Despre cheliosi ,parosi , paroase ...

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Despre cheliosi ,parosi , paroase ...

Mesajde Guppy » Mar Iul 31, 2001 11:08 pm

Despre cheliosi ,parosi , paroase ...
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Re: Despre cheliosi ,parosi , paroase ...

Mesajde dragos » Mie Aug 01, 2001 8:25 pm

Initial trimis de Guppy
Despre cheliosi ,parosi , paroase ...

Yo am par. E un lucru bun nu ? Cica aia care au par au mai mult testosteron, aka is mai virili :cool:
Cine gandeshte mult, are shanse sa moara repede. Mie imi place viatza :)
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Guppy » Vin Aug 03, 2001 4:35 pm

bah io am par si pentru voi :D

dar ce parere aveti despre femeile paroase ? :eek:
cu mustatza? hehe

uite dom'le o femeie cu par e naspa si se epileaza da un barbat fara par nu e ceva considerat naspa,nuh? :D
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Vin Aug 03, 2001 6:52 pm

Initial trimis de Guppy
bah io am par si pentru voi :D

dar ce parere aveti despre femeile paroase ? :eek:
cu mustatza? hehe

uite dom'le o femeie cu par e naspa si se epileaza da un barbat fara par nu e ceva considerat naspa,nuh? :D


mie mi se par supergretoase. mai ales ca am intalnit unele cu mustata mai deasa decat a mea :)
Vizitator
 

Mesajde Administratori » Dum Aug 05, 2001 10:50 pm

Initial trimis de Guppy
bah io am par si pentru voi :D

dar ce parere aveti despre femeile paroase ? :eek:
cu mustatza? hehe

uite dom'le o femeie cu par e naspa si se epileaza da un barbat fara par nu e ceva considerat naspa,nuh? :D


Ma ... paru asta ... n-ai ce-i face ... la noi e ... prea putzin ... la ele ... e prea mult ...

Da oara cum am arata noi fara par ... ? ... ;) ;) ;) cred ca .. ar fi foarte ciudat ...
Cel putzin ia gandesht-te ce slabi am parea ... :) :)
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde lebadutza » Mar Aug 14, 2001 5:40 pm

[quote]Initial trimis de Administrator
[B]

Ma ... paru asta ... n-ai ce-i face ... la noi e ... prea putzin ... la ele ... e prea mult ...

Da oara cum am arata noi fara par ... ? ... ;) ;)

atzi fi la fel de uratzei precum noi cu mustatza si un smoc de barba ce creshte cu inversunare dintr-un neg....:)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Mesajde tzucu » Mar Aug 14, 2001 6:25 pm

Initial trimis de lebadutza

atzi fi la fel de uratzei precum noi cu mustatza si un smoc de barba ce creshte cu inversunare dintr-un neg....:)



Eu nu pot sa spun ca ma bucura ceea ce spui tu, ca am ceva par si nu tot in cap..Acuma difera unde e..Uneori cam deranjeaza si pe cel care-l are, si pe altii, din diferite care de care mai subiective de obicei, da nu numai.Si nu e tocmai prea placut sa te trezesti ca si-a uitat vreo femeie guma in parul de pe pieptul tau..:o
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde dragos » Mar Aug 14, 2001 6:43 pm

Initial trimis de tzucu



Eu nu pot sa spun ca ma bucura ceea ce spui tu, ca am ceva par si nu tot in cap..Acuma difera unde e..Uneori cam deranjeaza si pe cel care-l are, si pe altii, din diferite care de care mai subiective de obicei, da nu numai.Si nu e tocmai prea placut sa te trezesti ca si-a uitat vreo femeie guma in parul de pe pieptul tau..:o

M-am tot mirat shi intrebat de ce femeile (mai ales astea cu pretentii de mass-media cum sunt actritele shi fotomodelele) vor sa nu aiba par deloc, daca se poate, in afara scalpului. Raspunsul pana la urma a venit simplu de tot: ca sa ishi ascunda varsta. Se stie ca arati sexy doar vreo cativa any din viatza, shi in anii astia parul de pe corp nu exista ca nu i-a venit inca timpul propice de crestere. Cum ai trecut de anii de aur (shi ma refer - cel putzin la fete - la varste ceva de genul 14 - 16 ani), dai cu ceara epilanta shi-n gura numai sa nu mai vezi pe tine pletele de par sanatos shi negru care se incapatzaneaza sa arate ca odata cu varsta se inmultzesc shi hormonii sexuali prin corp. La animalele salbatice, o piele sanatoasa , acoperita cu par sanatos (sau inlocuitori) e semn nu stai rau cu sanatatea , deci esti bun de procreat urmashi valabili. Cum omu se trage din animale, ne place sau nu, paru creste shi pe noi. Asha ca yo am ajuns la concluzia asta : cand o sa-mi aleg nevasta, o sa o tin vreo doua luni departe de ceara, mashina de ras etc. (ca sa vad cum sta cu sanatatea :)), apoi poa sa le foloseasca cat vrea (cat vrea sa fac sex cu ea adica). Ca oricum asha se intampla. In viatza femeii exista un echilibru format din : pe de o parte nevoia de sex, pe de alta neplacerea jumulitului o data la saptamana. Cand incepe sa scada nevoia .. atunci sa te tzii. :D
Cine gandeshte mult, are shanse sa moara repede. Mie imi place viatza :)
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde lebadutza » Mar Aug 14, 2001 6:55 pm

Initial trimis de tzucu



Eu nu pot sa spun ca ma bucura ceea ce spui tu, ca am ceva par si nu tot in cap..Acuma difera unde e..Uneori cam deranjeaza si pe cel care-l are, si pe altii, din diferite care de care mai subiective de obicei, da nu numai.Si nu e tocmai prea placut sa te trezesti ca si-a uitat vreo femeie guma in parul de pe pieptul tau..:o


zi bogdaproste sa nu-si uite proteza.....:D
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Mesajde lebadutza » Mar Aug 14, 2001 7:15 pm

Initial trimis de dragos

M-am tot mirat shi intrebat de ce femeile (mai ales astea cu pretentii de mass-media cum sunt actritele shi fotomodelele) vor sa nu aiba par deloc, daca se poate, in afara scalpului. Raspunsul pana la urma a venit simplu de tot: ca sa ishi ascunda varsta. Se stie ca arati sexy doar vreo cativa any din viatza, shi in anii astia parul de pe corp nu exista ca nu i-a venit inca timpul propice de crestere. Cum ai trecut de anii de aur (shi ma refer - cel putzin la fete - la varste ceva de genul 14 - 16 ani), dai cu ceara epilanta shi-n gura numai sa nu mai vezi pe tine pletele de par sanatos shi negru care se incapatzaneaza sa arate ca odata cu varsta se inmultzesc shi hormonii sexuali prin corp. La animalele salbatice, o piele sanatoasa , acoperita cu par sanatos (sau inlocuitori) e semn nu stai rau cu sanatatea , deci esti bun de procreat urmashi valabili. Cum omu se trage din animale, ne place sau nu, paru creste shi pe noi. Asha ca yo am ajuns la concluzia asta : cand o sa-mi aleg nevasta, o sa o tin vreo doua luni departe de ceara, mashina de ras etc. (ca sa vad cum sta cu sanatatea :)), apoi poa sa le foloseasca cat vrea (cat vrea sa fac sex cu ea adica). Ca oricum asha se intampla. In viatza femeii exista un echilibru format din : pe de o parte nevoia de sex, pe de alta neplacerea jumulitului o data la saptamana. Cand incepe sa scada nevoia .. atunci sa te tzii. :D


Misto cu partea finala...ai si tu dreptatea ta....:)
Cat despre inceput, cu tot respectul, nu-s de acord. De unde ai scos tu ca varsta de aur e pe la 14-16 ani?? Nu cred ca oi fi o ciudatenie, dar dupa cate ma stiu eu, mie mi-a crescut sexapilu' dupa 20. Onest! Las la o parte privirile libidinoase de dinainte, asta pt ca eram 'prospatura'....:) Ma intreb la voi, cand apare 'varsta de aur'.... Ma ajuti tu??? :)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Mesajde tzucu » Joi Aug 16, 2001 4:17 pm

Initial trimis de lebadutza


Misto cu partea finala...ai si tu dreptatea ta....:)
Cat despre inceput, cu tot respectul, nu-s de acord. De unde ai scos tu ca varsta de aur e pe la 14-16 ani?? Nu cred ca oi fi o ciudatenie, dar dupa cate ma stiu eu, mie mi-a crescut sexapilu' dupa 20. Onest! Las la o parte privirile libidinoase de dinainte, asta pt ca eram 'prospatura'....:) Ma intreb la voi, cand apare 'varsta de aur'.... Ma ajuti tu??? :)


Pai asta voi femeile ar trebui sa stiti, si cica si invers..adica noi despre voi. Ai dreptate, intr-un fel, sex-appeal nu inseamna numai cum arati, inseamna si gesturi, comportare, altfel te uiti la o femeie care are ceva experienta, stie ce vrea un barbat..Dar pune-te si tu in locul unui baiat de 17-18 ani ( sa-i facem pe toti minori, ca sa nu creada lumea cine stie despre mine :D ) care se uita la colega lui de liceu cu 1-2 ani mai mica si cu un corp superb, poate si o fata extrem de simpatica..nu cred ca se gandeste.."Poate ca ar trebui sa mai astept vreo 3-4 ani sa devina si ea o femeie stilata"
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde lebadutza » Mar Aug 21, 2001 7:57 pm

Originally posted by tzucu


Pai asta voi femeile ar trebui sa stiti, si cica si invers..adica noi despre voi. Ai dreptate, intr-un fel, sex-appeal nu inseamna numai cum arati, inseamna si gesturi, comportare, altfel te uiti la o femeie care are ceva experienta, stie ce vrea un barbat..Dar pune-te si tu in locul unui baiat de 17-18 ani ( sa-i facem pe toti minori, ca sa nu creada lumea cine stie despre mine :D ) care se uita la colega lui de liceu cu 1-2 ani mai mica si cu un corp superb, poate si o fata extrem de simpatica..nu cred ca se gandeste.."Poate ca ar trebui sa mai astept vreo 3-4 ani sa devina si ea o femeie stilata"


well, man, daca ma pun in pielea lor, risc sa-i tratez cam superficial... da' cred ca ai tu dreptatea ta.....nu se face , la 17 ani sa mai astepti alti catziva ca sa-ti pui intrebari din astea......
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Mesajde simona » Mar Aug 28, 2001 12:43 am

hm......pai e naspha sa vezi una cu mustata,cu par pe picioare sau si mai naspha.....cu par la subrat.....gretos.......!
Mi-e nu-mi plac baietzii cu par lung.....mai ales sa fie nespalat de 3 luni.....si cu mustata.........!
simona
 

dar daca...

Mesajde Vizitator » Mar Aug 28, 2001 12:46 am

dar daca as avea aprul lung shi totusi spalat la 2-3 zile, m-ai condamna?
Vizitator
 

Mesajde [GAINA]PENALA » Sâm Sep 08, 2001 1:48 pm

Ce parere am eu despre alea paroase...Sa-si faca o carare pe picioare cand se bronzeaza.Si sa foloseasca sampon anti-matreatza:D
[GAINA]PENALA
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 12:51 pm
Localitate: the darkside

Mesajde [GAINA]PENALA » Sâm Sep 08, 2001 2:02 pm

Ma,nu-i vorba,am vazut de curand pe una rasa in cap si n-am mai outut dormi o saptamana.Dar si cand ma uit in oglinda si ma vad pe mine ma sperii mai rau ca atunci :P
[GAINA]PENALA
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 12:51 pm
Localitate: the darkside

Mesajde lebadutza » Mie Sep 12, 2001 6:05 pm

Initial trimis de [GAINA]PENALA
Ma,nu-i vorba,am vazut de curand pe una rasa in cap si n-am mai outut dormi o saptamana.Dar si cand ma uit in oglinda si ma vad pe mine ma sperii mai rau ca atunci :P


daca nu ti s-a spart inca oglinjoara, e semn bun...daca iesea duhul din ea si te alerga toata Ro ??? .... bineinteles, de mumos ce ai fi fost...:)
nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!
lebadutza
Junior Member
 
Mesaje: 118
Membru din: Vin Iul 20, 2001 9:46 pm
Localitate: iasi

Poate...

Mesajde tzuk » Sâm Sep 22, 2001 2:17 pm

Poate baietzi care se epileaza sunt nashpa ptr. tine mie nu mi se par nashpa de loc! Acuma depinde si unde se epileaza, ca daca o fac pe picioare.... Da e super nashpa!!! Dar in rest ...nu cred!
tzuk
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Dum Sep 02, 2001 11:17 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Invincible » Joi Mar 12, 2009 6:17 pm

Emire, nea Pacha se epileaza sau asa e el?
am mai vazut de-astia, epilati din nascare. si daca se epileaza, de ce-o face? Pentru Eliana?, Pt Ioana?, Pt Aisy? Pentru Gaga?
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron