Credeti in OZN-uri???

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Credeti in UfOs?

Da! Este aproape imposibil sa fim singuri in Univers
22
61%
Poate, nu stiu acum, dar este posibil
6
17%
Nu.
6
17%
Categoric nu! Sunt o aberatie.
2
6%
 
Voturi totale : 36

Mesajde Nanuka » Vin Feb 27, 2004 5:06 am

In mod sigur exista OZN-uri, si nu vad nimic iesit din comun. La fel cum existam noi pe aceasta planeta, cu siguranta trebuie sa existe aceleasi conditii climaterice si pe alta planeta. Din pacate noi nu suntem indeajuns de evoluati din punct de vedere tehnologic sau mai precis nu ne folosim inteligenta umana la adevarata ei capacitate, de accea nu putem sa intelegem anumite fenomene din jurul nostru.

Ce ciudat, creierul uman este folosit in ziua de astazi numai 10%, imaginati-va daca l-am folosii la 50%, poate ca extraterestii folosesc creierul lor la un nivel de 70, 80% si atunci ei au putut sa descopere anumite procese tehnologice, care pt noi raman de ordin stiintifico-fantastic....

Sunt multe lucruri neexplicabile pe planeta noastra, care ne fac sa ne gandim de doua ori inainte sa spunem ca este mana naturii Ati observat ca pe fiecare continent exista o rasa specifica de oameni?...ce ciudat ca fiecare rasa este specifica fiecarui continent, climatul, temperatura etc ar fii trebuit sa influnete evolutia in egala masura, pe fiecare continent...

Sa revenim la eternele piramide, s-au facut calcule si s-a ajuns la concluzia ca nici in ziua de astazi cu progresul nostru tehnologic nu am putea sa construim piramida lui Keops in acelasi laps de timp in care a fost conceputa cu veacuri in urma.
E ciudat ca in interiorul camerei faraonului (cand a fost descoperit, inainte de a i se jefuii toate pietrele de marmura, de catre arabi), nu puteai sa introduci o lama de brici intre doua blocuri. Ce precizie pt niste primitivi, ca sa nu mai mentionam de faptul ca egiptenii posedau cunostinte geometrice extrem de avansate:
- Procesul de electroliza pentru a aurii statui si obiecte din bronz
- Camera faraonului situata la doua treimi de varf si o treime de baza. punct critic de intersectie a inaltimilor unei piramide geometrice
- Camera faraonului era considerata un buncar atomic si in acelasi timp era protejata din punct de vedere electro-magnetic..un cutit nu rugineste inautru ..
- Cele trei piramide dispuse pe un cerc perfect

Toate aceste exemple ma fac sa cred ca exista o inteligenta super-umana care a influentat omenirea in acele vremuri, cine??..nu poate sa ne raspunda nimeni inca

Daca extraterestii ne-au creeat, oare noi suntem cobaii lor?( fiecare rasa pe cate un continent) poate ei au vazut ca in viitorul indeparat ne vom auto-distruge datorita caracterului nostru, su au renuntat sa mai colaboreze cu noi d.pd.v tehnologic?..
Ce ciudat ..in anii 1970 toate calculatoarele centrului NASA erau mult mai slabe decat un simplu Pentium 4 din zilele noastre. Oare cipul de calculator modern a fost cu adevarat creeat de inteligenta umana, sau a fost "smuls" din bordul unei navete spatiale..

Din pacate e in natura umana sa ascundem de multe ori adevcarul, cum ne-am simtii daca am stii oficial ca suntem priviti, examinati, testati sau scanati de o inteligenta superioara nou, in mod constant?..

In concluzie, sunt convinsa ca exista civilizatii extraterestre.
Daca mai stiti alte lucruri misterioase va rog postati-le aici..

Muahhhh,

Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde aphextwinz » Vin Feb 27, 2004 9:23 am

In mod sigur exista OZN-uri, si nu vad nimic iesit din comun.
Bineintzeles, bantuie pe strazi, prin spatziu. Nu le vede nimeni (autoritatzi, comunitatzi shtiintzifice etc.), dar totushi ele exista!

La fel cum existam noi pe aceasta planeta, cu siguranta trebuie sa existe aceleasi conditii climaterice si pe alta planeta.
Care e planeta aia?

Din pacate noi nu suntem indeajuns de evoluati din punct de vedere tehnologic sau mai precis nu ne folosim inteligenta umana la adevarata ei capacitate, de accea nu putem sa intelegem anumite fenomene din jurul nostru.
Unii da, unii nu :D

Ce ciudat, creierul uman este folosit in ziua de astazi numai 10%, imaginati-va daca l-am folosii la 50%, poate ca extraterestii folosesc creierul lor la un nivel de 70, 80% si atunci ei au putut sa descopere anumite procese tehnologice, care pt noi raman de ordin stiintifico-fantastic....
Ce ciudat, oamenii au numai 5 degete. Daca ar avea 100 cum poate ca au extratereshtii, va datzi seama ce flautishti shi ce masturbatori SF am devenii ...

Ati observat ca pe fiecare continent exista o rasa specifica de oameni?...ce ciudat ca fiecare rasa este specifica fiecarui continent, climatul, temperatura etc ar fii trebuit sa influnete evolutia in egala masura, pe fiecare continent...
Mwoaaa! Dar atzi observat ca temperatura, climatul sunt diferite de la un continent la altul? ;) (de parca ashtia ar fi singurii factori)

Sa revenim la eternele piramide
le cam erodeaza vantul :rolleyes:

s-au facut calcule si s-a ajuns la concluzia ca nici in ziua de astazi cu progresul nostru tehnologic nu am putea sa construim piramida lui Keops in acelasi laps de timp in care a fost conceputa cu veacuri in urma.
Depinde cine face acele calcule. Laps de timp :con: ?

E ciudat ca in interiorul camerei faraonului (cand a fost descoperit, inainte de a i se jefuii toate pietrele de marmura, de catre arabi), nu puteai sa introduci o lama de brici intre doua blocuri.
La descoperirea mormintelor exista un echipaj special de razor-testers care incearca blocurile de piatra cu briciul :)

Ce precizie pt niste primitivi, ca sa nu mai mentionam de faptul ca egiptenii posedau cunostinte geometrice extrem de avansate:
Itzi dai seama, cum de shi-au permis salbaticii aia sa studieze geometria :rolleyes:

- Procesul de electroliza pentru a aurii statui si obiecte din bronz
Sigur nu confunzi electroliza cu aliajul din aur shi argint cu un nume asemanator ;) ?

- Camera faraonului situata la doua treimi de varf si o treime de baza. punct critic de intersectie a inaltimilor unei piramide geometrice
Care de fapt se cheama mediana. Dar parca ai zis ca shtiau geometrie.

- Camera faraonului era considerata un buncar atomic si in acelasi timp era protejata din punct de vedere electro-magnetic..un cutit nu rugineste inautru ..
Fapt demonstrat de numeroasele teste nucleare din zona. Rugina este oxidare, nu interactziune electromagnetica sau nucleara!

- Cele trei piramide dispuse pe un cerc perfect
Fatza de alte piramide dispuse pe cercuri imperfecte. Dar din nou, geometria ishi arata miraculoasele rezultate.

Toate aceste exemple ma fac sa cred ca exista o inteligenta super-umana care a influentat omenirea in acele vremuri, cine??..nu poate sa ne raspunda nimeni inca
Adica geometria, minatul shi constructzia depashesc capacitatea noastra de intzelegere :rolleyes:

Ce ciudat ..in anii 1970 toate calculatoarele centrului NASA erau mult mai slabe decat un simplu Pentium 4 din zilele noastre.
Foarte ciudat, eu ma ashteptam sa fie invers :rolleyes:

Oare cipul de calculator modern a fost cu adevarat creeat de inteligenta umana, sau a fost "smuls" din bordul unei navete spatiale..
Oare de pe bordul lui INTEL ;)

Hhhhuam
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Nanuka » Vin Feb 27, 2004 9:47 am

Hey,

Deci toate chestiile mentionate mai sus nu le-am inventat eu, ci le-am vazut pe Discovery, fiecare cu parerile lui pal,daca tu nu crezi in OZN-uri si contrazici cu desavarshire spusele unora care totusi nu au patru clase e problema ta. Nu aveam nevoie de citate, puteai sa spui in cateva cuvinte ca sunt nisthe aiureli scrise fara sens si cu asta basta....

Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde aphextwinz » Vin Feb 27, 2004 9:53 am

Daca spuneam in cateva cuvinte, inseamna ca-mi exprimam o parere. Eu am incercat sa exprim shi un argument, ceea ce este un pas in plus. Apoi mesajul nu este dedicat tzie (tzi-l trimiteam in privat, daca era cazul), ci un mesaj pe un forum, adica o discutzie publica. Cu alte cuvinte, epatez. Nu-tzi convine, anuntza moderatorul.

Nici Tzugui, nici Sitchin nu au 4 clase. Potzi sa ai shi diploma de profesor doctor inginer shi sa batzi campii cu maiestrie.
Mai mult, ce e mai sus, nu este ce s-a spus la Discovery, ci ce ai intzeles tu de acolo ;) Imi vine greu sa cred ca s-a spus la o emisiune, fie ea shi la Discovery, ca Pentium 4 este inventzia extratereshtrilor :eek:
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Nanuka » Vin Feb 27, 2004 10:40 am

Pe Discovery am vazut ceea ce-am postat in in leg. cu piramidele...pentium 4 este parerea mea personala...oricum e prea bizar, acum 100 de ani, lumea umbla in carute, era destul de inapoiata si dupa 50, 60 de ani apar cipurile, calculatoarele, tehnologia super avansata....

oricum fiecare cu parerile lui, ti-am mai zis....hai s-o lasam balta...:)

Nanuka.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Vin Feb 27, 2004 10:50 pm

Kestia cu piramida Keops am citit-o intr-o carte cu subiect OZN, ma rog asta nu conteaza (de unde am citit). ce-i important este (dupa cum spunea si Nanuka) cum au putut oamenii pe vremea lu' Pazvante Chioru' sa poate construi o matahala de piramida cand abia stiau sa calculeze cati ani au.De unde au stiut distanta de la Pamant la Luna (inaltimea piramidei in mm sau cm), punctele cardinale si celelalte..?Cum au reusit sa mute pietrele in desert(ca pe vremea aia nu existau macarale si mijl de transport). Inseamna ca oamenii aia au muncit pe rupte sa traga de chestia aia...Vreo 100 de ani le-o fi ajuns?

Si alte intrebari curioase la care omenirea(inca)nu a putut da un raspuns, mai ales americanii care ascund anumite date si eventuale raspunsuri...
Mi-am incheiat pledoaria...-Cre' ca'i destul de incurcata-
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Sâm Feb 28, 2004 8:16 am

aphextwinz scrie:....... Cu alte cuvinte, epatez........:



Ai dreptate*p,

Cateodata exagerez si iau totul prea in serios...
Scuza-ma..

Te pup,

Nanooky..
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Lun Mar 01, 2004 7:12 am

Nanuko, dar tu ai vazut pana acum ceva care sa semene cat de cat cu un OZN?
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde tre » Mar Mar 02, 2004 3:56 am

nanuka prima masina de calcul a fost inventata acu circa 2500 de ani...era nu stiu ce rigla de calcul, nu mai tin minte exact cum functiona.... in 1642 pascal a construit masina de calcul mecanica (mai palpabila as zice) ce putea efectua operatii de adunare si scadere...

p4-u asta destept si frumos e o parte componenta a unei masini de calcul si daca-cauti pe net vei gasi sigur o evolutie a masinilor de calcul ca sa nu te mai minunezi asa tare de cati cartofi prajiti stie sa faca un p4...

mult mai interesante sunt ideile ce-au stat la baza evolutiei, o parte din ele fiind formulate cu foaaarte mult timp in urma, in era masinilor de calcul pre-electronice... e-adevarat ca nu puteai sa faci poze in format jpeg cu noul intelus abacus 2000 bc dar totusi...

inventia tranzistorului (imi scapa numele inventatorului) a revolutionat electronica, aceasta permitand miniaturizarea si eficientizarea masinilor de calcul. la momentu asta, principiile (ideile) erau oricum destul de bine conturate, hard-ul fiind o problema pana in acest moment. d-aia au si reusit sa trimita navete-n spatiu, c-au facut partea electronica la dimensiuni decente, doar nu puteau sa trimita naveta cu vreo doo-trei eniac-uri la bord...

progresul domeniului astuia s-a accentuat din ce in ce mai mult datorita concurentei. vezi evolutia intel si motorola...... cand o sa ma fac mare poate o sa-mi permit si eu un mac...

piramidele nu pot fi construite in zilele noastre din cauza ca inca nu ne-am prins cum se desfasura exact procesul pe-atunci, folosind exclusiv mijloace disponibile in acele vremuri.... chiar crezi ca cu vro 5-6 macarale mai dashtepte si-o linie de prefabricate n-ar ridica o piramida instant?

badwolf sunt inca multe speculatii pe tema asta, dar de observat se observa din cele mai vechi timpuri... de astronomie vbeam...

in fine, mistere sunt dar nu asa multe... si e-adevarat ca alienii astia, daca au venit, is mai dashtepti ca noi... sau cel putin au o cultura generala mai vasta ;).
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mar Mar 02, 2004 11:17 am

da' ma, eu cred in ozeneuri. cum sa nu crezi cand avem obiecte spatiale de indentificat chiar si pe forumul asta? :D

acu' serios...io cred ca ce faceti voi acilea intra la categoria "speculatii de pensionari" si consider cu consideratorul ca adevarul e dincolo de noi si la aia de la Nasa. :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde tre » Mar Mar 02, 2004 10:58 pm

nu toti speculeaza ca pensionarii. normal ca adevaru, sau macar o parte (mult) mai mare din el, e la nasa dar asta nu ne-mpedica-ca oameni ce suntem, sa-ncercam macar niste concluzii/dezbateri care sa dea o anumita nota de logica chestiunii.
acu nu stiu, da omu e om indifrent ca lucreaza la nasa sau freaca menta la peceu' de-acas, asa ca el instinctiv incearca sa afle mai mult (in general). iar daca ei, nasa, au inventat deja mai multe roti in domeniu' asta tot degeaba daca nu ne-au zis, si nu vad problema in faptu ca noi (incercam sa) reinventam acele roti, chiar dispunand doar de mijlaoce rudimentare...
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde ~à» Mar Mar 02, 2004 11:48 pm

pai cum sa nu domnule,tocmai am dobarat unu'.Imi zambea ironic si eu fiind radical din simtzit l-am lovit cu sentimente diametral opuse,l-am pus pe trotuar,iti pare bizar dar e mai adevarat ca Adevarul,am trei martori care sant martzieni din fire si someri de origine,nu-mi amintesc bine,nu am acces la informatzia stocata in retzeaua mea neuronala pentru moment dar daca te intereseaza o sa incerc sa fac maine un brute force la creier,mi-am luat 24 de litri de lapte tetra pack,sper sa ma ajute la reciclarea ideilor abortate din start si integrarea lor pe parcurs pentru a aface fatza unui discurs mai interstelar.
NU

$aNtEm De AcEeA$I pArTe A bArIcAdEi DaR tU e$tI dEzArMaT
ItI pUn CaPaC cArIeReI cHiAr DaCa N-aI uN cOnTrAcT
CaLiFiCaT in CoN$TrUcTiI cOnStAt Ca CoN$TrUiESC dIsCuTiI nEcOnStRuCtIvE
ArDa$ nU e Un ViS,cOa Ye, E$Ti ViU $i-Ti DaU cU rEsT iN pEaCe..Te ExiLeZ iN pArAdIs
Avatar utilizator
~ÃÂ
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Joi Feb 26, 2004 12:00 am

Mesajde Nanuka » Joi Mar 04, 2004 5:03 am

BaD-WoLF scrie:Nanuko, dar tu ai vazut pana acum ceva care sa semene cat de cat cu un OZN?



N-am vazut niciodata OZN-uri sau vreun extraterestru...dar totusi asta nu ma impiedica sa nu cred in asa ceva...

Bai nu radetzi...tin minte ca eram pe balcon la bunicamea...si buni e cam zurlie de felu ei..si vede un avion...si zice aaaa asta e OZN il vezi???..eu eram mai micutza si mai proasta ..si am crezut ...dar dupa vreo cativa ani...tot cu ea pe balcon...mi-am dat seama ca ea de fapt e cam sony si ca interepreteaza lucrurile asa cum le vede ea....cum mi-am dat seama???..pai era un stalp sau ceva in forma de carlig pe blocul de vis-a-vis ..nu stiu sigur ce era exact, dar avea forma sau iti dadea impresia ca este o persoana..asa se vedea de la departare...si bunicamea se uita si imi spune..vezi astia din blocul vecin si-au pus paznic pe acoperishul blocului...zic ok....mai stau cateva ore si ma uit...mi s-a parut ciudat..cum poate acea persoana sa stea in aceiasi pozitie atatea ore, fara sa se miste, fara sa faca nimic..:).....

Hai ca am fost cam off topic, da' faza cu avionu a fost singura chestie care m-a dus cu gandul ca poate am vazut un OZN..hahahahaha :yD ..
Oricum daca se intampla vreodata sa am tangenta cu specimene extraterestre, nu ezit de a vi le relata..... ;k

Muah..va pupiccc,

Nanooky...
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Mr Teo » Joi Mar 04, 2004 7:31 am

Eu serios pana la urma cred in oznuri datorita mai multor oameni cu care am vorbit(nu de pe forum) si prezentarii sistematice in mass-media a extraterestilor.
Pe langa toate astea am vazut ceva asemanator cu un O.Z.N prin clasa a II a cand ma uitam la o eclipsa de luna.
Voi de ce nu credeti in ele totusi?
Would you like it if you hit Del for your whole life to go away?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde ~à» Joi Mar 04, 2004 4:25 pm

hopa,am vazut si eu unu',uite-l (extraterestru,nu ozn)

$aNtEm De AcEeA$I pArTe A bArIcAdEi DaR tU e$tI dEzArMaT
ItI pUn CaPaC cArIeReI cHiAr DaCa N-aI uN cOnTrAcT
CaLiFiCaT in CoN$TrUcTiI cOnStAt Ca CoN$TrUiESC dIsCuTiI nEcOnStRuCtIvE
ArDa$ nU e Un ViS,cOa Ye, E$Ti ViU $i-Ti DaU cU rEsT iN pEaCe..Te ExiLeZ iN pArAdIs
Avatar utilizator
~ÃÂ
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Joi Feb 26, 2004 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Vin Mar 05, 2004 7:25 am

As fi si yo recunoscator daca perrsoanele care nu au altceva de facut decat sa ia in gluma acest subiect, sa-si vada de treaba lor...Spui ca nu crezi in viata in spatiu si gata...Nu stai sa spui fraze de genu' "am doborat unu'" sau astea. Va rog frumos ! :fuck:
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde ketyy » Vin Mar 05, 2004 1:14 pm

I Belive!!!
ketyy
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Lun Oct 13, 2003 12:36 pm
Localitate: Brazilia

Mesajde ~à» Vin Mar 05, 2004 5:06 pm

Ozn - obiect zburator neidentificat,am zis ca nu cred in ozene-uri nu in existenta altor civilizatii in univers,sau poate crezi ca o civilizatie care a reusit sa ajunga pana aici foloseste tecnologia aia vazuta prin pozele de prin ziare?

$aNtEm De AcEeA$I pArTe A bArIcAdEi DaR tU e$tI dEzArMaT
ItI pUn CaPaC cArIeReI cHiAr DaCa N-aI uN cOnTrAcT
CaLiFiCaT in CoN$TrUcTiI cOnStAt Ca CoN$TrUiESC dIsCuTiI nEcOnStRuCtIvE
ArDa$ nU e Un ViS,cOa Ye, E$Ti ViU $i-Ti DaU cU rEsT iN pEaCe..Te ExiLeZ iN pArAdIs
Avatar utilizator
~ÃÂ
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Joi Feb 26, 2004 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Vin Mar 05, 2004 10:24 pm

Mah, inteleg ca tu crezi in viata pe alta planeta(in univers), dar totusi cum iti explici "tecnologia" aia care apare peste tot, prin toate ziarele ?
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde COSS+min » Vin Mar 05, 2004 10:53 pm

Stiti desigur ca Dumnezeu a zis ca omul este singura lui creatie pe care a inzestrato cu harul gandiri rationale.

Desigur in Biblie nu se pomeneste nimic de alte planete sau de sistemul nostru solar dar cel putin din punct de vedere religios extraterestri nu exista!
Stele mici de cositor
Ard de dorul morţilor
Avatar utilizator
COSS+min
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Sâm Noi 08, 2003 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Vin Mar 05, 2004 11:40 pm

Am si yo o intrebare: Cand D-zeu l-a facut pe om...de ce a zis :
Sa facem omul dupa chipul si asemanarea NOASTRA si nu a zis dupa asemanarea MEA ?
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde ~à» Vin Mar 05, 2004 11:52 pm

"tecnologia" aia "starneste curiozitatea",cur iosii cum para ziarele,economia merge.

Dumnezeu a zis?sau i-a dat un PM lui moise sau cum pancarda mea il cheama,si ala a raspandit stirea,ai observat ca nu toate creatziile lui dumnezeu au "harul gandirii ratzionale"? si din punct de vedere religios anticonceptionalele sant un RAU,o bariera impotriva procrearii,etc etc pe scurt te invit sa mori de AIDS in cel mai bun caz de BTS(incet dar sigur).

$aNtEm De AcEeA$I pArTe A bArIcAdEi DaR tU e$tI dEzArMaT
ItI pUn CaPaC cArIeReI cHiAr DaCa N-aI uN cOnTrAcT
CaLiFiCaT in CoN$TrUcTiI cOnStAt Ca CoN$TrUiESC dIsCuTiI nEcOnStRuCtIvE
ArDa$ nU e Un ViS,cOa Ye, E$Ti ViU $i-Ti DaU cU rEsT iN pEaCe..Te ExiLeZ iN pArAdIs
Avatar utilizator
~ÃÂ
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Joi Feb 26, 2004 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Mar Dec 21, 2004 12:05 pm

Pentru cei care vor sa vada un site + forum dedicat celor cu pasiuni OZN-uri sunt rugati sa intre ppe : http://www.ozn-ufo.as.ro respectiv http://www.ozn-ufo.as.ro/forum/index.php - hai sa facm ceva cu acest site...va rog.
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori

cron