu pe toate! (cum bine zicea un distins moderator)

Initial trimis de SOD
cat despre pozele mele,arata ca macar eu stau cu nevasta-mea in casa!
... adica arata ca esti bulangiu! (si mai tipi la mine ca ma tine "dragostea" departe de bere :()


Cat despre pozele cu vedete, ce sa-ti povestesc, trebuia tu sa te dai mare [-X. "bai fraierilor,uite ba cu cine umbla SOD!fraierilor"! :D....... imi dai voie sa te ating?
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde SOD » Mie Mar 26, 2003 1:51 pm

Initial trimis de Aragorn
Despre poze: Ai cumva si poze cu vedete? Ca eu n-am vazut...adika formatii adevarate...si nu pui o poza cu o formatie si dupa cu fiecare in parte ca aia am si eu...

nu ba bobo,m-ai prins!poze cu formatii adevarate,asa ca animal x sau tnt sau vacanta mare n-am!esti mult prea bun pentru mine!gata!
probabil ca tu ai si cu andreea a si andreea b,ca si ele au venit pe acolo,pe la tine!uite,vezi?eu n-am avut norocul asta!

aliosha,daca vroiam,puteam da eu informatii despre mine!multumesc de intelegere!

nightwiso,platesc ce vrei tu!cand ne apucam de treaba?

sopra,poti sa ma atingi!da asa,tandru,cum faceai pe vremuri! :D .si dupa aia sa nu te mai speli,ca poate se prinde,ca esti si la ovulatie in perioada asta!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mar 26, 2003 1:57 pm

bah sodule baga mah poza aia cu tine si cu moshu sa le inchizi gura la astia....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mar 26, 2003 1:59 pm

Nu o baga , mah. O sa rada forumistii de tine...sa te vada in genunchi. :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Mie Mar 26, 2003 2:17 pm

da ma,aia cand m-a supt moshu de nu mai aveam vlaga,si-am cazut in genunchi!s-o bag ochila,ce zici?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mie Mar 26, 2003 2:26 pm

Initial trimis de SOD
nightwiso,platesc ce vrei tu!cand ne apucam de treaba?


pensie alimentara copiilor mah. :p si, nustu', destul de curand, oricum sa nu apuci sa-imbatranesti si sa-ti zica astia moshu' SOD sau SOD mosh...
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Mar 26, 2003 2:30 pm

nu bah aia ce dracu ca-l faci de kkt pe lustru pe forum si-o sa rada pana si depesh de domn administrator...aia mah de mi-o aratashi tu din albumu de familie cu moshu in furou ala rozaliu ,cu portjartieru ala roshu aprins ca garoafa de codlea ,si cu ciorapii aia sexi de i se dusesera 3 fire pe stangu ca-l arseshi din greseala cu chentu... aia bah cand e cu tanga pe vine si cand ii opintisi mataranga de l-a surprins blitzu cu ochii ieshiti ca la melc...acu stii mah?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Mie Mar 26, 2003 2:38 pm

da ma,de alimentara vorbeam!si nu-ti face probleme cu batranetea,ca duc!ce modest sunt,hihihihihi!

bai ochila,nu pot ma s-o bag pe aia,ca-l fac de rusine!nu stii ca avea rimelu scurs si ruju intins pe bot?ce dracu?asa vrei sa-l prezint pe lustru,neglijent?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mar 26, 2003 2:54 pm

bah aia e cea mai reusita bah un instantaneu care nu mi-a mai reusit cu codacu niciodata...ochii aia expresivi a lu moshu ,asa iesiti din orbite, pe care se citeste durerea da si placerea , lacrima aia surprinsa rostogolindu-se pe obrajoru dat cu generozitate cu fond de ten, grimasa aia unica care parca iti sugereaza un foileton al unei vieti pierdute in zadar si numa acel moment ,unic in felu lui ,are daru de a schimba destinu , paru ala ravashit ce aluneca obraznic pe fruntea incretita unde broboanele de sudoare parca exprima chinul unei trairi emotionale de exceptie...bah daca n-o bagi pe-asta imi frustrezi talentu in arta fotografica sa stii...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron