Faza zilei pe locomotive

since 2003

Faza zilei pe locomotive

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Aug 25, 2004 9:03 am

Pe acest subiect se doresc a fi scoase in evidenta replici sau dialoguri amuzante de pe subiectul locomotivelor. Rog locomotivele sa se abtina de la comentarii si sa posteze doar replici pe care le considera "simpatice".

k@tzy : maa...oi fi io adormita sau aiuritaa...da judetele au capitale?
Love2Fly : auzi? tu esti blonda? normal ca au capitale, pana si forumul are capitala, la locomotive!
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Aug 28, 2004 8:21 pm

Oribilul Mosh : mesajele mele cat % din ale forumului este ?
Love2Fly : 5,36 % dar desigur, influentza ta asupra forumului te duce la peste 90%
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde kahlan » Dum Aug 29, 2004 9:59 am

Oribilul Mosh: placinta ce esti !
k@tzy: am si eu o scuzaa, nu?
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Sep 03, 2004 12:23 am

Love2Fly :

Buna seara locomotivitzelor....ce faceti? hahahaha, va pupicutzulesc pe tooooti, haha - haha. Eu am mancat o tocanitaculica cu ardei grasutz coptucutzuletz apoi am baut niste apicutzulica si acum va mumacesc....muuuuuuuuuaaaahhhhhhaaaaaa....ha-ha ha. Va pupicutz pe toti, v-a vost dorutz de mine? Bursucel, k@tzyculica, ce faceti mah catelushilor?
Hai ca v-am pupicutulat...muahhah
Ha ha hah aha ha
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

26 decembrie....

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 27, 2004 3:04 am

Hades :

Forrest Gump, locomotive, maestrii venerabili si alte animale

de Hades


Locomotivele, dupa cum ne stie o natiune intreaga, reprezinta partea frumoasa a acestui forum.
Putzini stiu adevarata activitate a acestor locomotive, am incetat sa vorbim despre afacerile familiei, deoarece am fost sesizatzi ca suntem urmaritzi de FBI. Acesti oameni pasnici, aparent inofensivi, conduc o organizatzie foarte periculoasa, care se ocupa cu imobiliare. Unul dintre secunzi, Leo, se ocupa de partea 'curata' a afacerii... Eu cu O.M. contolam partea murdara a afacerii... ne ocupam de tot felu de tranzactzii, vedetzi pozele din brasov in care n-am fost in excursie, am dus tot felu de substantze periculoase pentru construirea unor bombe...
Desigur noi ne ocupam cu tranzactziile de foarte mare risc... Au fost zeci de atentate la viatza noastra pe parcursul acestor transporturi, sa nu uitam tirul galben care era sa se urce pe dacia noastra...
Afacerile vor continua, urmeaza in curand o mare tranzactzie cu niste matritze pe care le vom folosi la o imprimerie pt a tipari bani...
Aceast rezumat este doar o mica prezentare, chiar in acest timp se vand niste apartamente de lux, precum si alte afaceri.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde kahlan » Dum Ian 02, 2005 12:01 pm

Oribilul Mosh : 1 ianuarie 2011, si il privesc pe Love2Fly cum isi petrece revelionul in compania a doua tarfe de lux in Guadalajara

k@tzy : corectzie, va avea de oprit un bebe de'al lui din plans shi sa aibe grija ca celalat, un pic mai mare, sa nu rastoarne ceva de pe masa

Love2fly : Sa te auda Dumnezeu
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm


Înapoi la Locomotive

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron